Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-05-05 09:36:50

LOGOUT.hu

Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#403) plaschil


plaschil
aktív tag

Üdv!

Adott a notebook-om, amire feltettem a GTA 4-et, gondoltam kipróbálom, hogy fut. A notiban 6GB ram van, egy 5650 1GB, meg egy Core i3, meg egy 5400-as 500GB-os vinyó. Hát elkeserítő ahogy fut. De szinte az összes felbontáson és grafikán. Azt vettem észre, hogy a hangok miatt szaggat... tehát az elején amikor a kikötőből kell elindulni, gyönyörűen tartja a 30< FPS-t, de amikor rálépek a gázra (pont akkor) nem elkezd szaggatni hanem úgy ahogy van a kép megáll aztán szaggatva tovább megy. Aztán a szaggatás alábbhagy, megint felmegy 30 körülre de ha gázra lépek ismét eljátssza ugyanezt. Valaki tud ilyesféle hibáról vagy hogy mivel lehetne orvosolni? Esetleg ennyire gyenge lenne a notim ehhez a gamehez?

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.