Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) #42007296 válasza #42007296 (#200) üzenetére


#42007296
törölt tag

Elnézést a dupla posztért!

Az előző posztból kihagytam, hogy a fentieket sorra végigpróbáltam már és a gyári ajánlásokat is.

Szóval:

- a telefonra nincsenek szinkronizálva és a BT is kikapcsolva
-kiveszem a füleseket
-ha nagynehezen párba állnak, akkor bekapcsolom a BT-t a telefonon ( iPhone 6 / 8+ / iPad3...mindegyikkel próbáltam már)
-ahogy bekapcsolom a BT-t a telefonon, a fülesek szétcsatlakoznak egymástól és próbálnak a telefonra kapcsolódni. ( Gondolom ez itt a fő probléma.)

-ezután hiába párositom egyiket, másikat, mindkettőt...egyszerre, külön-külön...semmi stereo, csak külön egységként kezeli mindkettőt ...

-ha csak a jobbost párositom ( leválasztva, teljesen a nullárol kezdve) akkor sincs megoldás és ugyanigy a balossal is. ( a fentebb irtakkal sem)

Ha valakinek lenne bármiféle tipp a megoldásra, azt megköszönném.

Rhcspsz

(#202) placebo2018 válasza #42007296 (#201) üzenetére


placebo2018
csendes tag

Hello!
Nekem az 5-el volt hasonló probálgattuk megoldani de nem ment,szereztem egy másikat egyből jó lett az új a másik híbás volt,cseréltesd amíg lehet.

(#203) #42007296 válasza placebo2018 (#202) üzenetére


#42007296
törölt tag

Köszönöm! Hát macerás lesz, mert Banggood-os vásárlás...Lehet, hogy megpróbálom levideózni és egy hosszú levelezés után talán kapok egy kis kedvezményt...nem hinném, hogy újat küldenének.

(#204) atoszmester válasza #42007296 (#201) üzenetére


atoszmester
tag

Szia!

Nekem sincs más ötletem, úgy sikerült a párosítás ahogy leírtam.
De tuti vannak gondok, mert az Aliexpressen a Blitzwolf hivatalos oldalán is kiemelik pirossal hogy mit csinálj ha nem sikerül elsőre. Valószínű többen panaszkodtak.

FYE4 reset operation guide (single sound on one side, left and right ears cannot be paired)
Step 1: remove the left and right headphones
Step 2: Press and hold the left and right ear power button for 20s to turn off, the prompt tone is “poewer off”
Step 3: Release the button (release left and right)
Step 4: Press and hold the switch, the prompt tone is “power on”->paring->dingding (twice twice)
Step 5: Pairing the left and right ears successfully
Step 6: Turn on the phone Bluetooth to connect

[ Szerkesztve ]

(#205) #42007296 válasza atoszmester (#204) üzenetére


#42007296
törölt tag

Ohohóóóó, megszületett a kisjézuuus... :D :C :R

Ezt én is megtaláltam és lezongoráztam jópárszor, de hiába.
Na most adtam neki még egy esélyt, ha már voltál olyan kedves és fogalkoztál a dologgal, akkor úgy illik hogy minimum újrapróbálom (pedig már feladtam) :)

Sajnos nem sikerült 3 próba után sem és ugy gondoltam, hogy nem 20s-et várok, hanem addig nyomom, mig ki nem fekszik a gomb vagy az ujjam...a gomb győzött és elengedtem...folytattam a szisztematikát és tádááám sikerüüült :D :DDD

Hálás köszönet érte és a csoportnak is hogy van :) :R

(#206) atoszmester válasza #42007296 (#205) üzenetére


atoszmester
tag

Örülök, hogy sikerült! :))

(#207) Jade_399


Jade_399
újonc

Sziasztok abban szeretnèk Tanácsot kèrni van nekem egy blitzwolf fye 3 már 3 hette de ma mikor felkeltem a jobb oldali füles nagyon halkan szól de a bal ugyan úgy tökèletesen ezzel mit tudnèk kezdeni ? Válaszokat elöre köszönöm

(#208) Truman


Truman
senior tag

Sziasztok!

Van egy BlitzWolf BW-S2 4.8A 24W Dual USB töltőm, tölthetek vele, egy Samsung Galaxy A9 -et? Menni fog vele a gyorstöltés?

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#209) balees válasza balees (#189) üzenetére


balees
tag

Ha valakinek segíthet majd: AP móddal sikerült az applikációval felismerni az eszközt. Egész jó így már.

(#210) Sigma7 válasza Jade_399 (#207) üzenetére


Sigma7
tag

Tegnap nekem a bal halkult el, kikapcsoltam, elraktam, reggel már oké volt.
Nálad helyreállt?

(#211) Imy válasza Truman (#208) üzenetére


Imy
veterán

Ez 2.4A-t tud, ha nem QC2 vagy QC3-as a telefonod, akkor 2.4A-el, fogja tölteni, azaz 12W/h-val.

(#212) Truman válasza Imy (#211) üzenetére


Truman
senior tag

Köszi a választ. És azt honnan tudom meg a telefonom mit támogat? Itt találtam egy listát a QC2 / QC3 eszközökről, egy csomó Samsung benne van csak az A9 nincs.

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#213) Imy válasza Truman (#212) üzenetére


Imy
veterán

Úgy hogy rákeresel. Amúgy nem támogatja sajnos. [link]

(#214) monchichi20


monchichi20
aktív tag

Sziasztok.

Valaki garanciáztatott Blitzwolf terméket amit pl BG-nél vet?

[ Szerkesztve ]

(#215) V-NeM


V-NeM
újonc

Sziasztok! 2 hónapja vettem egy Blitzwolf BW FYE3-ast és akkor egy Oneplus 2-vel használtam, és az elejétől fogva volt bizonyos hangoknál sistergés ami engem nagyon idegesített, ezért megnéztem egy iPhone 5s-sel, hogy megnézzem, hogy más telefonnal jó-e, és igen, ott gyönyörűen szólt. A furcsa az volt, hogy semmi más BT eszközzel nem csinálta ezt a telefon, de mivel amúgy is gondolkodtam a váltáson, és találtam egy Op 3-mat nagyon jó áron, ezért akkor váltottam, gondolván biztos a telefonnal van a hiba. Az első hétben jó volt, aztán újrakezdte. Mióta befejeződött a suli az asztalon pihent, viszont táborra elővettem és csinálja tovább. Mintha a hangminőség is más lenne az iPhone és a Oneplus 3 között a sistergés mellett.
Ha valaki tudna esetleg valamit, azt megköszönném, a neten nem találtam semmit erről.

[ Szerkesztve ]

Milyen szeme ennek van ez.

(#216) PeterrTM


PeterrTM
csendes tag

Üdv. Nemrég vettem egy BlitzWolf BW-FYE5 fülest. Nagyon meg vagyok vele elégedve.
Egy olyan kérdésem lenne, hogy a tokot lehet tölteni egy sima telefon töltővel 220-ról? Vagy az kárt tenne benne? Előre is köszi!

(#217) Sigma7 válasza PeterrTM (#216) üzenetére


Sigma7
tag

Nem lesz baja. Én is úgy töltöm.

(#218) csab2


csab2
veterán

Megjött a BW-FYE5 TWS fülbogyóm. :)

A használati útmutató elolvasása nélkül nekirontottam - mit nekem holmi leírás! - és jól meg is szívtam. Nekem is csak az egyik bogyó szólt egyszerre. Eltartott kis ideig, mire megoldottam a problémát: resetelnem kellett mind a két bogyót, és utána már jó volt minden, csak úgy kell csinálni, ahogyan le van írva a használati útmutatóban!

Nekem a bogyók teljesen fel voltak töltve - ami érthető, hiszen a tokban voltak míg megérkeztek - a tok kb. negyedéig. A tokból ahogy kiveszed a bogyókat, nem kell bekapcsolni, mert automatikusan bekapcsolnak. Ugyanígy kikapcsolni sem kell őket, csak szépen visszarakni a tokba és kész.

Tehát jó tanács az újaknak:

Legelső használatkor csak a jobb oldali bogyót vedd ki a tokból és rakd be a füledbe! A telefont és a jobb oldali bogyót párosítsd! Ezután vedd ki a bal oldali bogyót és azt is tedd a füledbe! Ezzel semmit nem kell csinálni, elméletileg szépen kapcsolódik a jobb oldali bogyóhoz. Szerencsére mindent diszkréten és - ami fontos - angolul közöl is veled a cucc. Már mehet is a zene!

5 perc zenehallgatás után én kicsit keveslem a basszust, pedig mindenki azt írta a neten, hogy így milyen jól szól a basszus meg úgy milyen jól szól a basszus. Hmmm... hát nem tudom. Lehet, hogy az én fülemmel van a baj?
Ami rossz hír, hogy a 10 perc próba alatt is többször megszakadt a bal oldali bogyóban a zene. Remélem ez nem lesz mindennapos!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#219) RunTimeError


RunTimeError
tag

Sziasztok,

Mi a különbség a kettő között?

https://m.banggood.com/Bluetooth-V5_0-Blitzwolf-BW-FYE5-Mini-True-Wireless-Earbuds-Stereo-Earphone-Portable-Charging-Box-p-1382233.html

https://m.banggood.com/BlitzWolf-BW-FYE5-TWS-bluetooth-V5_0-Earphone-Mini-Invisible-True-Wireless-Bilateral-Call-Stereo-Headphone-with-Charging-Box-p-1444774.html

Leélheted az egész életed anélkül, hogy felébrednél. Mindenki megmondja, hogy mit csinálj, mi a jó neked. Nem akarják, hogy te találd meg a válaszokat, azt akarják hidd el az övéket.

(#220) csab2 válasza RunTimeError (#219) üzenetére


csab2
veterán

Semmi. Mindkettő Blitzwolf BW FYE5.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#221) csab2 válasza csab2 (#218) üzenetére


csab2
veterán

Kiegészítés

A töltő tok állásában merül. Erre oda kell figyelni!
A tok töltöttség jelzője nappali fénynél egyáltalán nem látszik.
Nem tudom, miért írják sokan, hogy jó a basszus. Nálam szinte nulla a basszus. :((

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#222) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!

BW-BTS3-at vettem. Earphones can connect to two Bluetooth devices simultaneously. [link]
Én a telefonhoz és a PC-hez párosítottam. A PC-n hallgattam a zenét és felhívtam a mobilom. Teszteltem. Nem hallottam a bejövő hívást a headsetben.
Van Xiaomi YDLYEJ03LM In-ear Sports Earphone Bluetooth Earbuds Youth. Az a headset ilyenkor jelezte a bejövő hívást.

A Blitzwolf-nak is jeleznie kellett volna a bejövő hívást, ugye? Rossz a BW-BTS3? Valamit én rontottam el a párosításnál? Egyenként tudok kapcsolódni a telefonhoz és a PC-hez. Tudok YouTube-ot hallgatni a PC-n és ha kihúzom a BT USB sticket és kapcsolódok kézzel a telefonhoz akkor a telefonon is tudok YouTube-ot hallgatni és akkor a bejövő hívás is hallható a headsetben.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#223) Sigma7


Sigma7
tag

Ha esetleg valakinek nem kell a BlitzWolf BW-FYE5 legkisebb gumiharangja (illesztéke), akkor szívesen átvenném.

(#224) csab2 válasza Sigma7 (#223) üzenetére


csab2
veterán

Nekem van és nem kell.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#225) scope2007


scope2007
addikt

Bővült a töltő pakkom :)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#226) Real_Necro válasza scope2007 (#225) üzenetére


Real_Necro
veterán

Aztaleborultszivarvégitmicsodacsajosszivárványosbijjentyűűű... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#227) atkaforce


atkaforce
csendes tag

Sziasztok,

vettem kb 1 honapja egy BWFYE6-os headsetet, de elveszett a toltotokja, mivel kulon nem tudok venni hozza, ezert ha lenne valakinek elado, mert mondjuk elhagyta az egyik fulest akkor irjon. Az is jo ha valaki esetleg a fulest szeretne...
koszi
udv

(#228) csab2 válasza atkaforce (#227) üzenetére


csab2
veterán

Egyébként milyen a FYE6-os?
Én vettem egy FYE5-öst de nagyon nem vált be.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#229) blueye


blueye
veterán

Megerkezett a BG-tol a "BlitzWolf BW-S5 QC3.0 18W USB Charger EU Adapter" toltom.
Sokadik rendelesem, sokadik toltom de ezzel "se kep se hang", megreklamaltam a BG-nal de talan en is helyre tudom hozni, talalkozott mar vki ilyen problemaval?

(#230) zeus26


zeus26
csendes tag

Valaki járt már igy?
blitzwolf bw-fye5 tök jól múködött 1 hónapig.
Egyszer csak kb 50% hangerővel kapcsol be, majd kb 20-30 perc mulva eléri a normál hangerőt...... jó mondom franc tudja mi ez, nagy nehezen kireseteltem. Örültem.
Erre nemrég ugyen ez csak kb 20% a hangereje, mondhatni halk. 3 reset után sincs változás.
Már nem növeli a hangerejét csak simán halk. nem kell csatlakoztatni semmihez, már mikor a kinai csajszi beledumál bekapcskor alig hallani, szó szerint alig.

Üdv zeus!

(#231) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Valaki hasznal esetleg Blitzwolf BW-FYE7 fulest? November 11.-en akcios lesz Alin, €25.40 lesz a FYE7, €21.87 az FYE5, es €23.92 az FYE3S....minimalis arban az elteres, akkor mar megrendelnem a 7-est de nem nagyon talalok tapasztalatokat ezzel a tipussal kapcsolatban.
Feljebb olvasom hogy eleg sokan szivnak a Blitzwolf fulesekkel, akkor mar erdemes kicsit tobbet raszanni es venni valami komolyabbat?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#232) Sigma7 válasza Stimpy001 (#231) üzenetére


Sigma7
tag

Csak akkor érdemes Blitzwolf fülest venni, ha nem vagy érzékeny a hangminőségre. Amúgy jó gyártó, és lehet hogy később belejön, de most még a formaterven, az összeszerelési minőségen kívül, sok jót ne várj a füleseiktől.

(#233) Stimpy001 válasza Sigma7 (#232) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Elektronikus zenet hallgatnek vele, nem hinnem hogy a hangminoseggel nagy gond lenne.
Viszont ha folyton ujra kell parositgatni, halkan szol, egyik fele nem szol fele szivasok vannak vele akkor hagyom a francba es inkabb beruhazok egy JBL vagy Sennheiser markajura.

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#234) V-NeM válasza Stimpy001 (#233) üzenetére


V-NeM
újonc

Fentebb azért kérnek segítséget a hibákra, mert azt, hogy a füles jó, csak az emberek töredéke írja le (teljesen jogosan). Nekem a fentebbi problémámra azóta sem kaptam választ, a probléma fent áll, de pl semmilyen más telefonnal nem csinálja ezt. Gondolom más helyeken is más gyártók más termékeihez ugyan úgy segítséget kérnek, mert valami rossz.
Egyébként szerintem rohadt jó füleseik vannak, a hármast egy iPhone 5-tel örömmel használom, természetesen nincs a hangminőség egy Apple vagy egy Sennheiser termék szintjén, de azért ezek is jól szólnak. A hetesről van magyar youtubernek tesztje (https://youtu.be/ZykspZE6i8s).

Bármit is választassz, használd egészséggel!

Milyen szeme ennek van ez.

(#235) Sigma7 válasza Stimpy001 (#233) üzenetére


Sigma7
tag

Ahoz valószínűleg jó lesz. Nekem, és most már a fiamnak párosítási gondja nem volt. Egyszer az egyik halkabb volt, de a ki-be kapcsolás megoldotta. Az esetleges párosítási gondokra pedig itt feljebb, vagy kinti fórumokon biztos találsz választ. Én egy Meizu Pop 2-est vettem és az nekem tökéletes. De pont az elektronikushoz lehet, hogy kevesek lennének a mélyei. Viszont ha márkásat veszel, mindenképp probáld ki egy bemutató teremben előtte. Olyan vacak Denont hallottam...

(#236) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Koszonom a valaszokat, ugy dontottem hogy 25 euroert teszek egy probat, ha nem jon be akkor se vesztettem sokat...

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#237) Sigma7 válasza Stimpy001 (#236) üzenetére


Sigma7
tag

Biztos jó lesz, ráadásul a 7-es elég erőteljes játékosnak tűnik.

(#238) Viktor91001 válasza placebo2018 (#178) üzenetére


Viktor91001
friss újonc

Nekem is hasonló problémám van.Első alkalommal kiválóan működött,de egy kikapcsolás után képtelen vagyok szteróra bírni az eszközöt.Bármivel próbálkoztam esélytelen..

(#239) Hatii


Hatii
tag

Sziasztok
Láttam, többen is vettek, rendeltek blitzwolf füleseket. Az lenne a kérdésem, hogy rendelte-e valaki ebay-ről vagy banggoodról, illetve ehhez kapcsolódóan az, hogy megérkezett-e minden egyéb költség nélkül (pl vám).
Jelenleg banggodon néztem ki, viszont EU-s raktárban éppen nincs belőle, így maradna a kínai.

Előre is köszönöm!

(#240) M_AND_Ms válasza csab2 (#228) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Én most vettem egy FYE6-ot...hát...mondjuk ki finoman a hangja egy 500 forintos, vásári bóvli (és akkor még vattacukrot is adtak mellé).... De tényleg! A Bluetooth ennél jóval többet átvisz....ez egy szar füles. Visszaküldöm az enyémet

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#241) scope2007 válasza Hatii (#239) üzenetére


scope2007
addikt

BWES3 vezetékes
Én ilyet vettem kettőt, 1200volt darabja akcióban, banggoodról, és nagyon elégedett vagyok vele.

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#242) Sigma7 válasza Hatii (#239) üzenetére


Sigma7
tag

Én is a Bangoodról rendeltem és meg is jött, minden gond és vám nélkül. Csak a hangminősége vacak, de nagyon.

(#243) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Lassan az en BW-FYE7 fulesem is megerkezik, mar alig varom. Kivancsi leszek a hangminosegre, egyesek istenitik, masok szerint meg kukaba valo...kiderul mit produkal nalam.

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#245) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

A hetvegen nekem is megjott vegre a BW-FYE7 fules, az elso benyomasok pozitivak, nagyon tettszik a hangzasa, eroteljes basszus, jok a kozepek es a magasak is, kenyelmes viselni es stabilan a fulben marad. Akksi atlagos kategoria, 4 ora zenehallgatas utan kellett eloszor tolteni, parositassal semmi gond nem volt, szinte magatol ment az egesz. Batran ajanlom mindenkinek, ebben az arkategoriaban szerintem verhetetlen ajanlat...

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#247) Hatii


Hatii
tag

A héten megérkezett nekem is a BW-FYE3S füles. A párosítás könnyű volt, egyik, másik, mindkettő, szinte magától. A hangzása nekem tetszik, szépen szól, mély is erőteljes. Tetszik, hogy érintőgombos és nem kell benyomni a fülemen, hogy a gombot meg tudjam nyomni. Telefonálást is kipróbáltam vele, másik fél azt mondta, jól hallott, bár kicsit hallatszott, hogy nem a telefon mikrofonját használom. Holnaptól fogom jobban tesztelni, üzemidőt, töltést.
Így pár óra után én tudnám ajánlani ezt a típust.

[ Szerkesztve ]

(#248) Timyyy


Timyyy
őstag

Sziasztok!
Van itt olyan akinek van BW-HL1 okosórája? Még előrendelésben vettem pár hónapja, használgattam pár napig, elraktam, és most újra használnám, de van egy kis gond...
Elsősorban az alvásfigyelő funkció érdekel, új korában át is küldte az adatokat a saját Da Fit alkalmazásba, most már viszont nem... hiába frissítgetek, vagy indítom újra....
Valaki esetleg járt ugyanígy? Vagy van erre megoldás?

(#249) MLA


MLA
tag

Sziasztok. BW-FYE7-el van olyan problémám, hogy ahányszor csatlakozik a telefonhoz (Samu Note 10) mindig full hangerőn indit. Ha vissza rakom a tokba és kiveszem akkor is full hangerőn párosodik. Volt már valakiknek ilyen problémája, és tudja rá a megoldást?

(#250) .mf


.mf
veterán

Sziasztok!
Töltőt keresek utazásra, BW-t ajánlották máshol ezért benéztem ide (na meg mivel a többi hasonló topik kihalt...)
A QC3-as töltőm utazás előtt vettem észre, hogy el van repedve; a régi cserélhető fejes utazó-töltőm a telefon 10-20 perc töltés után thermal protectionba vágja; úgyhogy inkább a telefon gyári 1-portos 5V 1.8 A töltőjét vittem, amivel megoldható volt, de kicsit nyögvenyelős, mert néha ritkásan jutottam konnektorhoz, és akkor jól jött volna, hogyha arra a pár tíz percre nem csak egy eszközt, hanem többet is tudok tölteni (töltendő volt telefon (type-C, QC3), fényképező (type-C, állítólag 5V 3A?) és powerbank (micro, 5V 2A)).

Azaz: jó lenne 2-3 port, amiből az egyik QC3 és a másik is legalább 2A, valamint kis méret - eddig még könnyű és van is ilyen BW töltő (BW-PL2, BW-S6) - de még jobb lenne, ha cserélhető lenne az aljzat, EU, UK és US pluggal (mint ennél, csak ez nem QC3-as és csak 18W max total). BW-nál ilyet sajnos már nem láttam, máshol esetleg nem tudtok jót? A Banggood többi márkája közül melyik vállalható? A Bakeey töltőjét megvenni gondolom baki lenne ;] (bocs)
Köszi!

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.