Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) tibike8 válasza Evolution55 (#450) üzenetére


tibike8
őstag

Sziasztok, azt hogy lehetne elérni, hogy a BlitzWolf BW-FYE10 headsetem ne kapcsoljon ki 15 perc után, ha épp nem hallgatok zenét azaz csak hívás fogadásra van a fülemen? Elég bosszantó, hogy 15 percenként mindig vissza kell kapcsolni. Ez a MIUI okossága lehet vagy a headset szoftveréé? (MI 10 5G/global 12.2.6 stabil)

(#452) Jarod1 válasza tibike8 (#451) üzenetére


Jarod1
addikt

Energia takarékosság miatt kapcsol ki. Ha megy rajta zene akkor nem fog.

(#453) tibike8 válasza Jarod1 (#452) üzenetére


tibike8
őstag

Igen, azért kérdeztem. Hedsetként nagyon kényelmetlen a használata. Nem mindig zenehallgatásra kell. Pláne, hogy arra sem jó nagyon... :(((

[ Szerkesztve ]

(#454) bl4ze


bl4ze
veterán

Urak, ha valaki éppen gamer v. akár home office asztalt keresne a BW-GD1 most az itthoni árhoz képest féláron vihető időszakos akcióban ! [link]
Nekünk van egy, és marha jó, masszív asztal jó mérettel megáldva.

.:. bl4ze .:.

(#455) Jarod1 válasza tibike8 (#453) üzenetére


Jarod1
addikt

Nem headsetre van fejlesztve úgyhogy ki fog kapcsolni, inkább ha headsetre ruházz be akkor.

(#456) tibike8 válasza Jarod1 (#455) üzenetére


tibike8
őstag

Értem, csak fura, hogy eddig egyik hasonló, de nem BlitzWolf headsetem sem kapcsolt ki és ez számomra nem életszerű. Zenét hallgatok, aztán olyat csinálok ahol a zenehallgatás nem kell, de a hívásokat fogadni kellene és 15 percenként kapcsolgathatom mindig vissza. Bár lehet, hogy ez a trend a divat.

(#457) BenCseng válasza tibike8 (#456) üzenetére


BenCseng
csendes tag

Szia!
Hadd kérdezzem meg, hogy mennyire vagy megelégedve hangzásilag a BlitzWolf BW-FYE10-el, mennyire jönnek ki rajta a mélyebb tartományok, mennyir szól "szellősen"? Ill. még az is érdekelne, hogy egy töltéssel kb. hány óra zenelejátszást bír?
Törpölök azon, hogy vegyek egy ilyet, vagy pedig egy AIRAUX AA-UM3-at, csakhogy ez utóbbinak elég nagy hátránya, hogy a fülesről nem lehet a hangerőt vezérelni.

(#458) Jarod1


Jarod1
addikt

No megjött a szűrő, az AP1 re.

(#459) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Blitzwolf gamer székekkel (BW-GC02, BW-GC06) van valakinek tapasztalata? Rendelnék, de akkor csak, ha van valami kézzel fogható feedback.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#460) bl4ze válasza Vertigo18 (#459) üzenetére


bl4ze
veterán

GC02 szék van 2 embernek is ismerősi, családi körben : nagyon szeretik, meg vannak elégedve vele. Pár hónapja vették.
Azzal szerintem nem lősz mellé, és most ingyenes szállítással akcióban van Lengyel és Cseh raktárban is, 2-5 nap alatt kézben :) [link]

.:. bl4ze .:.

(#461) Vertigo18 válasza bl4ze (#460) üzenetére


Vertigo18
addikt

Mindegy melyik raktárból kérem?

GC06-tal valakinek tapasztalata?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#462) bl4ze válasza Vertigo18 (#461) üzenetére


bl4ze
veterán

Igen, PL és CZ is egyaránt ingyenes szállítás és egyező ár.

.:. bl4ze .:.

(#463) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok!
blitz wolf- smart life alkalmazás utolsó frissítés óta offline lett, újra kell hozzáadni minden cuccot.

(#464) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nos, megjött a Blitzwolf BW-GC6 székem, csütörtökön rendeltem, ma szerda van, tehát hétvégével együtt is csupán hat napot utazott. Egész jó!

A minősége pedig nagyon jó számomra. Vannak, amiket másképp csináltam volna rajta, de összességében ennyiért ez egy jó szék. Meglátjuk mennyit bír.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#465) bl4ze válasza Vertigo18 (#464) üzenetére


bl4ze
veterán

Remek visszajelzés, köszönjük :) :R

.:. bl4ze .:.

(#466) Vertigo18


Vertigo18
addikt

No, akkor egy kicsit terjedelmesebb szösszenet. A csomag maga elég nagy volt, alig fért be a kocsiba, egyébként 22 kg-ot nyomott...

A GC-02-nél, ha jól emlékszem, elég sokan panaszkodtak az összeszerelésre. Ehhez adtak használati utasítást, nem kellett Youtube videó, se a netről töltögetni user manualt. Ráadásul tényleg pofonegyszerű, egyféle menetes csavarok vannak benne, kétféle hosszúsággal. Az egyikből 4, a másikból nyolc. Megjegyezném, hogy a kartámaszt négy csavar tartja, tehát a két kartámasz az nyolc csavar, így a másik négy lyukba kellett a négy rövidebb...

Érdekes volt, hogy a keréktartóra (csillag alakú nagy bizbasz) 3 fel volt téve, kettő meg nem. Ezt mondjuk nem értettem miért van. Sőt, három nem leszedhető, kettő meg külön jött, azt úgy kell felpattintani. Ezeken rövidebb is a szivacsvédő. Passz...

A végeredmény kifejezetten impozáns és kényelmes. A nyilvánvaló előnyeit nem ecsetelem, inkább a hátrányait Nekem kicsit nagy. 75 kg. vagyok (tán egy kicsit több), kétoldalt az ülőfelület oldalsó része, az a 45 fokban döntött rész hozzá sem ér a combomhoz. Ha jól gondolom, annak támasztania kellene a combom külső részét, tehát nem feltétlenül vékony embereknek van kitalálva. Hangsúlyozom, beleülve imádok ilyen módon elveszni, tényleg hatalmasnak tetszik.

Számomra hiba elsőre, hogy kicsit rövidnek találom a kartámasz tetejét, azt a felületet, amire az alkarom felfekszik. Lehetne kicsit hosszabb, a háttámla felülete felé. És, akárcsak a GC1-nek, ha jól láttam, lehetne párnázott.Mindezen hibák mellett üdvözlöm, hogy fel-le is emelhető, illetve kifelé forgatható a kartámasz része.

A kartámasz alja, miközben csavaroztam fel akkor vettem észre, hogy sorjás maradt. Csak az egyik és ez is lefelé néz, ahol az ülőfelület aljához csavaroztam. Viszont ezt el lehetett volna tüntetni a gyártás után, ne nekem kelljen csiszolnom. Bár nem tettem meg, úgysem látszik.

Szóval összességében elmondható, hogy egy olyan széket akartam, ami nem annyira gamer, de nem is irodai. A gamer nekem túl kényelmetlen lett volna, kihúzható combtartóra helyhiány miatt nem lett volna szükségem, így maradt ez a hibrid megoldás. Nagyon jól választottam úgy érzem, éppen azt kaptam, ami tökéletesen kielégíti az igényeimet.

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#467) bl4ze


bl4ze
veterán

Érdekes (és klassz) új Blitzwolf kütyük a nyári kánikulához, láttátok, ismeritek ?
[link]

.:. bl4ze .:.

(#468) SutPet


SutPet
aktív tag

Sziasztok,
Van pár darab SHP2 konnektor a lakásban de az utóbbi 1 hónapban már harmadjára játssza el azt hogy nem elérhető neten keresztül. Törölni kell majd újra hozzáadni utána jó. Otthon belső hálón minden gond nélkül működik. Hálózat/router csere nem történt, beállításokon nem lett módosítva, most is és korábban is az adguard dns-ét használtam és nem volt vele probléma. Illetve ha az adguardal lenne a probléma akkor újra párosítás után se működne gondolom. Valaki tapasztalt hasonlót? Mert így megy át használhatatlanba :S

God must love stupid people, he made so many of them.

(#469) Jarod1 válasza SutPet (#468) üzenetére


Jarod1
addikt

Nekem is az van, és ez az anomália nálam is volt..a led elkezd villogni a konnektoron? Digi neted van? Smart life ot használsz? Az okos led szalag is ezt csinálta. Xerintem smart life al volt a gubanc..állandóan offline nak írta őket. Hanyas verzió van?

(#470) SutPet válasza Jarod1 (#469) üzenetére


SutPet
aktív tag

nem villog a led, itthon wifin jól működnek elérhetőek. Diginet vam és csak az alap blitzwolf appot használom. Legutolsó május 11-ei frissítés van fent belőle.

God must love stupid people, he made so many of them.

(#471) Jarod1


Jarod1
addikt

nincs valakinek ilyen 1-2-3 db? Set Humidifier Replacement Filter Cotton

[link]

(#472) Anonymussz válasza Jarod1 (#386) üzenetére


Anonymussz
csendes tag

Szia!

Nekem is hasonló problémám van. Ugyan úgy BW-Fye7-es fülhallgatóm van. Tegnap délelőtt mindkettő működött. Esetenként van, hogy használat során a bal oldalit visszateszem a bölcsőbe és csak a jobb oldalit használom. (Főleg akkor ha szeretném hallani, hogy körülöttem mi történik.) A story az, hogy reggel használtam bölcsőbe visszatettem, majd meló végén ismételten szerettem volna használni, de a jobb oldali fülhallgató nem adott semmilyen életjelet. A bal oldali villog, csatlakozik minden gond nélkül, a töltő tölti is de a jobb oldali semmire nem reagál. Tartottam én már minden gombot benyomva sokáig. Bölcsőben, bölcsőn kívül, bölcsőben míg áram alatt van, teljesen feltöltött és kevésbé feltöltött töltés nélküli és töltés alatti állapotban is, de egyszerűen nem akarja az igazságot. A fülest banggodon vettem, de postázni nagyon nem szeretném kukutyimba, hogy majd karácsonyra legyen belőle valami. Egyszer pár hónapja volt valami ami alapján rendbetettem, találtam vmi fórumot ami alapján nyomkodtam össze vissza és sikerült életet leheljek (persze nem mentettem el könyvjelzőbe) a kis szarosba, de már nem akarja az igazságot. Esetleg valami ötlet amivel próbálkozhatok? Nem hiszem, hogy mágnességgel van probléma mert a fülesek nem esnek ki belőle, illetve ha közel helyezek mágnest a bölcsőhöz akkor a bal oldali eddig is működő füles érzékeli a mágnest, reagál rá de jobb nem csinál semmit :(

(#473) Anonymussz


Anonymussz
csendes tag

Infóként BW-Fye7-es headsetemet banggodon vettem és a következő linken találtam infót: https://www.blitzwolf.com/Contact-Us-a-4.html

Itt írták, hogy ha Banggoodon vásároltad akkor ide lehet írni: cservice@banggood.com

Megírtam nekik a megrendelési azonosítót ami alapján be tudták azonosítani a rendelésem, illetve találtam youtubon egy videót ami megegyezik teljes mértékben az én problémámmal. Plusz találtam egy magyar BlitzWolf útmutatót amit említettem, hogy nekem nem segített a problémám megoldásában És, hogy nem szeretném postán visszaküldeni, mert sokba kerül és sok idő is lenne mire esetleg másik eszközt kapnék, stb. A lényeg, hogy a mai napon kaptam választ, hogy a vételárat megtérítik a részemre ha az nekem jó. Természetesen írtam nekik, hogy elfogadom a felajánlást. Gondoltam leírom, hátha ezzel tudok segíteni másnak is.

(#474) Usgyi


Usgyi
aktív tag

Sziasztok!

Még március közepén rendeltem egy Bw-hl4 órát banggood-ról, mert volt rá akció. Le írok pár tapasztalatot.

Először is volt egy elég kemény készlethiány, az órát csak egy hete kaptam meg, vagyis több mint 3 hónap volt a szállítási idő.
Az órával egyébként meg vagyok elégedve, szemre és tapintásra jó minőségnek tűnik. A lépésszámláló nagyjából pontos, a vérnyomás és a pulzus csak jelzésértékű. Értesítéseket és a telefonálási funkciókat még nem próbáltam. Folyamatos monitorozással 12napot bírt az akku. A hozzá írt h-Band app használható, de a magyarra fordítás borzasztó lett, angolul lehet többre mennék vele, de nem találtam nyelv állítási lehetőséget az appon belül. A blitzwolf app nem találja az órát.

Összességében elégedett vagyok. Ennyi pénzt nekem megért.

Üdv!

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#475) Imy válasza Usgyi (#474) üzenetére


Imy
veterán

Akcióban mennyi volt?
Így most jelenleg spanyolországból szállítással 72$, ami annyira nem jó ár érte talán.

(#476) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nálam a BlitzWolf BW-SHP2 le lett cserélve SHP-6-ra. Ugyan olyan könnyű beállítani. Kutyának nem kell a régi 2-es hiába hirdetem.
Van itthon a 2300W-ow verzió is. Görgetni lehet az appot annyi ilyen cuccom van itthon.

(#477) Kolondrum válasza Imy (#1) üzenetére


Kolondrum
félisten

Beneveztem egy BW-AP2-re. Napi 4 órával kibír több mint 1 évet a szűrő, ami amúgy sok sok tíz ropi.

Légtisztító amúgy a cucc.

(#478) SutPet válasza Kolondrum (#476) üzenetére


SutPet
aktív tag

mi volt az indok az SHP-6-ra váltásnál?

God must love stupid people, he made so many of them.

(#479) Kolondrum válasza SutPet (#478) üzenetére


Kolondrum
félisten

Méret. Jobban elférnek ott ahol vannak. Most egymás mellett van kettő, nem lóg be a másik konnektor fölé a ház.

[ Szerkesztve ]

(#480) Jarod1 válasza Kolondrum (#479) üzenetére


Jarod1
addikt

ahh tényleg a régi tényleg átlóg..

(#481) vtechun válasza Kolondrum (#476) üzenetére


vtechun
veterán

hol hirdeted? Mennyiért? :)

(#482) Kolondrum válasza vtechun (#481) üzenetére


Kolondrum
félisten

Már elvitték, itt volt fent

(#483) SutPet válasza Kolondrum (#479) üzenetére


SutPet
aktív tag

azt hittem hogy valami technikai előnye is van, nekem olyan helyen vannak ahol csak egy konnektor van így a méret nem releváns :)

God must love stupid people, he made so many of them.

(#484) mckj12


mckj12
csendes tag

Sziasztok!
Arra lennék kíváncsi van e valakinek mosogató gépe Blitzwolftól. LINK
Ha esetleg használ valaki ilyet vagy az ismerősének van kérem írjon rám privátban.

Köszi szépen előre is. :)

Fingani vicces!

(#485) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Sziasztok! Van egy BW-SHP2 konnektorom, ami eddig klasszul működött. Most viszont bekapcsolt állapotban random ki és bekapcsol egy pillanat alatt. Ezzel bem lenne gond, ha nem egy gőzállomás menne róla, ami ilyenkor kikapcsol és manuálisan kell vissza kapcsolni, újra melegszik, stb.
Korábban nem volt vele probléma.

Mi lehet a gond? Más is tapasztalt ilyet? Nem találtam a neten semmit róla.

(#486) Kolondrum


Kolondrum
félisten

BW-SHC3

[kép] nappal
[kép] éjjel
[kép] éjjel LED fénnyel

Kölcsön kamera, nem saját.

(#487) Komikaze válasza Kolondrum (#486) üzenetére


Komikaze
csendes tag

Szia,
Nekem is ilyen BW-SHC3 van, de pár napja használom csak. A mozgásérzékenysége magas, hiába van a legalacsonyabbra állítva, sok a fals riasztás. Egy "csoda" 720p-s kamerát váltott, a képe nagyon jó, viszont pl: FTP mentés nincs ami a régi gagyiban volt és használtam is, a felhő meg csak fizetős saját.

(#488) Saskakas18


Saskakas18
tag

Szaisztok,

BlitzWolf® BW-ANC3 valakinek tapasztalat? BW-FYE7 -től jobb?

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#489) ellobogris


ellobogris
csendes tag

Sziasztok, ma jött meg a BlitzWolf BW-FYE10 headsetem, és csak a jobb oldali szól. Hibás lehet vagy állítani kell valamit?

(#490) Jarod1 válasza ellobogris (#489) üzenetére


Jarod1
addikt

Szinkronizálás kell lehet, xiaominál 20 másodpercig nyomva tarod és alapállapotba áll, majd bölcsőbe rakod és kiveszed ezután automatán szinkronizálja...

(#491) Class89


Class89
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék. Néhány hónapja vásárolt BlitzWolf BW-FYE7 headsetem jobb oldali fülesét sajnálatos módon elvesztettem.
Van valamilyen lehetőség arra, hogy jobb oldali fülest külön vásároljak, vagy alapból felejtős...

Köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#492) Jarod1 válasza Class89 (#491) üzenetére


Jarod1
addikt

nézz körül f marketen v egyéb piactereken nem e árulnak, én 1 másik fajtának a dokkolótöltőjét vesztettem el, és találtam olyat aki árult csak töltöt, van aki szintén a fülesét hagyta el, úgy árulja. a maradékot.

(#493) falabu88


falabu88
aktív tag

Sziasztok! Akinek van SHP-6 okosdugalj, nálatok is összevissza eltűnnek az előző napi fogyasztás adatok? Komplett napok nem látszanak, illetve van ahol az adat változik meg.. Úton van 4db SHP-10 is, kíváncsi leszek az is ezt csinálja-e.. Most Blitzwolf app helyett a Smart Life-al próbálom hátha azzal rendben lesz. Klímás fűtés költségek összesítésére vettem, de ez így használhatatlan.

(#494) Kolondrum válasza falabu88 (#493) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nálam rendben vannak. Olyan van, hogy 1-1 nap fogyija nagyon kevés, de eltelik pár nap és már a rendes adat szerepel ott.

(#495) di-ego1


di-ego1
csendes tag

Sziasztok! Tudna valaki segíteni? Vettem egy bw fye-13 at.egy darabig szépen működött sztereóban úgy, ahogy meg van írva. Most már nem.csak külön. Hogy tudom párosítani őket? Először a balt veszem ki , utána a jobbat. S nem akarnak csatlakozni egymással. Megköszönöm a segítséget!

(#496) Jarod1 válasza di-ego1 (#495) üzenetére


Jarod1
addikt

resetelni kell, xiaominál úgy van hogy kikapcsolva nyomod 20 sec ig mindketőt. aztán bölcsöbe teszed majd kiveszed és ekkor párosodnak egymással.

(#497) les_polish


les_polish
csendes tag

Sziasztok,

két blitzwolf termékkel sem jutok dűlőre, kiváncsi lennék volt -e hasonló tapasztalatotok, és mi volt a megoldás?

#1) SHP10 Smart socket - konnektor: 10 percenként megszakít. Annyira szisztematikus, hogy ez nem lehet véletlen, de nem tudom kikapcsolni ezt a tulajdonságát. Tudtok erre valamilyen megoldást?

#2) Blitwolf BW-AP1 légtisztító: a led színe jelzi elvileg a levegő minőségét. De bekapcsolás után folyamatosan vörös marad (szennyezett levegő), és ez nem változik akkor sem ha egy egész nap jár. Az applikáción sem mozdul el a légminőség jelző... Mi lehet a gond szerintetek?

(#498) vtechun válasza falabu88 (#493) üzenetére


vtechun
veterán

Van, viszont majdnem mind tasmotasítva van. Akkor lehet kalibralni is. A hűtő előtte szerinte megevett napi 3-4 kWh-t is. Tasmota és kalibrálás óta 1,5 körül “fogyaszt”

(#499) Jarod1 válasza les_polish (#497) üzenetére


Jarod1
addikt

miéyen interneted routered van? nekem is csinálta pár hónapja sh2 es, de azóta megszűnt,
Smart life alkamlazást használsz?

nincs letakarva vagy koszos az érzékelője?

(#500) falabu88 válasza vtechun (#498) üzenetére


falabu88
aktív tag

Lett most 4 SHP-10-em 1200ft-os darabáton, lehet kipróbálom 1-en a tasmotát. Néztem már róla leírást, de kicsit félek belekezdeni, plusz nemnagyon van hozzá itthon semmim.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.