Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Kolondrum válasza Imy (#50) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ez nem válasz. Ezt én is tudom. Xiaominak oda van írva mi jön ki az USB oldalon. Annak közel 6Ah.

(#52) Imy válasza Kolondrum (#51) üzenetére


Imy
veterán

Rajta van, hogy 37Wh ;)
Ami azt jelenti, hogy 5V-on 100% átalakítással 7400mAh, de jobb, ha ennek csak kb 90%-át veszed.

(#53) Soma01


Soma01
veterán

Akarok egy ilyen usb kábelt én is: [link] (Huawei P9 lite-hoz)
De azt nem értem, hogy miért kell kiválasztani a telefon tipusát? Nem hiszem, hogy eltér a kábel. Vagy mégis? Most pl nincs is más telcsihez, csak Samsunghoz. Azt is megvehetem? Teljesen elbizonytalanított ez a legördíthető menü. Más eladónál csak a színt kell kiválasztani. Itt miért kell a telcsi tipusát is? Ráadásul el is fogyott egy csomó telcsihez való... Láttam már pár helyen ilyen telefon/márka választósdit usb kábel esetén, de akkor sem értettem és most sem. Az usb az usb, nem? Mi különbség lehet? Töltőnél el tudok képzelni különbséget, meg olvastam is hogy van, de ott sem olyan vészes a helyzet.

(#54) Thunder86


Thunder86
tag

Sziasztok! Minap megérkezett a bangood-ról vásárolt Blitzwolf dual töltő Egy hétvégi kiruccanás folyamán kipróbálásra is került. Tökéletesen működik, viszont töltés közben halk de folyamatos ciripelő hangot hallani a töltőből. Az a kérdésem, hogy ez egy normális elektromizériás jelenség lehet vagy működik ugyan de valami nem kerek..? Másnak akinek esetleg van ilyen töltője találkozott már ilyen jelenséggel?

No Sacrifice, No Victory!

(#55) Imy válasza Thunder86 (#54) üzenetére


Imy
veterán

Nekem is van ilyen hangja, de tényleg halk.

(#56) Thunder86 válasza Imy (#55) üzenetére


Thunder86
tag

Nekem is tényleg halk... csak véletlen ahogy füleltem meghallottam. De ezek szerint ez nem bug hanem feature.. :)

No Sacrifice, No Victory!

(#57) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, mennyire kell tartani a Blitzwolf hamisítványoktól, de ez és ez a termék eredeti? :)
Amennyiben igen, akkor már rendelem is! :D

Samsung Galaxy A54

(#58) zoltan6 válasza Viktor0610 (#57) üzenetére


zoltan6
őstag

eredetiek,nyugodtan veheted,most jó árban van,pár napja már ennyi.

(#59) Viktor0610 válasza zoltan6 (#58) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Köszi :R , megrendelve. :)

Samsung Galaxy A54

(#60) csasaKKP válasza Thunder86 (#54) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Nem probléma, teljesen normális, PWM frekvenciája pont hallható tartományba esik. :) Kapacitásproblémát sem jelent ennyi.

Más: Most rendeltem egy ilyet, egyéb más mellett, jó árban van: BlitzWolf biciklis tartó - bg

Eddig nem ismertem ezt a márkát, így előtte utánanéztem, és úgy tűnik, van olyan, mint pl. a Xiaomi. :) Úgyhogy a jövőben a BlitWolf cuccait is figyelemmel követem. :Y

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#61) Imy válasza csasaKKP (#60) üzenetére


Imy
veterán

Ha megjön akerékpáros tartó, azért megírhatod hogy milyen, illetve pár képet is készíthetnél. ;)

(#62) csasaKKP válasza Imy (#61) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Oké, csaptam még hozzá pár dolgot. :) A "kétoldalas" microUSB - USB kábelük még tetszik, illetve amit fentebb/korábban már te is rendelték, Bluetooth adapter sem hülyeség, kicsit hasonló, mint az SBH50-em

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#63) Imy válasza csasaKKP (#62) üzenetére


Imy
veterán

Kétoldalas kábelem van, nekem bevált.

(#64) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Na, megjött a "pakét" a bringás tartóval, elég sokat kellett rá várni.
Hm, eddig szupi, telefon jól illeszkedik bele. De 5,5 vagy 6 col felett már nem jó. Ha oldalt valahol középen van a hangerő-, kamera-, vagy bekapcsoló gomb, annak nem ajánlom, mert az oldalsó rugós "fixálók" (nem is tudom, mi a neve... :F ) benyomják. Egyébként Best Buy cucc.


Nem ide tartozik, de a Xiaomi toll is megjött, nagyon szépen lehet vele írni, a tollnak is jó a súlya, kellemes a fogása, de jelenlegi árát nem éri meg.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#65) csasaKKP válasza csasaKKP (#64) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Gyors bringás teszt után:
Sajna a rossz idő miatt csak egy kört mentem vele, de egész jó, erősen tartja a helyén a telefont, ramaty úton sem fog belőle kiperegni. És a kormányon is fixen áll, ha jól megvan húzva a csavar. Elég erősnek és jó minőségűnek tűnik.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#66) Imy válasza csasaKKP (#65) üzenetére


Imy
veterán

Motorra mennyire lehet jó? Mert nem szeretném, ha nagyobb sebeségnél katapultálna a telefon. :)

(#67) csasaKKP válasza Imy (#66) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Uhh, ez jó kérdés, nem szoktam motorozni, de gondolom, hogy sokkal nagyobb rezonanciának van kitéve a cucc motoron. Nem tudom, én nem ajánlom iagzából, már csak azért sem, mert motorozás azért más mint egy biciklizés. Úgy értem nagyobb sebesség... nem jó ha a telefon elvonja a figyelmet na :DD . Visszatérve a tartóra, elég stabilnak tűnik ahhoz, hogy ha véletlen belegurulok egy kisebb kátyúba, vagy ha földúton tekerek, ne essen ki a telefon. Meg maga a tartó se.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#68) csasaKKP válasza csasaKKP (#67) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Na, kipróbáltam egy másik telefonnal, aminek a jobb oldalán pont középen van a hagerőszabályzó gomb. Az ilyen telefonoknál hasznavehetetlen ez a tartó, mert folyamatosan nyomva tartja az oldalsó tartó a gombokat.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#69) nexus6


nexus6
aktív tag

ma vettem egy töltőt, sajnos csak a munkahelyre érve bontottam ki. Egy amerikai szabványú BW-S3 típus, amennyire tudok keresni... Lehet ezt használni itthon vagy verjem vissza az eladótól? Van erre esetleg adapter?

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#70) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

Kérlek segítsetek, vagy nyugtassatok mert, mert eléggé ideges vagyok! :O
Vettem két Blitzwolf megfordítható kábelt, de abszolút nem működik egyik eszközömmel sem. Ez még önmagában nem is lenne baj, azonban kipróbáltam két BT hangfallal és itt jön a probléma! :O
A Xiaomi-t nem tudom most már tölteni. Mikor először rákötöttem a kábelt, akkor a töltést jelző LED világított, de most semmi meg sem nyikkan. Más kábellel sem! :Y
A másik egy JBL Flip 3 hangfal, abból meg teljesen eltűnt az összes energia! Én nem tudom, hogy mi lett vele. Most a töltőn van, elvileg tölti (másik kábellel), de kezdek aggódni, hogy fél órája csak az első LED villog, bár az is igaz, hogy lassan töltődik. Létezik az, hogy egy USB kábel kinyírja a csatlakozót és közben le is merítse teljesen az aksit?! :Y
Egy SONY Z4 tabletet kötöttem össze géppel ezzel a kábellel (akkor valami olyat art ki, hogy a USB kevés energiát ad a terméknek, vagy valami hasonló), az meg teljesen kikapcsolt, de csak úgy tudtam bekapcsolni, hogyha a bekapcs + felfele gombot egyszerre nyomtam! :Y
Mi a bánat ez?
A kábeleket a banggodról rendeltem!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#71) 206 cc válasza Dolphine (#70) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Egy egyszerű multiméterrel ki kellene mérned azt a kábelt,mert lehet valami el van kötve benne vagy esetleg zárlatos és a töltőelektronikák ezt lehet megsínylik!!!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#72) Dolphine


Dolphine
addikt

Tovább gyűrűzik a Blitzwolf kábel probléma.
Ma hajnalban Nancy írt, hogy full refund, vagy másikat (nem megfordíthatót) küldenek. Engem a tönkrement eszközök jobban érdelnek! :O
Valami gond lehet a kábellel, mert hirtelen elfogyott az összes a banggood oldaláról!

Az egyik fórumtársnak rendelés után küldtek egy emailt, hogy ne használja, mert lehet, hogy problémák vannak vele! :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#73) Dolphine


Dolphine
addikt

Na, ezért nem jó a duplán fordíthatós Blitzwolf kábel!
[link]
A videót köszönjük 206cc fórumtársnak! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#74) Imy válasza Dolphine (#73) üzenetére


Imy
veterán

Volt egy hibás széria....

(#75) Snowy_owl válasza Dolphine (#72) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Szia!

Ha érdekel a dolog, akkor nekem eddig 3 ilyen kábelem döglött meg, egyik nemrég kb. egy hete. Az első kábelnél a microusb oldalon az érintkezők beljebb toldtak az egyik oldalon így csak fordítva bedugva töltött, (kb. 2 hónapot bírt) amivel az előnye el is veszett. A 2.(kb. 1 hónap) és 3.(kb. fél év) kábelnél pedig a normál usb csati oldalon csak az egyik irányba hajlandó működni, a másikba sajnos nem. Többet nem veszek ilyet.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#76) Dolphine válasza Snowy_owl (#75) üzenetére


Dolphine
addikt

Akkor "jó", hogy legalább nálam idejekorán kiderült, hogy katasztrófa ez a kábel, szó szerint! :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#77) qantum


qantum
senior tag

Rendeltem egy szelfibotot,remélem jó lesz.

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#78) Imy válasza qantum (#77) üzenetére


Imy
veterán

Melyiket pontosan?
Illetve egy beszámolót majd írhatnál róla.

(#79) qantum válasza Imy (#78) üzenetére


qantum
senior tag

[ezt]
Ha megérkezik írok róla!

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#80) Imy válasza qantum (#79) üzenetére


Imy
veterán

Köszi! :R
Én is ezt nézegetem, mert bth-s, ami sokat jelent, nem kell dugdosni semmi sem. :)

(#81) Kukkéro


Kukkéro
tag

Sziasztok,

Rendeltem Banggood-ról egy Type-C kábeles BW-C9 autós töltőt a micro USB-s mobiljaimhoz (Samsung S3, A3, Lumnia 720) :C
[link]
Eladó, hogyha valakit érdekel írjon.

Üdv.
Attis

(#82) qantum


qantum
senior tag

Sziasztok!
Megérkezett a szelfibot, minőségi cuccnak tűnik,bár nem tudom mennyire lesz tartós. A bot jobbra-balra csavarással húzható ki,illetve rögzíthető, a markolat elég csúszós,viszont van csuklópánt, letöltöttem az appot azzal tökéletesen működik. A telefon viszonylag jól rögzíthető,rugós karok szorítják össze, kis gumitappancsok vannak a rögzítőn. Piros led jelzi a töltést és kékre vált,ha feltöltött az akku. Elégedett vagyok.

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#83) flash-


flash-
veterán

blitzwolf töltőmhöz keresnék egy elég hosszú jó minőségű kábelt töltésre..
nillkin volt,nem vált be hamar megtört..

ötlet?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#84) Imy


Imy
veterán

Blitzwolf? Én nekem van olyan is, és semmi gondja.

(#85) flash- válasza Imy (#84) üzenetére


flash-
veterán

hát látom többeknek volt vele gondja..
vagy melyiket rendeljem ami strapa?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#86) Criminal017 válasza flash- (#85) üzenetére


Criminal017
őstag

Nálam ilyen van egy ideje, maga a tökély: [link]

[ Szerkesztve ]

(#87) flash- válasza Criminal017 (#86) üzenetére


flash-
veterán

köszi:)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#88) bencze


bencze
senior tag

Aliexpressről vettem karácsonyra egy usb-s autós töltőt, blitzwolf bw-c10 a neve azt hiszem. (4 port, qc 3 1 portja)
Szükségem lenne megint egyre de elég sürgős, nem jön már meg, ezekre tudtok valami európai forrást ami nem jelentősen drágább? Neten nem igazán találtam semmit, 1-2 héten belül szükségem lenne rá. Ha ekvivalens megbízható töltőt tudtok az is jó. A 4 port nem kötelező de jó segítség lenne (Ultrabalatonos körútra kell - telefonok, órák, lámpák...)

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#89) Pikkolo^^ válasza bencze (#88) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A körbetekeréshez miért autós töltő kell?

[ Szerkesztve ]

(#90) bencze válasza Pikkolo^^ (#89) üzenetére


bencze
senior tag

váltó futás. csoportban. autó supportál ill viszi a társaságot a váltópontokig.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#91) maxika2004


maxika2004
őstag

Sziasztok !
Nem tudjátok honnan tudnék ilyet rendelni:
4-es autós töltő:
[link]

Sajna elfogyott... vagy szerintetek lesz még ?

:R

(#92) Thunder007_a


Thunder007_a
újonc

sziasztok!
Original Blitzwolf® Smart 5-Port High Speed Desktop USB Charger AC Cable Power Cord Cable AC Adapter
én egy ilyet keresnék az se baj ha használt, természetesen magyar dugaljosat keresek :)

(#93) Criminal017 válasza maxika2004 (#91) üzenetére


Criminal017
őstag

Nálam mindkét raktáron van, kínaiban fekete, fehér is; EU-ban csak fehér.

(#94) maxika2004 válasza Criminal017 (#93) üzenetére


maxika2004
őstag

Szia !
köszi, nálam is, de most probáltak nekem rendelni, de nincs....

Illetve egy kérdés: az alábbiak közül a piros és zöld csatis közt mi a külömbség ?
galaxy s5-s6 ok lennének rajt.....

[link]

[link]

:R

(#95) Criminal017 válasza maxika2004 (#94) üzenetére


Criminal017
őstag

Qualcomm Quick Charge 2.0-nak zöld a színe, a 3.0-nak narancssárga. Galaxy S5 Qualcomm procis, de nem támogatja, az S6 pedig már Exynos processorral szerelt, szóval nincs hozzá köze.

(#96) maxika2004 válasza Criminal017 (#95) üzenetére


maxika2004
őstag

:R

(#97) laskr99


laskr99
addikt

Nekem is van egy ilyen double sided kábel. Még eu raktárból rendeltem Augusztusban. Azóta bírja pedig a töltővel(2portos blitzwolf) együtt néha felakatam és megrántottam. Van egy Biltwolf BW-F3 hangszóró is. AZ enyémen volt egy karc de azt alkoholos filcel befirkáltam. Másik 12 töltés után meghalt az helyett küldtek mégegyet ami azóta hibátlan.

(#98) xyvz2


xyvz2
tag

Sziasztok! S.O.S !

Segítséget szeretnék kérni tőletek, nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni. Vásároltam én is egy blitzwolf selfi botot a nyárra, hátha majd jól jön, gondoltam. Nagyon tetszik is, nagyon szuper, igazi minőségi darab...- LENNE ha tudnám használni. :W Ugyanis a következő problémám van. Letöltve, telepítve a blitzwolf app. eddig ok. Összekapcsolódik a telóval eddig is minden ok, zoomolás is ok, DE !!! ha megnyomom a fényképezés gombot átvált a telefon a beépített zenelejátszóra amit nem lehet, kikapcsolni, leállítani, beállítani letörölni a telóról, sem kikapcsolni nem tudom. Nem szeretném a telót rootolni,és nem is tudom hogy kell, hogy eltávolítsam a zenelejátszót, de sehogyan sem fényképez a bot..mindig átvált a zenelejátszó felületére :W ha kamerát váltok akkor is átvált zenelejátszóra... S.O.S !!! kérlek benneteket ha valakinek van valami 5lete segítsen...előre is köszönöm !!! :R :R :R

U.I. a saját camera app,al is uezt csinálja, sőt bármilyen camera app-al is, átvált zenelejátszóra ha fényképezni szeretnék vagy kamerát váltani :O :O

[ Szerkesztve ]

(#99) 206 cc válasza xyvz2 (#98) üzenetére


206 cc
senior tag

Nem tudom van e több fajta ilyen vacak de te melyiket vetted ,milyen a telód,mi az op rendszer???......azért nemi infó is kellene,hogy segíthessünk!!!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#100) Soockit válasza Criminal017 (#95) üzenetére


Soockit
aktív tag

Valaki az S8 topicban azt írta, hogy a Samsung Fast Charge-ja az a QC 2.0-nak felel meg. Igaz ez?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.