Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) D@reeo


D@reeo
aktív tag

Hali
BW-HP0 fülessel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy 2 db "hangeszközként" jelenik meg Windowsban, gondolom a multipont miatt.
A probléma az, hogy ha zenét hallgatok telón vagy gépen kristálytiszta a hang, viszont ha bejön egy hívás borzasztóan alacsony szintre esik a hívás közben a hang. (ugyan ilyen alacsony minőségű ha az alsó eszközre kapcsolódok PC-n)
Van valami mód arra, hogy a telefonhívás minősége is jó legyen?
[kép]

(#302) ERipley


ERipley
tag

Üdv!
Nemrég vásároltam egy BW-sdb1 soundbar-t. Többek között azért esett rá a választás mert támogatja a HDMI Arc csatlakozást. Egy 2019-es Samusng televízióval kötném össze, de amint elindítom a forrást (Netflix, külső meghajtó, pendrive, pc stb.) azonnal eldobja a kapcsolatot és csak szaporán villog. Eddig egyszer tudtam rávenni a youtube alkalmazással hogy megszólaljon. Kábelt többet (1.4; 2.0) is próbáltam, tv szoftver a legfrissebb. Van esetleg valakinek ilyen ketyeréje? És ha igen, jól működik?

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#303) Stimpy001 válasza ERipley (#302) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Szerintem mostanra mar a legolcsobb soundbar is tamogatja a HDMI ARC-ot, ez teljesen alap feature 2020-ban. En is szemeztem ezzel a tipussal amikor majdnem 50%-os akcio volt, de elvetettem es vettem egy olcso LG-t a kisszobaba. Sajnos a net tele van negativ tapasztalatokkal, megbizthatatlan mukodes, idegesito hibak, stb.
Erdemben sajnos nem tudok segiteni, irj a supportnak vagy kuldd vissza ha lehetseges. :(
Feltorekvo marka, de komolyabb cuccot nem szabad toluk venni (egyenlore)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#304) ERipley válasza Stimpy001 (#303) üzenetére


ERipley
tag

Van egy csomó motyóm tőlük és pozitív ++ a tapasztalat eddig. A másik versenyzőm a Xiaomi Soundbar-ja lett volna, azon konkrétan nincs HDMI csatlakozó, így biztosan nem támogatja... :) Tengerentúli a motyó, vissza biztosan nem küldöm. Marad a BT kapcsolat és morgok magamban, mert így akár a fehéret is választhattam volna...

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#305) #40047616


#40047616
törölt tag

Sziasztok! Fülhallgató vásárlás előtt állok és a Blitzwolf-ra esett a választásom. Kettőt néztem ki de nem tudok dönteni köztük. Van valami érdemleges különbség az es 4 és az es 2 között? Utóbbihoz adnak tokot is meg mindent.

(#306) Kovi87


Kovi87
csendes újonc

Szevasztok
Van egy bw-hl2 -es órám. Olyan gondom van vele, hogy nem csatlakozik a telefonhoz és így nem kapok semmilyen értesítést sem az órára. Ha megnyitom a fitcloudpro alkalmazást szinkronizálni, akkor csatlakozik, amint bezárom dobja a kapcsolatot. [ha háttérben nyitva hagyom egy idő után akkor is dobja]
Még januárban vettem, az első pár hétben folyamatos kapcsolatban volt a telefonnal, automatikusan vissza is csatlakozott ha ki-be kapcsoltam a telefont. Pár napra kikapcsoltam az órát mert nem használtam, és azóta nem hajlandó magától kapcsolódni. Próbáltam újra hozzáadni az alkalmazáshoz, csináltam rajta gyári visszaállítást is, az alkalmazást is újratelepítettem, de nem akar megoldódni a dolog.
Valakinek valaki tipp?
iOS 13.4.1

(#307) Zoleee83


Zoleee83
addikt

3 fülhallgató között hezitálok: BW-FYE8 vs. BW-FYE7 vs. BW-FYE5

Árban nem nagy különbség van köztük, így az nem mérvadó, itthonról rendelném egyébként.
Jelenleg Sony és Skullcandy vezetékes füleseket használok, így fontos lenne hogy azért legyen az új fülesben elég mély, de ne is nyomja el a közepet-magasat teljesen.
Mennyire áll ki a fülből a 7es és 8-as, nem nagyon zavaró? (méretre nincs nagy különbség)

Melyiket ajánlanátok?

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#308) Fuvaros válasza Zoleee83 (#307) üzenetére


Fuvaros
senior tag

a 8-as kényelmes, bicajon is, 52 km/h-nál repült ki a fülemből. Mélyek közepesen vannak jelen, de ha nagyon kell a basszus, egy másik tiput válassz

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#309) Zoleee83 válasza Fuvaros (#308) üzenetére


Zoleee83
addikt

Köszi a választ, de már lassan két hónapja boldog tulaja vagyok a BW-FYE7-nek. ;)
Elégedett vele vagyok vele, örülök hogy ezt választottam.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#310) Sigma7 válasza Zoleee83 (#309) üzenetére


Sigma7
tag

Fura, nekem is ma jelezte csak a kérdésed, pedig látom a dátumot...

(#311) agressor12


agressor12
senior tag

Sziasztok

Kijött elvileg a BlitzWolf® BW-HL3 is már ami szerintem 99%-ban megegyezik a BlitzWolf® BW-HL2-vel ,legalábbis papíron a számadatok,de van már benne Weather információ is.Vajon lefrissül a BlitzWolf® BW-HL2 szoftvere is ilyen dologgal?

(#312) Geri8


Geri8
tag

Sziasztok!
Vettem a BlitzWolf.Shop oldalról egy BW-FYE3 fülhallgatót, de már második darabot küldöm vissza.
A bal oldali füles multifunkciós gombja csak akkor működik, ha a töltődobozba illeszkedő két kis fémlapot megfogom.
Ilyennel találkozott már valaki? 😁

(#313) Shadow80


Shadow80
friss újonc

Sziasztok
Sajnos a FYE7-es fülesem megadta magát, nem tölti egyik fülest se a tok. :(( Ilyenkor kuka? Esetleg lehet szerezni tokot külön? Köszi Ha van eladó valakinek ne tartsa magában.

(#314) bencze


bencze
senior tag

Vettem egy FYE7-est, viszont ha nincs csatlakozva akkor random percegés szól a jobb fülesben, ha kapcsolódik a telefonomhoz, akkor meg egy rendszeres, ütemes kattogás (kecegés, kicsit mint egy mechanikus óra, kb fél mp-enként) plusz egy pici csipogás (kb D4# hangmagasság ha érdekes) amikor a bal oldal kék ledje felvillan (kb minden 15. kattanáskor de nem 100% vele szinkronban).
Szóval csak a bal fele, 'rádió' zaj kapcsolódás nélkül, kapcsolódva meg tik-tik-tik-tik-tik-tik-tik-tik-tik-tik-tik-tik-tik-tik-(bip ütemen kívül) -> ismétli

Ismer valaki ilyen jelenséget, vagy egyedi bajom van? Mi okozhatja?
Gondolom ez fizikai hiba és kuka ugye? (visszaküldés ha sikerül, remélem, ahhoz drága volt az a 38 euro, hogy simán bukjam)

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#315) Zoleee83 válasza bencze (#314) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nekem is FYE7 van, nem kellene semilyen alapzajnak, kattogásnak vagy bárminek lennie. Talán megpróbálhatsz egy resetet (a tokot kinyitva a fülest benne hagyva, folyamatosan nyomni kell a füles gombjait, majd mikor kikapcsolt fedél lecsuk. Ezután gyári állapotban jön vissza a párosításhoz).
Nekem olyat szokott csinálni hogy filmnézés közben laptopon el-elmegy a baloldal, vagy a jobb amilyen kedve van, ezredmásodpercre. Zenehallgatásnál Spotyn, mobilon nem csinálja.
Kár érte, mert 17k volt, majd veszek egy minőségibb Sabbat, vag Trevi fülest....

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#316) Fuvaros válasza Zoleee83 (#315) üzenetére


Fuvaros
senior tag

a 8-ason is elmegy néha a hang, kicsit nehézkes visszahozni, nem tökéletes termék az sem, de ha szól, akkor szép a hangja és kényelmes

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#317) bencze válasza Zoleee83 (#315) üzenetére


bencze
senior tag

Kösz, harcolok velük egyet, amúgy telefonhoz kellene csak, de ilyen alapzajjal nem lehet. Kicsit nehéz velük, banggoodról soha többet :)

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#318) NeverGone


NeverGone
tag

Sziasztok!

A bw-fye8 egyik fele beleesett egy kis vízbe. Kikaptam belőle, de azóta „battery low, power off” van, egyáltalán nem tölt. Lehet vele valami értelmeset kezdeni, vagy kuka?

(#319) Fuvaros válasza NeverGone (#318) üzenetére


Fuvaros
senior tag

szárítsd ki. nekem nem esett bele, de mégis ilyeneket mondogat, nem százas az egész konstrukció szerintem (fújd ki, hajszárító stb) De lehet az a nagy eső is betett, mert engem elkapott itt bicaj közben a nagy zápor az erőben és lehet megázott, de azóta müködik és meg is áll, tehát nem százas, de soha nem is volt az

[ Szerkesztve ]

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#320) Fuvaros válasza bencze (#317) üzenetére


Fuvaros
senior tag

jaja rizikó így neten rendelni Kinából, garit érvényesíteni nem könnyű, de ez egy filléres cucc végül is, nem egy tv vagy más

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#321) ovics válasza bencze (#317) üzenetére


ovics
aktív tag

Nekem egy FYE5 ment tönkre kb fél év alatt. Én is bepróbálkoztam természetesen, hogy küldjenek újat. Képet küldtem, rövid videót, és bár újat nem kaptam, de 6000 ft-ot (kb a vásárlási ár 60%-át) visszautalták sajnálkozások közepette.

(#322) NeverGone válasza Fuvaros (#319) üzenetére


NeverGone
tag

Köszi, tovább vártam vele, kiszáradt és megjavult. Remélem nem lett maradandó baja, jobban fogok rá vigyázni. Egészen megszerettem.

(#323) NeverGone válasza Fuvaros (#320) üzenetére


NeverGone
tag

Én a Banggoodról rendeltem telefont (Ulefone Armor 6E), ami megsérült még garanciális időben. Visszaküldtem, ahogy kérték és küldtek helyette újat. Mindezt úgy, hogy akkor voltak a hongkongi tüntetések ott elkeveredett az a csomag, amit én küldtem.
Plusz nehezítésnek elég gyenge vagyok angolból. Szóval valóban körülményesebb valamennyivel, de messze nem lehetetlen a garanciát érvényesíteni a nagyobb webáruházaknál.

(#324) bencze válasza Fuvaros (#320) üzenetére


bencze
senior tag

Hát, lehet, nekem 38 euro nem 1 fillér, de (túl) gyors keresés után választottam ezen topic alapján, máskor majd jobban átgondolom persze.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#325) Fuvaros válasza NeverGone (#322) üzenetére


Fuvaros
senior tag

az enyém is jó lett végül, tegnap teszteltem

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#326) Fuvaros válasza bencze (#324) üzenetére


Fuvaros
senior tag

Néha kell rizikózni az életben. bolti ára itt pesten 19 körül volt és el kell menni érte. Ha Banggoodról rendeltem, az kiszállítással volt kedvezménnyel 12.6 eFt

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#327) Zoleee83 válasza Fuvaros (#326) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én meg magyar boltból vettem 17k-ért pont emiatt, ha elromlik majd ők küldözgetik Kínába helyettem.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#328) NeverGone


NeverGone
tag

Nekem amúgy egy bajom van a bw-fye8 és társaival. Jó dolog az érintésérzékeny vezérlés, de igazán tapinthatóvá tehették volna az érintésérzékeny részt. Hogy rögtön tudjam, hogy jó helyre nyúltam-e, esetleg mellé és azért nem reagál.

(#329) Fuvaros válasza NeverGone (#328) üzenetére


Fuvaros
senior tag

én sosem találom, hol kell nyomkodni, azt hittem én vagyok béna...tud valaki jobb terméket 15-20 körül? ötlet?
a használati utasítás ki sem tér a dobozon lévő fényjelzésekre...

[ Szerkesztve ]

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#330) NeverGone válasza Fuvaros (#329) üzenetére


NeverGone
tag

Nem kell nyomkodni, csak érinteni kb. középen. A visszajelzés azért is lenne fontos az érintésre, mert sokszor van az, hogy megigazítanám a fülemben,
Ha a bölcsőt kinyitod, akkor annyi lámpa világít, amennyire fel van töltve a bölcső. Ha használat után visszarakod füleseket a bölcsőbe, akkor a két szélső led addig világít, ameddig a bölcső tölti a fülest.

(#331) odium


odium
aktív tag

A BW-FYE3S bal fülesén átment egy autó, ami sajnos instant halálozást okozott. A jobb füles és a bölcső természetesen működik. Ha esetleg lenne valakinél eladó bal bogyó, vagy igényt tartana a jobbra és a bölcsőre, az legyen szíves keressen meg privátba. Köszi.

(#332) blueye válasza NeverGone (#328) üzenetére


blueye
veterán

A BW-BH1 en van iyen de mire ezt kitapintod konnyen belefutsz abba hogy ketszer erinted es ezzel ujrahivod az utolso szamot :(

(#333) bencze válasza Fuvaros (#326) üzenetére


bencze
senior tag

Nem tudtam 750 km-t utazni érte, amúgy épp nem volt máshol kapható, meg az volt az érzésem ez egy olyan hely ami népszerű és sokan rendelnek nem valami sufni rabló hely :)
Amúgy visszaadták a pénzem sok frusztráció és ideges mail után, de nem érdemes mert úgy csináltak mintha valami nagy kegyet osztogattak volna és hiába kérdeztem 5x, hová küldjem nem kellett nekik, szóval most gondolom én vagyok a feketeseggű scammer.
Amúgy közben vettem amazonról egy Tranya Rimort, mikrofonja azt hiszem nem a legjobb (akár kialakításból adódóan, nem tudom milyen egy "jó"), de megfelelni egyelőre megfelel... megrendeltem péntek este szomba délelőtt hozták...

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#334) natë


natë
nagyúr

Sziasztok, vásároltam egy Blitzwolf BW-FYE3 vezeték nélküli fülest. Minden ok vele, egy dolgot kivéve, a gumiharangon belüli "szűrő", ami ugye elfedi a lyukat ami a fülesbe vezet (máshogy nem tudom leírni) pár használat után elengedte a ragasztást (valami színtelen szilikon). Visszaragasszam valamivel, vagy igazából nincs túl sok szerepe?
Köszönöm

(#335) Fuvaros válasza odium (#331) üzenetére


Fuvaros
senior tag

van egy félszemű ismerősöm majd megkérdem tőle... :)

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#336) NeverGone


NeverGone
tag

Sziasztok!

Tudtok olyan kiegészítőről vagy ötletről, ami a BW-FYE8 headsetet erősebb fizikai mozgásnál is a fülben tartja?

Köszi!

(#337) odium válasza Fuvaros (#335) üzenetére


odium
aktív tag

Csak akkor vedd föl vele a kapcsolatot, ha fél fülére süket is :)

(#338) Fuvaros válasza NeverGone (#336) üzenetére


Fuvaros
senior tag

53-nál repül ki a fülemből bicajon

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#339) NeverGone válasza Fuvaros (#338) üzenetére


NeverGone
tag

Igen, az ilyenek miatt. De akár otthon sem szeretném még egyszer beleejteni a vízbe a fülemből.

(#340) natë válasza natë (#334) üzenetére


natë
nagyúr

Erre valaki? :R

(#341) Fuvaros válasza natë (#340) üzenetére


Fuvaros
senior tag

Ezt neked kéne látni

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#342) natë válasza Fuvaros (#341) üzenetére


natë
nagyúr

Honnan látnám? :F

(#343) Fuvaros


Fuvaros
senior tag

Amióta feltettem a Poweramp lejátszót (a gyári android hangszínszabályozója blootooth kapcsolatnál nem aktív) -
-azóta sosem volt kapcsolati - müködési gond a BW-FYE8 -al. Mindig ment mindkét oldal. Ez jó hír. Már csak a sok bogár a gond.... :)

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#344) valdrius


valdrius
friss újonc

Sziasztok!!
Van egy Blitzwolf fye5 bluetooth fülesem,de sehogy nem akar csatlakozni az ASUS X751S laptophoz. Bluetooth eszközbe fel tudtam venni,a hang beállításnál látszott a 2 plusz modul,viszont csak lecsatlakozva. Fülesen bemondja a csatlakozást.Csatlakoztatni nem engedi. Ez a fajta füles alkalmas laptophoz való csatlakozásra?
Köszi a válaszokat.

(#345) Jabby


Jabby
őstag

Sziasztok!
BW-BC1 BT-os autós transzmitterrel van valakinek tapasztalata?

(#346) Fuvaros válasza valdrius (#344) üzenetére


Fuvaros
senior tag

boltban vetted? őket kérne kérdezni...de ha neten, ki kell nyomozni, ha android teloval hibátlan, jöhet a második kör szerintem, a win alkalmazás, lehet hogy kell egy lejátszó hozzá? passz

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#347) Tocika


Tocika
aktív tag

Sziasztok!
Sportoláshoz szeretnék vezeték nélküli fülest.
A kiszemelt áldozat BW Airaux AA-um 3.
A kérdésem az lenne , hogy a füles képes e arra , hogy egyszerre két eszközhöz csatlakozzon.?
Arra gondolok, hogy futás közben a Garmin orámhoz kapcsolódjon és arrol szóljon a zene , de csatlakozzon a telefonhoz is és ha hívnak akkor tudjak telefonálni is.
Megoldható e ez akármelyik BW fülessel ?

(#348) Gamerkid


Gamerkid
csendes tag

Sziasztok biztos volt már ilyen kérdés, hogy a BlitzWolf BW-FYE7 vagy a BW-FYE8-at ajánlanátok jobban? Sportoláshoz szeretném jobban használni, kocogás kerékpár főleg. Szeretem a jó hangzást a basszust. Az hogy érintős vagy nyomós legyen az mindegy számomra inkább az a fontos, hogy ne szaggasson annak idején egy skullcandyt vettem az elég sokat szaggatott... Ha van más ajánlatok a 2 füles helyett azt is megköszönöm! :C

(#349) Fuvaros válasza Gamerkid (#348) üzenetére


Fuvaros
senior tag

a 8as nekem bevált kerékpárhoz, 53km sebességnél repül ki a fülemből...Hangja szuper, basszus is van elég, ha a telon lévő lejátszó támogatja a hangszínszabályozást. kondiban is használom, csak ritkán esik ki a fülemből, 3 méretű gumiharang van hozzá a szettben, a középső volt nekem jó. persze ha kicsit kicsúszik a fülből, kevesebb a mély, ez néha előfordul, ezzel számolni kell majd

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#350) Gamerkid


Gamerkid
csendes tag

Még egy kérdés, az FYE-7-t lehet úgy használni, hogy a jobb oldalit elviszem magammal futni és mobillal párosítva, míg a bal oldali otthon van asszony pajtással és ők pedig főznek és saját mobiljával használja. Tehát hogy mind a 2t külön külön bloluetoothal párosítva lehet e használni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.