Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#451) DeltaPower


DeltaPower
őstag

fujj, fx5200, az egyik legtrágyábbb kari a savage4 után :)

az én történetem az őskortól:
Trident 512kb - Trio64(2M)+Diamond Monster (4M)+Trio3D (4M)+Diamond Monster - TNT2 M64 32M - GF2MX400 64M - GF4MX440 64M - (itt vége a csúnya nv korszaknak) - 9550XT 128M - X800XTPE 256M - HD3850 512M
Ati korszakom óta a vram mennyiség kártyaváltással duplázódik, tehát a következő karimban 1 gigának kell lenni :) amúgy kicsit fura, hogy tesóm gépében annyi a ram, mint a vga-mon :)

(mod) ja és az eddigi legjobb karijaim a 9550XT és az X800XT volt, valahogy szimplán szerettem őket :) valszeg a mostani is ilyen lesz, de még csak 1 hetes a kapcsolatunk :) (fúúúújj kockaaa ugye? :DDD )

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#452) Dyno válasza DeltaPower (#451) üzenetére


Dyno
veterán

Hát akkor csatlakoznék :C én leni kocka imádom az X1950GT-m jó a kapcsolatunk a kicsike nem melegszik túl sövőrészik nekem kis aranyos a Race07-el elbánik fullon élsimitással még ugyis ha 60kocsi van a pályán , szóval eléggé bele vagyok zúgva :Y nehéz lesz majd a kicsikétől megválni majd remélem fater gépébe kerül :K

(#453) DeltaPower válasza Dyno (#452) üzenetére


DeltaPower
őstag

X800at nekem se volt szívem eladni, főleg mert nem adták volna meg az árát. így tesóm fog élvezkedni, hogy végre futnak a gépén a 4 évnél újabb NFS-ek is :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#454) Dyno válasza DeltaPower (#453) üzenetére


Dyno
veterán

Had örüljön ;] Neki amúgy milyen gépe van?Ha megérdeklődhetem :B

(#455) DeltaPower válasza Dyno (#454) üzenetére


DeltaPower
őstag

jelen állás szerint 2,6 sempron, 512 ram, gf4 mx440. de nemsokára megkapja az én cuccomat: 3,7@2750 sandiego és az x800, ramot meg majd vesz magának :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#456) deminos


deminos
aktív tag

Akkor már én is beszámolok a kártyatörténelmemről: 97-ben vettem első gépem, amiben egy 1MB-os akármilyen videókártya volt, amit egy 4MB-os (bővített memóriás 4x0,5MB memóval :DDD ) váltott, aztán jött egy PCI-os S3 Savage4 32MB-os (amit nagyon szerettem és gyönyörű volt rajta az UT), utána jött egy gépváltás, amiben már egy Abit Gef2MX400 64MB-os lett (ezt volt a csúcs), ezután jött a világ legrosszabb karija egy FX5200 (szétesett a képe háromszögekre, meg hasonló), túladva rajta jött az első ATI kártyám, a Phobos-tól vásárolt 9600 Pro (egyszerűen tökéletes) következett, amit a mostani HIS 2600Pro váltott.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#457) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Látom a beszalámolóm reformot indított el, el is határolódom magamtól iziben :))

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#458) No-kia


No-kia
őstag

csak úg ypörög a topik amíg nem vagyok itthon :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#459) #19617792


#19617792
törölt tag

Hogy én se maradjak ki a videókártya múlt említésből: Az első egy integrált volt, még valami ALI alaplapban, egy 333-as Mendocino Celeronnal, jó sz@r volt... Majd ebbe jött egy S3-as (Isten se tudja milyen volt... Rég volt ;] ), majd ezt követte egy Inno3D Gef2 MX200, (Innohoz méltóan gyenge hűtővel... ;] ) alatta a konfig nem változott. Majd lett 9200SE (jó három éve), egy 2,4-es NW Celeronnal, most is ez van.

(#460) Speed® válasza barnam_ (#437) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Most állok neki megsasolni meddig szalad, kerítenem kellett egy másik BIOSt hozzá, mert a gyárival 300nál megállt a GPU :U
Viszont a hűtő lecserélése nem várt meglepetésekkel járt:
A gyári hűtőt lekapva ez a kép fogadott: [link][link] :Y
Aki felpakolta a bordát, elfelejtette levenni a hővezető ragacs felhordórétegét..
Aranyosan beleégett a GPUba, políroznom kellett egy kicsit, hogy tisztuljon.
Aztán felpattintottam rá a VF700at és a bordákat: [link][link] 7Von hüsi van :)

-

VGAtörténelem..hjujj, sztorizgatás nélkül az Ati karik amiket használtam:
RageXL, RageII, RadeonDDR, R7500, R8500, R9000Pro, R9500Pro, R9700, R9800Pro, X800ProVIVO@XT, X800GTO, X800GTO2@XTPE, 1800GTO, 1800GTO2@XT, 1900GT, 1900XT512, 1950GT512, 1950Pro512, 1950XT, 2900Pro512b. Szóval volt egy pár :) Nemsokára 3850CF vagy 3850X2, talán :U

[ Szerkesztve ]

(#461) lsc válasza Speed® (#460) üzenetére


lsc
nagyúr

Az árra egy tipp .

Az élet kegyetlen .

(#462) Speed® válasza lsc (#461) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Én 60 körülre várom. El fogja kalapálni a G92 GTSt ha jók lesznek a driverek.
Arra lennék kíváncsi, hogy a PLX chip igényel-e extra hűtést vagy elég neki valami borda. Elég bitanggul nézne ki 2db VF700al a kari ;] Persze egy átdolgozott Accelero Extreme jobb lenne, de kevésbé valószínű, hogy akkora széria legyen, hogy gyártsanak rá valamit. Vizesblokkok lesznek idővel, bár azok tuti 30k fölött..

[ Szerkesztve ]

(#463) Thrawn válasza Speed® (#462) üzenetére


Thrawn
félisten

Már rég vannak 3870X2 vizesblokkok, szerintem erre ugyanúgy passzolnak ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#464) Speed® válasza Thrawn (#463) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem hinném, ha a GPUk és a PLX helyzete változatlan is, a memóriák a 3850X2őn egy oldalon helyezkednek el, a 3870X2őn meg 8 elöl 8 hátul.
Ezeket összehasonlítva nem úgy tűnik, hogy egyforma: 3870X2 3850X2

[ Szerkesztve ]

(#465) Thrawn válasza Speed® (#464) üzenetére


Thrawn
félisten

Igaz, ez eddig fel sem tűnt :B

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#466) Speed® válasza Thrawn (#465) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nekem se :D De lehet csak ASUSék térnek el szokás szerint a referenciától és más karikon azonosak maradnak az alkatrészek..nem lepődnék meg.

-

9700 jelenleg 340/580on rója a köröket Artifact Scannel.
Memók feljebb hibáznak sajnos, 3.6ns Infineon csodák..
Ha a GPUból kihúzok 380-385öt, már elégedett leszek;]

[ Szerkesztve ]

(#467) Thrawn válasza Speed® (#466) üzenetére


Thrawn
félisten

Tegyél rá vizet :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#468) FefeeX válasza Thrawn (#467) üzenetére


FefeeX
veterán

vizesblokk nélkül... :C :C

(#469) Speed® válasza Speed® (#466) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

No, a vég: 375/590. Másik BIOSal 580 szemetelt, újjal jó egészen 600ig, ott kezd el zizizni. GPU 380on kezd el pöttyözni, nem is erőltettem. 35%OC így is szép :U
Ha meglesz az új lap, odacsördítek a procinak is, hadd fűtsön ;]

[ Szerkesztve ]

(#470) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Hogy a jó isten b***ná telibe a Winflasht meg az íróját :W
Gondoltam beletolok egy emelt órajeles BIOSt a kariba de már lusta voltam flashromos CDt készíteni, így kipróbáltam a Winflasht. Az a gyökér a program gombra nyomás után kiírta, hogy can't erase ROM és nem csinált semmit. Restart után meg a kari már nem adott képet. B@zdmeg..másik kari be, csináltam egy flashromos bootolható lemezt, beállítom a bootot, R9700 vissza, indít, semmi. Nem jut el a lemezig a gép..b@zdmeg ilyen nincs :(( PCIos kari sehol, mert én barom kölcsönadtam :o És lehet, hogy azzal sem jutok majd előrébb..hát b@sszus, ez kellett, tényleg. Az isten b@szná teherbe ezt a sz@rt :(((

(#471) #19617792


#19617792
törölt tag

Jó reggelt mindenkinek! :)

(#472) Speed® válasza Speed® (#470) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

[link] meccsináltam, meccsináltam :DD :DDD

(#473) FefeeX válasza Speed® (#472) üzenetére


FefeeX
veterán

Tehát sikerült visszaflesselni is, vagy csak beinditani a gépet ugy, hogy azt is látja? :)

(#474) Speed® válasza FefeeX (#473) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Sikerült visszaflashelni. A kép csak azért volt, hogy a megmentőt fényezzem :)
Nem volt egyszerű, Winflash törölte a BIOSt ahogy volt..Flashrommal forceolni kellett a 0ás adapterbe (AGP) a BIOSt. Wines kotványkodás..pics@ba.. :((

(#475) KillHates válasza Speed® (#474) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nagyon naív dolog volt a Winfosra bízni a ilyesmit. Én azért tartok floppy-t a mai napig a gépembe! Örülök, hogy sikerült életre keltened a 9700-ast! :C :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#476) KillHates


KillHates
nagyúr

Kártya-történelmem: (némi hézagokkal)

Valami rettenetes 16 kb-os CGA dolog (8 bit-es ISA volt)
Realtek 256kB ISA (ez már VGA volt, igaz mono monitorom volt)
Trident TrueColor 1 MB ISA (itt vettem egy Hannstar color VGA-t 14" lóradiátor!)
Tseng ET6000 VESA 2 MB
S3 VESA 1 MB (kellett a lé) :D
ASUS - V3400TNT (még mindig megvan, mert sokáig azt hittem rossz)
Diamond Monster (1db majd 2 db SLI-ben) mellettük egy Diamont TNT AGP
Geforce 256 AGP (ez nagyon állat volt)
Geforce2 Ultra
Geforce3 (már nem tudom mi volt)
Geforce4 Ti 4600 AGP
ATI 9700 LT majd moddolás PRO-ra 128 MB
ATI 9800 PRO 256 MB !!!
ASUS V9999 6800 GT majd Ultra AGP
ATI 1950 XTX PCI-E
ATI 2900XT nagyon szerettem de a tápom vacakolt vele
Geforce 8800 GTS640MB-SLI
Geforce 8800 Ultra SLI (sajna csak kölcsön volt :( )
Geforce 8800 GTS512MB SLI
Geforce 8800 GTX
Geforce 9800GX2 EZ MEKKORA HÁNYÁS KÁRTYA!!!!
Geforce 9800 GTX Ez viszon tuti darab !!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#477) Speed® válasza KillHates (#475) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem naívság volt, lustaság..nem akartam bootolható flashromos CDt barkácsolni megint a művelethez. FDDt meg úútálom ahogy van, megy az anélkül is.
Az volt a szivatás, hogy a 9700assal boot sem volt, úgy kinyírta a WFlash :o
A gyökér 845PE lappal mire beüzemeltem az S3mat, az megint érdekes volt.
Na mindegy, kari műkszik, ez a lényeg.
Tuningos is, halk is, gyors is. Persze nem mai szemmel nézve :)
De gond nélkül elszaladgál rajta a GTA-SA, azzal meg el lehet baromkodni.

9800GX2, pfujj :P

(#478) KillHates válasza Speed® (#477) üzenetére


KillHates
nagyúr

Tényleg az a lényeg, hogy sikerült! Én is jártam így. Az eVGA alaplapomat sikerült nekem is a winfosos flash programmal hólapáttá varázsolnaom :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#479) Calibos válasza KillHates (#476) üzenetére


Calibos
addikt

Te nagyon Nvidiás vagy :)
9800GX2-vel milyen gondod volt?

(#480) KillHates válasza Calibos (#479) üzenetére


KillHates
nagyúr

Igazából az az 2900XT tette fel a pontot az "i"-re, meg a Catalyst Control Center a net keretrendszer-el karöltve. Hol vannak már a jó kis 8-9 MB-os Omega Plutonium Pack-ok, amik "hoztak" jó pár pontot is a 3DM03-ban :D
A GX2 baromi nehéz mert a burkolata nem műanyag, hanem FÉM (olyasmi anyag amiből régen a matchbox-ok voltak), 200W felett fogyasztott (kínozva a 600W-os Zalman tápom ami határeseten volt a lekapcsoláshoz; de erről írtam a BLOG-omban, ajánlom) teljesen kiszámíthatatlan módon melegedett, és a lényeg, hogy akkor bazi nagy hogy rálógott a SATA portokra :U Viszont pokoli gyors!!
Most a közepes 9800GTX-et nyúzom, ami nem melegszik, cserébe viszont baromi hangos a cooler-e. Nem baj nosztalgiázom, a 2900XT-m jut az eszembe :D

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#481) Calibos válasza KillHates (#480) üzenetére


Calibos
addikt

Hát igen, Nvidia is vizel főz. CCC meg tudjuk hogy milyen, én is szívtam vele.

(#482) KillHates válasza Calibos (#481) üzenetére


KillHates
nagyúr

:DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#483) Speed® válasza KillHates (#480) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Aki CCCt meg .Netet használ Ati karihoz, az meg is érdemli, hogy szívjon :P
Csak CP illetve végszükség esetén Omega/NGO. Az Ati kariknak az a titka, hogy várni kell 3 hónapig a megjelenés után, akkorra általában már van épkézláb driver az újdonságokhoz. Fél év múlva már majdnem jó minden :D Én meg nevemmel ellentétben nem sietek sehová, így mindig fincsi kis vörösök voltak a gépemben, kivéve egy-két félrelépést :B

De mi értelme volt G92 GTS helyett 9800GTXet venni..te se tudod sztem :U
Semmivel sem gyorsabb, sokat zabál és hangos a hűtője..plusz jó drága..

(#484) KillHates válasza Speed® (#483) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ebben igazad van, de számomra a 2900XT elhamarkodott lépés volt. Akkor még nem volt hozzá Omega driver...
Mi értelme van 3850 helyett 3870-es venni? Nem sok ennek sem. A GTS-eket és az SLI-s rendszeremet eladtam egy jó barátomnak, mert nem igatán használtam ki. Lett egy 8800GTX-em amit lecseréltem a 9800GTX-re <- NA ENNEK NEM VOLT SOK ÉRTELME :W :DDD :B

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#485) Speed® válasza KillHates (#484) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Én ~50ért jutottam anno hozzá egy 512bites Prohoz, rá 1.5 hónapra a 70ks 88GT lázban eladtam 55ért, még idejében. Amúgy elégedett voltam vele, csak az volt a nyűg, hogy qrva drága vizesblokkon kívül akkor még nem sok más lehetőség volt a hűtésére, max a házibarkács.
3850 helyett akkor jó a 3870 ha igény van a hűtési megoldására. Bár egy normális Silenceres IceQ 3850 százszor jobb hasonló elvű megoldás. A teljesítménytöbblet miatt én nem igazán tartom jó vételnek a 3870est. Akkor inkább 3850@CF ;]
Hja, valóban, a 8800GTX még ma is jól tartja magát. Aki 70 körül vesz egyet, az ellesz vele jó darabig. Habár én inkább 3870X2őt vennék ennyiért :B

(#486) Bundás22


Bundás22
őstag

check out my new PC! :DDD

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#487) FefeeX válasza Bundás22 (#486) üzenetére


FefeeX
veterán

mennyire tuningos a 2160? És miért nem újabb lapot vettél alá ha már cseréltél? :)

(#488) Speed® válasza FefeeX (#487) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Minek újabb lap? Egy Wolfdale is jól tuningolható a 965P-DS3ban..olcsó és jó :K

[ Szerkesztve ]

(#489) FefeeX válasza Speed® (#488) üzenetére


FefeeX
veterán

Hát ha már valaki új cuccot vesz akkor szerintem érdemes a legújabbat venni, nem a kifutott szériát, de ez az én véleményem :) Persze mert most még jó arra amire kell...

(#490) Bundás22 válasza FefeeX (#487) üzenetére


Bundás22
őstag

tudod mennyiért vettem 12000 ft :P
hülye leszek p35-öst venni 22000 ftért annyival nem jobb sőt minimálisan jobb, nem is tudom talán kevesebbet fogyaszt minimálisan és pci-e 2.0 van rajta ami annyit ér mint egy sz*rnak a pofon :P nagyon állat egy lap, még nem tunningoltam egyenlőre így is gyors, érzésre van olyan gyors mint a 2,6 ghzes athlonom sőt(bár lehet most vista 64bit van fönt azért)
7000-ért adom el az A8N-E-t csak 5K-t buktam
a 4200+-t 15K-ért adtam el az E2160-ast 10700-ért vettem tehát azon még nyertem is
a ddr1-es ramokat olyan 13K ért szeretném eladni a ddr2-es tunning corsair-eket (1000mhzet viszik) 9K-ért vettem tehát azon is nyerek
összeségében nyerek a bolton és gyorsabb gépem lesz ;] :P :R

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#491) Bundás22 válasza FefeeX (#489) üzenetére


Bundás22
őstag

ez nem igaz, nézd ha mindenből a legújabbat veszem E8400, P35 akkor bukok rajta így viszont pénzt nyerek :C :Y , hidd el bőven gyors ez is
minek az a P35 áruld már el? a 965-ös lapok tudják ugyanazt majdnem és sokkal olcsóbb, viszik a wolfikat is, sőt rossznyelvek szerint még jobban komálják mint a p35-ösök
a pci-e 2.0 által nyújtott sávszélesség propaganda, még talán amit az AGP ad az is elég egy 3850-esnek lol :P

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#492) Bundás22 válasza FefeeX (#489) üzenetére


Bundás22
őstag

szal majdnem ugyanaz a 965 és a P35
ha P35-öt veszek drágábban akkor mi van? jön a nehalem és ugyanúgy kuka mint a 965 nem? de...
szal áruld már el minek vágjak ki +0,5% teljesítményért(lap) 10K-t és +20-25% teljesítményért (E8400) + 34 ezret? nem ettem kefét ;] tehát plussz 45000-t 25%-kál gyorsabb gépért? minek? ez is nagyon gyors és a VGA-nak bőven elég, majd lesz benne wolfi mikor jó olcsó lesz
szal okosan kell vásárolni, ráadásul én nem hogy költöttem hanem pénzt is nyertem(ezúttal), na ezt csináljátok utánam ;)
ezt is simán fölhúzom 3.6 ghz-re a wolfi 4.0-4.3 mat tud igaz több benne a cache és jobb szal olyan max +25% lehet talán viszont 45K-ba kerül ez meg 10K-ba

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#493) Bundás22


Bundás22
őstag

hajrá nemsokára meglesz a 500.-dik :C

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#494) FefeeX válasza Bundás22 (#492) üzenetére


FefeeX
veterán

Procit használtan vetted? Csak mert konkrétan ha valakinek nem ment 3,6-ot akkor messze nem biztos hogy neked fog, főleg ha L2-es...
Amúgy nem kötözködni akarok, csak ha már veszek valamit akkor én inkább a jobbat veszem. Procival egyetértek, bár sajna nekem normál feszen csak 2,8-at megy... Pedig ez M0-ás... Szóval tutira a tuninggal sosem mehetsz, 3ghz köré viszont húzható... :)

(#495) Bundás22 válasza FefeeX (#494) üzenetére


Bundás22
őstag

ez is M0-ás majd meglátjuk
akitől vettem a lap visz 430-at biztosan de szerinte még többet is ő sem húzta szénné
nézd én olyanokat hallottam h alapfeszen E2140 3.2 ghz-eket megy ennek alapján :U , sőt 3.8 ghz-et is ki hoztak ezekből
nézd picit gyorsabb gépért nem szórok ki fincsi tízesreseket, inkább legyen egy ötösöm :K

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#496) FefeeX válasza Bundás22 (#495) üzenetére


FefeeX
veterán

Ez tény, nekem is 2180-am van, gondoltam az tuti M0, meg magasabbról kezded, aztán ez lett a veszetem... :(
Egyébként az eredmények alapján a legnagyobb esélyed 2140-el lenne. Mondjuk annyit tudni kell, hogy 3,8at stabilan már nem mennek ezek, de elindulnak, a topikban volt ami 4ghz felett is elindult a szkrinshot erejéig.
De mondjuk nem sokra mész vele, ha 10 perc alatt besz@rik orthos alatt... Volt hogy 2,8on alulfesszel orthos elment fél órát, mégis játék alatt néha befagyogatott.
Azt nem is mondtam hogy vegyél 8000-es szériát, a procit messzemenőleg megértem, miért vetted. Én is hasonló elgondolásból vettem amit vettem :)

(#497) Bundás22 válasza FefeeX (#496) üzenetére


Bundás22
őstag

ár/értékben veri a wolfdale-t és a p35-öt, a 965-ös és a e2160-as ez van :R
ezért vettem ezt ;)

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#498) FefeeX válasza Bundás22 (#497) üzenetére


FefeeX
veterán

Várom a tuning eredményeket... :) Hajrá hajrá...

(#499) Bundás22 válasza FefeeX (#498) üzenetére


Bundás22
őstag

még alapon használom egy darabig azt hétvégén nekiesek(elég gyors nekem így is, 64 bites vista van neki) ;]
még konzultálnom kell a E2000-res szériájú topiccal :DDD
na még egy és félezer hsz

ja és sztem hülyeség h 4giga ram kell a 64 bites vistának, sokan írnak hülyeséget, nekem 880 mb-ot használ és 1160 mb szabad :P és gyors még 1,8 ghz-en is tök alapon

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#500) FefeeX válasza Bundás22 (#499) üzenetére


FefeeX
veterán

Tény hogy nagyon gyors alapon is, én igazából a windowsban nem láttam sebességbeli különbséget. A játékoknál mondjuk számít, mennyire hajtja ki a VGA-t, a 3850-edhez ajánlott a 2800... A felett mondjuk már annyira nem ad pluszt, még 3ghz amit érdemes lehet tolni neki.
64 bites Vistát még nem mertem nyomni, mert túlzottan játékcentrikus vagyok egyelőre - és nem tudom mi hogyan fogadná a dolgot... A programok most már általában kompatibilisek? Azért ha a Win megeszik 880 megát a RAMból az a játékoknak elég rossz hír... Akkor lehet kell még 2 giga... :) Ilyen szempontból a Geil-em egész jó vétel volt - bár ennek is, mint mindennek azóta esett az ára...

Amúgy én a 2x512 DDR 400as memóimat adtam el 8000-ért, és csak az egyik volt Kingmax... Érdemes ezzel mondjuk vidéken próbálkozni :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.