Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#201) Dyno válasza Beowulf_78 (#200) üzenetére


Dyno
veterán

Persze ismerem néha-néha megnézek 1-1részt szüleim szeretik nagyon :K Na de már tényleg lépek mert nem bírok felkelni reggel ;] Jóéjszakát Mindenkinek :)

(#202) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Mingyár leesék a székről már de azért még megkérdezem:
Haver a közeljövőben elhatározta magát hoyg venni fog új gépet majd a közeljövőben.
Nos azt is elhazátorza hogy 8600GT lesz a gépében.
De én nem akarom hogy Geforcea legyn. Mondjuk mi éri meg helyyette? 2600 vgy 2900XT? Mondjuk olyan mami monndjuk 30 k alatt van.
NAh jóéjj4

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#203) nebulo5 válasza Bundás22 (#150) üzenetére


nebulo5
senior tag

Ok!
Majd addig szerzek playboy nyuszikat, akik felszolgálják a hideg sört!
Egyezek a topik címének megváltoztatásával. És nyugi, mert szerintem nem lenne fear a topikot törölni, mindaddig, amíg nem "törvényellenes" dolgokat írunk. Az, hogy néhány embernek nem tetszik a topik, az egyéni ízlés dolga... Annó én is azért vettem ATI kártyát, mert láttam ugyanolyan konfiggal- ugyanannak a játéknak a grafikáját ATI-val, és nv-vel is.
A különbséget most nem részletezném, röviden meg csak vulgáris szó lenne.
Ennek már jópár éve volt, és azóta csakis ATI-t használok.

Üdv: nebulo

(#204) DeltaPower válasza Apollyon (#190) üzenetére


DeltaPower
őstag

hamacsi nem oké, a proxym nem szereti átengedni :O

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#205) Bundás22 válasza Apollyon (#202) üzenetére


Bundás22
őstag

2600XT-t, de a 3850-es jobban megérné már 30 felé közelít

vazz lefeküdtem, reggel felkelek és azt látom h még mindíg be vagyok jelentkezve lol
:F

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#206) KillHates válasza Beowulf_78 (#176) üzenetére


KillHates
nagyúr

Megnézném a Gixeren a Chifi-t :D :D :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#207) KillHates válasza Solten (#187) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ezzel egyet értek, tényleg szánalmas amit a nVIDIA csinál, de ősszel jön a G100-as. Akkor majd adhatjuk el az autóinkat :D :D ha addigra nem lesz meg az rv700 :O

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#208) KillHates


KillHates
nagyúr


Gyerekek ez mindenkinek jó hír:
[R700 is still scheduled for 2008]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#209) Bundás22 válasza KillHates (#208) üzenetére


Bundás22
őstag

én azt hittem már nyáron itt lesz, na akkor majd ősszel :)
750 lóerőilyet akarok :O

[ Szerkesztve ]

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#210) Bundás22 válasza Bundás22 (#209) üzenetére


Bundás22
őstag

most látom a képen h a tahó beállt a 750 lóérős verdával a mozgáskorlátozott parkolóhelyre
eklkora egy tahót ;]

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#211) Bundás22


Bundás22
őstag

[link]
mondjuk úgy tudom ez az abszolút csúcs 16 henger 1000 lóerő 400 km/h feletti sebesség
na akkor már ilyet :)

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#212) Gyusz


Gyusz
őstag

Na, tegnap épp írtam volna a modiknak átnevezeés kapcsán, erre a kedves T-onlány volt keves megszakítani a netkapcsolatot :((( Látom időközben megtörtént a dolog.

(#213) No-kia


No-kia
őstag

nha én meg infó órán szívok, ti meg itt nyomultok ;] nem sokára itt az ezredik:D mjad még lehet jövök, nah csá :))

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#214) barnam_ válasza Bundás22 (#211) üzenetére


barnam_
nagyúr

Top Gear-ben mentek vele 407Km/h-val :Y Youtube-on keress rá.

(#215) kavicssli válasza barnam_ (#214) üzenetére


kavicssli
addikt

[link]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#216) kavicssli


kavicssli
addikt

tessék ezt nektek durva

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#217) Solten


Solten
addikt

:)

[link]

Saor Alba

(#218) Solten válasza kavicssli (#216) üzenetére


Solten
addikt

A Carerra GT: egyesült emírségekbeli a sofőr?? :DDD

Saor Alba

(#219) DeltaPower válasza Bundás22 (#211) üzenetére


DeltaPower
őstag

ez szebb, mint a bugatti.

látszik hogy a 9800-as is rosszabbul skálázódik, mint az ATI kártyák. remélem hamarosan egykártyás teljesítményben is leverik az nv-t :) akkor jön a jó világ ;)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#220) KillHates


KillHates
nagyúr

Én azt mondom, az élvezethez 80 LE, hátsókerék hajtás, és egy önzáró difi, és mindez ha 870 kg-os, is elég (18 éves Suzuki Vitara). Vicces dolgokat lehet csinálni egy ilyen autóval. Van egy W140-esem, az is hátsó kerekes, 440 Nm-es de ott belepofázik már az elektronika. Azzal nem olyan jó baromkodni (meg 2.5 tonnát megfogni már macerás)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#221) KillHates válasza DeltaPower (#219) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szolidak a turbo-k az enyémen van ekkora, de csak egy darab.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#222) Dyno


Dyno
veterán

Hát én megmondom őszintén kcsit vicces ez a 9800GX2 :(

(#223) Bundás22 válasza Dyno (#222) üzenetére


Bundás22
őstag

miért? ez a legerősebb
bár sztem nem lesz túl időtálló a G200/R700 teljesen új cucc lesz ütni fog(ősszel)
mint anno a G80/R600
a G92 és R670 pedig afféle finomítás, nem igazi újdonság ;)

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#224) Dyno válasza Bundás22 (#223) üzenetére


Dyno
veterán

Mert szerintem ez olyan árkategória hogy röhejes a másik meg elézegetve a teszteket nem egy nagyszám szerintem inkább hd3850x2 mert azért az csak 85K ez meg 135 :((( :R

(#225) Bundás22 válasza Dyno (#224) üzenetére


Bundás22
őstag

én majd 4850-et egy wolfival párosítva veszek szvsz ez már majdnem eldöntött tény, ősszel talán
hacsak az AMD(proci)-ból nem lesz vmi hasonlóan ütős bár nem hiszem :(

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#226) Dyno válasza Bundás22 (#225) üzenetére


Dyno
veterán

Én meg majd kiderül...amit G80-anba feltettem kérdést azt haveromra tartozik nem rám :R

(#227) Dyno válasza KillHates (#221) üzenetére


Dyno
veterán

Mekkora motor van benne W140-ben?Szép autó az S osztály mindig lenyűgözött :R

(#228) KillHates válasza Dyno (#224) üzenetére


KillHates
nagyúr

Észbe kapott az nVIDIA; a 9800GX2-nek 10 ezret esett az ára egy hét alatt. :D
100+FA a nagykerekben! Hehehe!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#229) KillHates válasza Dyno (#227) üzenetére


KillHates
nagyúr

3500-as olajkályha egy bazi nagy KKK turbóval, megerősített hengerfejjel. Tavaly alakítottam át ;]
Sajna ez egy elég fapados verzió; mechanikus szövet ülések, nincsen ajtóbehúzó.
De 9 liter nyál elég neki (napraforgóból 8 is :D csak akkor érdekes a szaga)

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#230) FefeeX válasza kavicssli (#216) üzenetére


FefeeX
veterán

Hiába, erre tanítanak a mai játékok, főleg a NFS, ahol esetleg fal segítségével még előzhetsz is... :)

(#231) DeltaPower válasza KillHates (#229) üzenetére


DeltaPower
őstag

ha napraforgót tankolsz, olyankor azt hiszik, tied a mcdonalds :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#232) KillHates válasza FefeeX (#230) üzenetére


KillHates
nagyúr

Miért? A valóságban is, csak az egy kicsit drága mulatság :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#233) FefeeX válasza KillHates (#232) üzenetére


FefeeX
veterán

Már ha egyáltalán nem áll meg az autód mikor megszorongatod a falat... Az életben sokszor kiáll valami a falból :) Vagy mondjuk pattan az autó, esetleg a nagy beesési szög miatt lesz kampó... :)

(#234) KillHates válasza FefeeX (#233) üzenetére


KillHates
nagyúr

Vagy széthullik atomjaira (suzukim) és utána a seggemen csúszok :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#235) Dyno válasza KillHates (#234) üzenetére


Dyno
veterán

Van suzukid? is me nekem is az van na de mindegy etttől a suzuki porrá töriktől rosszul vagyok azokban az években mikor volt a swift akkoriban minden autó tört mint az állat...elég csak a youtube-on szétnézni Sógoromnak meg egyik jó barátja baleseti helyszinelő...és nem suzukiból szedték ki a legtöbb hullát

(#236) South Velen válasza Dyno (#235) üzenetére


South Velen
addikt

A biztonsagtechnika mar jo, de a kasztni masszivitasan lenne mit javitani. .

(#237) fero02 válasza Dyno (#235) üzenetére


fero02
veterán

Ezt gondolom nem a kocsi hibájára írod az esetek 98%-ban...Trabant, Lada és társaikat persze kivéve.

(#238) Dyno válasza South Velen (#236) üzenetére


Dyno
veterán

Ma már megállja a Suzuki is a helyét, annak idején 1995-1999ig köbö. minden autó roggyant még az E osztályos merci is sőőt amin kiakadtam az az Alfa Romeo 156-os nem hittem volna hogy roggyan az utastér szóval akkoriban más volt mint most.Meg mégjó hogy egy S osztályos vagy egy 7-es BMW nem úgy fog törni mint egy kisebb autó na mindegy vannak dolgok amikben az emberekne elveik vannak ez is olyasmi :R

fero2: Nem gondolok itt VW golf, polo, Nissan almera ,seta ibiza...STB. és hasonlóhelyzetekre gondolok.Na mindegy ne bonylitsunk youtubeon EURONCAP törésteszteket nézz meg ha érdekell és 90es években más volt a helyzet :R

[ Szerkesztve ]

(#239) KillHates válasza Dyno (#235) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát igen, de ne álltasd magad, a Suzuki papírhajó. A karamboloknál csupán azért szerencsésebb mert könnyű autó és ezért a sullyához képest masszív, de másik kocsival vagy keményebb dologgal ne adj Isten, hogy ütközz. A fehér swift-ünkkel kb 40-es ment neki az egyik alkalmazott egy villanypóznának és a szélvédőig vágta félba a kocsit az oszlop... Suzukiban azért nem halnak meg sokan mert nem nagyon mennek. 100-nál már elég rémisztő dolgokat művel a futómű.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#240) KillHates válasza Dyno (#238) üzenetére


KillHates
nagyúr

ÖÖÖöööö... Nem értem ezt a kaszni roggyanásos dolgot.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#241) fero02 válasza Dyno (#238) üzenetére


fero02
veterán

Full mindegy, h milyen autóról van szó, ha a majom nem csatolja be az övet... ;)

(#242) KillHates válasza fero02 (#241) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ezzel tökéletesen egyet értek!!! :R :R :R :R :R :R :R :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#243) South Velen válasza KillHates (#239) üzenetére


South Velen
addikt

Miket is muvel a futomu? Nem azert mondom, de 100-nal meg a motorzajt sem hallom....

(#244) Dyno válasza KillHates (#239) üzenetére


Dyno
veterán

Nekem még apumnak volt vele egy balesete egy renaul megane-al mi jöttünk ki belőle jóbban egy sedan swift mondjuk megvan erősitve a kaszni de akkor a renault jobban összetört nek az Aoszlop is roggyant nekünk mi utána még arébb álltunk az autóval.Rogyanásokat arra értem hogy A oszlop hogyan sérül meg maga az utastér

Nem tom mi a baj a fútóművel de jobban fekszi az utat mint nagyapám VW Borája annak konkrét kileng a segge kanyarogba u.az mint tesóm SEAT cordobájának suzukiba nem érzem ezt.

[ Szerkesztve ]

(#245) South Velen válasza fero02 (#241) üzenetére


South Velen
addikt

Milyen jo, hogy a Swift2-ben nem enged 45 fole menni (leallitja az automatika a motort), ha nincs becsatolva az ov.

(#246) KillHates válasza South Velen (#243) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én sem, mert elnyomja a szívdobogásom! :D
De két malomban őrlünk; nekem egy 18 éves Suzuki Vitarám van, neked meg valószínű az új gyönyörűséges Swifted.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#247) South Velen válasza KillHates (#246) üzenetére


South Velen
addikt

Az mas teszta egy cseppet. :D De ne abbol indulj ki, amikor a Suzukikrol beszelsz altalanossagban!

(#248) KillHates


KillHates
nagyúr

Na, jojcakát mindenkinek! Egy pöppenetnyit elkanyarodtunk az ATI témától, de egy jót autókáztunk! Ezért jó a LOKÁL :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#249) KillHates válasza South Velen (#247) üzenetére


KillHates
nagyúr

Oké, azt azért szögezzük le a Suzuki jó kocsikat gyárt,de a LEGJOBB MOTOROKAT!!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#250) South Velen válasza KillHates (#249) üzenetére


South Velen
addikt

Korulbelul. :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.