Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41651) - = Zk = - válasza TeeBee73 (#41650) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egek. ez mi ez?:Y...

varoz:
aranyos traktorok. hm. hát ezek már nem azok a jóöreg Zetorok.... :N

alap esetben meg az angol humor mikor hogy jó. lsd pl mr beant, vagy ez ta 3 teltékozolt marhát ;] én kb egy évet éltem kint, de eléggé humortalan emberekkel hozott össze a sors:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41652) Varoz válasza WesTM (#41648) üzenetére


Varoz
őstag

Semmi probléma. Nem vagy szakmabeli. :R

Zk
Na mondjuk Bab urat szeretem. :C

A jó öreg Zetorok is megújultak már. :K

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#41653) - = Zk = - válasza Varoz (#41652) üzenetére


- = Zk = -
félisten

no igen, érezhető volt.
de pl amit soha nem feledek, nálunk a 90es években néhol vidéken divat volt a sárga szinű Rába-Steiger "traktor".... kis pisisként fostam tőle rendesen.....:C....
volt egy kis "traktorunk"... a közhiedelemmel ellentétben "reccs" volt a neve, amit akkor érdekesnek találtam. ma inkább funny a helyzet:C...
pannónia moci, 1 hengeres, felépitve egy tákolt "autóra"....4 kerék, lámpa, disznek, kormány+váltó. oszt uccu neki a földnek...istenem, de szerettem "vidéki" lenni.... :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41654) Varoz válasza - = Zk = - (#41653) üzenetére


Varoz
őstag

de pl amit soha nem feledek, nálunk a 90es években néhol vidéken divat volt a sárga szinű Rába-Steiger "traktor"....
Na igen, a királykategória. :D
Volt hozzá szerencsém a nyáron, mellékelve hozzá egy 7.7 méteres tárcsával. :C
Rohadt nagy dög, de ahhoz képest kezelhető. :)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#41655) - = Zk = - válasza Varoz (#41654) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát meglehet. ehez nem értek.:C...
sok dolgot vezettem már, de olyat mégnem, ami üzemanyag nélkül is ment volna :DDD...
még a háztartást is meg kell tankolni néha xD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41656) subaruwrc válasza - = Zk = - (#41655) üzenetére


subaruwrc
félisten

sok dolgot vezettem már, de olyat mégnem, ami üzemanyag nélkül is ment volna ...

áram? :DDD

(#41657) #19617792 válasza subaruwrc (#41656) üzenetére


#19617792
törölt tag

A legjobb, amikor a 380V megvezet. :DDD

(#41658) Varoz válasza subaruwrc (#41656) üzenetére


Varoz
őstag

Hopp, erre még én se gondoltam. Nekem már megvolt a 220, apámnak meg a 380 is. :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#41659) #19617792


#19617792
törölt tag

Na, végre kész vagyok a tárgyfelvétellel. Diszkrét matek 2-re megnyílt pár új kurzus, sikerült felvenni, de ütközött egy szabadon választható tárggyal (Matematikai problémák megoldása számítógép algebrai módszerrel - 2 kredit), így azt leadtam, másik kurzusra cserélés két okból kiesett: másik kurzuson nincs hely és az 18:40-ig tart, az meg már enyhén sokáig tart... "Csak" 2 kredit, jó lenne pluszban, de így kiesett, majd mostani utáni félévben felveszem. Érdekes tárgy. 1. aktív félévem alatt 4 kredit jött össze, ami kevés, mint Balaton szeletben a hullámzás, 2. aktív félévem alatt 16 kredit jött össze (a 23-ból), így van 20 kreditem (nem valami sok, de nem vészes), most felvettem 23 kreditnyi tárgyat, ha mind sikerül, akkor elég lesz a 4. aktív félév alatt 13 kreditnyi tárgyat teljesíteni és jó vagyok. :D
Elég kretén órarend lett, de szerencsére pénteken nincs óra. :DDD [link]

(#41660) - = Zk = - válasza subaruwrc (#41656) üzenetére


- = Zk = -
félisten

azt is tankolni kell, nem? :D...
alapból nincs áram, kell utánpótlás is:C.... nah azt is vezettem. baszott már meg delej:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41661) #19617792 válasza - = Zk = - (#41660) üzenetére


#19617792
törölt tag

Majd Paks tankolja nekünk. :DDD Azért remélem a nagy tankolás közepette a paksi atomerőmű nem horpad be. :DDD Bár, ha jól emlékszek, akkor Pakson ugyanolyan, RBMK típusú erőmű van, mint annak idején volt Chernobylben, remélem magyar STALKER nem lesz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41662) - = Zk = - válasza #19617792 (#41661) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egyelőre nem tankolok semmit sehova. laptopról nyomom:C
a vgam péternél, drága a villany. szal egyelőre nincs AMD Beast.... majd ha lesz munkám, akkor előveszem:C
addig settlers 4, meg Torchlight ezerrel:)) nfs u2 és társai is akadnak:C

igen, és is úgy tudtam, azok vannak. remélem jómagam is. meg közel pár millió Magyar. :C
bár lehet ez kéne, hogy kipucolja az országunkat...:U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41663) #19617792 válasza - = Zk = - (#41662) üzenetére


#19617792
törölt tag

Látod, ha most egy integrált VGA-s lapod lenne, most lenne mivel kicsit jobban tolni a játékokat. :DDD

(#41664) TeeBee73 válasza subaruwrc (#41656) üzenetére


TeeBee73
addikt

Napló? :U

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#41665) pckownz válasza TeeBee73 (#41664) üzenetére


pckownz
senior tag

Műsor? :D

(#41666) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten


hát ezt becoptam :O
elszállt az 5.1-em:W....
megjött az olvadóbizti. kicseréltem, 2X is, aztán a füst és szag elárult mindent.. most vagy tervbe veszek egy másik 5.1-et, vagy ezt megcsináltatom....:U
de fingom nincs az 5.1-ekhez. ezt is vagy ezer éve vettem. rca kábeles szütyő oszt csá. 6 kivezetéses, pont mint az alaplapom...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41667) #19617792 válasza - = Zk = - (#41666) üzenetére


#19617792
törölt tag

"rca kábeles szütyő oszt csá. 6 kivezetéses, pont mint az alaplapom"

Az alaplapokon sima 3,5 mm-es jackek vannak, kétpólusúak, egyszerre két csatorna hanganyaga megy át rajtuk. Tehát egy 5.1 rendszerhez elég 3 jack is. 1 jack -> 2 RCA átalakítóval oldhattad meg, hogy ha a 5.1-en 6 RCA van.

(#41668) I'm Jocc válasza - = Zk = - (#41666) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

:F Az szép. Mindig akkor megy tönkre minden, mikor leginkább nem kéne.

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#41669) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ez egy AKTIV 5.1.. de mitúl aktiv?:U....

jocc :R

earl: oké, de ennyire nem vágom. mivel életemben nem érdekelt. ;)

ilyennel volt megoldva, nah... :P

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41670) #19617792 válasza - = Zk = - (#41669) üzenetére


#19617792
törölt tag

Azért aktív, mert van saját beépített erősítője. Igaz, általában egy pici TDA erősítő chip, plusz trafó, meg néhány kondenzátor.

Ez az elosztó az, amit mondtam. :) Én mondjuk a PC felőli végétől kezdtem az elosztót, szóval pontosan ez egy 2 RCA -> 1 3.5mm jack adapter.

[ Szerkesztve ]

(#41671) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

earl: akkor egyre gondoltunk:C...
mostmár ezt is tudom, bár nem vagyok boldogabb:W..

nekem ilyen hátlappal szerelt 5.1 kéne

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41672) #19617792 válasza - = Zk = - (#41671) üzenetére


#19617792
törölt tag

Az, hogy mi alkotja a bemenetet, RCA, vagy jack, az mindegy, de mivel RCA-hoz vannak cuccok, ezért olyat érdemes beújítanunk, mert már van hozzá cucc.

Aztán a jóöreg rugós hangszóró csatlakozó, régen nagyon utáltam, mert mindig szétbarmolta a hangszórók vezetékét. :DDD

Kapásból beugrott egy olyan 5.1 amin ugyanígy van kialakítva a bemenet és a kimenet. Orion HT-550 5.1, 30W + 5x15W, aktív rendszer, rendes fa mélyláda, távirányító. Amíg Píítnek nem lett megjavítva az 5.1 rendszere, addig egy ilyet szemelt ki magának, ő is, én is meghallgattam és árához képest jól szól. A Logitech hasonló árú 5.1 rendszerei sem rosszak, elektronikailag jók, hangzásuk már kicsit gyengébb, illetve ismert bug, hogy rádiózni lehet velük...

[ Szerkesztve ]

(#41673) - = Zk = - válasza #19617792 (#41672) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, néztem a ht 550-et, de a távirányitója eléggé szegényes. :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41674) #19617792 válasza - = Zk = - (#41673) üzenetére


#19617792
törölt tag

Egyszerű valami, de 15k-ért ez a szett, ezzel a távirányítóval is teljesen jó. ;) A hasonló Logitech 5.1-eknek meg csak vezetékes távirányítója van...

(#41675) WesTM válasza - = Zk = - (#41673) üzenetére


WesTM
senior tag

:( :( :( Hasonlóan jártam én is. Szerintem add be valami tv szerelőhöz, 1 hét alatt megcsinálják, töredéke árán egy újnak. Persze előtte rá kell kérdezni mit mennyiért. Lehet 1-2 ezer forintból rendbe tudják rakni.

HT 550 tényleg jó, remélem hamarosan pénzemnél leszek, első dolog lesz az 5.1 most már tényleg nekem is.

Én vagy logitech x530-540-et veszek, mert ez illik legjobban a szobába, és annyira nem is rossz, vagy ht550-et, vagy valami genius állatot. Apróban szoktak lenni nagyon jó kis cuccok.
2009. december 3.-a óta nincs normális hangrendszerem. A hifi volt fent, de azt visszakövetelte apu, úgyhogy fejhallgató kúra. :K

(#41676) - = Zk = - válasza #19617792 (#41674) üzenetére


- = Zk = -
félisten

voltaképp ja.
egy genius, logitech is megfelelne. csak a kivezetése nem mind1 jelen esetben ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41677) #19617792 válasza WesTM (#41675) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nekem sem ártana egy új hangfal, mert a mostani 2.1 már kiöregedett, sistereg hangerőváltásnál, durrog mély hangerőváltásnál, 6 év alatt rendesen kiszolgált. Első számú jelöltem az Orion HT550, de tetszik még a Logitech X-540 is. Geniusban én nem bízok, elektronikájuk érdekes, pattognak a lámpára, búgnak, stb.

Zk: Miért ragaszkodsz csak RCA bemenethez? Jackkel is minden ugyanúgy megoldható, sőt, még egyszerűbb is. Ha pl Logitech X-540 lenne, az még talán egyszerűbb is bekötni, mint egy RCA-s szettet. X-540 hátfal, annyi jack kábelt adnak, ami elég a gép és a mélyláda között, a meglévő RCA kábelek meg jók hosszabbítóknak a többi hangszóróhoz, ha a gyári vezetékük nem elég. :)

[ Szerkesztve ]

(#41678) - = Zk = - válasza WesTM (#41675) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát nagyon tanácstalan vagyok. igaz a rendszer már egy éve elromlott, csak most vettem hozzá cuccos. lehet berobogok vele egy villanyészhez. bár az sem megy máról holnapra :W....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41679) #19617792 válasza - = Zk = - (#41678) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ha valami nagy állat rendszered van és nem kerülne sokba a javítás, akkor lehet érdemesebb lenne megjavítani. Ha meg túl sokba kerül a javítás és nem ér annyit a rendszer, akkor egy új rendszer.

(#41680) - = Zk = - válasza #19617792 (#41679) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen. ez a két alaptörvény:C
semmi extra. egy régi orion ht220... elméletileg ez volt a száma, de még tipus számot sem nyomtak rá. asszem ONKYO néven vált ismerté:D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41681) Varoz válasza #19617792 (#41661) üzenetére


Varoz
őstag

Nem, nem. A miénk nyomott vizes, míg a csernobili hasonló a forralóvizeshez. Szóval nem fenyeget a veszély, hogy itt is legyen egy zóna.
Amúgy is, az összeset leállították ami RMBK rendszerű. :K

Zk
Szerintem javítható a cucc. Mindenképp érdemes elvinni szakemberhez. :K

hát merem remélnivan pár villanyész kolegám, bár ezt inkább profibb szakemberre kellene bizni, az a meglátásom.
Szerintem is valami profibbra kellene bízni. Nekem rossz tapasztalatom van a villanyászokkal.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#41682) #19617792 válasza Varoz (#41681) üzenetére


#19617792
törölt tag

Hmm, akkor kevertem őket.

[ Szerkesztve ]

(#41683) - = Zk = - válasza Varoz (#41681) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát merem remélni.
van pár villanyész kolegám, bár ezt inkább profibb szakemberre kellene bizni, az a meglátásom.
de kire? mert egy-két alkatrészt be kell szerezni hozzá. hm

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41684) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

earl, bújj elő:C

ilyennel ha összekötöm al aptopomat a Benkómmel, állitólag kell hozzá valami "adapter".. milyen adapter kellhet hozzá?:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41685) #19617792 válasza - = Zk = - (#41684) üzenetére


#19617792
törölt tag

Érdekes, D-Subról HDMI-re alakít?

Amúgy a monitorodon csak D-Sub bemenet van, az van a laptopon is, ehhez elég egy D-Sub kábel, mással nem érdemes trükközni. De ha van HDMI is a laptopon, akkor HDMI -> DVI -> D-Sub átalakítás kell.

(#41686) WesTM válasza - = Zk = - (#41683) üzenetére


WesTM
senior tag

[link]

:K :R :R :R Mondjuk ez lehet drága.

[ Szerkesztve ]

(#41687) - = Zk = - válasza WesTM (#41686) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megkérdezem őket, köszönöm:C:R.... (L)
bár nekem 5.1-em van, szal nem remélek sokat....

earl:
igen, arra gondoltam én is. dsub-dvi majd dvi-hdmi és a hdmi kábel. de láttam, hogy van ilyen konkrét kábel is, dsub to hdmi.
mivel nem tudom belecsavarozni a dsub-ot a laptopba, ezért kissé izeg-mozog. bár ha megjön az usb-ps2 átalakitó, akkor már nem mozgatom a gépet, szal...
szerk: nem dsub kimenetem van?:U.... nincs sok kedvem szétszedni per pill, de ha muszáj :D

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41688) Varoz válasza - = Zk = - (#41687) üzenetére


Varoz
őstag

Itt van tesóm skype-ja, konzultálj vele, hátha. :R
karnortech.kft

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#41689) #19617792 válasza - = Zk = - (#41687) üzenetére


#19617792
törölt tag

Az, hogy nem becsavarozható, az nem nagy gond, ha a laptop nem izeg-mozog, ki nem jön az magától. Monitorodon meg csak D-Sub bemenet van, semmi más, írtál is róla egy szösszenetet. ;] Amúgy érdekes állat a D-Sub to HDMI, analógból digitálisba egy passzív kábel, érdekes lehet. Ahhoz digitálisnak kellene lennie a D-Subnak...

[ Szerkesztve ]

(#41690) - = Zk = - válasza #19617792 (#41689) üzenetére


- = Zk = -
félisten


ilyen a monitoromon a végződése

igen, ezért kell hozzá valamiféle "adapter"..:U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41691) #19617792 válasza - = Zk = - (#41690) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ez a D-Sub. A laptopodon is van ilyen, ehhez elég egy sima D-Sub -> D-Sub kábel.

(#41692) - = Zk = - válasza #19617792 (#41691) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, ezt tárgyaltuk:D
de látom nem értesz:D....kicsit szállj le a földre, és gondold végi, miért akarom LETENNI a DSUB kivezetéses megoldást. irtam pár közlönnyel feljebb ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41693) #19617792 válasza - = Zk = - (#41692) üzenetére


#19617792
törölt tag

A laptopon van HDMI? Ahogy látom van. De ha eddig sem bírta Full HD-n a filmet (amit én szoftveres problémának tartok), akkor a HDMI nem változtat semmit. A végeredmény ugyanaz, analógba konvertáljuk a jelet, mert a HDMI digitális jelet küld ki, a monitor meg csak analógot fogad.

[ Szerkesztve ]

(#41694) - = Zk = - válasza #19617792 (#41693) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, ezt kell elfogadnom, elvégre működik szépen. netezni tudok, és ha megosztott módban használom a két kijelzőt/monitort néha nem szaggat:C....

ezt a csavaros DSUB kimenetet hiányolom....bár ha megjön az USB to PS/2 adapterem, rágumizom a laptopra a DSUB kábelt :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41695) WesTM


WesTM
senior tag

Meghalt Flóra anyukája.

aztakurva életbe. egyedül maradt. Apja elhagyta őket. Köcsöggel tán 1 hete szakított.

most megint pofánvágtak egy baszott nagy lapáttal... .(

(#41696) #19617792 válasza - = Zk = - (#41694) üzenetére


#19617792
törölt tag

Vagy lehet pont azért akadozik kicsit, mert kiterjesztettben van. Én erősen gyanakszom szoftveres problémára, legfrissebb driverek + Media Player Classic Home Cinemaval érdemes lenne megnézni.

Az, hogy a notin nem csavaros kimenet van, az nem nagy gond, nem annyira laza, hogy magától kiessen, pláne, ha nincs is mozgatva a noti.

(#41697) Varoz válasza WesTM (#41695) üzenetére


Varoz
őstag

:( :( :(

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#41698) westcoastog válasza WesTM (#41695) üzenetére


westcoastog
veterán

az kemény :F

(#41699) WesTM


WesTM
senior tag

Írtam neki üzenetet, hogy ott segítek ahol tudok, csak szóljon. Istenem de szörnyű lehet most neki. :( :( :(

SZAR EZ A KIBASZOTT ÉLET...

(#41700) westcoastog válasza WesTM (#41699) üzenetére


westcoastog
veterán

Jónagyszar igen. :( Szerintem neked még dolgod van azzal a csajjal ebben az életben, vagy lezártad?. :R

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.