Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45551) szebev válasza LLD (#45550) üzenetére


szebev
senior tag

Gyors voltal ! Koszi ! :R
Ha nincs mas megoldas, ez is megteszi ! :)

[ Szerkesztve ]

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#45552) SVLaller válasza LLD (#45550) üzenetére


SVLaller
senior tag

nem egy nagy segítség odarakni egy üres google linket, nesze keresd meg.

ez már inkább ;)

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#45553) LLD válasza szebev (#45551) üzenetére


LLD
aktív tag

Na tessék már találtak is neked!!

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#45554) maskimx válasza szebev (#45551) üzenetére


maskimx
őstag

Itt van, ha tudsz angolul.

www.tacticalgamer.com

(#45555) LLD válasza SVLaller (#45552) üzenetére


LLD
aktív tag

Gratulálok,nagy májer vagy!! :P

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#45556) dagadt92 válasza Endri756 (#45521) üzenetére


dagadt92
csendes tag

Neked is csak a multi része laggolt?? meg most ezt ezzel a hibaüzenettel is kidobál: game disconnected something went wrong , nem értem mi lelte. Megjelenéskor kipróbáltam , a bétával is játszottam és sose szaggatott , semmi baja nemvolt, mostmeg lene rá időm meg kedvem és ez van.a win-t is újraraktam vagy 2* a játékot is. Telepítés javítás , frissítés keresés pb frissítés mind megvolt :S driverek is fennvannak

(#45557) Endri756 válasza dagadt92 (#45556) üzenetére


Endri756
csendes tag

Most már konkrétan nem emlékszek,hogy laggolt-e volna a single,de a multi az biztos.Én felraktam egy régebbi vga driver-t és úgy jó lett.

Nokia Lumia 800;//////////Battlefield 3-Endri576-//////////

(#45558) szebev


szebev
senior tag

Koszonom mindenkinek aki SEGITETT ! :C :R

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#45559) dilipok válasza romi77 (#45536) üzenetére


dilipok
veterán

neked tenyleg az a "neved"? LOL :C Es meg a szad is nagy hozza? meg nagyobb LOL :C

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#45560) LLD válasza dilipok (#45559) üzenetére


LLD
aktív tag

+1 :C :DDD

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#45561) BigStraw


BigStraw
senior tag

Ti originen belül bekapcsoltátok ezt a felhőtárolást? Origin frissitése után kapcsolódott ki.

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#45562) - = Zk = - válasza BigStraw (#45561) üzenetére


- = Zk = -
félisten

azt se tudom mire jó :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#45563) dilipok válasza BigStraw (#45561) üzenetére


dilipok
veterán

amugy nem sok ertelmet latom egy leginkabb multis jateknal, miutan a profilod es minden mas is a szerveren tarolodik. Vagy te mire hasznalod/hasznaltad?

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#45564) LLD válasza - = Zk = - (#45562) üzenetére


LLD
aktív tag

Valami olyasmi ha be van kapcsolva akkor a mentett játék állásokat automatikusan a szerver tárolja ha nincs ez az opció bekapcsolva akkor a gépeden tárolt mentett adatokat olvassa ki a szerver!!Legalábbis ezt vettem ki belőle!!!

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#45565) - = Zk = - válasza LLD (#45564) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áh, értem! köszönöm

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#45566) LLD válasza - = Zk = - (#45565) üzenetére


LLD
aktív tag

Nincs mit!! :R
ÁÁÁÁ és kvázi taggá léptettek elő!!! :C

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#45567) haly


haly
őstag

Hello! Nálam valamiért nem működik a co-op. 2 emberrel is próbáltam, úgy, hogy én csatlakoztam rájuk, vagy hogy ők rám, de sehogyan sem ment. Odáig jut a gép, hogy a töltést befejezi, kiírja, hogy saving, aztán annyi.. kidob. Kiírja, hogy client closed the connection, vagy csak kilép. Public matchmaking-et is kipróbáltunk 2-en, de semelyikünknél sem működik. Kérdésem: ,,Há' miva' ezze'???!!! :F "

(#45568) redingitell


redingitell
senior tag

Kipróbáltam a 64 slotos magyar szerót.Hatalmas élmény volt.
Kharg Island, beéledés után irány a tunguska. Leszedtem a helit, de közben betalált ő is, ezért javítani kellett. Javítás közben jött egy kedves csapattárs( igazi magyar legény) beült, és lepattant a tunguskával. Na itt ért véget a pályafutásom azon a szerveren.

(#45569) BigStraw válasza dilipok (#45563) üzenetére


BigStraw
senior tag

Épp azért kérdezem, hogy érdemes bekapcsolni, mert tulajdonképpen én sem értem miért kell :F :F

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#45570) dilipok válasza BigStraw (#45569) üzenetére


dilipok
veterán

Jaaa. Amit mondtal, abbol nekem az jott le, hogy eddig hasznaltad es mukodott, de most a frissites utan kikapcsolodott... Ahogy irtam, en nem latom ertelmet.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#45571) Gyula84 válasza redingitell (#45568) üzenetére


Gyula84
veterán

igazi magyar legyény :DDD hát nekem nem egyszer lopták el a gépemet javítás közben és nem hiszem hogy mind magyar volt :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#45572) redingitell válasza Gyula84 (#45571) üzenetére


redingitell
senior tag

Tulajdonképpen nem is az a legnagyobb gond, ha elviszi. Az igazi gond ott folytatódik, ha elmegy vele emberekre vadászni, és a légijárművek levadásznak bennünket. :(

[ Szerkesztve ]

(#45573) BigStraw válasza dilipok (#45570) üzenetére


BigStraw
senior tag

Akkor én sem :D :DDD

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#45574) ProEvoFan válasza redingitell (#45568) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez megesett velem nem magyar szerveren is.Nem kell ezt lesarkítani csak a magyarokra.Unom már ezt a magyar utálja magyart mentalitást...

(#45575) xavix13


xavix13
senior tag

Amúgy nektek elmenti a fegyverbeállításokat? Mert nekem kb 2 hónappal ezelőtti állapot van mindig és már nagyon unom hogy 5 perc azzal megy el h mindig be kell állítani mindent. :((
Ha egy szerveren vagyok és beállítom akkor megmarad a következő körre is, de ha átmegyek másik szeróra akkor elveszik és újra be kell állítani. :((( Az előtt mindig jó volt de egyik napról a másikra elb***ódott... Mit kéne csinálnom hogy megmaradjanak?

Szerk.: Próbáltam bekapcsolni/kikapcsolni az originen a felhőtárolást is de az sem segített. :(

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#45576) kutkut válasza xavix13 (#45575) üzenetére


kutkut
addikt

Dokumentumok/Battlefiled 3 mappánál állítsd be, hogy tudd szerkeszteni/módosítani az adott felhasználóval. :)

Meizu MX3 32GB

(#45577) xavix13 válasza kutkut (#45576) üzenetére


xavix13
senior tag

Vegyem le az írásvédettséget? :F

Szerk.: Hát ez nem jött össze:
Hozzá férés megtagadva
Ezen tulajdonságok módosításához rendszergazdai jogosultság szükséges.

Ami azért vicces mert csak egy rendszergazda fiók van a gépen.
Sőt valami nálam elállítódott mert ha a Dokumentumok mappában létre hozok egy szöveges fájlt akkor miután elmentettem egyből átteszi csak olvashatóvá és többet nem birom szerkeszteni. Wtf? Ez miez? :F :W

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#45578) Laraxior


Laraxior
titán

mekkora smilet találtam: :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#45579) redingitell válasza ProEvoFan (#45574) üzenetére


redingitell
senior tag

Nem utálok senkit. Nem sarkítok le semmit. Csak a száraz tényeket írtam le, ami ma délután történt.
Az pedig, hogy nem megyek arra a szerverre a saját döntésem.

(#45580) kutkut válasza xavix13 (#45577) üzenetére


kutkut
addikt

Bf3 mappán jobb gomb, tulajdonságok, ott asszem a 3. (security) fül, kiválasztod a felhasználót, és alul bepipálod, hogy módosíthatja.

Meizu MX3 32GB

(#45581) Erdei88 válasza redingitell (#45568) üzenetére


Erdei88
veterán

Ha egyedül megyek a tankkal, akárhányszor kiszállok javítani elviszik előlem...
Hiába írom, hogy jól lenne ha visszadná, szarik rá, nemzetiségtől függetlenül...

A személyes kevdencem amikor az engi gunnerem kiugrik az első hit után és elszalad... imádom...

(#45582) kutkut válasza Erdei88 (#45581) üzenetére


kutkut
addikt

Az még jobb, amikor a heliből ugrik ki... :U

Meizu MX3 32GB

(#45583) redingitell válasza Erdei88 (#45581) üzenetére


redingitell
senior tag

Vágom én, csak azért írtam le, mert velem most fordult elő első alkalommal, és magyar volt a muki. Ennyi. Csak beírtam.
Valószínűleg többet nem írom be, ha ekkora ellenérzést gerjeszt. ;]

(#45584) r.laci38 válasza kutkut (#45582) üzenetére


r.laci38
tag

Az is valami, hogy az idiótája mindig arra az oldalra ugrik ki, ahol lőnek. Véletlenül sem a másik oldalon.
Meg az is jó, hogy kiugrás után szinte ragad a szerencsétlen katonája a tankhoz. Nem lehet ám elnyargalni a majdnem felrobbanó tanktól, de nem ám!! Ott kell megdögleni, mert Ő nem akar szaladni.
Ez pont olyan, mint a kinyílni nem akaró ejtőernyő.
Vagy az át nem ugorható, 30 cm-es rom, padka, törmelék stb. Akkor akad bele az ólomkatona lába, amikor pont a legjobban kellene futni.
Balfék.

(#45585) xavix13 válasza kutkut (#45580) üzenetére


xavix13
senior tag

Köszönöm a segítséget megoldotta a problémám! :R Jövök neked egy virtuális sörrel! :D

(#45584) r.laci38: Az is valami, hogy az idiótája mindig arra az oldalra ugrik ki, ahol lőnek. Véletlenül sem a másik oldalon. Ez hányszor felidegesített már engem is. Mindig azon az oldalon száll ki ahol lőnek. :(((

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#45586) xavix13


xavix13
senior tag

Battlefield oktatómód - Lézersuli

Hát igen, kár hogy kevesen használják pedig nagyon hatékony kis kiegészítő.
Szerintem sokan nem is tudják hogy milyen hatékony lehetne a csapatuk ezzel a kütyüvel.

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#45587) maskimx válasza xavix13 (#45585) üzenetére


maskimx
őstag

Mindig azon az oldalon fogsz kiszállni a tankból, amerre a lövegtorony/géppuska/citv néz.

Ha valamit félreértettem, és az probléma, hogy aki veled tankozik az száll ki a rossz oldalon, hát az az ő baja, nem a tiéd :)

www.tacticalgamer.com

(#45588) xavix13 válasza maskimx (#45587) üzenetére


xavix13
senior tag

Hát nagy részben az én bajom is mert így ha meghal akkor ki fog engem javítani? :U

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#45589) bul07 válasza szebev (#45558) üzenetére


bul07
nagyúr

Battlefield 3 Specializációk
Fegyver sebzések
Battlefield 3: Finomhangolás

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#45590) LLD


LLD
aktív tag

Játszottátok már 3 d szemcsiben a játékot??
Iszonyat ultra brutálisan frankó!!! :Y
Pedig csak egy szar papír szemcsivel próbáltam de majdnem ide fostam a monitor elé!!!!! :DDD

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#45591) Jokes67 válasza LLD (#45590) üzenetére


Jokes67
tag

Nem fájt a fejed utána?

(#45592) Laraxior válasza LLD (#45590) üzenetére


Laraxior
titán

:Y akkor előkeresem én is :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#45593) madgie


madgie
titán

Azé' figyeljétek majd a hőfokokat közben, a BC2 3D-ben rettenetesen fűtött :)

(#45594) LLD válasza Jokes67 (#45591) üzenetére


LLD
aktív tag

Nem de úgy érzem magam mintha be lennék baszva!! :DDD :DDD

Laraxior : Na sebbel lobbal keresd mert megéri!! :))

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#45595) LLD válasza madgie (#45593) üzenetére


LLD
aktív tag

Hú ezt el is felejtettem!!! :C

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#45596) Jokes67 válasza LLD (#45594) üzenetére


Jokes67
tag

Hehehe..."be lennék baszva"..ez jó!

Amúgy 100 Mhz-es a monitorod?

[ Szerkesztve ]

(#45597) LLD válasza Jokes67 (#45596) üzenetére


LLD
aktív tag

Ja de álmomban se mertem volna gondolni,hogy ez így működni fog és ennyire látványosan!!!! :))
Hát épp ez az 60 Mhz es a moncsi!! :Y
Fú de örülök mint az a bizonyos majom a ...nak!!!!!!!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#45598) sith7 válasza Erdei88 (#45581) üzenetére


sith7
nagyúr

+1

És ami velem 10 - ből legalább 6 - szor megtörténik, gunner vagyok , kiszállok szerelni, amíg szerelem , kilövi a másik tankot, megvárja, amíg 100 % - os lesz a saját tankja, és büszkén elszáguld vele, én meg ott állok a hegesztőpisztollyal az utca közepén :W ... kb. még 2 mp - ig, majd kampó

(#45599) Laraxior


Laraxior
titán

Hát nem üzemel.. legújabb driver, és csak villog ez a tetű monitor :(((
Visszasírok a beta drivert :O

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#45600) LLD válasza Laraxior (#45599) üzenetére


LLD
aktív tag

Ne már nekem 285.62 van fenn!!
Láma kérdés a control panelen beállítottál mindent?? :F

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.