Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-28 12:57:20

LOGOUT.hu

Ajánlott weboldalak:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#458) Synthwave válasza Mister_X (#456) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

1. Attól még tavaly vettem. A NES-t meg '93-ban, mégsincs lezárva.
Neo Geo '90-ben jött, 2004-ig mentek rá fejlesztések, 2012-ben a NG X-szel ismét feltámadt - de amúgy is az egyik legnépszerűbb HC konzol a szigetországban.
Mindenre addig van fejlesztés, amíg van rá igény és egy újabb bőrt le lehet húzni. Kelet-Európában, az anyagiakat figyelembevéve, PS3-ra még egy darabig lesz.

2. Szerintem nem egyedül én voltam, aki ilyen megfontolásból nem vett PS4-et, hanem 1-2 millió másik ember is. Akkor már nem is olyan kevés az a +220 EUR / fő. Ja, de hogy ha kompatíbilis lenne, akkor minden PS-tulaj azonnal a boltba menne. Persze jobb híján ki kell szórni a PS3-akat is, igaz, megtehették volna, hogy még egy 100-assal megfejelik a 4 árát és kompatíbilis visszafelé. Mert még úgy is azt vettem volna. A hátramaradt PS3-akra is biztos lett volna vevő, mert nem mindegy, hogy valami 180 EUR vagy 500, szépen elfogytak volna. Na de mindegy.
A vicc, hogy tavaly valamivel olcsóbban vettem a PS3-at, mint amennyi most a boltokban (és igazából a 4 sem lett olcsóbb). Amennyi jó játék van rá, el lehet lenni vele még pár évig. PS4-et majd akkor, ha kb. 100 EUR lesz - így részemről megintcsak buktak +120 EUR (vagy az esetleges +220) bevételt, ahogy nyilván más részéről is. Már ha újonan fogom venni, nem kéz alól, mert abból semmi hasznuk nem lesz, maximum csak a vásárolt játékokból. gg no re Sony

4. Ha még két évig, az király, mert akkor nem 50, hanem 55 játékot kell még megvennem. Az meg alsóhangon egy fél évtized, szóval a 100 EUR-os PS4 (tényleges választékkal) is bebiztosítva egyúttal.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.