Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#154) feka007 válasza Atombalu (#153) üzenetére


feka007
nagyúr

Szépen leszarják a pc-seket megint, jellemző az EA-vel asszociáló társaságokra... :W Ezért vettem meg a BF2-t meg a 2142-t is, hát be...hatják :U Mirror's Edgebe ha jól látom eléggé belebuktak, úgyhogy most bánhatják hogy nem inkább egy jól bevált sorozatot fejlesztettek tovább, hát így jártak :) Infinity Ward sem hagyta ott még mindig a CoD-ot, hülyék is lennének mikor ilyen népszerű, de ezek úgylátszik hülyék... :((( Kíváncsi lennék mi bajuk volt a BF-el, szerintem most a CoD4-gyel csak jobban felkapott lett a modern háborús téma, egy jó BF2 remake 10x akkorát ütött volna mint ez a Mirror's Edge (amivel még nem játszottam, de azért kritikákból eladásokból tudni ha elcsesztek vmit). Én azt hittem a Bad Company csak egy konzolos kitérő volt hogy arra is legyen vmi normális BF, de ezekszerint azt szánták 3-nak, de akkor legalább kiadhatták volna pc-re is, semminél több lett volna... :U
Na mind1 legalább CoD6 lesz jövőre jelenkorban... Erre meg majd talán még visszatérünk egyszer ha mégis lesz vmi belőle vmikor pár év múlva :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.