Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#28751) fabicska válasza fabicska (#28750) üzenetére


fabicska
aktív tag

*talajérzékelése :))

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#28752) hentes555


hentes555
senior tag

Sziasztok!

Offline boltokban van most valahol kiárusítás/akció dzsekikre? Vagy csak szimplán tudtok olyan márkát/boltot mondani, ahol érdemes megnézni akár nem akciósan is és normális minőségű? Tavaszra szeretnék venni egy elegánsabb, vékony dzsekit, valahol 15-20k környékén vagy ez alatt.

Más: Az ősszel vettem a Hervisben egy Columbia kabátot, naponta 2x10 percet sétálok, oldalamon (könnyű) laptoptáskával, ahol hozzáér a táska, már ki van fényesedve teljesen :W

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#28753) margithid


margithid
veterán

Na sajnos a 2 mango nadrág nem lett jó.
42-es mindegyik és kicsi.
Tényleg nem lehet a Mango méretezésére hagyatkozni.
Viszont az esernyő nagyon jó, sokkal minőségibb mint Rossmanos.
A bőr öv is megérte a 3k-t.
Sajna megint fizethetek futárt, ez ebben a gond... :O
Mondjuk úgy nézem, akkor igy is megérte az esernyő és az öv miatt.

(#28754) ro_bert17 válasza margithid (#28753) üzenetére


ro_bert17
őstag

Futár? Olcsóbb mint a posta?

(#28755) margithid válasza ro_bert17 (#28754) üzenetére


margithid
veterán

Packeta a legolcsobb.
Be kell vinni egy packetta pontra, úgy a legolcsobb.

(#28756) tomszli11


tomszli11
tag

Sziasztok!
Valakinek van esetleg tapasztalata az Urban Classic márkával kapcsolatosan?
Átmeneti kabátnak nézegetek egy bomber dzsekit, de nem tudom milyen minőség lehet, azt meg főleg nem hogy mekkora méret kéne belőle?
Láttam hogy korábban szidták páran, de közbe magasabb árat képvisel mint egy fastfashion.
Valaki hord esetleg ilyen márkát?
Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#28757) hcol7 válasza tomszli11 (#28756) üzenetére


hcol7
senior tag

nekem van ket cargo nadragom belole, es nincs gondom a minoseggel egyaltalan.

(#28758) Zamasun válasza tomszli11 (#28756) üzenetére


Zamasun
aktív tag

Sok pólóm van meg nadrágok is, nagyon jók.

(#28759) TripleB válasza tomszli11 (#28756) üzenetére


TripleB
senior tag

Van egy bomber fazonú télikabátom és egy kapicnis felsőm a márkától, csak ajánlani tudom. Én turiban lőttem mindkettőt.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#28760) Dronte


Dronte
aktív tag

Mango Outleten vannak még a korábbinál is olcsóbb cuccok. ~50% gyapjúkabát szürkében (9595 Ft):
[link]
kékben (11195 Ft):
[link]

Egy-két méretben még. Nekem általában S a méretem, ebből a kabátból nagy volt, kissé oversize, érdemes belekalkulálni.

[ Szerkesztve ]

(#28761) nafikra válasza Dronte (#28760) üzenetére


nafikra
tag

farmermereteket hogy kell a mangoban ertelmezni? ami springfieldnel 34 az itt mi?

(#28762) vince válasza nafikra (#28761) üzenetére


vince
őstag

Elsőre nekem is fura volt a méretezésük (EUR), de van mérettáblázat az oldalon, benne a farmereknél megszokott US méretezéssel:

EUR US
36 29
38 30
40 31
42 32
44 34
46 36
48 38

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#28763) enginev3.0 válasza nafikra (#28761) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem a 42es nadrág kicsit kicsi lett

178 cm magas vagyok és 80kg

A 40es már nagyon kicsi és szűk is

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#28764) nafikra válasza enginev3.0 (#28763) üzenetére


nafikra
tag

az jo, en 188 es 84kg de a 44est nezegettem, viszont skinnybol neccesnek ereztem a 44-et , 46bol meg mar nincs nadrag olcson szoval elengedtem

(#28765) rhunseeker válasza nafikra (#28764) üzenetére


rhunseeker
tag

188/97 kg-val nekem pont jó volt a 44-es slim fit chino, meg egy pamut futónadrág nevezetűt rendeltem, abból is jó a 44. :))

(#28766) Timyyy válasza tomszli11 (#28756) üzenetére


Timyyy
őstag

Nekem csak a női vonalról van tapasztalatom, és azon belül is nyári felsővel, amit tőlük rendeltem... ki van vágva az egész háta, de a fotókon 100%-ban szimmetrikus a póló.
A valóságban pedig... 2 darabot rendeltem, mindkettőnél már úgy el volt tekeredve a varrás mielőtt bármit is csináltam volna, hogy gyakorlatilag hordhatatlan. :DDD De legalább olcsó volt...

(#28767) belisa


belisa
csendes tag

Köszönöm aki megemlítette a mango outletet, még ilyen szuper női farmert nagy méretben :Y ennyiért sehol sem tudtam venni.
Rendeltem is 4-et.
Mégegyszer köszönöm :R :R.

(#28768) Ka999


Ka999
tag

Férfi mango felsőruházat méretezése milyen? Általában M-es és L-es ruhákat hordok, márkától függően. Mangonal inkább a kisebbet vagy a nagyobbat érdemes rendelni? Budapesten van férfi üzletük, ahol esetleg próbálni is lehet?

(#28769) MaddeNNNN válasza Ka999 (#28768) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

178/73-mal rám ebből az S-es volt jó.
Strukturált pamutfelső

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#28770) Ka999 válasza MaddeNNNN (#28769) üzenetére


Ka999
tag

Én 186/84 vagyok. A kinézett pólónál azt írja, hogy a model 184 cm és M-es méretet visel. Az összes model a képeken olyan kákabelű, hogy nem tudom rám jó lenne -e az M. Persze az összes ruha lóg rajtuk. :DDD

(#28771) Antonio989


Antonio989
csendes tag

Sziasztok,

Jó minőségű relatív olcsóbb, póló és pulcsi márkát tudtok ajánlani? Tom Tailor és Jack & Jones eddig egész jók és az áruk se vészes akcióban. :)

Illetve egyszínű jó minőségű pólót is tudnátok ajánlani? Ezek vannak ilyen 3-as 4-es pakkban is?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#28772) jcrk válasza Ka999 (#28770) üzenetére


jcrk
tag

183/83 vagyok. M-est hordok pólóból, pulcsiból. Mondjuk én úgy szeretem ha kicsit feszesebb

(#28773) prannk


prannk
őstag

Üdv! Cég nevére szeretnék webshopról ruhát rendelni. Ha viszek számlát kifizetik.
Megadom az adószámot,cégnevet. A számlázási címhez a cég telephelyét írjam?
Közösségi adószám - kötelező, mivel ÁFA fizető vagy. Ide mit kell írnom?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#28774) hcol7 válasza Ka999 (#28770) üzenetére


hcol7
senior tag

viccesek ezek az un. "modell" allokepek, ahol 1 kepkockara kihegyezve lathatjuk az esztetikumot, mikozben azert a valo eletben az ember tortenetesen elofordulhat, hogy leulne a nadragban, vagy elorenyulna a sotartoert az ingben. esigytovabb.

(#28775) hcol7 válasza hcol7 (#28774) üzenetére


hcol7
senior tag

de hogy epitojellegu legyen a hsz, legtobbszor erdemes 2, neadj'isten 3 meretet berendelni, es a nemjo kettot visszakuldeni.
ha ez nempalya, bekell setalni plazaba felprobalgatni sajnos.

(#28776) ro_bert17 válasza Ka999 (#28768) üzenetére


ro_bert17
őstag

Magyarországon nincs férfi mango üzlet.
A pontos méret a szabás jellegétől nagyban függ. Slim, regular, comfort, tailored stb.

(#28777) rjg válasza prannk (#28773) üzenetére


rjg
őstag

Ha nem munkaruha, akkor elég magas plusz költsége lesz, de hajrá.
Inkább a székhelyet. (Ha a telephely be van jegyezve és látszik a cégbírósági végzésben, akkor az is jó)
Az első két karakter HU utána közvetlenül az adószám első nyolc karaktere, az utolsó három szám nem kell.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#28778) prannk válasza rjg (#28777) üzenetére


prannk
őstag

De munkaruha. Csak eddig boltban vettem. Webshopról még nem rendeltem.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#28779) Ka999


Ka999
tag

Köszönöm a válaszokat. Lehet bepróbalok egy L-est, ha kicsit nagy, az sem baj, mostanában úgyis nagyon megy az oversized :) Két méretet nem akarok, mert úgy látom a visszaküldés árát a vevő viseli, és a posta majdnem annyi, mint a felső

(#28780) vince válasza Ka999 (#28779) üzenetére


vince
őstag

178/62-vel vettem egy S-es pulcsit, pont jó volt. Nem szeretem, ha bő vagy hosszú a ruha, inkább picit legyen szűkebb. Mosás során hangyányit összement, most nagyon az alsó határon van, vettem mellé egy M-est is, mert a pulcsit nagyon szeretem :DDD

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#28781) Ka999 válasza vince (#28780) üzenetére


Ka999
tag

És M-esben milyen? Úgy látom itt is 185 cm magas modelre írják, hogy M-es méretet hord... :F

(#28782) MaddeNNNN válasza Ka999 (#28781) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Teljesen hiteltelenek azok a modell és méret írások. M-es gyapjúkabátot írtak a 187 centi magas modellre és a rendelt M-es gyapjúkabát tökéletes rám a 178 centimmel.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#28783) margithid válasza MaddeNNNN (#28782) üzenetére


margithid
veterán

Jaja, nekem még az L-es is szűkös volt, főleg mikor leültem benne.

(#28784) Ka999 válasza MaddeNNNN (#28782) üzenetére


Ka999
tag

Igen, ezt máshol is észrevettem, csak azt nem tudom akkor miért írják ki. :F Vagy legalább írják oda, hogy hány kg a modell, mert az sem mindegy. Lehet 187 cm 70 kg-mal és 100 kg-mal is, tuti nem ugyanaz a méret kell rá.

(#28785) Nikaré


Nikaré
őstag

Hi!
Tudok ajánlani kapucnis, elől végig cipzáras lehetőleg "szőrmés bélésű" ruhadarabot, beszerzési hellyel? :B
Utcai viselet lenne.

(#28786) Llew válasza Nikaré (#28785) üzenetére


Llew
senior tag

Ruhaboltokban nézném meg, vagy google keresőt használnám.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#28787) pohár válasza Nikaré (#28785) üzenetére


pohár
félisten

GAP-nek vannak ilyen pulcsijai, nézz körül náluk :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28788) Nikaré válasza pohár (#28787) üzenetére


Nikaré
őstag

Köszi megnézem !
&
Llew
Thx

(#28789) Llew válasza pohár (#28787) üzenetére


Llew
senior tag

A GAP azért nem a legolcsóbb marka, nem biztos, hogy BB lesz.

#Nikaré
Lidlben par hete is volt az inkabb BB

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#28790) toompa válasza Nikaré (#28785) üzenetére


toompa
őstag

+1 GAP
Ilyet hordok. :)

(#28791) pohár válasza Llew (#28789) üzenetére


pohár
félisten

most pont akcióznak, ha M-es vagy kisebb méret jó neki, 8k-ból megáll egy pulcsi :D

amúgy meg 12-13k körül van, az sem vészes szerintem

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28792) vince válasza Ka999 (#28781) üzenetére


vince
őstag

Kicsit hosszabb, de nem lobog ez sem, megfelelő.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#28793) Antonio989 válasza Antonio989 (#28771) üzenetére


Antonio989
csendes tag

Erre valakinek van ajánlása? :)

Köszi :R

(#28794) MaddeNNNN válasza Antonio989 (#28793) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

AY-n néha ki lehet fogni Hollister póló packokat jó pénzért, én eddig amit vettem mind jó anyagú és jó szabású.

De pl amiket mondtál fash fashionokből (Pull&Bear, Bershka, NewYorker stb) is lehet válogatni, bár én onnan jobban szeretek személyesen nézni pont az anyaguk miatt.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#28795) Zeki


Zeki
nagyúr

A Nike oldalon hogy megy a visszaküldés? Appban rámyomtam a visszaküldésre, kinyomtattam amit kell, ráragasztottam a dobozra, de napok óta semmi. Nem a Nike küld érte futárt? Sajnos kicsi lett a cipő.

(#28796) zaskar válasza Zeki (#28795) üzenetére


zaskar
senior tag

Én utoljára 2020-ban küldtem vissza nekik cipőt, és akkor -ha jól emlékszem - én adtam le a postán a csomagot. Szerintem attól, hogy te jelezted a visszaküldést, még külön kell egyeztetned a UPS-el, hogy mikor kéred a futárt. Legalábbis nekem ez jön le az alábbi szövegből:

"A kinyomtatott visszaküldési címkét jól ragaszd fel, majd átvételi időpont foglalásához hívd a UPS telefonszámát: +36 1 877 0000, vagy foglalj időpontot online."

https://www.nike.com/hu/help/a/hogyan-lehet-visszakuldeni-eu

[ Szerkesztve ]

(#28797) Ka999 válasza vince (#28792) üzenetére


Ka999
tag

Köszönöm :R

(#28798) Zeki válasza zaskar (#28796) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi!
Online foglaltam. Nem tudom ez mibe kerül.

(#28799) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Akinek bejön a mustár szín, XL és XXL méretben Mangó pulcsi 3k

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#28800) BoneDragon válasza Mercutio_ (#28799) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szereti fognak a bogarak. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.