Hirdetés

Aktív témák

  • #19617792

    törölt tag

    válasz - = Zk = - #27947 üzenetére

    Nck kódot nem tudok, sajnos.

    Nem zargatsz, csak nem tudok válaszolni. :DDD X6 meg hát, mivel Nálad - ha jól tudom - a játék az az elsődleges funkció, ami komolyan terheli a gépet, igényeli a nagy teljesítményt, és mivel az X6 itt nem úgy teljesít, mint ahogy elvárjuk, azaz c2c gyengébb, mint 965 BE, plusz a játékok java része még a 4 magot sem támogatja, ezért én nem vásárolnék X6-ot, amennyiben 3D render, videokonvertálás, stb. is bejátszik, ott sokat lehet profitálni a 6 magból, mivel jól párhuzamosított. Az igaz, hogy számodra nem túl drága az X6, de úgy gondolom, hogy ha pont abban a témában, amelyre leginkább használjuk a gépet, nem úgy teljesít, ahogy elvárjuk akkor nem sok értelme van a vásárlásnak. Píít is ugyanezen, vagy hasonló véleményen van. :R Persze, én nem akarok téged lebeszélni semmiről, csak kifejtem álláspontomat. :)

    nixx-21: Nem rossz ötlet, hogy maradjon egy topik, ne bontsák 50k hszenként, csak ezzel van 1-2 probléma. Ott van a nagy OFF-Topic, illetve ON-Topic, azok sokkal jobban pörögnek, többen írnak oda, többet és ott is be van tartva ez az "íratlan szabály". Másrészt, ha egy topiknak engedik, akkor más topikokban is felmerülhet az ötlet, "vérszemet kapnak", ami akár szétzilálhatná a rendszert ilyen téren. A portálmotor simán kezelné az akár 100k hsz-es topikokat is, csak ez a 50k-s bontás megszokott, bevált, átláthatóvá teszi a dolgokat. Azért is előnyös még az 50k-s bontás, mert ha keresnénk az adott topikban valamit, akkor a portálmotornak elég lenne csak 50k hszt végignyálazni, nem többet. Az, hogy nincs túl sok szakmai, még kereshetnek benne dolgokat, de azért van szakmai bőven, általam leginkább. :DDD Vagy mégsem? :DDD

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák

Hirdetés