Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) pidzsi84


pidzsi84
csendes tag

Sziasztok.

Bw-fye3 pro fülesnél tapasztalt olyat valaki, hogy az egyik oldali sokkal halkabb mint a másik? Lehet esetleg valahogy resetelni? Esetleg a user manual megvan valakinek? Az enyém sajnos költözködés közben eltűnt...

Köszi!

(#352) Gexxx


Gexxx
tag

Sziasztok. BW-AS2 hangszórót lehet valahol javíttatni?
Tönkrement, pár nappal a gari vége előtt. Írtam a Blitzwolfnak, húzták az időt a válaszolással, elküldtek a Banggoodhoz, közben lejárt a gari és most mindkét banda széttette a kezét, hogy nem tudnak segíteni...
A hiba, hogy egyszerűen nem kapcsol be. Töltőre téve felvillan az első akku visszajelző, majd kialszik, majd ismét. Semmi több...
Az biztos, hogy soha többé BW

Powered by Dell Precision 3530; Xiaomi Mi 9T

(#353) Evolution55


Evolution55
csendes tag

Sziasztok, Blitzwolf FYE-8-at vettem innen apróról, most hirtelen a bal fülesnek megszakadt a töltése. Battery low, teszem be a tokba, de csak a jobb oldalt töli.
Van esetleg valakinek valami praktikája rá?

(#354) Fuvaros válasza Evolution55 (#353) üzenetére


Fuvaros
senior tag

lehet ezért adták el? én kinából rendeltem és müködik jól a töltő fedelére kell ügyelni, ne törjön le

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#355) NeverGone válasza Evolution55 (#353) üzenetére


NeverGone
tag

Szia!

Néha nekem is csinál ilyent, de ha megigazgatom a tokban, akkor tölteni kezd. Ha beleteszed a tokba, akkor figyelj arra, hogy mindkét szélső lámpa világítson.

(#356) Stimpy001 válasza Evolution55 (#353) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

En is beruhaztam nemreg egy FYE-8-ra, az egyik fules egyik naprol a masikra megadta magat, semmit nem tudtam vele kezdeni. A kinai seller hosszas levelezes utan nagy nehezen visszautalta az ar felet arra hivatkozva hogy a masik fele jol mukodik (LOL).
Jok ezek a Blitzwolf fulesek ameddig mukodnek, ha megadja magat akkor kuka sajnos.

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#357) plejik


plejik
addikt

Én most ezt rendeltem meg. Megláttam kell kategória... :D Kíváncsi leszek mit tud, még nem volt BlitzWolf termekem, de sok jót hallottam már róluk. :)

[BW-AS4]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#358) NeverGone


NeverGone
tag

Én megszerettem a FYE-8-at, csak a töltése idegesítő. Belerakom a tokba és csak az egyik lámpa világít. Kinyitom, megigazítom, visszacsukom, akkor a másik lámpa világít, az előző nem. Kiveszem őket, visszateszem, egyik sem. Megint kiveszem, és akkor mindkét lámpa világít, hogy mindkét oldalt tölti.

(#360) plejik válasza Mr Anderson (#359) üzenetére


plejik
addikt

Szerintem keress YouTube-on róla tesztet. Mindkettő típusról van, szerintem magyar tesztek is. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#362) Hatii válasza Mr Anderson (#359) üzenetére


Hatii
tag

Nekem a BW-FYE3S van több, mint egy éve. Szeirintem kényelmes, sokszor használom csak az egyiket, olyankor néha el is felejtem, hogy bent van. Szépen szól jó basszussal és sokáig is bírja egy töltéssel. Zenére szerintem kiváló. Csatlakoztatás is könnyű, nem igazán volt próblémám vele, telefonnal, laptoppal is simán megy.
Ami hátránya nekem, hogy a mikrofon zajszűrése nem a legjobb. Bár azt fontos hozzátennem, hogy összehasonlítási alapom nincs, de szoktak szólni nekem, mikor azon beszélek, hogy nem hallanak jól, meg zajos. Viszont csendes, alig zajos helyen bőven jó. De mivel alapból nem emiatt vettem, nem zavar annyira.

(#364) plejik


plejik
addikt

Na megjött a BW-AS4. Első ilyen jellegű termékem és nagyon elégedett vagyok vele. Minőségi összeszerelés, és számomra teljesen tökéletes hangzás. Még jobban is és hangosabban is szól mint amire számítottam. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#365) Jarod1


Jarod1
addikt

BW -Lt31 fény csík megérkezett , 5M zene ütemére pulzál, piszok jó
alkalmazással és távkapcsolóval is vezérelhető.

egy kis előzetes

[link]

(#366) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Sziasztok!

Gondolkodom egy blitzwolf aa nh2 [link] vagy egy bts4 vagy 5 headset vásárlásán. Egy Samsung level u headsetről váltanék A blitzwolf nyakpántra. A samsungnak van egy funkciója, amikor a mágnessel összefogadott fülhallgatók at szétválasztom akkor automatikusan felveszi a telefont. Tehát a mágnesnek külön funkciója is van nem csak annyi hogy összetartja a kettő oldalt. azt szeretném megkérdezni hogy ezzel a funkcióval rendelkeznek e ezen blitzwolf termékek is?
Valakinek Van tapasztalata amúgy fent írt headsetek valamelyikével ?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#367) seis


seis
friss újonc

Sziasztok!
Van egy Blitzwolf BW-LT11 led szalagom, Alexa otthoni asszisztenssel vezérelve. A napokban tapasztaltam egy problémát vele, amire nem találtam megoldást eddig sehol, vagy rosszul kerestem. Egyik este elment az áram pár másodpercre az egész utcában. Mikor visszajött az előtte lekapcsolt led szalag szépen felkapcsolódott. Gondoltam, itt is van default állapot, mint Yeelight izzóknál, de nincs. :F Ez számomra elég kellemetlen meglepetés volt. Valaki tapasztalt már ilyet, illetve talált rá megoldást? Köszönöm!

(#368) Jarod1 válasza seis (#367) üzenetére


Jarod1
addikt

nézd meg nincs firmware frissítés, smart life alkalmazással. vagy bw sajátjával,
nekem a 31 oda áll ahol kikapcsolva volt.

[ Szerkesztve ]

(#369) seis válasza Jarod1 (#368) üzenetére


seis
friss újonc

Megnéztem Blitzwolf app és Smart Life app-ot is, mind kettő a legfrissebb, de nem találok ilyen beállítást egyikben sem.

(#370) Bass


Bass
addikt

Sziasztok
vettem egy blitzwolf bw-bc1 transmittert a roidmi 3s helyett és reggel nem ad fm jelet, bekapcsol kapcsolódik a bt de a rádióhoz nem. Sok idő kell míg észhez tér. A hideg lehet? Használ valaki ilyet? Amúgy ha bekapcsol szuper a kihangosító része is. Köszönöm

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#371) Dinter


Dinter
addikt

Sziasztok!

Bt hangszórón ki lehet kapcsolni valahogy a "hangosbemondót"?

(#372) basaja


basaja
senior tag

Hali!
Beszereztem egy BS 10 Sport selfiebotot.Eddig egy Xiaomit használtam,de ez (drágabb is)jobb minőségű, hosszabbra kihúzható,a tripodja stabilabb.Valamint érdekes módon a távirányítója vagy 2 méterrel messzebbről is érzékeli a telefont. Eddig jó 😉🍻

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#373) Compika


Compika
aktív tag

Sziasztok!

Valaki rendelkezik ilyen eszközzel BW-SHP6 PRO okos dugalj olyan problémám lenne hogy egy pillanatra lekapcsolja magát ilyenkor kattan a relé és rögtön vissza ez mitől lehet.

Compika felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#374) Jarod1 válasza Compika (#373) üzenetére


Jarod1
addikt

frissítsd a firmwaret vagy a smart app ot. nekem is volt 1 hónapja

(#375) Compika válasza Jarod1 (#374) üzenetére


Compika
aktív tag

teljesen friss minden :R

Compika felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#376) Jarod1 válasza Compika (#375) üzenetére


Jarod1
addikt

digi neted van?

(#377) Compika válasza Jarod1 (#376) üzenetére


Compika
aktív tag

Nem Telekom

Compika felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#378) Jarod1 válasza Compika (#377) üzenetére


Jarod1
addikt

akkor a smart life ból távolítsd el a cuccot majd újra tedd be.

(#379) Compika válasza Jarod1 (#378) üzenetére


Compika
aktív tag

Azt is megcsináltam de ugyan úgy lekapcsol egy pillanatra változó idő közönként.

Compika felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#380) Ágnes21


Ágnes21
friss újonc

Sziasztok! Abban kérném a segítséget, hogy az új Blitzwolf vezeték nélküli füllhallgatót hogyan lehet resetelni?
Pár napig jól működött, majd már csak az egyik szól egyszerre, külön működnek, váltani is lehet köztük, de együtt nem szólnak.

(#381) Dinter válasza Ágnes21 (#380) üzenetére


Dinter
addikt

Ez nem tudom milyen pontosan, de az enyémen kb. 20-30mp-ig nyomva kell tartani egyszerre mindkettőn a bekapcsoló gombot.

[ Szerkesztve ]

(#382) Ágnes21 válasza Dinter (#381) üzenetére


Ágnes21
friss újonc

Szia! BW-FYE9

(#383) Mtbsrác


Mtbsrác
senior tag

Kaptam egy BlitzWolf BW-NET4 usb wifi repeater nevü skodálatosságot. Sztem azért kaptam mert ez cseszik működni, mert ugyan látja a kivánt hálózatot amit szeretnék erősíteni 2-es térerővel. Be konfigurálom majd újraindul, ugye ezután az látszik amilyen nevet adtam neki. Majd innentől fogva nem csinál semmit. Csatlakozik de a netre már nem lép fel. Itt egy widi a jelenségről. (Ne évesszen meg titeket a másik ext nevü dolog, a fő routerre csatlakozna)

Link: [link]

Ill még azt kérdezném honnét lehet a firmware-t letölteni? Sehol se találtam még a weboldalukon se.

Köszi.

(#384) Jarod1


Jarod1
addikt

Na most jööt meg a Bw külső dvd írója, meglepődtem hogy posta hozta hanem egy elosztópontra ment. Bangood express.el

(#385) jamez


jamez
senior tag

Sziasztok!

kb. 1.5 év után a BlitzWolf BW-FYE7 fülesek nem töltődnek a bölcsőben. Nem sokat volt használva. Nem kapcsolnak be. Az egyikben még volt kis töltés, de már az is lemerült.
Láttam, hogy sokaknak már újonnan s volt ilyen baja. Valami ötlet rá? :F

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#386) Jarod1 válasza jamez (#385) üzenetére


Jarod1
addikt

nincs felpúposodva a bölcső?
úgy tölti hogy a böcső töltőn van?

(#387) Kemboy1


Kemboy1
friss újonc

2hónapig használtam nem volt vele semmi baj aztán gondolt egyet tegnap még jó volt ma meg beszart... Nem akar összecsatlakozni a 2 fülhallgató, a bluetooth-nál 2 BW-FYE7 eszközt mutat. Csak az egyikre tudok egyszerre rácsatlakozni ha a másikra rácsatlakozok akkor a másik fog szólni de egyszerre a 2 nem.. Mit csináljak?? Hát mindjárt földhöz vágom ezt a hulladékot :W :o :o :((( :W

(#388) Fuvaros válasza Kemboy1 (#387) üzenetére


Fuvaros
senior tag

a 8as is csinált ilyet nekem többször. töröld a párosításokat és próbálkozz vele. előbb-utóbb jó lesz. nem kell félni. aztán úgyis 2 eszköz (sima és L) lesz a listában

[ Szerkesztve ]

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#390) jamez válasza Jarod1 (#386) üzenetére


jamez
senior tag

Nincs semmi nyoma a púposodnak. Keménytokos. A bölcső rendben van, töltés szempontjából. Töltön sem tölt sajnos. :U

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#391) V-NeM


V-NeM
újonc

Sziasztok!
Van egy pár Blitzwolf BW-FYE 3-mas fülsesem, viszont kb 8-9 hónapja a buszon hagytam a tokot és ott meg valószínüleg valaki lenyúlta, mert a volán sehogy se találta. Szóval az lenne a kérdésem, hogy valaki tud olyan helyet, ahol lehet venni hozzá (akár utángyártott) töltő tokot?

Milyen szeme ennek van ez.

(#393) V-NeM válasza Mr Anderson (#392) üzenetére


V-NeM
újonc

tudsz linket küldeni? Csak 7-eshez találok.

Milyen szeme ennek van ez.

(#394) Robi81


Robi81
tag

Sziasztok.
Adott egy BlitzWoif VP1 projektor.
Kölcsön kaptam kipróbáltam.kikapcsoltam a ledet kikapcsolta de a ventillátor zugott meg vagy 10percig meguntam kihuztam.azotta nem kapcsol be,csak a led vilagit pirosan.se taviranyitora se a sajat gombjara nem reagál :(( Ötlet valakinek?

(#395) Fuvaros


Fuvaros
senior tag

Blitzwolf BW-FYE9-est használ valaki? Érdekelne a hangminőség és kényelem...pl a 8-ashoz képest

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#396) Zola01 válasza Fuvaros (#395) üzenetére


Zola01
tag

Ez engem is érdekelne. Szeretnék egy vállalható fülest, ami nem "agybadugós"

(Oo\ SKYLINE /oO)

(#397) Fuvaros válasza Zola01 (#396) üzenetére


Fuvaros
senior tag

vettem egyet. szerintem sétánál nem esik ki, de szerintem bicajozásnál kétes...hangminősége olyan mint a 8-asé. 8ért vettem ma 3 hónaposan, mert a 8-ast 2 napja megvette haverom tőlem.

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#398) walanr


walanr
csendes tag

Sziasztok,
Ma érkezett egy blitzwolf bw-vp11 projektor hozzám, de máris beleszaladtam egy problémába: felcsatlakoztattam a saját wifire, erre átnevezte magát a hálózat nevére, majd miután megpróbáltam vele elfelejtetni az én hálózatomat, egyszerűen megszünt a wifi elérése. sem a saját hálózatomon nem reagál, pedig látszik, a sajátját pedig nem adja vissza. Nincs valami gombkombináció, amire hard resetel? a menüben lévő reset nem csinál semmit.

(#399) pasztoha válasza Jarod1 (#374) üzenetére


pasztoha
tag

Szia!

Nekem ez a hibaüzenet jön: The device you inserted is overloaded. Closing soon! Pedig a fűtest csak 2000 W-os és az app-ban sem mutat nagyobb értéket a felhasználás során. 15 perc után mégis kikapcsol. Banggood-ról vettem. Már írtam nekik is, BW supportnak is, még nem kaptam választ. 2 hónapja vettem.

(#400) Luck Dragon

Nem is tudtam hogy a BW-nek is van külön topicja . :)
Most ezeket használom & tapasztalatok .
BW-FYE7 -et mert a 8 nem igazán jött be 9 pedig nem illeszkedett rendesen a fülembe , plusz nem adta vissza azt a passzív zaj szűrést mint ami az agybadugós társai .
BW-FWC7: vezeték nélküli QI gyorstöltő pad a másik amit használok és szeretek . De itt a fény jelzés nem kompatibilis sajnos iphonok esetében de ez legyen a legnagyobb probléma .

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.