Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) sumi4623


sumi4623
tag

Sziasztok!

Megtudnatok mondani hogy a Blitzwolf GW-GC1-2-3-4-5 szekek kozott mik a kulonbsegek? Mert arban nem sok van.
Koszonom a segitseget

(#502) tpeti810203


tpeti810203
csendes tag

Sziasztok! Bangoodon vásároltam egy blitzwolf bw lt33as led szalagot és sehogy nem tudom rarakni az alkalmazásra. Ha nyomom a mod gombot 5masodpercig (ahogy irva van) csak kikapcsol. Sehogy nem akar alaphelyzetbe allni(villogni)
Már az idegbaj kerülget tőle. Ja kinai van. Segitsetek légyszi! Mit csinalok rosszul?

(#503) Jarod1 válasza tpeti810203 (#502) üzenetére


Jarod1
addikt

Smart life al próbálod?

(#504) Kolondrum


Kolondrum
félisten

BW-IS22 van valakinek? Aktívan, SIM kártyával.

(#505) need


need
addikt

Sziasztok..

November végén vettem a feleségemnek egy BlitzWolf® BW-FYE7 vezeték nélküli ketyerét..
ami mai napig működött itt van most nálam hogy foglalkozzak vele az éjszaka.. :D
Nekem elsőre úgy tűnik hogy a bölcsőt nem tölti fel 1 órája van feltéve tölteni de csak 1 pötty világít nincs benne a füles.. ha bele teszem életre kell de csak rövid időre utána olyan mint ha le lenne merülve..és ki is kapcsol..
Ehhez lehet venni külön töltődobozt..? vagy felesleges ezzel szenvedni..?

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#506) Hompi01


Hompi01
tag

Sziasztok blitzwolf bw fye7 típusú fülesem harangját levettem majd megpucoltam. A bal oldali halk lett utánna. "Zsír" mehetett bele? Válaszokat előre is köszönöm.

"Együtt erő vagyunk, szerteszét gyengeség."

(#507) Jarod1 válasza Hompi01 (#506) üzenetére


Jarod1
addikt

Alkohollal pucoltad?

(#509) Hompi01


Hompi01
tag

Sikerült. Ecettel pucoltam ki azokat a kis kivehető membránokat. Tökéletes.

"Együtt erő vagyunk, szerteszét gyengeség."

(#510) Kolondrum


Kolondrum
félisten

BW-IS22 vel kapcsolatban van tapasztalatom lehet keresni. Kis cikket írni nem látom értelmét, ez már nem az a Ph/Logout.

(#511) Viktor0610 válasza Kolondrum (#510) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem egészen értem ezt a hozzászólást, sem az aláírásod.
Én többnyire segítőkészséget tapasztalok, de ha nem így lenne, sem a Ph/Logout a hibás ezért, hanem a felhasználók.

Samsung Galaxy A54

(#512) Kolondrum


Kolondrum
félisten

BW-IS6 [kép] [kép]

BW-IS22 [kép]

(#513) bl4ze


bl4ze
veterán

Hölgyek, urak van valakinek BW-SH5 párásítója ?
Pár hete használjuk de elkezdett "büdösödni"
Párásításkor kellemetlen, büdös a víz. Csapvízzel van használva, már a tartály sem jó szagú.
Az illó olajos rekeszbe tök mindegy milyen illat megy, elnyomja ez a büdös víz szag...

Van valakinek ötlete?
Volt már kimosva a tartály... nem igen segített :(

.:. bl4ze .:.

(#514) Viktor0610 válasza bl4ze (#513) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Próbáld meg esetleg szűrt vagy desztillált vízzel, hogy azzal is ezt tapasztaljátok-e.

Samsung Galaxy A54

(#515) bl4ze válasza Viktor0610 (#514) üzenetére


bl4ze
veterán

Igen, ez ugrott be nekem is. Deszt.víz van itthon, kimosom teljesen a tartályt, és megnézzük.
Más ötlet nekem sem igen van egyelőre...

.:. bl4ze .:.

(#516) need válasza bl4ze (#515) üzenetére


need
addikt

tök jó hogy írtad :R én meg azon gondolkoztam hogy veszek egy ilyet vagy is már nem ;]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#517) bl4ze válasza need (#516) üzenetére


bl4ze
veterán

Lehet venni, én voltam valószínű béna állott vízzel.
Sok tesztet elolvastam, senkinek nem volt ilyen baja. (külföldi-belföldi felhasználók egyaránt)
Egyébként most épp akciós. Olcsóbb, mint az enyém volt. Jó cucc, de oda kell figyelni a vízre....

.:. bl4ze .:.

(#518) bigrob


bigrob
őstag

Sziasztok!

Google Pixel 6-hoz keresek egy hálózati adaptert.
A gyári adaptere:
PD 20V⎓1.5A, 15V⎓2A, 5V/9V⎓3A;
PPS 21V⎓1.5A. 11V⎓3A

Tudnátok ajánlani valamit ami ennek megfelel?
Köszönöm! :R

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#519) féldekás


féldekás
aktív tag

A két kábel között mi a különbség?
[BW-HDC3]
[BW-FC1]
A HDC 3-ból elvileg kellene lennie 0.5m-es méretnek és 1.8m-esnek is, jelenleg nincs.
Az FC1-ből pedig az 1.8m-es hiánycikk jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#520) Mardel


Mardel
őstag

Sziasztok!

Adott egy probléma, hogy Huawei Matepad Pro nem támogatja az AptX codecet (AptX LL kellene) az USA bojkott miatt, csak AAC, SBC. :W
Sajnos nincs hozzá custom android rom sem.

Láttam van a Blitzwolfnak van egy AIRAUX AA-BT2-je ami type C dongle.
A kérdés az, hogy ha tabletre kötöm a donglet akkor látja a Blitzwolf BW-BR7 RX módban?

Igazából játékra kellene és digitális jelet kéne továbbítani a BlasterX G6-ra ami DAC-ként és hang processzorként lenne felhasználva és arra lenne kötve a fejhallgató.

Közvetlen a BlasterX-et korábban rá tudtam kötni a tabletre USB OTG-vel csak úgy picit kényelmetlen a játék meg gyorsabban merült a tablet mert a G6--on csak 1 db micro usb bemenet van ami árammal is ellátja a G6-ot.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#521) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Jelentem, a FYE-7 fulesem tobb mint 2 evvel a vasarlas utan is kivaloan mukodik, nem szandekozik elpusztulni. A minap veletlenul benne maradt az edzos gatyam zsebeben tok nelkul, ki lett mosva, es a gatya zsebeben volt a szariton 2 napig. Mar kezdtem masik fuleseket nezegetni, mondom ennek tuti annyi...hat nem, tulelte, tokeletesen mukodik es mintha a hangzas is kicsit jobb lenne mint elotte. :D
Tovabbra sem talaltam jobb fulest, az en zenei izlesemhez tokeles (leszakitja a fejed a bass :) ).
Aki mostanaban keres fulest annak batran ajanlom a tipust, a mai napig megallja a helyet minden tekintetben.

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#522) Danecay


Danecay
őstag

Sziasztok!

Tavaly decemberben vásároltam egy BliTZWOlF BW-FYE15 füles, amivel nem is volt gondom eddig, de aztán most egyik napról a másikra valamiért kitalálta, hogy külön eszközként kezeli a jobb ill. a bal fülest, ennek megfelelően 2x is jelenik meg a Bluetooth eszközök között, és mindig csak az szól amelyiket kiválasztom. Ilyen jelenségről olvastam itt is korábban, és nem is biztos, hogy ez a működés rendellenes, hacsak nem olyan szempontból, hogy nem én idéztem elő, elvileg. Na végül addig nyomkodtam, hogy valahogy csak sikerült egymáshoz párosítanom a jobb és a bal oldali fülest és már szól mindkettő, viszont az óta, a bal oldali füles halkabban szól, ami nem kicsit zavaró. Továbbá, eddig amennyiben visszatettem a fülest a tokba, automatikusan leállította a zenét és ha jól rémlik le is csatlakozott. Na most ezt sem csinálja.

Van valakinek ötlete, megoldása a problémára? Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#523) Jarod1 válasza Danecay (#522) üzenetére


Jarod1
addikt

nem tudom nálad beválik-e, töröld a csatlakozást a telefonról, kikapcsolt fülest nyomd meg 15 másodpercig és tedd a töltőjébe, majd vedd ki,ez a gyári visszaállítás.

(#524) Danecay válasza Jarod1 (#523) üzenetére


Danecay
őstag

Köszi a tippet, de sajnos nálam ilyenkor csak annyi történik, hogy bekapcsol a füles, majd kikapcsol. Ezek után tarthatom bármeddig nyomva, nem történik semmi.

(#525) Danecay válasza Danecay (#524) üzenetére


Danecay
őstag

A support sem írt semmi tippet, trükköt, csak, hogy vegyem fel a kapcsolatot a Banggood-al. Azoknszámára tegnap csináltam Youtubeos videót a jelenségről.

(#526) Mardel válasza Danecay (#522) üzenetére


Mardel
őstag

Hello!

A tokkal együtt próbáltad teljesen feltölteni?
Nekem mondjuk audio-technika van, de akkor rakoncátlankodott mikor a tok akksija teljesen lemerült.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#527) Danecay válasza Mardel (#526) üzenetére


Danecay
őstag

Nálam éppen egy egész éjszakás töltés után jött elő, és azon gondolkodtam, hogy teljesen le kellene meríteni :)
Egyébként marha jó fej a Banggood, egy 2,5 hónapos termékre, amit szerintem nem használtam többet 5 óránál összesen, felajánlottak egy kb 50%-os pénzvisszatérítést, miközben a garanciás feltételeknél a következőt írja:

"Product Quality Guarantee Policy:
The warranty periods of BlitzWolf & BlitzHome Product with battery and without battery are 12 months and 18 months respectively"

Arról már nem is beszélve, hogy a hibabejelentő oldalukon el sem tudtam nekik küldeni a problémát, mert arra panaszkodott, hogy minimum 2 és maximum 1000 karakter lehet az üzenet, ami a beépített karakterszámláló szerint teljesen belül volt minden korlátozáson. Végül egy operátoron keresztül Messengeren sikerült rögzíteni a hibát. Ma pedig az "&" karakterrel, ami a Policy-s leírásukban szerepelt, nem boldogult a felület, mert attól kezdve levágta az összes szöveget amit a válaszüzenetem tartalmazott, egészen addig amíg át nem írtam "and"-re. Azért ez ez már elég vicces. Pontosabban bosszantó, de egy ilyen oldaltól viccesen elfogadhatatlan hiba.

(#528) Danecay válasza Danecay (#527) üzenetére


Danecay
őstag

Viccesek ezek!

Írtam, hogy természetesen nem fogadom el a fél áras visszatérítést, na és persze hivatkoztam a garanciális feltételekre, és mellesleg megjegyeztem, hogy ilyen alkudozásokkal ne rontsák már az oldal jó hírét. Erre mára már egy teljes áras pénzvisszafizetést ajánlottak fel :) Persze majd akkor lesz teljes az öröm amikor ez vissza is érkezik majd a számlámra.

(#529) Mardel válasza Mardel (#520) üzenetére


Mardel
őstag

Megjött az AirAux AA-BT2. :DD
Minden úgy működik ahogy elterveztem. :C
Tabletre AirAux rádugva, a BlasterX G6 optikán a BW-BR7-re RX módban. AirAuxon kétszer nyomva az A vagy B gombokat lehet váltani a Bluetooth codec közül, alapból AptX HD-val megy, játékhoz AptX LL-el használom.

Annyi a kis kellemetlenség, hogy a Huawei Matepad Pro tabletről le kell venni a szilikon tokot, csak úgy lehet rádugni az AirAux donglet.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#530) Danecay válasza Danecay (#528) üzenetére


Danecay
őstag

Visszakaptam a pénzt, már csak valahogy meg kellene csinálni a fülest 😜

(#531) peeat


peeat
tag

sziasztok
van valakinek tapasztalata blitzwolf® bw-sd8 szivargyújtós töltővel kapcsolatban ?
80-90w terhelés melett

(#532) szoszo75


szoszo75
aktív tag

Üdv.! Tegnap érkezett meg a BlitzWolf® BW-SDB1 Pro soundbar. Ma kipróbáltam de sokáig nem örülhettem mert az egyik oldali hangszóró már nem szól. Most írtam nekik panaszt bár nem tudom mi várható, mit tudnak vagy fognak csinálni. Valakinek tapasztalata ilyennel kapcsolatban vagy konkrétan a termékkel kapcsolatban?? Visszaküldeni nyilván nem éri meg az egész így meg bukó de rendesen...... :W

DIGI 500 ról 1000-re

(#533) Danecay válasza szoszo75 (#532) üzenetére


Danecay
őstag

Szia!

Fentebb leírtam a sajátomat. Jelezni kell a support oldalon, amivel mondjuk eleve gondom volt, minden bizonnyal Youtube videót kell csinálni a jelenségről és elküldeni nekik. Esetemben egy ~10e Ft értékű fülesről volt szó, aminből 5e ft-ot akartak csak visszatéríteni, de egy kis fejmosás után másnapra már teljes pénzvisszatérítést ajánlottak fel, amit már természetesen elfogadtam, és a terméket sem kellett visszaküldeni. Mondjuk a Te esetedben egy drágább termékről van szó. Amennyiben a Banggood-ról vásároltad, és nem volt feltüntetve a termék adatlapján, érdemes tudnod, hogy mivel nem akkumulátoros terméről van szó, legalábbis ahogy hirtelen ránéztem, 18 hónap garancia vonatkozik a termékre. Amennyiben mégis lenne venne aksi, úgy 12 hónap.

[ Szerkesztve ]

(#534) szoszo75 válasza Danecay (#533) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Szia. Igen erre 18 hó gari van elvileg, ez nem aksis. Akcióban vettem, alig volt több 22 ezer Ft-nál, na persze ezt sem szeretném bukni. Már elindítottam a panaszt, videót is feltöltöttem. Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz belőle, ez a garancia egyáltalán mire jó.. Visszaküldeni nem éri meg, kérdés hogy ezt lehet javítani valamint az mennyibe fájna...?! Mivel érdemes érvelni vagy erősködni ha nem lennének túl együttműködőek? :U

DIGI 500 ról 1000-re

(#535) Danecay válasza szoszo75 (#534) üzenetére


Danecay
őstag

Szia!

ITT vannak ismertetve a garanciális feltételek, úgyhogy érvelni és hivatkozni erre lehet. Na most, hogy egy 22e Ft-os terméknek az árát visszatérítik e úgy mint az én 10e Ft-osomét, a nélkül, hogy vissza kelljen küldeni magát az árut, arra én is kíváncsi vagyok, főleg, hogy a Te esetedben nagyobb a javítás lehetősége. Jó kérdés, hogy amennyiben mégis vissza kell küldeni, úgy a Banggood vállalja e, vagy beszáll e a szállítási költségbe?

Majd írd meg mire jutottál, érdekelne.

(#536) himpike


himpike
aktív tag

BlitzWolf BW-GP1
Erre a tápra sikerült rátalálni ma jó áron de nem tudom milyen tápegység ez valójában... Ki gyárthatja a belsejét?

(#537) szoszo75 válasza Danecay (#535) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Rendben, ha van valami fejlemény megírom.

DIGI 500 ról 1000-re

(#538) szoszo75 válasza szoszo75 (#537) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Egyenlőre még okoskodnak. Már feltöltöttem egy videót de úgy látszik az nem volt elég mert kértek új videót. Szóval még vizsgálódnak. :F

DIGI 500 ról 1000-re

(#539) szoszo75 válasza Danecay (#535) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Ez egy retardált banda, vagy csak hülyének tettetik magukat. Már 2 videót is küldtem nekik a hibáról de nem fogják fel vagy nem akarják. Uzoljára jön egy ilyen válasz hogy ha nem sikerült megoldást találni a problémára keressem bátran az ügyfélszolgálatot.. Mi van????? Irtam hogy semmi nem történt a hiba továbbra is jelen van, a 18 hó garit érvényesíteném és kapják össze magukat.. Ekkora egy barmokat.. :W :(((

DIGI 500 ról 1000-re

(#540) chaosmonger válasza szoszo75 (#539) üzenetére


chaosmonger
tag

Online chat-ben is lehet beszélni velük, nekem egyszer vasárnap délelőtt 2 perc alatt jelentkezett egy ügyintéző és minden kérdésemre válaszolt, már ha a banggoodról van szó.

(#541) szoszo75 válasza chaosmonger (#540) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Igen róluk. Még egyezkedünk.

DIGI 500 ról 1000-re

(#542) szoszo75 válasza Danecay (#535) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Elkezdődött az alkudozás. Elsőnek nevetséges 6700 Ft visszatérítéssel próbálkoztak. Ezt kapásból elutasítottam, a következő tét 11200 Ft. Ez kb. a termék árának fele. Én még emeltem a tétet, indoklásul hogy így konkrétan számomra használhatatlan, élvezhetetlen a minősége. De egyébként így tényleg szar.. Mono soundbar... Pff.. Meglátjuk mit lépnek harmadszorra.

[ Szerkesztve ]

DIGI 500 ról 1000-re

(#543) Danecay válasza szoszo75 (#542) üzenetére


Danecay
őstag

Mivel láthatóan nem cél az, hogy visszaküld a terméket, lehet érdemes lenne azért óvatosan szétszedni, ki tudja, lehet valamilyen bagatell hibája van csak, vagy elvinni valakihez aki ért hozzá. Lehet egy forrasztás kérdése az egész, így még a 11200Ft- is elfogadható ajánlat lenne :)

(#544) szoszo75 válasza Danecay (#543) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Igen, mindenképpen megnézetem. Legyen neked igazad. :) Már címet is adtak hogy küldjem vissza a cuccot, de persze előtte adjam meg nekik hogy mennyi lenne a szállítási költség. Meg hogy ne küldjem se DHL, EMS,TNT,UPS-el. Semmivel nem küldöm, írtam nekik hogy simán küldve egyszerű postával is közel a termék értéke a szállítási költség. A következő válaszukban a 11200 Ft-ot feltornászták 12000-re. :Y :D Ja azóta meg persze folyamatosan akciózzák le a terméket.

DIGI 500 ról 1000-re

(#545) szoszo75 válasza Danecay (#543) üzenetére


szoszo75
aktív tag

A végeredmény 16 ezer refund. Igaz még nem érkezett meg de gondolom hamarosan a számlán lesz. :U

DIGI 500 ról 1000-re

(#546) chaosmonger válasza szoszo75 (#545) üzenetére


chaosmonger
tag

Akkor viszonylag jól végződött, de azért engem ez az alkudozás eléggé elszomorít, Mert ha repedt burkolattal érkezik, vagy más esztétikai hibával akkor ok, de egy alap funkciójában hibás terméket azt cseréljenek ki, javítsák meg vagy adják vissza az árát ! Ne azon múljon már a visszatérítés hogy ki mennyire kitartó. Ráadásul nem is valami 3. féltől származó ismeretlen márka, hanem BW ami elvileg a 'saját' márkájuk.
Tényleg jó cuccaik vannak, sok BW termékem van és szerencsére eddig mindennel elégedett voltam, de ez hatalmas fekete pont nekik.

(#547) Danecay válasza szoszo75 (#544) üzenetére


Danecay
őstag

A szállítást egyébként ők fizették volna, ha már feltételeket szabtak?

(#548) szoszo75 válasza Danecay (#547) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Ezt így konkrétan nem írták le csak hogy mindenképpen jelezzem mennyi lenne a várható postázási költség.

DIGI 500 ról 1000-re

(#549) szoszo75 válasza chaosmonger (#546) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Igen, valóban nagyon nyögvenyelősen ment a dolog. Na de majd ha megérkezett a pénz csak akkor lehet kijelenteni hogy "megoldódott".

DIGI 500 ról 1000-re

(#550) Danecay válasza szoszo75 (#549) üzenetére


Danecay
őstag

Amennyiben PayPal-al fizettél, 1-2 napon belül a PayPal számládon kell, hogy legyen a pénz, ennél több nap mire visszautalódik arra a folyószámládra amivel a PayPal össze van kötve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.