Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:11:09

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4551) Kvelstadt válasza lajosx (#4550) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Surge 1 és 2. Az is soulslike csak modern. Nem páncélod van hanem exo skeleton.
Abba is van stamina. Bár a szintlépés máshogy van megoldva de jó az is.
Sekiro tényleg más. Ott neked kell fejlődni mert a karid nem fog. Ott nem tudod feltápolni magad ha nem megy mert nincs páncél és kard is csak egy és nincs fejlesztés. Vagyis ami van azt is a boss legyőzése adja.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4552) BOBAKILL válasza lajosx (#4550) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nioh 1 és 2. Sekiro is jó csak teljesen más a harcrendszere, igaz a Niohnak is. Sekiro is jatszd végig, azért annyira nem rossz. :)

(#4553) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#4552) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ja igen nioh. Bár azt mondják az nem souls like. én abba is hagytam. nem az én világom.
Sekiro röviden: R1 spam helyett L1 spam. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4554) lajosx válasza Kvelstadt (#4551) üzenetére


lajosx
őstag

utana nezek kicsit jobban,köszönöm a választ😊 a Surge 1,2 egyáltalán nem is ismerem annak is utána nézek😊

[ Szerkesztve ]

(#4555) lajosx válasza BOBAKILL (#4552) üzenetére


lajosx
őstag

hat annyira nagyon sok idöm az nincs mindig,így inkább a jobbikat venném előre...igen a nioh is egy jó alternatíva. Az eszembe sem volt köszi😊 Továbbá láttam egy új játék demoját ott is egy szamuráj van nem jut eszembe a címe talán egy hónap múlva jelenik meg...Az is jónak tűnik,bár nem tudom az souls game e? Kár hogy a BB nek nincs folytatása az nagyon adta. Bár a DS is de a BB az szerintem nagyon jó.

(#4556) Kvelstadt válasza lajosx (#4555) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ghost of Tsushima-t láttad. az szerintem nem souls like lesz.

Utóbbi pár hsz-t off-ba rakom mert nem kifejezetten topik témája.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4557) lajosx válasza Kvelstadt (#4556) üzenetére


lajosx
őstag

Igen az lesz az ,és elnézést ha szemeteltem a topikba :R

(#4558) Kvelstadt válasza lajosx (#4557) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem akkora baj mert hasonló stilust keresel azért itt kérdeztél, csak offba jobban elfér.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4559) lajosx válasza Kvelstadt (#4558) üzenetére


lajosx
őstag

:R lehet egyebként tudni valamit lesz e folytatása a játéknak? Esetleg egy reboot? Most az nagy divat 😁 Vagy a nehézsége miatt nem lett ez a játék annyira felkapott? Komolyan sajnálom hogy már a platina is megvan szívesen játszanék még vele..de már ng+ 4 meg annyira nem vonz. Na mindegy köszönöm az infókat :R

(#4560) zsotesz81 válasza lajosx (#4559) üzenetére


zsotesz81
senior tag

játszd végig másik build-del :D

(#4561) Kvelstadt válasza lajosx (#4559) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A nép akar folytatást de a fejlesztők egyelőre azt mondták nem.
Remake szerintem nem lesz. Ahhoz nem is elég régi a játék meg a ps5 visszafelé kompatibilitása miatt megint csak felesleg remakeelni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4562) Drp81 válasza lajosx (#4559) üzenetére


Drp81
aktív tag

Vagy próbáld végigjátszani szintlépés nelkul, vagy no hit-no damage stb. Van még itt alternativa :DD

#4561 Kvelstadt: de azért jó lenne, ha legalább egy 60fps update jönne ps5-re, kipróbálnám úgy szívesen. (Mondjuk a Pro-ra is johetett volna már...)

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#4563) sp8787 válasza Kvelstadt (#4561) üzenetére


sp8787
addikt

Egeszen pontosan csak a Sony-n mulik a dolog nem a From-on vagy Miyazaki-n.

(#4564) Kvelstadt válasza Drp81 (#4562) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Igen ez kb a legjobban akart updaate a játékkal.kapcsolatban. De gyanús nekem.hogy akkor már eladnák nekünk újra valami remaster cimkével.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4565) lajosx válasza Kvelstadt (#4561) üzenetére


lajosx
őstag

Igazad lehet sajna :(

(#4566) lajosx válasza Drp81 (#4562) üzenetére


lajosx
őstag

ng+4 vittem végig az is eléggé húzos volt.Mivel már nem úgy játszod mint elsőre,és így kevesebb fejlesztés mellett kell végig vidd. Eleve piszok sok kell már egy egy szint lépéshez nem kapsz annyit 2 bosstól sem😁 Nagyon szeretem a játékot,de annyira már nem késztet egy új vegigjátszás,csunya így fogalmazni de nekem már unalmas..

(#4567) sp8787 válasza lajosx (#4566) üzenetére


sp8787
addikt

Annal azert sokkal tobb van ebben a jatekban mint 1 karakterrel NG+4.
Szintet lepni meg viccesen konnyu > ppqzah27

(#4568) lajosx válasza sp8787 (#4567) üzenetére


lajosx
őstag

Ebben igazad van,lehetne új karaktert építeni,más bildel menni.En ugye ugyan azzal a karaterrel,ugyan azzal fegyverrel mentem végig mindig. A labirintusokba is lehet szerezni sok soult az igaz, de az alapjátékba egy idő után már nem kapsz annyit hogy nagyon fejleszd a karaktered. Majd egy millio kell már a következő szinthez ha jól emlékszem.Bár sokan pvp nek ha jól írom, ott is lehet sokat farmolni.De ez csak az én veleményem.Lehet más bildel még elveznék egy végig játszást..

[ Szerkesztve ]

(#4569) Drp81 válasza lajosx (#4568) üzenetére


Drp81
aktív tag

Szerintem a más build az teljesen más játékélményt ad, nyilván a harcoknál, más strategiát kíván. Mondjuk a DS-eknél ez sokkal jobban igaz lehet. Én még csak ng+-ban vagyok a BB-ben (a DS3-ben sima NG DLC-k), de 2 boss van a dlc-ből, utána kipróbálom én is majd arcane-nel.

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#4570) lajosx válasza Drp81 (#4569) üzenetére


lajosx
őstag

Lehet teszek egy próbát én is.. :R

(#4571) Thormxpro


Thormxpro
csendes tag

Hali! Ds2 és Ds3 után kezdtem a Bloodborne-t. Csak nekem tűnik nagyon könnyűnek? Szinte minden boss meglett 2-3 próbálkozásra. Igaz a dlc-t nem próbáltam. Most elkezdtem a ds2:Sofs-t.
Hát van baj. :)

(#4572) lajosx válasza Thormxpro (#4571) üzenetére


lajosx
őstag

végig vitted teljesen és mind könnyű volt? Szerintem en tőbbet szívtam a bb vel mint a ds el. Bár lehet mindenkinek az a nehezebb amit elsőnek játszik.Mert azért ha végig vitted a ds sorozatot az piszok nagy segitség,mert már rutinos leszel souls játékokban Én Cod után estem neki életem első souls játékának a bb-nek és mit mondjak,kb 10x hagytam abba hogy ez faszság meg ilyen nincs mire ráéreztem és már alig vártam hogy játszak vele😁

Jah és dlc be van nekem 2 legnehezebb boss😁

[ Szerkesztve ]

(#4573) Kvelstadt válasza Thormxpro (#4571) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Lehet te jobb vagy .
Én anno szívtam vele. Mondjuk előtte semmi souls likeot nem játszottam sokáig szóval szokni kellett a stílust megint.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4574) Thormxpro


Thormxpro
csendes tag

Igen végigvittem a BB-t Én is azt hittem jobb vagyok, de nem :N . A ds2 vel pont úgy szívok mint 2 éve, mikor először nyomtam.
Úgy be tudok akadni 1-2 helyen, pl most No man's wharf-nál ,hogy sirni tudnék :)

(#4575) BOBAKILL válasza Thormxpro (#4571) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Mindegyik DSben, a BBban is a dlcben kezdődik a móka. Ha azt nem játszottad akkor nem is vitted végig. Ha félreértettem akkor bocs.
DS2 a dlc-kig szintén nem nehéz ha belejössz.
Nekem a BBban egy hely maradt igazán emlékezetes, az a Kút. :D Majd megtudod ha lenyomod a dlct. Szerintem a legjobb Dark Souls a Bloodborne. :DDD ;]

#Kvelstadt: nagyon fasza az új avatarod. :)

(#4576) Thormxpro


Thormxpro
csendes tag

A ds3-at vittem végig a dlc-kel. Most másodszor játszom a ds2-vel, most már dlc- vel. Jövő héten jön meg a ds:Remastered, azt még sose játszottam. Ha azon is túlvagyok, jöhet a BB dlc, majd Elden Ring :C

(#4577) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#4575) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Fú az a kút... Tudom sjaman dagger vagy mi. Na azt nem tudtam még beadni sose és így meg ki lehet bírni nevetés nélkül.

Köszi! Luigis mansion 3ba volt boss és megtetszett. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4578) lajosx válasza BOBAKILL (#4575) üzenetére


lajosx
őstag

a rakuyora gondolsz a kútnál? 😁platina miatt kellett hát nem vagyok egy idegbeteg típus de ott már a hangok miatt is sirhatnám volt😏😁

[ Szerkesztve ]

(#4579) Kvelstadt válasza lajosx (#4578) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azaz. Aki azt oda kitalálta azzal játszatnám és menne az aramütés minden sérülésnél. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4580) lajosx válasza Kvelstadt (#4579) üzenetére


lajosx
őstag

Ugy ugy😁és néztem videót és láttam egymást üti a két dög és tök könnyen megcsinálják,bezzeg nálam barátok voltak és mind a kettő nekem jőtt😏Tőbbet mentem oda mint egy bosshoz a kútba már rutinból repültem be😁Nem.szokásom segitseget kérni,de ott próbáltam de senki se jött hiába vártam. Aztán egyszer valahogy véletlen meglett,magam se tudom hogyan😁

(#4581) Kvelstadt válasza lajosx (#4580) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Van egy elhasználható item, valami dagger. Ha azzal megvágod akkor a másik ellen fordul. csak ugye nagyon közel kell lenni.
nekem pont megmozdult mikor elnyomtam mert hát elég izgága a lelkem.. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4582) lajosx válasza Kvelstadt (#4581) üzenetére


lajosx
őstag

En ezt akkor olvastam mikor már meglett😏😁ne tudd meg milyen ideges voltam hogy miért engem támadnak, nem pedig egymást mint a videóban😁 De elkönyveltem hogy engem vegig szopatott a játék, szóval ezzel is így jártam🤷‍♂️😁

(#4583) Kvelstadt válasza lajosx (#4582) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mint mikor kiakadt a gyerek hogy ds1be leugrik a four kingshez de mindig meghal pedig videóba latta hogy nem halnak meg. Nem tudott az abyss ringről.
Látta ő a videót csak azt nem tudta mit lát. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4584) Drp81 válasza Kvelstadt (#4581) üzenetére


Drp81
aktív tag

Igen, a Shaman bone blade. Nekem sosem sikerült használnom, mert előbb csináltak ki, mielőtt megüthettem volna őket :) Nem is tudom már, hogy hogyan lett meg... Most NG+-ban kihagytam, nem volt kedvem idegeskedni :) Épp árva barátunknál ütöm el az időt újabban már hetek óta, ez is épp elég... :))

Thormxpro: a kollégák jól mondják, amíg nem játszottál a DLC-vel, addig végig sem vitted :) ott kerződik csak a móka :D Nekem a BB volt az első soulslike, utána a DS3. (A DS3-ban sokkal többször meghaltam, mint itt. Most a DLC-ket nyomom, de most nem tudok továbbhaladni már hetek óta...) Szerintem is a DLC-ben van a két legnehezebb boss. Az alapjátékban meg a Rom és a Logarius, szerintem.
A Chalice-ek is megvannak már? Ott is el lehet azért ütni az időt.. meg az ellenfeleket :)

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#4585) BOBAKILL válasza lajosx (#4582) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Most hogy írod én sem használtam a shaman bladet ellenük a kútban, de valahogy meglett. :D Talán parryzni is próbáltam őket de nem könnyű.
Annyi jutott eszembe hogy előtte lehet be kell pattintatni egy blue elixirt, hátha nehezebben vesznek észre és akkor meg lehet késelni az egyiket. Vagy az elixír mozgás közben nem hat? Már nem is tudom..

Jó lenne egy arcane buildet csinálni és az Executioner's Gloves-al meg a Tiny Tonitrussal szétlövöldözni a bossokat. :D

[ Szerkesztve ]

(#4586) lajosx válasza BOBAKILL (#4585) üzenetére


lajosx
őstag

Hát nem tudom használt volna e a blue elixir? De hogy nem próbálom ki az 100% 😁 Nekem valahogy úgy sikerült,talán bug volt talán nem,hogy az elsőt eléggé sikerült levernem,jött a társa futottam körbe körbe mint egy idiota😏És mikor közre fogtak szerencsémre azt kezdtem el ütni amelyik az első volt és meghalt 😁Na utána egy azért már nem volt annyira vészes futkároztam körbe körbe,megálltam vártam és egy idő után elfelejtett,lenyugodott😁akkor hátulról neki estem és meglett de persze élöben nem ilyen egyszerű volt😁Annyi biztos nagyon belém égett az a rész😁

(#4587) sp8787 válasza BOBAKILL (#4585) üzenetére


sp8787
addikt

A Tiny Tonitrus egy hulladek.

Executioner's Gloves,Call Beyond, Black Sky Eye ez a 3 kell semmi mas.

(#4588) BOBAKILL válasza sp8787 (#4587) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Köszi az infót. Majd egyszer csinálok egy arcane runt. Persze nem lesz olyan egyszerű az elején.. Jól ki kell tervelni mi hol van stb..

(#4589) #21123072


#21123072
törölt tag

[link] 60fps@720p hack.

(#4590) ldave


ldave
félisten

A játék első felében (eddig öt boss volt meg, most tartok a Shadow of Yharnam hármasnál) lehet valahol bolt sebző gemet szerezni? Fire már van, de villám sebzést adót még nem találtam.

A Slime draws near! Command?

(#4591) sp8787 válasza ldave (#4590) üzenetére


sp8787
addikt

Az alapjatekban sztem nem, ott leghamarabb a Nightmare Frontier-ben.
Ha viszont levagsz egy halom kanyart akkor a BSB(1 kotelezo + 1 opcionalis boss) utan gyakorlatilag szinte mindent meg tudsz szerezni meg mielott Amelia-hoz bemennel es 2 utessel lerendezned.Viszont ez nem annyira egyszeru/konnyu mint ahogy hangzik.

Good News!
Semmi szukseg nincs az alapban Bolt fegyverre meg amugy se nagyon.

(#4592) ldave válasza sp8787 (#4591) üzenetére


ldave
félisten

Ameliát már legyőztem, most ez a hármas van soron, de egyelőre még ők állnak nyerésre :) Csak volt egy üzenet a földön a boss előtt, hogy Bolt is effective, emiatt gondoltam valamilyen villám sebzés szerzésére. Bolt paper van pár darab, de venni még nem tudok.

A Slime draws near! Command?

(#4593) sp8787 válasza ldave (#4592) üzenetére


sp8787
addikt

Vagy a Bolt Paper-re vagy a Tonitrus-ra gondolt az illeto aki odatette az uzenetet.

(#4594) Kvelstadt válasza ldave (#4592) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A git gud is effektív. :))
De most semmi rosdzindulat. Mikor az aktuális adott területhez képest maximálisan felhúzott fegyverem a hozzá passzoló statok ellenére is úgy érezzem hogy ide kéne valami bónusz damage, na akkor tudtam hogy még bamba vagyok és sokkal jobban ki kell ismernem az adott bosst.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4595) ldave válasza Kvelstadt (#4594) üzenetére


ldave
félisten

Nem túl elegáns, de tegnap este pár próba után végül csak sikerült. Ami bevált, a kardost parryzni, közben néha ütni a tüzest és a lángszóróst hagyni a végére.

A Slime draws near! Command?

(#4596) Kvelstadt válasza ldave (#4595) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jó ez.
Én is a két tüzest szoktam leszedni mert nem szeretem mikor melee ellenséggel harcolok és közben oldalról hátulról basztatnak.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4597) ldave válasza Kvelstadt (#4596) üzenetére


ldave
félisten

Azt vettem észre pár próbával ez előtt, hogy a lángszórós elég passzív lesz a végére és inkább csak menekül azt a nagy kígyót idézni, ezért hagytam utoljára.

Gondolom a sok-sok veteránnak itt ez semmi extra, de nekem ez az első ilyen játékom, korábban még PS3-on a Demon's Souls és a Dark Souls első részével volt pár próbám, de akkoriban egyik sem kapott el. Ha kitart az erőm a Bloodborne végéig, lehet újra teszek majd egy próbált valamelyikkel.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#4598) Kvelstadt válasza ldave (#4597) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akartam is kérdezni hogy mi történt hogy rászántad magad?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4599) ldave válasza Kvelstadt (#4598) üzenetére


ldave
félisten

Hat-hét hét kötelező home office/itthonlét után kellett valami új, valami izgalmas :) Még az FF7 Remake-et is picit félretettem ez miatt.

A Slime draws near! Command?

(#4600) Kvelstadt válasza ldave (#4599) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez akár még izgalmasabb is mint picit. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.