Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#28301) Llew válasza tuareg85 (#28300) üzenetére


Llew
senior tag

Tudom, nekem is van, bár én nem kimondottan olyat akartam, előzetes infó nelkül kb kinezet alapjan vettem, aztan utana jöttem rá, hogy nagyon kenyelmes, egyik kedvenc cipőm, de zokni nelkül nem jo hordani. Mondjuk nekem nagyon izzadós is a labam.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#28302) Ka999


Ka999
tag

Nem mosható dzsekiből hogy lehet otthon eltávolítani az izzadságszagot? Van erre bevált módszer? Azt olvastam fagyasztóba kell tenni... Ezt most egyszerűen meg tudom oldani, kirakom a szabadba. :D Valaki próbálta már?
Tudom, nem bestbuy, de a topichoz közvetetten tartozhat...

(#28303) Lauda válasza Ka999 (#28302) üzenetére


Lauda
félisten

Hát mosd ki kézzel. :)

Én ezért nem veszek kézzel mosható dzsekiket például. Nézegettem mostanában a g-star steppelt dzsekiket, a gyári leírásban szerepel, hogy kézzel mosható. Na mondom akkor kuka az ötlet, majd nézek wellensteynt szerintem. :K

(#28304) Ance válasza Ka999 (#28302) üzenetére


Ance
őstag

(#28305) Ka999 válasza Ance (#28304) üzenetére


Ka999
tag

Köszönöm, ezt kipróbálom! :R

(#28306) rwin5 válasza Ance (#28304) üzenetére


rwin5
őstag

Ezzel semmiképp sem, bőrirritációt fog okozni, rosszabb esetben allergiás reakciót, gyulladással.
(személyes tapasztalat)

[ Szerkesztve ]

(#28307) robag93 válasza rwin5 (#28306) üzenetére


robag93
tag

Kabát? Jobb esetben nem érintkezik a bőrrel. Póló, alsónemű szerintem is necces lehet vele.

(#28308) Lackki


Lackki
senior tag

[Under Armour RIDGE] Vibram talpas TEREPfutó cipő - Szinte minden méretben kuponnal - 14550Ft

Privátot hamarabb észreveszem

(#28310) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Lacoste CARNABY PIQUEE fehér nyári cipő több méretben BLUE20 kuponnal 15.8k

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#28311) elder troll válasza MaddeNNNN (#28310) üzenetére


elder troll
senior tag

A 42-es 43320-ról indít, ~16e-ért instant buy lett volna.
Ennek a nem szellős verziójából már kettőt használtam, és még egy bontatlan is pihen a szekrényben.

[ Szerkesztve ]

(#28312) depe95 válasza Lackki (#28308) üzenetére


depe95
tag

Olyan jó hogy tegnap rendeltem meg 17670Ft-ért :W
Zalandónál ilyenkor mizu? Ügyfélszolgálat felkínál valamit?
46-osból sajna már nincs

(#28313) MaddeNNNN válasza elder troll (#28311) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Lacoste honlapján a mérettáblázat alapján egyel nagyobbat vegyél. Pl. nekem 26.7cm a lábam és általában a 42-es cipők jók szoktak lenni. De a honlap szerint a 42-es cipő csak 26.5cm-es bth-val van, a 43-as kell ami 27.1cm bth.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#28314) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

kék és zöld Adidas Gazelle kuponnal 20k környékére hozható 42-es mérettől

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#28315) elder troll válasza MaddeNNNN (#28313) üzenetére


elder troll
senior tag

Szerkesztettem a hsz-t közben, így válaszkor még nem láthattad, hogy összesen 3 pár carnaby-t vettem már, az utolsó carnaby evo volt. Szóval a méretezéssel képben vagyok. Nagyon bevált nekem, ahhoz tudtam hasonlítani, mint amikor először találkoztam memóriahabos párnával. Ráadásul a lapos talpa miatt rollerezni is tökéletes, ami valamilyen szinten egy nagyobb "deszkának" felel meg.
Szóval köszi a linket, most már tisztában vagyok azzal is, hogy szellős verziója is van a legjobban bevált pipellőnek.

[ Szerkesztve ]

(#28316) MaddeNNNN válasza elder troll (#28315) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

ja azt nem láttam, csak én meg egy Europa Pro-t vadászok és gondoltam segít neked is a méretválasztásban

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#28317) Tibee86 válasza depe95 (#28312) üzenetére


Tibee86
veterán

Miért kínálna fel bármit is? :F

(#28318) toompa válasza Lackki (#28308) üzenetére


toompa
őstag

Nekem nem jön ki a matek.
Hogy lesz ebből 14550.-?
BLUE20 kuponra 20% jön le.
Aha. Gondolom közben felment az ára.

[ Szerkesztve ]

(#28319) margithid válasza elder troll (#28315) üzenetére


margithid
veterán

Egész napra kényelemes egy ilyen?

(#28320) Peterhappy válasza toompa (#28318) üzenetére


Peterhappy
őstag

Jaja. Minden cipőnek, amit megnyitottam, pár perce felrántották az árát.
Szimpatikus megoldás.

(#28321) adalbert1 válasza Peterhappy (#28320) üzenetére


adalbert1
veterán

Ezt a megfigyeléseim szerint rendszeresen eljátssza a zalando az ilyen kuponkódos akciók során, már többször belefutottam én is :(

(#28322) elder troll válasza margithid (#28319) üzenetére


elder troll
senior tag

Nekem megfelelt bőven, de nem volt jellemző, hogy egész nap rajtam legyen. Melóhelyen általában papucsban voltam, sétálni nem nagyon szoktam*, rollerezni bestof.

* Vagyis az általad linkelt skechers cipővel szezon végére megbarátkoztam, és abban szoktam sétálni (posta, bolt, vagy csak úgy), teljesen más dimenzió a gyaloglás ilyen cipőben. A forgóimra vigyáznom kell, ha nem akarok protézist, de valamennyi mozgásra szüksége van.

[ Szerkesztve ]

(#28323) margithid válasza elder troll (#28322) üzenetére


margithid
veterán

Örülök hogy bevállt. Én csak nyáron használom.
Szerintem teljesen vállalható, titokzoknival rövidnadrágban.

Lacoste cipő árát jól felvitték, így nem aktuális...

(#28324) Lackki válasza toompa (#28318) üzenetére


Lackki
senior tag

azigen... szépen felment :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#28325) Ance válasza rwin5 (#28306) üzenetére


Ance
őstag

Nem volt még ilyen problémám vele. Bőrre nem fújtam, alsóneműre sem, de kabátra igen étterem után, illetve ülőgarnitúrára is, amikor a gyerek sikeresen ott csapott agyon egy büdösbogarat és nem lehetett használni a szag miatt. A szagok eltűntek, bajunk nem lett, de az tény, hogy pl. a kabátot sem rögtön vettem fel, megvártam, amíg megszárad a permetezés után teljesen.

Itt az adatlapja. Én nem látok semmi komoly fenyegetést rajta, azon kívül, hogy ne idd meg, nem kakaó.

[ Szerkesztve ]

(#28326) Robeast válasza elder troll (#28322) üzenetére


Robeast
tag

+1 a memóriás Skechersökre. Mindenféle ízületi gonddal és egy rakat szépen fejlődő gerincsérvvel és Scheuermann kórral. Ezekben legalább végig tudok állni egy napot anélkül, hogy két napig szenvedjek utána.

(#28327) fekomat


fekomat
tag

rendeltem egy ilyen cipőt a Springfieldről 42-es méretben [link]
mindamellett, hogy a 42,5-es lábamra éppen jó (tuti megszenvednék vele, mire betöröm), valami botrányos a talpa! ilyen habosított műanyag érzése van, tapadása semmi, korcsolyázni lehetne benne parkettán és kövön egyaránt. eredetileg 20 ezer lenne, én még 9 ezerért rendeltem, de meggyőződésem, hogy 3-4 hónap alatt úgy elkopna a sarka, hogy mehetne cipészhez. van egy érzésem, hogy ráadásul üreges a sarok belseje, szóval nem sok kellene neki. sajnálom, mert mégiscsak egy bőrcipő, jól is áll, ilyen áron megszenvedtem volna vele, de így megy vissza.

(#28328) margithid válasza fekomat (#28327) üzenetére


margithid
veterán

Springfieldtől csak ruhát szabad vásárolni, de ez igaz kb az összes fast fashion márkára.
Hiába a jó ár, ha olyan hibái vannak amiket írsz.
Szerintem a mostani árakon éri meg a springfield.
5k egy pulcsi, 6-7k egy farmer.
Most rendeltem még egy ilyet: [link]
Szállítás 300 Forint, de volt beváltható egyenlegem és azzal 4600 Forint lett összesen.

(#28329) pingu22 válasza MaddeNNNN (#28310) üzenetére


pingu22
tag

Valaki tudja, hogy miért van mostanában ilyen sárgás cipőtalpa rengeteg lépőnek, és miért nem rendes fehér, mint ahogy pl. ennél a Lacoste-nál a szövet felette? Nekem olyan beütése van emiatt, mintha a cipő már "elöregedett volna" és besárgult a talpa. Van valami célja, vagy más az anyag?

[ Szerkesztve ]

(#28330) fekomat válasza margithid (#28328) üzenetére


fekomat
tag

vettem tőlük már egyszer egy bőr cipőt, de annak már szerintem vagy 6-8 éve és boltban volt, asszem talán 5 ezret fizettem érte. na, az is valami iszonyatosan feltörte a sarkam, kb. két hétig bicegtem az első hordás után, de megérte :D azótanagyon kényelmes, a talpát is cseréltettem már egyszer, de az legalább 5-6 szezont kibírt. ebben ránézésre 1 sincsen.
ami a mostani felhozatalt illeti, én az ingeket nézegettem, most vannak kb. az elfogadható áron, szerintem. lehet, hogy velem van a baj, de nekem fáj(na) kiadni ~6 ezer forintnál többet egy ingért, ezek meg listaáron ilyen 12-17 ezrek lennének...

(#28331) margithid válasza fekomat (#28330) üzenetére


margithid
veterán

Persze, teli áron kb senki nem venné meg.
17k egy pulcsiért. Na persze :D
Ingeket Bestsecretről éri meg, figyelni az akciókat
6-7 k körül már olymp Ingeket lehetett venni pár hónapja.
De vettem már onnan sand coppenhagen inget is 6k-ért.

(#28332) fekomat válasza margithid (#28331) üzenetére


fekomat
tag

igen, ez a pulcsi is, amit rendeltél, kb ezt az 5 ezet éri meg, szerintem

(#28333) MaddeNNNN válasza pingu22 (#28329) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

fogalmam sincs. őszintén fel sem tűnt amíg nem írtad :D

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#28334) ggeleven válasza pingu22 (#28329) üzenetére


ggeleven
őstag

Huh, ez engem pl nagyon zavar! Sok márka csinál ilyet és látok sok ilyen cipőt az utcán is. Pedig egy rendes fehér gyönyörű tud lenni! Pl Lacoste Chaymon (persze ennyiért messze nem BB)
Legyenek nagyobbak a gyerekek és veszek megint fehér cipőt azt biztos (még ha záros határidőn belül tuti tönkre is vágom akkor is). Vagy így megyek mindenhova. kép

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#28335) pingu22 válasza ggeleven (#28334) üzenetére


pingu22
tag

Engem is zavar, azért is furcsállom :DDD

Ha már említetted Lacoste Chaymont épp: utolsó 44.5es méretben 15k Officenál.

(#28336) MaddeNNNN válasza ggeleven (#28334) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

ez a Lacoste Chaymon nekem inkább tűnik Lakatos-nak, de nyilván mindenkinek más az ízlése.

viszont sikerült behúznom egy Europa Pro-t jó áron
ennek fehér a talpa :D

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#28337) WayneGace válasza pingu22 (#28329) üzenetére


WayneGace
őstag

Az is csak egy szín és sokaknak tetszik.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#28338) mert_csokis válasza pingu22 (#28329) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Pontosan az a "célja", amit te is írtál. Dizájn elem, egyfajta vintage hatást kelt.
Nyilván szubjektív, hogy ez kinek tetszik és kinek nem, de a Stan Smith jellegű teniszcipőknek vagy a klasszikus Jordan modelleknek kimondottan jól áll. Szerintem.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#28339) meszi85 válasza Lackki (#28308) üzenetére


meszi85
csendes tag

Köszönöm, nekem sikerült behúznom :R
Még úgyse volt Under Armour-om.
Az Adidas Gazelleről lemaradtam.

[ Szerkesztve ]

(#28340) ggeleven válasza MaddeNNNN (#28336) üzenetére


ggeleven
őstag

Hehe, ez eszembe sem jutott. Nekik ez valahogy nem pálya. 5 vagy 6 pár ilyet vettem az elmúlt években, ebből 3 szín most is használatban van (időjárásfüggő persze). Én nagyon imádom ezt a formát. De ahogy mondod is, ízlésről és/vagy annak hiányáról nem nyitunk vitát. :N Sokszor rekord gyorsasággal zárok be egy-egy itt linkelt cuccot, de elhiszem (bár nem értem), hogy az valakinek tetszhet. Na meg ez a bestbuy és nem a divat topic még mindig ugyebár. ;]

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#28341) Lackki válasza meszi85 (#28339) üzenetére


Lackki
senior tag

Nem fogod megbánni, csak arra figyelj, h ez nem jó aszfaltra. Na de terepre annál inkább

Privátot hamarabb észreveszem

(#28342) Studi válasza Lackki (#28341) üzenetére


Studi
addikt

Azért egy TEREPcipő talpa nem ilyen mintázatú... :)

(#28343) MaddeNNNN válasza meszi85 (#28339) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

kék gazella megint 24k

blue20 kupon viszont már nem él sajnos

[ Szerkesztve ]

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#28344) Lackki válasza Studi (#28342) üzenetére


Lackki
senior tag

akkor lényegében sehol nem használható? :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#28345) margithid


margithid
veterán

Columbia homokszínű vizlepergető nadrág, 13500 forint, 30/32, 32/32, 38/34 méretben [link]
Merrel goretexes túracipő, 20000 Forint, 41, 42 méret, [link]

(#28346) istnag


istnag
addikt

Under Armour UA HOVR Summit FT DELTA cipő: 35.977 Ft
[link]

(#28347) diegho


diegho
nagyúr

Ezek a vízlepergető columbiák mennyire bírják a vizet? Olyan cipőt keresek, ami 5 perc esőben nem ázik be és nem tudom, hogy membrános legyen, vagy hasított bőr.

(#28348) krono. válasza diegho (#28347) üzenetére


krono.
tag

Ez a 7-8-12 most UK vagy US számozás?
Csak a szemem ütötte ki kb a vastagonszedett szöveg a mérettáblázaton. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28349) margithid válasza diegho (#28347) üzenetére


margithid
veterán

Nekem a bőr chelsea csizmáim elég jól bírják a vizet, egyelőre még nem áztak be, de én is valami gore texes cipőre pályázom, csak azok baromi drágák :(
BS-en van Velocity Nitro gore texes 26k-ért.

(#28350) diegho válasza margithid (#28349) üzenetére


diegho
nagyúr

Jack's van már 20-ért is, 20-30k között pedig van választék Columbia és Terrex-ből is akciósan. A bőrrel az a problémám, hogy azt tuti ápolni kell, hogy szép maradjon.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.