Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#6401) atee_13 válasza Scarabeus (#6395) üzenetére


atee_13
őstag

Valamelyik nap vettem 4 nadrágot meg pulcsikat tőlük. Most meg találtam replay farmert 6300 ért mikor a hivatalos oldalukon is 58 angol font.
Asszonynak már nem is szóltam mert a múltkor is ő ürítette a kosarat, hogy ne vegyek már megint annyi mindent :DD :DD
Tönkrevágnak ezek a kuponozások ;] ;]

(#6402) Zamasun válasza Scarabeus (#6397) üzenetére


Zamasun
aktív tag

Milyen márka ez a Wrangler? Van tapasztalat?

(#6403) Scarabeus válasza atee_13 (#6401) üzenetére


Scarabeus
tag

és a legrosszabb az egészben, hogy mindig van 25% vagy ha épp nincs, akkor más batár nagy akció van helyette. Pl. a mostani. Jól kitalálták ezt na, ez meg már pszichológia, hogy mi jól jártunk hogy bejött hozzánk ez az About You és pár ezer forintért hozzánk vág mindent, azt is amire nincs szükség, vagy sokkal olcsóbban hozzájutunk a hasznos dolgokhoz (szerintem az utóbbi, bár most már nekem is ideje leállnom, a mai volt őszig az utolsó rendelés, tényleg van már mindenem. :U)

@Zamasun: Amikor még second hand shopokból öltözködtem és találtam ott ilyen ruhát abszolút jó minőségűnek tűnt. Ez hosszú farmer volt. Sőt ha jól emlékszem volt vagy 10 éve ilyen bőr bakancsom, az is nagyon starpabíró volt. szóval szerintem ilyen áron egy próbát mindenképpen megér. Maximum ha nem tetszik vagy ránézésre, tapintásra gyengének ítéled meg visszaküldöd. :) (Mondjuk ez is miért éri meg nekik, és meddig lesz még így is elgondolkodtató.)

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#6404) Zamasun válasza Scarabeus (#6403) üzenetére


Zamasun
aktív tag

Köszi, bepróbálok egyet.

(#6405) Scarabeus válasza Zamasun (#6404) üzenetére


Scarabeus
tag

csak nézz rá, mennyiért adják a farmer hosszú nadrágokat itt. 25k, 30k, és hasonlók. Nagy veszítenivaló tényleg nincs 2900ért. :)

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#6406) yuing válasza Scarabeus (#6397) üzenetére


yuing
őstag

Köszi, ez ennyiért ajándék.

Zamasun: Wrangler árban és szvsz minőségen is Mustang, Levi's kategória.

[ Szerkesztve ]

(#6407) Studi válasza Mercutio_ (#6393) üzenetére


Studi
addikt

Külön lesz az.

(#6408) Scarabeus válasza yuing (#6406) üzenetére


Scarabeus
tag

Igazán nincs mit, mikor linkeltem még volt 34es is belőle, öcsémnek vettem is akkorát. :) és én is ígytudom, ahogy leírtad, Mustang és Levi's kategória a Wrangler is.

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#6409) Emu


Emu
őstag

Tök jó nektek, folyamatosan látom, ki mit tudott venni, meg tényleg vannak tök jóárasított dolgok. Rendszeresen követem a topikot, figyelem az akciókat, de magamnak még nem sikerült semmit sem venni...egyszerűen nincs méret. De nem adom fel :)

(#6410) Mercutio_ válasza Scarabeus (#6408) üzenetére


Mercutio_
félisten

Rodeo és Nascar szponzorok voltak régebben :K

Emu: Most én se láttam semmi :(

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6411) Scarabeus válasza Mercutio_ (#6410) üzenetére


Scarabeus
tag

No, azért mondom, gondoltam bedobom ide nektek. :B Közben már magamnak se tudok venni 32eset mert elvittétek, de bízom benne, hogy a 31es jó lesz rám, mert most éppenséggel határon vagyok, hol a 31 hol a 32 jó rám, márkafüggő. :D

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#6412) WayneGace


WayneGace
őstag

Bőrdzsekik között van jó árban lévő, főleg, ha működik rá a kupon.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#6413) Llew válasza Emu (#6409) üzenetére


Llew
senior tag

Én múlthéten néztem nadrágot, de nem vettem, mert nem volt kupon, erre most 3x annyi.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#6414) Mr.Csizmás válasza Llew (#6413) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

AY ilyen, nem logikus az arkepzes, max az utolso daraboknal.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6415) hangyász2 válasza Mr.Csizmás (#6414) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nagyon is logikus az, csak nem kiszámítható az algoritmus. Pont azért, hogy azonnal vásárolj, ha jónak tűnik az ár.

(#6416) Zamasun válasza Scarabeus (#6411) üzenetére


Zamasun
aktív tag

31-32-es? De kákabelű vagy....mint én :D Én vittem egy 32-eset.

(#6417) Mercutio_


Mercutio_
félisten

:( :O
Ráadásul a cipősdobozokra rakott saját AY-s cimkén lévő kódszámokon kívül semmi eltérés a kettő között, ha visszaküldöm honnan tudom, hogy a drágábbik árát fogják visszatéríteni?

Akkor a Saucony Ride ISO 2 cipőről néhány szó: Amennyire a lakásban ugrálva-"futva" benne meg tudtam állapítani kb. egálban van tartás és csillapítás szempontjából az Asics GT1000-rel, súlyra is egál (1 gr difi).
Viszont ránézésre nem tűnik annyira tartósnak és hát esztétikailag se az a kimondott éjfekete, inkább ilyen munkavédelmi cipő-fekete, a talp szürkéje is (tudom pár hét, is a fehér se marad fehér) ipari feeling.
Szóval ezt a cipőt tényleg csak futni/sporthoz érdemes megvenni, mert utcai használatra :N ellenben 6k-val olcsóbb, mint a GT1000, szóval nincs egyszerű dolgom :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6418) Lavar válasza Mercutio_ (#6417) üzenetére


Lavar
aktív tag

Az AY oldalán külön rendelésként van fent a rendelési összefoglaló alatt? Kiválasztod azt, amelyikben drágább volt a cipő, ott kérsz egy visszaküldést és azt az árat fogják visszautalni. Legalábbis így lenne logikus szerintem. Vagy ott is összevonta neked a kettőt? Az fura lenne.

[ Szerkesztve ]

(#6419) Mercutio_ válasza Lavar (#6418) üzenetére


Mercutio_
félisten

Külön, csak 1 csomagban:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6420) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Na, szerencsére semmit nem találtam a kedvenc márkáimból, mert most már tényleg elegem van a ruhavásárlásból. :D

Mercutio_

Szerintem nézd meg jobban ezt a Sauconyt. :D Szerintem kifejezett prémium hatása van, minden anyag puha, fényes. Simán pariban van a Novablasttal is. Pedig én nagyon szeretem az Sicset, a Sauconyt meg nem, sosem volt még. A formája viszont kicsit bumszli, utcára fel nem venném, de nem is arra van.

[ Szerkesztve ]

(#6421) Mercutio_ válasza hangyász2 (#6420) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor kibontom a másik dobozt is, mert amit nyitottam annál nincs ilyen fényes/prémium érzet, lehet egy már visszaküldöttet fogtam ki? :U

Egyébként futás/csillapítás szempontjából mik a benyomásaid?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6422) hangyász2 válasza Mercutio_ (#6421) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nem hiszem, hogy bontott, túl új modell. Nekem volt egy rudacska is benne a papíron kívül.
Nem futottam benne. 6 cipőm van. 😂
Egyébként kényelmes felpróbálva.

[ Szerkesztve ]

(#6423) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

AY: CSENGE25

(#6424) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Tudtok olyan AY kupon mondani esetleg ami működik az osztrák oldalon is? Ha nem, akkor van ötletek hol lehetne nézelődni?

(#6425) -secret- válasza Vasinger! (#6424) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

CS-T7PYHA

Esetleg?

(#6426) hangyász2 válasza Vasinger! (#6424) üzenetére


hangyász2
aktív tag

10 %-os elvileg:

fuw9ash4

Nincs fiókom, nem tudom megnézni.

Egyébként meg about you at gutschein gugliba.

(#6427) Zamasun


Zamasun
aktív tag

Ride Iso 2 nekem is megjött, futásra vár :)

(#6428) HKorn válasza Zamasun (#6427) üzenetére


HKorn
addikt

Nekem még a korábbi 50%-os akcióból van egy Ride Iso2, van is benne már 100km körül, kényelmes jó csillapító cipő de főleg "pattogó" érzést szeretem benne ahogy dolgozik az energia visszaadás. Első néhány futásnál viszont zsibbadt a sarkam kicsit benne, nekem szokatlanul erősen fogja alábam, most már kezdi megszokni a lábam.

Run&Ride

(#6429) TripleB


TripleB
senior tag

Én egy Peregrine 10-et húztam be, mindenhol tts méretezést írtak. Van négy pár Saucony trail cipőm, ehhez képest ez kicsi lett... f.ck! Gondoltam, hogy rendelek még egy másikat is, de addira elfogyott a készlet.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#6430) HKorn válasza TripleB (#6429) üzenetére


HKorn
addikt

Én is azt húztam most be, egy GTX-et, valóban kicsit szűkebb, mint a Ride-om, de mivel alapból minden cipőből fél számmal nagyobbat rendelek, így ez is jó lett.

Run&Ride

(#6431) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

[link] galléros póló S, napi kuponnal egy mátyásért.

elkelt :(

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6432) Vasinger! válasza -secret- (#6425) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Csak Romaniaba engedi :/

hangyász2

Ezt meg csak uj vevoknek engedi :(

Google-t probaltam de nem talaltam semmit se ami mukodne.

(#6433) hangyász2 válasza Vasinger! (#6432) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Azért nem túl agy cucc egy fiókot csinálni. Elég fillérb@szás, de ha sokat rendelnél, megéri.

Egyébként éjjel volt 14618-ért egy fekete, M-es bőrdzseki, ami tetszett is. Hős voltam, nem vettem meg.
[link]

Egyszerűen elképesztő mennyiségű ruhát vettem mostanában. Ez pont elfért volna, de becserélni nem lehet. :)) Ha kicsit korábban van, sinán veszem.

Folyamatosan tesznek be cuccokat az akcióba, nagyon jól csinálják...

46-os Polo Ralph Lauren fehér tornacipő 5393 Ft. Bestbuy ever.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#6434) hangyász2 válasza hangyász2 (#6433) üzenetére


hangyász2
aktív tag

A tornacipő bőr!

B+ közben lemaradtam egy piképólóról. Lehet, szerencsére, bár Polo RL-t tuti megvettem volna 4-ért, elegáns szürkében.

[ Szerkesztve ]

(#6435) Studi válasza hangyász2 (#6433) üzenetére


Studi
addikt

Mee too... Iszonyat mennyiségű ruhadarab érkezett idén, egyrészt az AY akciók, másrészt a Home Office miatti semmittevés kényszeres vásárlásba csapott át. :(

Ráadásul úgy, hogy a karantén alatt elkezdtem kocogni, bringázni többet, és a nadrágméret szép lassan csökken közben, szóval a cuccok egy részét kár is volt megrendelni. :(

(#6436) Silent77 válasza hangyász2 (#6433) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi, vittem a cipőt! :R

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#6437) fateless válasza Studi (#6435) üzenetére


fateless
veterán

Hmm, a sport káros? ;)

Én épp annyival zabáltam többet az itthon töltött időben, amennyivel többet mozogtam :B

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6438) Scarabeus válasza hangyász2 (#6433) üzenetére


Scarabeus
tag

Én is látom, hogy tesznek be folyamatosan új cumót, de őszig tényleg semmit nem szabad már vennem. Tiltsd le Chromeban az oldalt, az Appot pedig töröld, vagy nem tudom mi lenne a megoldás a felesleges vásárlásokra. :))

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#6439) hangyász2 válasza Silent77 (#6436) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Szívesen, irigyellek. Az egyik kedvenc márkám, mióta Rachel ott dolgozott a Jóbarátokban. :D

Sajnos ilyen eurónál akciósan is méregdrága általában, ez most ajándék volt.

(#6440) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

43-as elegáns cipőre pályázik valaki most?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6441) Silent77 válasza hangyász2 (#6439) üzenetére


Silent77
veterán

Nagyon jókor jött, akartam egy fehér cipőt. Ennyiért tényleg ajándék volt. :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#6442) hangyász2 válasza Silent77 (#6441) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Főleg, hogy festett bőr. Rettentő könnyű még tisztíani is, csak le kell törölni..

Az egyetlen ellensége, ha rálépnek, de az meg nem színfüggő.

[ Szerkesztve ]

(#6443) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

reserved 2-7k cipők

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6444) EXIEZ válasza Mr.Csizmás (#6440) üzenetére


EXIEZ
senior tag

attól függ, de méretem lenne :D

(#6445) xeno204


xeno204
aktív tag

House Brand Bőr sneaker cipő 41,42,43,44 5.495Ft

[ Szerkesztve ]

(#6446) benjoe1 válasza Mr.Csizmás (#6440) üzenetére


benjoe1
aktív tag

én igen

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#6447) Mr.Csizmás válasza xeno204 (#6445) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

Content blocked by your organization
Ok:
This Websense category is filtered: Lingerie and Swimsuit.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6448) umek


umek
tag

Reserved tapasztalat:

Ezt a pólót csak akkor vedd meg, ha nem jelent problémát, hogy két mérettel összemegy az első mosás után. Az én XL-esemből M-es lett... :(((

Légy korrekt.

(#6449) Silent77 válasza hangyász2 (#6442) üzenetére


Silent77
veterán

Az kap egyet. :D

Te úgy is kened a témát, ha látsz esetleg gyalogló, tóra cipőt, jó áron, megköszönöm ha szólsz (46). :R
Semmi extra, vadasparkok, arborétum hasonlók.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#6450) hangyász2 válasza Silent77 (#6449) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Azokhoz egyébként pont nem értek, mert nem túrázom, utcára meg nem venném fel. Sportisimót érdemes megnézni.
Vagy Outletinnen, mikor épp túramárka van akcióban.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.