Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz DieHard #14051 üzenetére

    te is mondasz valamit
    ismered a pályát ha igen akkor elég gáz hogy le merted ezt írni
    védő voltam és a támadóknál van M3A3 Bradley
    amúgy ezt nem értettem
    "hogy a legtöbb kill-t BFG-vel szerezted"
    mi az a BFG lehet én vagyok tudatlan és van ilyen fegyver de inkább CG-re gondoltál nem (amúgy van ilyen fegyver(BFG 9000) csak a Doom sorozatba)

    na most nézzük a képet
    21-et öltem abból látszik hogy 6-ot késel és ugye van ott még egy Submachine Gun Efficiency Pin(In a round, kill 7 enemies with submachine guns) ha jól értelmezem ezt +7ölés volt még pár UMP-45-el is többit nem tudom hogy mivel volt de nem CG-vel öltem a legtöbbet

    amúgy igen előszeretettel használom a CG-ét és nem is tagadom csak nem szeretem ha valótlant állítanak ( CG 1 173 Kills)
    és hogy miért szeretem a CG-ét mert egyszerűen röhejesnek tartom a fegyverek sebzéssét még HC-ban is
    főleg hogy hiába lövöm én ő rám fordul és 1-2 golyóval megöl
    HC-módban is van hogy 5-6 telitalálat kell hogy valaki elhulljon röhej az egész

    a nem HC modba játszókat egyszerűen nem értem hogy mit élveznek abba hogy egy tárnyi golyó kell valakibe
    és akkor még csodálkoznak hogy sokan használják a CG-t
    CG-vel észreveszed rálősz és biztos hogy meghal nem kell a játék hibái miatt félni hogy túléli bár így is lehet egyszerre halás

    Balika23hun: köszi már ezt is tudom akkor

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés