Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#28251) Timeola válasza Viiktor1989 (#28249) üzenetére


Timeola
aktív tag

A Jack Wolfskin ilyen téren brutál jó, én is nagyon elégedett vagyok vele.

(#28252) Viiktor1989 válasza fateless (#28250) üzenetére


Viiktor1989
tag

A csizma nagyobb,lehet túl nagyot vettem és ezért fázik benne a lábam? Egyébként szoktam olyat csinálni,hogy kicsit megemelem a lábam a csizmában,olyankor érzem a meleg levegőt a talpam alatt. Tuti,hogy nem jól hordom ezt a csizmát, azért fázik benne. :F

(#28253) Studi válasza kiss.a (#28245) üzenetére


Studi
addikt

A meghívottjaid vásárlása utáni jutalék. Rányomsz a Create vocheur gombra, és átteszi a kuponok közé. Egy az egyben levonja a fizetendőből, százalékos kuponnal általában nem összevonható. Az ingyenes szállítás határára figyelj, ha van: a fizetendő végösszegnek meg kell azt haladnia.

szerk: ohh, látom az alsó feltételeket még nem érted el. Legalább 2 olyan meghívottadnak kell lenni, aki elköltött x. összeget, és legalább ezüst tagnak kell lenni, azaz elérni a 300 pontot (aktív meghívottak, illetve saját vásárlások után kapott pontok)

[ Szerkesztve ]

(#28254) bbsofficial válasza Lauda (#28241) üzenetére


bbsofficial
tag

Köszi, megpróbálom. :)

Másik webshop: Rendeltem egy sapit boxba a Nike-ról, Nike email jött már angolul, hogy átvehető, DPD tracking 1,5 napja "ma" szállítja ki. Borzalmas lett ez a cég.

(#28255) AssAssynn válasza Viiktor1989 (#28252) üzenetére


AssAssynn
őstag

Ha fázik, az lehet keringési elégtelenség is. Szerintem ne vegyél máskor nagyobbat, hanem pont olyan méretűt, ami rád való és kényelmes.
A másik, hogy a mai "téli" cuccok valójában nem is téliek. Kispórolnak már minden anyagot belőlük és ami drágább, az is inkább a márka és az árpolitika miatt drágább, nem azért, mert minőségibb. Én sem találok igazán meleg bakancsot. Próbáltam drágábbakat is, de ha például mínusz fokokban 1-2 órát ácsorognom kell valahol, akkor mindben fázik a lábam.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#28256) Balázs Z. válasza bbsofficial (#28254) üzenetére


Balázs Z.
tag

A DPD horror. Az utóbbi egy évben 4x jöttek hozzám (munkahely, napi 10 futár más cégektől). 2x "nem találtak a helyszínen", 1x más időpontban jöttek (2 nappal később), 1x nekem kellett a futár után mennem, mert tanulva az előzményekből hívogattam, de így is csak akkor vette fel, mikor már a szomszéd utcában járt, és hát visszafordulni nem tud. Botrányos, szar cég.

(#28257) krono.


krono.
tag

Springfield rendelése valakinek már megjött? 7-én rendeltem, azóta "Megrendelésed feldolgozása folyamatban van.", állítólag majd emailben küldik a továbbiakat, de semmi... 2-5 munkanapot ígértek a kiszállításra.

(#28258) fekomat válasza krono. (#28257) üzenetére


fekomat
tag

pont most kaptam az emailt a kiszállításról, szintén 7-ei rendelés.

ami viszont gáz szerintem, hogy tegnap már nem tudtam online lemondani a rendelést, pedig szívem szerint azt tettem volna, mivel a harmadik hullámban minden még olcsóbb lett...

(#28259) krono. válasza fekomat (#28258) üzenetére


krono.
tag

És tényleg... 4000Ft-tal lenne olcsóbb a rendelésem :O
Mondjuk nem is tudom hol lehetne lemondani ha lehetne, vendégként vásároltam, nem regisztráltam.

(#28260) fekomat válasza krono. (#28259) üzenetére


fekomat
tag

még mindig vissza lehet küldeni és újrarendelni :U :D

[ Szerkesztve ]

(#28261) margithid válasza fekomat (#28260) üzenetére


margithid
veterán

Visszaküldés nem ingyenes sajna

(#28262) krono. válasza margithid (#28261) üzenetére


krono.
tag

Üzletbe be tudok szaladni vele valamikor végülis (az ingyen van), a probléma inkább, hogy még nem tudom a méretek jók-e, illetve hogy egyáltalán kapható lesz-e még akkor mikor megkaptam, duplán berendelni meg csak nem akarom :DDD

(#28263) margithid


margithid
veterán

Én nem látok sokkal olcsóbban semmit.
A két nadrág amit rendeltem ugyanannyi amennyi volt

(#28264) krono. válasza margithid (#28263) üzenetére


krono.
tag

Ezek egy-egy ezressel olcsóbbak például.

[ Szerkesztve ]

(#28265) AIex válasza AssAssynn (#28255) üzenetére


AIex
tag

Columbia-nak vannak bélelt bakancsai, élőben meggyőző volt, persze gyakorlatban hogy viselkedik, az más kérdés.

(#28266) CHIPman válasza Balázs Z. (#28256) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Semmi köze a céghez ennek, én a DPD-vel szeretek a legjobban rendelni ha házhoz rendelek, mert mindig időben hív, mindig látom hogy aznap jön a csomag, stb. És ha nem vagyok itthon, akkor megmondom a kapukódot és behozza lerakni az ajtó elé. Mindenhol vannak rossz futárok, a cégről ez nem mond el semmit.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#28267) robag93 válasza CHIPman (#28266) üzenetére


robag93
tag

Osztom nálunk is nagyon jó a DPD.

(#28268) Mr.Csizmás válasza Balázs Z. (#28256) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

ezek embere és területe válogatja :N nálam melós címen még az MPL is képes telefonálni előtte, kecskeméti ismerősnek meg napok óta nem viszik ki a vacakját ami TN alapján ott ül, telefont se veszik fel.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#28269) Viiktor1989 válasza AssAssynn (#28255) üzenetére


Viiktor1989
tag

Szerencsére azzal semmi gond sincs, csupán az lehet a probléma,hogy túl sok légrés marad a lábam és a csizma belseje között, ezért fázhat. A bokacsizma jó passszentos,abban egyáltalán nem fázott a lábam.

(#28270) Balázs Z. válasza CHIPman (#28266) üzenetére


Balázs Z.
tag

Lehet, végülis régebben rendben volt a DPD, velük voltunk szerződésben, aztán a sorozatos fiaskók miatt átmentünk a GLS-hez. A DPD-nél folyton változtak a futárok, ez lehetett a gond, a GLS-től már évek óta ugyanaz a srác jön hozzánk (majdnem) minden nap.

(#28271) AssAssynn válasza Balázs Z. (#28256) üzenetére


AssAssynn
őstag

Minden egyes alkalommal, amikor ilyen történik, be kell telefonálni a központba és jelezni a "hibát". Egy idő után megtanulják. Ez a baj Mo.on, hogy ezt nem szoktuk megtenni és tele vannak a munkahelyek hozzá nem értő, trehány emberekkel.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#28272) margithid


margithid
veterán

Megjött a két springfield nadrág.
Nagyon rendben van ennyiért, jó minőség, jó szabás, mindegyik sztreccses. 6k és 7k volt.

(#28273) Lauda válasza Balázs Z. (#28256) üzenetére


Lauda
félisten

Szerinte is egy hulladék, tróger cég a dpd minden szempontból. Ezeknél még a posta is normálisabb. Elegem lett belőlük, azóta csak gls.

(#28274) Balázs Z. válasza AssAssynn (#28271) üzenetére


Balázs Z.
tag

Első alkalommal, amikor másodjára sem találtak ide, hívtam őket, azt mondták szorri, többször nem hozzák ki, elmehetek érte a depóba.
A többi problémát is megírtam nekik, nálam ez szinte hobbi, hogy különféle szolgáltatóknak panaszokat írok. :R

(#28275) Llew válasza AssAssynn (#28255) üzenetére


Llew
senior tag

Columbiakban nezzetek olyat, ami "omni-heat"-es. Évek óta egy ilyen felcipőt hordok nyari zoknival "telente". Jó, most vastagabb zokni van benne igy minuszokban, de ha megyek kb bele is izzad a labam.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#28276) kiss.a válasza Studi (#28253) üzenetére


kiss.a
csendes tag

Akkor annak van még hijja, köszi az infót

(#28277) scott_free válasza margithid (#28272) üzenetére


scott_free
senior tag

Springfield-nél most már 70%-os leárazások is vannak.

(#28278) Zippy válasza Llew (#28275) üzenetére


Zippy
csendes tag

Szia!
Már rég óta keresek az általad leírt tulajdonságokkal félcipőt télre, de ilyen omni-heat technológiával csak bakancsot találtam. Tudnál esetleg linket küldeni a tiedről vagy hasonlóról?
Köszi!

Ami megtörtént, az megtörtént.

(#28279) Llew válasza Zippy (#28278) üzenetére


Llew
senior tag

Lehet tévedtem. Woodburn II-ra gondoltam. Viszont a leírás alapján csak a bakancs változatában van az omni-heat. A cipő csak omni-techmes. Mindenesetre a cipő is nagyon meleg.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#28280) PainKiller13 válasza scott_free (#28277) üzenetére


PainKiller13
őstag

Danke. :R

[ Szerkesztve ]

(#28281) fpatrik17 válasza scott_free (#28277) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Ti be bírtok lépni? Nekem szét van esve az oldal....

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#28282) Zippy válasza Llew (#28279) üzenetére


Zippy
csendes tag

Nagyon köszönöm! Tetszetős. Lehet bepróbálkozok majd vele. :)

Ami megtörtént, az megtörtént.

(#28283) scott_free válasza fpatrik17 (#28281) üzenetére


scott_free
senior tag

Be.
Sütik törlése, másik böngésző?

(#28284) margithid


margithid
veterán

Ez a funkcionális kabát jó áron van szerintem [link] bestsecret

(#28285) margithid


margithid
veterán

Ezzel a rövidnadrággal van esetleg valakinek tapasztalata? [link]
Azt írja, hjogy slim fit, de a képeken nem úgy tűnik...

(#28286) MaddeNNNN válasza margithid (#28285) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Charlie Sheen-t kérdezd. :D

Ránézésre nincs az az isten hogy ez slimfit legyen.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#28287) margithid válasza MaddeNNNN (#28286) üzenetére


margithid
veterán

Jaja. De sokszor a képnek köze sincs a valósághoz.

(#28288) fabicska


fabicska
aktív tag

Sziasztok, tavaszra gondoltam venni barefoot cipőt, de hozzá való 5 ujjas titokzoknit (régebben lábtyűnek hívták) nem találok 44-es méretben. Fontos, hogy titokzokni, mert csak azzal mutatna jól.
Esetleg valakinek van valami tippe, hogy hol találhatnék?
Köszönöm :B

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#28289) Herczi válasza fabicska (#28288) üzenetére


Herczi
senior tag

Ezt úgy írom, hogy nekem van egy Vibram Fivevingers KSO Evom, de 5 ujjas cipő nem tud jól mutatni. :DDD

Aliexpress esetleg?

Én nem hordok vele zoknit egyébként, csak most a hidegben.

(#28290) rwin5 válasza scott_free (#28277) üzenetére


rwin5
őstag

Egész jó áron vannak és méretben is van több.
Tavaly bevásároltam pulóverekből, most is vannak 5 ezerért több méretben egész jó pulcsik

(#28291) margithid válasza rwin5 (#28290) üzenetére


margithid
veterán

Konkrétan miket vettél?

(#28292) fabicska válasza Herczi (#28289) üzenetére


fabicska
aktív tag

Én ezt néztem ki, a budai boltban próbáltam is ősszel, csak akkor nem volt rá keret. :U Szerintem ehhez abszolút bénán nézne ki bármilyen bokazokni, de zokni nélkül hordani cipőt, megint furcsánk találom. De lehet csak én vagyok ennyire régimódi.

Egyébként nagyon jól néz ki az a Vibram cipő is, de ezeket én inkább túrázásra használnám. Lehet aztán veszek egyet később, ha beválik a mezítlábas sétafika.

[ Szerkesztve ]

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#28293) tuareg85 válasza fabicska (#28288) üzenetére

A decathlonban van egy tipus, de a boka resznel valszeg magasabb, mint amit keresel, az a BeLenka tenyleg eleg lapos.
Megkerdezhetem, hogy miert fontos az otujjas zokni? Eleg kicsi a kinalat belole, szerintem nehez lesz jot talalni. Viszont ha sikerul, mindenkepp ird meg :)
En csak barefoot cipot hordok, de nem veszodtem meg ilyen zokni keresesevel, hanem toe separatort hasznalok neha.

(#28294) rwin5 válasza margithid (#28291) üzenetére


rwin5
őstag

[link]
[link]
[link] - ebből ha 3 db-ot veszel 2 árát számolja fel
Többet most nem akartam, mert nagyon kiköltekeztem tavalyi évben.
De sok pulóver van 5 000 Ft-ért, csak veszek belőle 4-5 dbot, már ott vagyunk, hogy 25k elment :D

(#28295) margithid válasza rwin5 (#28294) üzenetére


margithid
veterán

A zokni futásra is jó lehet?

(#28296) rwin5 válasza margithid (#28295) üzenetére


rwin5
őstag

Nem tudom sajna, most vettem először. H&M-be szoktam zoknit venni, de többségnek olyan rövid a szára, hogy állandóan gyűri a cipőben a sarok résznél, aztán most kipróbáltam ezt, hátha beválik.

szerk.: de sportzokniként van reklámozva, szerintem jó lehet rá

[ Szerkesztve ]

(#28297) Studi válasza MaddeNNNN (#28286) üzenetére


Studi
addikt

:DDD :DDD :DDD

(#28298) rwin5


rwin5
őstag

Kesztyű is olcsó a H&M-be, ha valaki keresne:
[link]

(#28299) Llew válasza fabicska (#28292) üzenetére


Llew
senior tag

De ha eleve barefoot cipő, akkor miért akarsz zoknit húzni bele?
Ha zoknival hordanad akkor meg a cipő tök mindegy.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#28300) tuareg85 válasza Llew (#28299) üzenetére

A barefoot cipőbe is beleizzadhat a lába, vagy kidörzsölheti.
Illetve pont nem mindegy, zoknival is számít, hogy mennyire vékony a talpa, hogy nincs drop és hogy széles a toebox.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.