Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#6201) tibbike01 válasza Silent77 (#6197) üzenetére


tibbike01
őstag

Tényleg nem akarlak megsérteni, de szerintem én még ettől csúnyább inget nem láttam. Biztos, hogy ezt szeretnéd? Vagy csak rosssz a link?

(#6202) belisa válasza xeno204 (#6165) üzenetére


belisa
csendes tag

Sikerült venni. Meg is érkezett. Aki ismeri ezt a márkát tud segíteni? Tökéletes kényelmes egy picit nyomja bokámat lábfejemet elől kitágul használat közben? Nagyon sajnálnám visszaküldeni. :))

(#6203) Silent77 válasza tibbike01 (#6201) üzenetére


Silent77
veterán

Nem sértesz meg, nekem kell tetszeni nem másnak. Mindenkinek más az ízlése, én is rengeteg olyan terméket látok itt amit nem vennék fel.
A link jó, csak a szín nem.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#6204) Lavar


Lavar
aktív tag

AY rendelésből maradt egy Ultraboost 20 [link] , 42-es méret (26,5 cm), ha valaki szeretné az akciós áron (félár) elvihető tőlem, de sajnos csak személyesen tudom átadni Bp-n. Pegasus 37 jobban tetszik, ezért gondoltam meg magam, így ha nem kell senkinek pár napig tartom még, aztán visszaküldöm, nekem végülis mindegy.
Remélem maradhat a komment, csak segítő szándékkal írtam be, érd. privátban.
Ha nem, töröljétek nyugodtan. :R

[ Szerkesztve ]

(#6205) petipetya válasza Lavar (#6204) üzenetére


petipetya
nagyúr

Milyen színű?

"nincs rá lezsóidő"

(#6206) Lavar válasza petipetya (#6205) üzenetére


Lavar
aktív tag

Triple white, teljesen fehér.

(#6207) petipetya válasza Lavar (#6206) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kár, köszi.

"nincs rá lezsóidő"

(#6208) benjoe1


benjoe1
aktív tag

AboutYou-nak küldenék vissza egy tételt a rendelésemből, mert nem azt kaptam, mint amit rendeltem. A weboldalon kijelöltem, hogy mit küldenék vissza, kértem futárt időpontra.
Visszaolvasva úgy látom, hogy GLS nyomtat rá új címkét, nekem csak a csomagot kell visszazárjam és benne hagyjam a visszaküldésesi űrlapot.

Viszont kérdés:
- A csomagban lévő visszaküldési ürlapon van egy leszedhető, ragadós kis lap. Azt akkor kellene használni, ha postán küldeném vissza?
- Az űrlapon gondolom nem kell jelölni, hogy mit küldök vissza, ugye?
- Hol tudom jelezni a visszaküldés okát? Jelen esetben azt, hogy rossz terméket kaptam. E-mailben?

[ Szerkesztve ]

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#6209) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

mangooutlet SALE30 - 3db cuccra még 30%, vettem 3 nadrágot 8k-ért :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6210) Silent77 válasza benjoe1 (#6208) üzenetére


Silent77
veterán

Nem kell nekik jelezni, elég az oldalon megjelölni melyiket küdöd vissza.
A kis lappal az eredeti címkét ragasztom le.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#6211) szuszinho válasza Mr.Csizmás (#6209) üzenetére


szuszinho
őstag

Itt UK, US, MEX méret van megadva, nem EUR. Jól látom?

(#6212) Mr.Csizmás válasza szuszinho (#6211) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

ami itt 42 (méretem), az kb. a 32/32, 31/32, regular 32/34 nadrágnak jó. de van valahol a választónál mérettáblázat szürkével linkelve.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6213) szuszinho válasza Mr.Csizmás (#6212) üzenetére


szuszinho
őstag

Na most így totál elbizonytalanodtam :D Ami Zara 40-es gatya, az jó rád? Vagy Saxoo 32-es bermuda

[ Szerkesztve ]

(#6214) Mr.Csizmás válasza szuszinho (#6213) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

pont az említett kettőből nem vásároltam évek óta :( :D de épp mangos van rajtam, lemérem a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6215) ALgore2 válasza Silent77 (#6210) üzenetére


ALgore2
tag

Épp ezt akartam kérdezni!
Ha futár viszi vissza, akkor nem kell rá címzés?

(#6216) erdey_a válasza ALgore2 (#6215) üzenetére


erdey_a
őstag

:N

Vérboci

(#6217) xTech válasza ALgore2 (#6215) üzenetére


xTech
tag

Amikor átveszi a futár, ragaszt rá egy új címkét.

(#6218) ALgore2


ALgore2
tag

Köszönöm :R

(#6219) Mercutio_ válasza Mr.Csizmás (#6209) üzenetére


Mercutio_
félisten

L-es szűzgyapjú és XL-es gyapjú hosszú kabát talán még az extra 30% nélkül is megérheti :U

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6220) Mr.Csizmás válasza Mercutio_ (#6219) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

két 995 ft-os zoknival 14k lenne saccra, de el is fogyott.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6221) petipetya válasza Mercutio_ (#6219) üzenetére


petipetya
nagyúr

szűzgyapjú- erről nem a kabát jutott eszembe 😁

"nincs rá lezsóidő"

(#6222) rushty válasza petipetya (#6221) üzenetére


rushty
senior tag

;]

Revolut meghívó pü-ben

(#6223) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Hali. Latott valaki valamerre AF1 Sage Low lepot 38,5-39 meretben? :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6224) Ance


Ance
őstag

Üdv! Kényelmes túracipőt keresek. Van egy Columbiám, de annak valahogy túl kemény a talpa, nem szeretem. Lehet én nem néztem akkor megfelelően utána és van puhább talpú is. Az biztos, hogy tartós. Na mindegy, inkább kényelmes legyen, mint tartós. Esetleg kaphatnék tanácsot? Nyáron lenne használva. A közelünkben van Hervis, Decathlon ezért jó lenne onnan, mert próbálni szeretném és most nem érek rá visszaküldözgetni, mert gyorsabban kéne.

köszi!

[ Szerkesztve ]

(#6225) Mercutio_ válasza hangyász2 (#6143) üzenetére


Mercutio_
félisten

Végül is milyen a futáskori tapasztalat vele, javult a helyzet, vagy a stabilitás továbbra se erőssége a csukának?

gg72: Te próbáltad futással terhelve?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6226) hangyász2 válasza Mercutio_ (#6225) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Egyszer futottam csak benne, mert sok cipőm van. Csak ki akartam próbálni. Nem zavaró az instabilitás. Nekem inkább a dropja nagy, de emelkedőn el fogom tudni használni. Csoportomban van, akinek kifejezetten bejött. Nálam nehéz dolga volt, mert az NB Rebel most álomcipőm.

[ Szerkesztve ]

(#6227) Llew válasza Ance (#6224) üzenetére


Llew
senior tag

Túracipőknek alapvetően keményebb a talpa, hogy terepen tartsanak. Viszont ez a "kemény" meg "puha" elég egyéni kérdés, szóval legegyszerűbb ha beszaladsz a két közei nagyba és próbálsz párat.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#6228) gg72 válasza Mercutio_ (#6225) üzenetére


gg72
veterán

Igen, próbáltam, nekem sajnos nem jött be...

(#6229) hangyász2 válasza gg72 (#6228) üzenetére


hangyász2
aktív tag

És akkor mit csináltál vele?

(#6230) gg72 válasza hangyász2 (#6229) üzenetére


gg72
veterán

Visszaküldtem.

(#6231) hangyász2 válasza gg72 (#6230) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Futás után? Az elég csibész.

(#6232) gg72 válasza hangyász2 (#6231) üzenetére


gg72
veterán

3 km-t futottam benne, megtisztítottam, nem látszott rajta semmi, eredeti állapotban küldtem vissza. Amúgy nem írják, hogy nem lehetne, ráadásul 90 nap van rá. Egy futócipőt amúgy érdekes lenne kipróbálni futás nélkül... :U

(#6233) hangyász2 válasza gg72 (#6232) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Ez nem így működik. Az ilyenek miatt kap az ember használt cipőt, és bosszankodik, és AY fogja szidni. Eleve, gondolom, nem címkével futottál stb-stb. Ez egyáltalán nincsen rendben. Ruhaneműnél, cipőnél felpróbálni lehet, használni itt sem, nem nekik kell írni, a jogszabály szerint nem használhatod, ahogy semmit. A 3 km futás ebbe nem fér bele, nem eredeti állapotban küldted vissza. Az 12-20 perc, nem is olyan kevés. A 90 napnak meg ehhez semmi köze. Ezt valaki meg fogja kapni, akivel jól kicsesztél. Ennyi röviden a történet. Az én képemről lesülne a bőr, de nem vagyunk egyformák.

[ Szerkesztve ]

(#6234) gg72 válasza hangyász2 (#6233) üzenetére


gg72
veterán

Hát most már az enyémről is, mea culpa, mea maxima culpa. :B

(#6235) petipetya válasza gg72 (#6234) üzenetére


petipetya
nagyúr

Vedd fel gyorsan a nyúlcipőt, és fuss el jó messzire. Ja, nem tudsz, mert visszaküldted... :D

"nincs rá lezsóidő"

(#6236) HKorn válasza hangyász2 (#6233) üzenetére


HKorn
addikt

Minimálisan használt futócipőket amúgy el lehet adni? Úgy értem van piaca, van aki vesz használtan?

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#6237) fateless válasza Ance (#6224) üzenetére


fateless
veterán

Attól függően, hogy milyen terepre veszed, van puha, félkemény és kemény talpú cipő.
Egyik alkalommal már tönktement a kemény talpú bakancsom, ezért egy félkeményben mentem el két napos sziklás terepre (Magas-Tátra). Eszméletlen kényelmetlen volt már az első nap végén, minden kő élét éreztem (a magam 120 kilójával). Most már megint van három kemény talpú cipőm (nyáron még vár minket 4 sziklás túra).
De van félkemény is, mert a Mátrába és a Bakonyba inkább azt vesszük fel, oda nem kell a kemény.
Amikor meg elmegyünk sima 5-10km-es kis túrákra, akkor vesszük fel a puha talpú cipőt, mert akkor úgyis csak sétálunk.
Szóval az, hogy melyik fajtát akarod, nagyban függ attól, hogy milyen terepre akarod.

De feltételezem, te inkább a hétköznapkra vennél cipőt a mindennapi élethez. Erre egy Salomon vagy Merrel puha vagy esetleg félekmény bőven jó lenne (nekem sokáig a Salomon volt a nagy kedvenc). Ugyanakkor a quechua cipők is kifejezetten jók szerintem. Legutóbb utcára pl ennek az elődjét [link] használtam, és szerettem, csak egy rózsabokor kicsit megártot neki, de nagyon pozitív csalódás volt (viszont a legolcsóbb modellt ne vedd meg - abból vettem 2 párat próbaképp, együtt bírták fél évig nálam)

Egyébként érdemes megnézni a mindennapokra a gyalogláshoz készült modelljeiket is, illetve esetleg a futócipőiket, nekem jól jöttek (igaz, most egy asics lett az AY akció miatt a cseremodell, de futásnál az én súlyommal nem tartós a talp, hamar széttiprom, így nem szívesen adok ki sok pénzt a drágábbra sem)

Esetleg még megjegyzem, hogy feleségemnek vettünk 16 éve egy adidas túracipőt (csak túrákra használta - félkemény, szóval minden hazai alkalmon azt hordta), és épp idén cseréltük le, szóval nagaon jól bírta az is, de ugye egy könnyűsúlyú női lábon azért más. Pedig ő is jött abban is nem egyszer 2000 méter fölé (tavaly nyáron abban csinált végig egy 24km-es, 1200 méter szinkülönbséges egy napos túrát, és akkor már 15 éve nyúzta, de nem érzett minőségromlást benne)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6238) hangyász2 válasza HKorn (#6236) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Futót el. Simán. Tőlem ne kérdezd, miért, sosem vennék. Anno azért alapítottam futós csoportot, mert drágábban árulták ezeket, mint a külföldi akciósokat. Lehúzás és/vagy információhiány.

(#6239) Ance válasza fateless (#6237) üzenetére


Ance
őstag

Köszi szépen a részletes választ. Igazad van, inkább általános felhasználásra kell. Sajnos a mindennapokban csak az elegáns cipők jöhetnek, így hétvégékre, akár a városba már ezt venném fel, meg persze túrázáshoz.

Lehet, hogy egyszerre több kellene, csak azért nagyjából a futó és sportcipőkkel ki szoktam bekkelni a dolgokat. Most nyáron viszont több túra lesz és szenvedtem múlt évben a Columbiától.

Köszi mégegyszer a tanácsokat!

(#6240) WayneGace válasza gg72 (#6232) üzenetére


WayneGace
őstag

Eredeti állapot mióta jelent használtat?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#6241) Mr.Csizmás válasza Mr.Csizmás (#6220) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

[link] lenvászon öltönyök, kétzoknis trükkel 20 alatt elhozhatóak.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6242) Zoli-bácsi válasza Mr.Csizmás (#6241) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Ezek nem csak zakók?

(#6243) alite válasza Zoli-bácsi (#6242) üzenetére


alite
aktív tag

Görgetni kell és ott lesznek az öltönynadrágok is.

(#6244) winfos


winfos
tag

Megvan a nadrág párjuk is kicsit lejjebb, azzal együtt és a kedvezménnyel valóban 20 alatt vannak.

(#6245) Mr.Csizmás válasza alite (#6243) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

vagy oldalt átkattintod a nadrágokra :K

ofc nadrág+zakó két külön tétel, így csak 1 zokni kell!

(#6244) winfos gyorsabb voltál :R

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6246) Mercutio_ válasza hangyász2 (#6226) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem tudom mit jelent a "dropja nagy" :B :R

gg72: Neked is:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6247) Mercutio_ válasza Mr.Csizmás (#6241) üzenetére


Mercutio_
félisten

Lenvászon nem "szúr"/dörzsöl, érzékeny bőrre is ajánlott?

szerk.: Közben látom ezeken is a (szerintem) túlméretes MNG zsebek vannak, akkor mindegy.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6248) Mr.Csizmás válasza Mercutio_ (#6247) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

van lv cuccom, merevebb érzés hordani, de a kérdés inkább az anyagtól függ, milyen szövéssel készül sztem :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6249) HKorn válasza Mercutio_ (#6246) üzenetére


HKorn
addikt

cipő eleje és sarka magassága közötti különbség mm-ben.

Run&Ride

(#6250) Kos 7


Kos 7
tag

Facebook csoportbol:
Image may contain: text that says 'ABOUT YOU divat nem másokról szól. divat rólad szól ABOUT YOU! Megérkezett az új ABOUT YOU divatáruház, ami valóban inspirál téged. Fedezd fel a több mint 600 világmárka széles választékát, legyen LEVI'S, NIKE vagy GAP ruha, cipó, kiegészítő, sport és prémium termékek. Rendelj most élvezd az szállítás, az utánvétes fizetés és a 90 napos visszaküldés előnyeit. www.aboutyou.hu Kuponkód: GLAMOUR20 voucher 2020.07. 12-ig érvényes. Bizonyos márkákra nem érvényes. Az általános kuponfeltételek érvényesek: aboutyou. hu/kupon feltetelek. Impresszum: ABOUT YOU GmbH, Domstrasse 10, 20095 Hamburg, Németország'

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.