Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7066) aboriginal74


aboriginal74
aktív tag

Chapel: boltban vagy itt a PH-n :)

Maszka: igen én is a 7.11-es drivert használom... 3dmark 06 12222 pötty...
most jön majd a Vista project :)

Nyah akkor most engedjétek meg, hogy leírjam rövid tapasztalatom a PH-ról...

Sokáig terveztem, (mert akkor még nem volt), hogy beszerzek magamnak egy 8800GTS-t, húztam - halasztottam, mivel mindenre erre is kellett a lóvé, mert mint tudjuk csak úgy senki nem lep meg minket (már aki dolgozik) egy ilyen tetemes összegü VGA-val!!!

Aztán jött a hír, mint ami az égből csapott le közénk, come in 8800GT , nagyon jó gondoltam, hisz a hír mellé az ára is párosult...ami valljuk meg igen kedvező!!!

Teltek múltak a napok, 7ek (ez utóbbi nem is olyan sok), aztán megjelent az első PH-n lévő kari, ami sztem ha nem túlzok 2 perc alatt elfogyott...(de lehet hogy hamarabb)...

Azóta mint a fehér holló nincs belőle...(ehhh, pedig tetszik amit tud)

Majd megint felröppent a hír, most viszont az Ati részéről, hogy HD3870 512RAM stb, stb...

Nyah ekkor jött a dilemma, melyiket vegyem, mert az ember ilyenkor mérlegel, méghozzá ár-érték arányában :)

Az nvidia 8800GT jó a tesztekben, de mesterségesen az nvidia és egy-két tag olyan árra tornázta fel itt a PH-n az árát (ami szive joga teszem hozzá), hogy elgondolkoztatóvá teszi az embert, mert az ATI 1részt kapható és csak 10-15%-al marad el a tesztekben a 8800GT mögött, másrészt azért valljuk meg az ára is jóval kevezőbb (amíg ennek is feltornázzák az árát :) )

Viszonyítás képpen 8800gt itt a PH-n kb. 75k (de lehet hogy van már drágább is), Ati szintén itt a PH.-n 56k (ez viszont tuti, hogy láttam már drágábban), ennek ellenére majd 20k megér az kis teljesítmény...még ha nem is az Ati részére szól...

Amit leírtam személyes tapasztalatom, de csak valóság alapja van!!! Ez nem lehúzás mert összetenném a kezem egy 88GT-ért... :D, de a lapom egyébként is CF-s :))

ui.: sajnálom az nvidia-t, de nálam megint a tapasztalt Ati volt a befutó...
A többiről nem is beszélve directx10.1, GDDR4 memó modulok, SM 4.1... :C

[ Szerkesztve ]

i don't know, but i need energy

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.