Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#28901) rellif válasza Mr.Iksz (#28899) üzenetére


rellif
senior tag

A Hoka logo-t pipának nézted?
Miért pont Nike -ra gondol egyből mindenki?

(#28902) Mr.Csizmás válasza rellif (#28900) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

[link] mi a harmincas eveinkben vettunk egy ciposszekrenyt. :P

nem lehetett kihagyni ;]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#28903) rellif válasza Mr.Csizmás (#28902) üzenetére


rellif
senior tag

Győztetek! Feladom. :B :R

(#28904) Mr.Iksz válasza rellif (#28901) üzenetére


Mr.Iksz
kezdő

Jogos, sajna nem lattam a Hoka logo-t, mert Te sem irtad h Hoka a cipo, es a dobozon se volt jelolve :DDD :R

(#28905) Lauda válasza rellif (#28895) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem is elvárható az eredeti doboz. Ha nincs meg a termék eredeti doboza, akkor tüntessék fel, hogy a vásárló tisztában legyen vele.

(#28906) Sungoo válasza Studi (#28896) üzenetére


Sungoo
addikt

Szerintem ezt nem gondoljuk egyformán. Például te sem örülnél, ha egy fél milliós Iphone kekszes dobozban jönne, Azért fizetem a teli árat, hogy gyári állapotban, gyári csomagolásban kapjam a terméket, ne egy bármilyen dobozban. Azt újra csomagoltnak szokták feltüntetni, kedvezményesebb áron.

(#28907) tisn válasza Sungoo (#28906) üzenetére


tisn
addikt

ciponel kb. mindegy szerintem.

(#28908) KilgoreTrout


KilgoreTrout
senior tag

Sziasztok,

Sima fehér (lehetőleg slim fit) pólót ing alá honnan érdemes?

(#28909) dani0113 válasza KilgoreTrout (#28908) üzenetére


dani0113
senior tag

H&M? Olcsó, celra megfelelő. Régóta nem vásároltam onnan, de anno minden slimfit polo onnan volt.

iPhone 13 Pro 128GB

(#28910) Benover


Benover
újonc

Sziasztok!

Érvényes AY kupon van jelenleg?
Köszi!

(#28911) hallerlaller válasza Benover (#28910) üzenetére


hallerlaller
addikt

FBMLOVE

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#28912) Mercutio_


Mercutio_
félisten

AY nyereményakció, sorsolás 2024.07. hóban, tehát nem működik a megrendelem, ha nem nyertem visszaküldöm módszer :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#28913) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Sziasztok!

Felhergeltem magam és ki fogom hajítani a polóim 2/3-át. Mindegyik nyúlik, bolyhosodik.(Eléggé látszik, hogy még a régi kafa AboutYou-s akciók során táraztam be fél év alatt vagy 20-30 db-bal)

Érdeklődnék márkatippre és beszerzési forrás javaslatra a következők alapján:
1. Sima, sallagmentes, basic egyszínű ár-érték arány bajnok polók,
2. Ugyanilyen pólóingek
- Ár: tekintve, hogy csak akciókban vásároltam eddig is mindenhonnan, illetve szeretek turiba járni és olcsón jó márkákat venni NEM pólóból (kabát, dzseki, pulcsi, nadrág), így darabonként max 5 ezer - pólóingből 10 ezer Ft-nál többet nem vagyok hajlandó erre a projectre szánni.
- Alkat: magas sportosabb, 190/95.
- Forma: a most divatos ejtett vállú bő fazonoktól kiráz a hideg, szóval azt hanyagolni kéne :D

Biztos vagyok benne, hogy a fenti kritériumoknak létezik megfelelő vétel, csak nem tudom hol bújkál... Nem otthoni polónak szeretném őket, hanem olyanokat amit irodai napra vagy egy bőrdzsekivel makkossal se szégyen magamra ölteni.
Be szeretnék tárazni legalább 10-15 darabbal típusonként, különböző basic színekben, de egyszerűen ötletem sincs, mert ipari hulladék minden amit rendelek mostanában. Drágán sz*rt pedig mocskosul útálok venni. Kaptam most névnapomra egy Hilfiger pólóinget, de szerintem ezek is valami átcímkézett Gildan cuccok már. Nem estem hasra tőle. :D

Ami kizárva: H&M, Zara, és hasonlók mert mind kuka pár mosás után. Nyúlik, mállik (szárítógépet nem használok, max 40°C-on mosok, 800-as centrifugázással)
Amiket próbáltam és hirtelen eszembe jut: CK, Levi's, G-Star, Hollister, Superdry, Tom Tailor, Only & Sons. Ezekből talán a Superdry bírta legtovább meg még a Hollister úgy ahogy. Többi kuka.

Please help. :R

• Honor Magic5 Pro •

(#28914) margithid válasza fpatrik17 (#28913) üzenetére


margithid
veterán

Nem tudom, de nekem a hm-es galléros póló minimum 5 éve megvan és teljesen jó még most is.
Rendelek is még nyárra kettőt szerintem.
Ami jó áron volt az a j press galléros póló. 6k volt tavaly
Azt is ajánlom!

(#28915) pohár válasza fpatrik17 (#28913) üzenetére


pohár
félisten

nekem a Mustang, Polo Ralph Lauren, Lacoste pólók jól bírják a kiképzést :K

nem olcsók, de hát ez van... :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28916) mert_csokis válasza margithid (#28914) üzenetére


mert_csokis
senior tag

+1
Azonnal a H&M-es slim gallérosok ugrottak be nekem is.
Referencia darabok olcsó pénzért.
Egy 2016-ban vett fekete példány még szolgálatot teljesít nálam. Csak a színe fakult kicsit, egyébként semmi baja.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#28917) pruf válasza fpatrik17 (#28913) üzenetére


pruf
csendes tag

Árban low-endnek a Jack & Jones-t gondolom, high-endnek meg G-star-t.
Előbbivel problémám h mindenre kell valami plecsni vagy logó, utóbbi atom drága.
Párom meglepett egy Converse pólóval, nekem az is erősen túlárazott de tény, hogy vastag, jó anyagú.
Turi Bp-n számomra egyértelműen Cream. Ráfogok és azonnal tudom, hogy jó-e a cucc.

Bestsecret inv. privátban kérhető

(#28918) Balázs Z. válasza fpatrik17 (#28913) üzenetére


Balázs Z.
tag

Ez engem is érdekelne, azzal a nehezítéssel, hogy csak fehér, bármi felirat/logo nélküli jön szóba. Nemrég vettem a Van Graaf-ban XL-es, fehér pólót, valami nils holgerson márkájú, most nem jut eszembe pontosan, szép vastag anyag, gallér rendben, mindössze annyi a gond vele, hogy összement egy mosás után pont annyira, hogy feszül a hasamon, ami nem jó érzés.

(#28919) Dronte


Dronte
aktív tag

Nekem a Superdry jött be egyedül eddig, ami tartós, de tapintásra is érződik hogy van benne anyag. Abercrombie-t ne vegyetek, ha gondoltatok rá, pár mosás után bolyhos (már volt ami az első után az volt :D )

(#28920) MaddeNNNN válasza fpatrik17 (#28913) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Amik még bírják nekem és anyagra is nagyon jók így 2-3 év után is az a Hollister és a Superdry pólóim.
Az Ellesse-k nyaka egytől egyik elkezdett ráncosodni. Néha veszek ilyen 1500 ft-os nyomott mintás pólókat ha asszony talál vmi olcsót de azoktól nem is várok sokat.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#28921) oszy válasza margithid (#28914) üzenetére


oszy
veterán

A H&M melyiket választod? J.Press-re ha lenne kupon valamikor onnan is vennék galléros az.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#28922) margithid


margithid
veterán

Lidl-ben hétfőtől futó póló 1800 Forint, hosszú ujjú futófelső 3000 Forint.
[link]
Kár hogy futónadrág nincs lidlnél.
A softshell amit tavaly vettem az nem igazán jó, csak nagy hidegben.
Az adidas futónadrágom meg már szét is jött a megkötőjénél, sajnos erre se lehet adni, hiába "márkás".
Kn 1 éve használom, persze nem folyamatosan.

(#28923) margithid válasza oszy (#28921) üzenetére


margithid
veterán

Ez a hm-es: [link]
J press:-t innen rendeltem, de úgy látom most galléros nincs.
[link]

(#28924) mert_csokis válasza Balázs Z. (#28918) üzenetére


mert_csokis
senior tag

A stretch anyagú póló, amiben van néhány százalék elasztán, az nem fog összemenni. Puha, rugalmas anyag.
A 100% pamut pólók nagy része összeugrik az első mosás után. Azzal már vásárláskor számolni kell. Ezektől a vastag, "abrosz" anyagú gallérosoktól meg a hideg kiráz.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#28925) Azie válasza Sungoo (#28906) üzenetére


Azie
őstag

vagy társasjátéknál.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#28926) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

UA honlapján rengeteg cipő elég jó akcióban van ha valaki futócipőt vagy edzőcipőt keresne.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#28927) Mercutio_


Mercutio_
félisten

AY Outleten Jack Wolfskin túracipők és bakancsok egész jó árban (méreteket nem néztem)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#28928) xy.zsolt válasza margithid (#28922) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Ha rövid is érdekel akkor ezt én ajánlom dekából: Férfi futó térdnadrág - Kiprun Run 100 KALENJI - Decathlon

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#28929) Flesh33


Flesh33
újonc

Sziasztok

Aboutyouhoz esetleg nincs valakinek kuponja, ami használható? -40% EXTRA Kedvezmény van most, FMBLOVE kupon megy, de sajnos lecseréli a 40%-ot, 12%-ra a rendes/vagy kedvezményes árból. :) Van esetleg olyan kupon ami még további kedvezményt ad a 40%-hoz? :D
Korábban volt olyan, hogy ezekre a kedvezményekre még engedett valami kupont, köszi akinek esetleg van kuponja és megosztja velem privátban, vagy van "többször" felhasználható kuponja, és megosztja másokkal is.

[ Szerkesztve ]

(#28930) PuffyDog válasza Flesh33 (#28929) üzenetére


PuffyDog
junior tag

* Akár 40%.

=>> iPad Pro 11 128GB (2021) 100%-os akksival eladó! | ZenBook eladó! <<=

(#28931) xy.zsolt válasza PuffyDog (#28930) üzenetére


xy.zsolt
őstag

'Akar 40%'ot :DDD, de csak 12t adnak

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#28932) Flesh33 válasza PuffyDog (#28930) üzenetére


Flesh33
újonc

Sehol nem írtam, hogy mindenre -40% EXTRA kedvezmény van most. Nyilván olvasni mindenki tud, és látja is az oldalon, hogy a termékekre mekkora kedvezmény van.

xy.zsolt: Így is vannak jó ajánlatok, de ha tud az ember szeretne élni annak lehetőségével, hogy további kedvezményekhez jusson ha vásárol valamit.

Köszi a hozzászólásokat, esetleg ha valaki érdemben tud a kérdésemmel kapcsolatban, azt továbbra is hálásan köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#28933) -B- válasza Flesh33 (#28932) üzenetére


-B-
senior tag

Tapasztalataim alapján már nem lehet az akciós dolgokra plusz kupont felhasználni, mert egyik kedvezmény üti a másikat.
Ez egy jó ideje már így működik. Elmúltak a jó idők.

(#28934) Greentea válasza -B- (#28933) üzenetére


Greentea
senior tag

Sajnos el.

(#28935) w.miki válasza margithid (#28923) üzenetére


w.miki
veterán

HM pólóból a sima, gallér nélküli (regular fit) is jó minőség? Nem bojtosodik ki?
Vagy egyszerű pólóból van jobb ajánlat is?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#28936) w.miki


w.miki
veterán

Voltmá?
Kapucnis dzseki 4 995 HUF - CROPP
#akció #nemtudommilyen

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#28937) margithid válasza w.miki (#28935) üzenetére


margithid
veterán

Nekem a HM-es sima pólók nem jöttek be.
A gallérosból most rendeltem kettőt nyárra, az megéri, igaz ez már kicsit más anyag mint amit régen vettem, de az kb 10 éves és még mindig jó!

(#28938) w.miki


w.miki
veterán

+ SPRING PROMO: -20% a megjelölt, teljes árú termékekre! 13995 HUF feletti rendelésekre vonatkozik | 29.03-2.04 Kód: SPRING20 - cropp

#28937: Kár :( Nem szeretem a gallért

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#28939) mert_csokis válasza w.miki (#28935) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Inkább abból is a slim fit változatok a jobbak. Az legalább áll valahogy az emberen.
Van sima, környakas verzió is. De a V nyakas izgalmasabb szerintem.
Ettől függetlenül éri az árát. Most, a hozzászólás írása közben is egy V nyakas, kék változat van rajtam. Megtippelni sem tudom, hogy mikor vettem.
De egyszerűen nincs szívem nyugdíjazni, annyira kényelmes. Otthonra, vagy alváshoz, vagy ilyen felkapósnak abszolút rendben van.
De ha megyek valahova és normálisabban felöltözök, oda már nem venném fel. Ahhoz tényleg túl "regular". :)

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#28940) Lauda


Lauda
félisten

Ismerősöm rendelne a joom nevű oldalról. Van esetleg tapasztalat arról, hogy a rendelések normálisan befutnak-e, visszaküldés/visszautalás működik-e megfelelően?

Köszönöm szépen!

szerk:

Ez mondjuk így nem a legszebb:

Hogyan tudom visszaküldeni a kapott terméket?
Vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálatunkkal 💬, add meg a rendelés számát és az okot, amiért vissza szeretnéd küldeni a terméket.Az ügyfélszolgálat munkatársa megadja a címet amire visszaküldheted a terméket és tájékoztat az egyéb szükséges lépésekről is.Miután a csomag elküldésre került, add meg nekünk a nyomkövetési számot, és az ügyfélszolgálat által kért fényképeket.
FONTOS❗️ A csomag kell, hogy rendelkezzen nyomkövetési számmal.A visszatérítést akkor kapod meg, ha a csomag megérkezett az eladóhoz.
❗️ FONTOS: a Joom nem fedezi a csomag visszaküldésének költségeit.

Eleve milyen oldal az, ahol még azt sem közlik (előre), mi a visszaküldés címe, így még azzal sem lehet kalkulálni a rendelés előtt, hogy ha nem jó a méret stb., mennyibe fog kerülni a visszaküldés.

[ Szerkesztve ]

(#28941) Lackooo84 válasza Lauda (#28940) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Én elfelejteném ezt a humbug oldalt.

The Truth is out there...

(#28942) pit stop


pit stop
addikt

CCC-ben valaki nem tervez cipőt venni? :D Bőröndöt kéne vennem, de csak cipővel van értelmes ára.
Vagy ha van tipp kabin bőröndre BB ne tartsa magában senki.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#28943) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Playersroomon rengeteg cipő 9k-15k
Férfi
Női

UA edzőcipők igen megérősek

[ Szerkesztve ]

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#28944) gamegod


gamegod
senior tag

Sziasztok

ennek a P&B farmer rövidgatyának hogy kéne értelmeznem a méretét ha én farmerből pl 34 - 32 eset hordok??

ez az eu méretezés kéne lenni? nem értem.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#28945) toompa válasza MaddeNNNN (#28943) üzenetére


toompa
őstag

Innen még sosem kaptam meg semmit.
Majd most, hátha. :)
Köszi a megosztást!

(#28946) luikay válasza toompa (#28945) üzenetére


luikay
tag

"De most sem kapta meg..."
Sorban törlik a rendeléseket.

(#28947) Lackki válasza toompa (#28945) üzenetére


Lackki
senior tag

Most se fogsz. Mar jott torolve uzi
Szegyen ceg

Privátot hamarabb észreveszem

(#28948) toompa válasza luikay (#28946) üzenetére


toompa
őstag

Ne vegyétek el a kedvem. Az asszony is rendelt. :)

(#28949) luikay válasza toompa (#28948) üzenetére


luikay
tag

Én is... de hiába. :D Jöttek a szokásos e-mailek.
"Sajnálatos módon a fenti azonosítójú megrendelést készlethiány, vagy esetleges esztétikai hiba miatt nem tudjuk teljesíteni. A közeljövőben nem várható, hogy a megrendelt termék(ek) újra készleten lesz(nek)."

[ Szerkesztve ]

(#28950) toompa válasza luikay (#28949) üzenetére


toompa
őstag

Asszonyét már törölték.
Én kifizettem. Még tartja magát. :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.