Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16032) kisza25 válasza kelly416 (#16027) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Én 15 évesen egy 15 éves lánnyal és Ő mászott rám, az egész kolesz a mienk volt, nyári gyokorlaton ott lakhattunk, volt kulcsunk a koleszhoz, összesen laktunk ott 2-en haverral, meg 2 csaj egy szinttel feljebb.
Mivel alapból is koleszosok voltunk, volt kulcsunk másik szobához is, így külön -külön szobában lehettünk a csajokkal.
ja tomboltak a hormonok.
A kulcsot természetesen lemásoltuk és mikor suli volt már rendszeresen kilógtunk :D
Mi voltunk a királyok, főleg mikor többen megtudták a dolgot és kunyizták a kulcsot :D
Elötte mindig az ablakon másztunk ki a villámhárítón
Miket meg nem csináltunk.🫣
Keszthelyre jártam, de volt mikor Fehérváron buliztunk, vokt mikor Siófokon, Márián, Zalaegerszegen. Hazakéretőztünk közben meg mentünk bulizni. Otthon nyugodtak voltak, hogy kollégiumban vagyunk, a kollégimban meg, hogy otthon.
Nem volt még mobil. Mai gyerekeket nem irigylem, itt van a kréta, haza sem ér a suliból, de már tudom milyen jegyet kapott. Nekem két ellenőrzőm volt :D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.