Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#930) janos666 válasza nyunyu (#929) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem is ezek tűntek fel így beletekerésre, hogy egyrészt nagyon ismerősek a hangok, amik valahogy nagyon nem a karakterekhez valók, és tényleg inkább hangalámondás, mintsem szinkron.
Mindegy, én eleve angolul néztem, csak a poén kedvéért néztem meg a szinkronsávot ha már szóltál.

Szerintem a HDTV-ket ne sajnáld, ebből a sorozatból kb a 720p-s HDTV ripek hozták a DVD minőséget, nem nevezném HD-nak, mikor tök maszatos az emberek arca. Ha beletekersz egy 720p-s Heroes HDTV ripbe, aztán egy BSG-be, ég és föld, aztán ha összeveted ugyan abból a részből az xvides Heroes-t az klappol a 720p-s BSG-vel. Az Xvid DVD-ripek BSG-ből egész tűrhetőek minőség/méret szerint, de a HDTV-k alig jobbak, csak több helyet foglalnak.
Valahol azt remélem, hogy a blu-ray korongokra sikerül rendes képet varázsolni.
Azok után, hogy még 1985-90 tájéki filmek blu-ray kiadásai is tudnak meglepően részletes, éles, szinhű képet produkálni (amik DVD-n szarul mutattak az újabb filmek DVD-ihez képest ->pl. die hard 1 odabasz 1080p-ben, igaz a régi SW részeknek is sikerül megfiatalodni még a HDTV-ken is...), valamit talán kihoznak a 2005-9-es BSG kópiákból is. (rendesen masterelik, ha már bluray lesz, nem TV-stream...) Meg talán leszedik azt a zajosító postefektet a miniszériáról, stb.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.