Hirdetés

2024. július 13., szombat

Gyorskeresés

(#1) aero.

aero.
veterán

Évek óta használok több ilyet napi szinten, de még nem volt vele gondom. Jogos, táskával még nem fordultam ki rajta, ellenben kamado-t, kerti széket már vittem rajta keresztül. :D

(#2) Jack Hunter válasza aero. (#1) üzenetére

Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog (1)

Lehet hogy évekkel ezelőtt még rendes anyagból gyártották :DDD
Hova, milyen magasságba raktad az oldalsó tépőzárakat?

mindig örülök ha egy új tagot ismerhetek meg. Veled még nem beszélgettem, üdvözöllek.

Csak nevess, ne vedd túl komolyan!

(#3) aero. válasza Jack Hunter (#2) üzenetére

aero.
veterán

Szia Jack Hunter 🙋🏻‍♂️

Az enyémhez tépőzáras velcrot adtak, azt végigragasztottam a hátulján, egy csík felülre 1-1 csík oldalra, utána a felső keretre ragasztással kezdtem, ügyelve, hogy az alja pont leér, majd a két oldalát ragasztottam. Műanyag nyílászáró, nem volt gond az elválással. Fán viszont nem tapad úgy, figyelni kell 24-48 órán át és visszanyomkodni.

(#4) Jack Hunter válasza aero. (#3) üzenetére

Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog (1)

Mondom én hogy az még normális cucc volt! Nekem oldalanként 6db ujjnyi hosszú öntapadós tépőzárat adtak. Én is műanyag ajtóra ragasztottam. Pont ezért is voltam mérges, mert a ragacsok a helyükön maradtak, a szövet meg nem bírta a kiképzést.

(#5) aero. válasza Jack Hunter (#4) üzenetére

aero.
veterán

Ott lesz a kutya elásva! Nem tudom mennyiért vetted, ez kb 8k külföldi valutából átszámolva, kettőt pont vettem múlthéten is, rendben volt a portéka (amazon).

(#6) Jack Hunter válasza aero. (#5) üzenetére

Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog (1)

Szállítással együtt a kettőért fizettem nem egészen háromezret. :DDD

(#7) Hieronymus válasza Jack Hunter (#6) üzenetére

Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Na ja. O'csó vó't.

Van ennél értelmesebb megoldás is. Az ajtóval ellentétes oldalon nyíló szúnyoghaló ajtó.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#8) Jack Hunter

Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog (1)

Az. :D És occsó húsnak híg a leve, occsó szúnyoghálónak szétfoszlik az anyaga. Ha nagyon akarnék, persze rakhatnék fel komplett szúnyogháló ajtót, és azt még venni sem kell, minden van hozzá itthon, csak idő és kedv nincs hozzá. Ezért is örültem meg ennek a megoldásnak, nem kell fúrni- faragni, csak hopp feldobom, kész. Hát ennyit ért. Mentségemre szóljon, nem a legolcsóbbat vettem meg, nem is bóvli boltból, mégis belenyúltam. Ez van, na. Legközelebb talán máshogy alakul.

(#9) aero. válasza Jack Hunter (#8) üzenetére

aero.
veterán

Ha esetleg még megvan az extra darab, vegyél hozzá öntapadós velcrot, aztán végig tudod ragasztani

(#10) Hieronymus válasza Jack Hunter (#8) üzenetére

Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A szúnyogháló ajtók is ragasztós megoldások.
Műanyag keretű ajtók esetében használhatók egyszerűen.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#11) UnA válasza Jack Hunter (#8) üzenetére

UnA
Korrektor

Nálunk is tépőzáras / mágneses szúnyogháló van az erkélyajtón, de ez már 5 éve rendesen szolgálja az igényeket. És persze nem volt filléres darab.

Amikor láttam a képet, már akkor tudtam, hogy ez gagyi :) mert nincs benne középen végig mágneses csík, csak ráagatott bigyók...

(#12) Klaus Duran

Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Otthon voltam kis időt. Obiban vettem alu szúnyoghálót és tűzőgépet. Esedékes volt egy ablakon cserélni a foszló hálót.
Neked tűzőgép helyett egy keret kéne zsanérral és mágneszárral. Ajtó értelmesebb lesz mint bármelyik tépőzáras megoldás.
Rokonnál télen is fent van csak ki van nyitva folyamatosan akkor.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#13) pusszycat

pusszycat
nagyúr

Nekem tökéletes szúnyoghálló van az ablakon, nem szakadt, nem repedt, nem koszos. Csak épp a qu*va szúnyog befurakodik rajta, na nem repülve, hanem bujkálva.

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.