Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7901) Kentsfield válasza Bundás22 (#7872) üzenetére


Kentsfield
csendes tag

Azért kérdeztem hogy mien, mert ha azt mondták volna hogy nagyon megéri akkor valószínűleg nem mondtam volna akinek mondani kell hogy bocs de mégsem kell a két kari! Ezért kérdeztem.

Nem utálom az amerikaiakat. Van dolog amiért negatívak számomra de van amiért nem.
Sokkal inkább tartom barmoknak azokat, akik ha valaki kérdez valamit a topicban elkezdenek viccelődni a nevével vagy mittomén. Üdv: wwenigma.

[ Szerkesztve ]

(#7902) Birsinator válasza spyduck (#7895) üzenetére


Birsinator
tag

Most láttam OHS-nél már hirdetik, éppen 100K alatt van a g92-es GTX. Szerintem ez nem éppen a legkedvezőbb ár...

[ Szerkesztve ]

A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

(#7903) Abu85 válasza spyduck (#7888) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A CF rendszernél lesz két chip, két külön memóriával. Sebességben 2 darab PCIEx16 slottal kb 1,5-1,9x-es a gyorsulás.
Radeonból kb. 256MB elég. Nv-nek azt mondják, hogy globális a memory leak problémája (gyakorlatilag nem oldották meg), így a 256MB-os 8800GT majd megérzi a memória hiányát.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#7904) spyduck válasza LordVader80 (#7899) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ezek szerint mégis van:)

(#7905) rollins válasza Abu85 (#7903) üzenetére


rollins
őstag

Szerinted meg lehet jósolni meddig fejlesztenek rv670 -re crossfire-ben? Mennyire lehet ez időtálló? Mert szinte mindíg csak az új vga-kal foglalkoznak. (iyesmit kérdeztem a #7891-ben)

(#7906) spyduck válasza Birsinator (#7902) üzenetére


spyduck
nagyúr

karácsony után tuti leviszik az árakat!

(#7907) Birsinator válasza spyduck (#7904) üzenetére


Birsinator
tag

Gomen....
Hülyeségeket írok... BOCSÁNAT :R
Nem GTX csak GTS (Magamnak: gondolkodj, gondolkodj.... :W )

A gombázás olyan mint a vallás, vannak hivők és hitetlenek, én hívő vagyok! (valaki szerint egyszerűen bolond :t)

(#7908) LordVader80 válasza spyduck (#7904) üzenetére


LordVader80
senior tag

Majd kiderül ;) látod, hogy nincs, csak elírás ;]

[ Szerkesztve ]

May The Force Be With You!

(#7909) spyduck válasza LordVader80 (#7908) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ja, mostmár igen:)

(#7910) Abu85 válasza rollins (#7905) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Crossfire-re kénytelen fejleszteni az AMD, mert az R680 egy nyákon két chipes megoldás lesz. PCI-Express link elosztással. Az R700 lesz majd többmagos chip. Elvileg külön memóriát kapnak a magot, de elérhetik egymás tárját is (gondolom a Ring stop lesz maga a mini-GPU).
A felépítésben maradnak az R600 alapjai.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#7911) keszegduda


keszegduda
őstag

Na be lett üzemlve a kari, nagyon halk igaz 2d-ben megy de nincs albszulót hangja. 3D majd később, mert mást kell csinálnom sajnos...kíváncsi vagyok nagyon.

(#7912) Gorneck válasza keszegduda (#7911) üzenetére


Gorneck
titán

Remélem meg leszel vele elégedve...

Gorneck#1239

(#7913) leviske válasza RexpecT (#7894) üzenetére


leviske
veterán

azt azér meg kell jegyeznem, hogy hd3850cf még mindig inkább gtx, mint gt szint. :)

(#7914) leviske válasza Birsinator (#7902) üzenetére


leviske
veterán

hülye aki megveszi... 350$ a max ára... mivel a gts és a gt közé akarták az újat belőni :) (elvileg 300-350 közt mozogna) :)

MOD: nincs több off :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7915) keszegduda válasza Gorneck (#7912) üzenetére


keszegduda
őstag

Megizzasztottam Crysis-al, hát 1024, full high-ba játszható, csak nagy akció közepette lassul be...de érezni erősen hogy 256Mb-os...ha így megy a crysis én nem tartok a többi game-től. Rá is ugrok gyorsan mit is tud máshol. :)

(#7916) lacafaca válasza Gyuri27 (#7885) üzenetére


lacafaca
őstag

enyém jobb :P [link]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#7917) mario1111


mario1111
csendes tag

Lesz 3850-es a közeli számgép boltban állítólag jövő héten(Pécs).
256-os 44700
512-es 49100

Ha mindkettő ténylegesen lesz, akkor melyiket éri meg megvenni?

(#7918) Shade87


Shade87
csendes tag

sziasztok kérdésem az lenne mi különbség van a két márka között? mert a Gigabye 3e-rel többe kerül legaláb is amit ajánlottak nekem.. érdemes-e 3al többet kiadni érte?

Sapphire Radeon 3850 256MB
Gigabyte Radeon 3850 256MB
Válaszotoka előre is köszönöm!!

(#7919) pumpum válasza Shade87 (#7918) üzenetére


pumpum
csendes tag

gigabyte-os ugytom nem gyari hutovel van, hanem zalmannal.

masturbating not a crime!:D

(#7920) m4rc! válasza lacafaca (#7916) üzenetére


m4rc!
őstag

Hűtőt mivel vágtad el? Sima fémfűrésszel?

We are analog players in a digital world

(#7921) spyduck válasza Shade87 (#7918) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ha e akrjuk egyszerűsíteni megéri a gigabyte mert halk és jó minőségű zalmannal van ellátva! szinte nincs is hangja! A sapphire-nak meg elég gagyi a hűtése!

(#7922) spyduck válasza mario1111 (#7917) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ennyiért nagyon drága! Várjátok meg a karácsony végét! Amúgy meg HAMMON's-nál 41K a HD3850!

(#7923) lacafaca válasza m4rc! (#7920) üzenetére


lacafaca
őstag

kisflexel :DDD ...barbár állat...

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#7924) Gorneck


Gorneck
titán

Gyerekek!!! Miből gondoljátok, hogy csak zalmanos Gigabyte van? Van ref hűtéses is...sztem ki lenne írva, ha Zalmanos lenne...
Sztem ref lesz az is...ahogy az enyém is...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#7925) rollins


rollins
őstag

1024x768 graf: minden maxra tolva, hdr
2007-12-11 18:49:21 - Oblivion
Frames: 12720 - Time: 251590ms - Avg: 50.558 - Min: 29 - Max: 77
remélem ez jó :U , bár meg-meg akad futás közben, 2 farkast meg egy banditát nyírtam ki :>
direkt nem mentem a menüben, nem álltam le "beszélgetni", mert akkor fps 90 is lehet, az meg már nem mérvadó, szinte végig futás volt, közben kis harc, meg sűrű erdőben császkálás
(mondjuk érdekes hogy megakadás közben hova lett a kb 11 fps , pedig mint ha lett volna, vagy a fraps meghülyült, vagy én néztem rosszúl :) )

[ Szerkesztve ]

(#7926) sKd


sKd
csendes tag

Hali!
Szerintetek melyik éri meg jobban 3850(256mb) vagy 2900pro? :))

(#7927) pumpum válasza Gorneck (#7924) üzenetére


pumpum
csendes tag

nem mondtam h csak zalmanos van, csak az lehet a kulonbseg

masturbating not a crime!:D

(#7928) lacafaca válasza Gorneck (#7924) üzenetére


lacafaca
őstag

bizony. ref zalmis

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#7929) pumpum válasza sKd (#7926) üzenetére


pumpum
csendes tag

szerintem attol fugg h mennyiert szerzed a 2900pro-t, mert igazabol 1 szinten vannak 2900xt vs 3870 hez hasonlo a verseny.

[ Szerkesztve ]

masturbating not a crime!:D

(#7930) Thrawn


Thrawn
félisten

HD3850 512 GDDR4

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#7931) rollins válasza rollins (#7925) üzenetére


rollins
őstag

hoppá, pár árnyék nem volt maxon az 1024-ben
Most viszont 1280x1024 hdr minden (graf.) maxra húzva, bekapcsolva, kivéve: élsimítás nem volt:
Oblivion
Frames: 11552 - Time: 242728ms - Avg: 47.592 - Min: 3 - Max: 73

[ Szerkesztve ]

(#7932) lacafaca válasza Thrawn (#7930) üzenetére


lacafaca
őstag

milyen rövid a nyák :F ...ez valami fake :Y

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#7933) rollins válasza lacafaca (#7932) üzenetére


rollins
őstag

Ja, pedig a gddr4 -es Ati vga-k nyákja általában hosszabbak még a gddr3-asoktól is. Nem?

[ Szerkesztve ]

(#7934) lacafaca válasza rollins (#7933) üzenetére


lacafaca
őstag

jaja...valami gagyi van itt...

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#7935) Jag válasza lacafaca (#7932) üzenetére


Jag
senior tag

Mást nem zavar, hogy 80-90 fok terhelésnél a kártya?
lacafacát kivéve? :DDD

(#7936) lacafaca válasza Jag (#7935) üzenetére


lacafaca
őstag

engem marhára zavart. nefélj, most nem megy 57-58fok fölé :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#7937) rollins válasza Jag (#7935) üzenetére


rollins
őstag

Aki hagyja... Rivatuner-rel lehet autó beállítani, csak úgy kissé hangos
lacafaca nem lacafacázott :)

[ Szerkesztve ]

(#7938) Jag válasza rollins (#7937) üzenetére


Jag
senior tag

Riva tuner nekem kissé bonyolultnak tűnik, bár nem másztam nagyon bele.
Lehet benne dinamikusan is állítani?

(#7939) Jag válasza lacafaca (#7936) üzenetére


Jag
senior tag

Oszt' mipénz' egy olyan szett? :D

(#7940) he7edik. válasza Thrawn (#7930) üzenetére


he7edik.
addikt

Szal semmivel sem gyorsabb csak drágább mint a DDR3 változat ;]

Égő szöveg a flém vázon

(#7941) lacafaca válasza Jag (#7939) üzenetére


lacafaca
őstag

szerintem egy 5ösből kijön a CU

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#7942) bajusz15


bajusz15
senior tag

csácsá
nem tudja valaki hogy hogyan lehet erről az oldalról rendelni??--->[link] ( vagy llehet hogy csak én vagyok ekkora láma?? xD :DDD )

(#7943) Angelo69


Angelo69
senior tag

Holnap kapok par 3870-et Gigabyte tipusu karikat.
Akit erdekel privizzen ram. ;)

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#7944) rollins válasza Jag (#7938) üzenetére


rollins
őstag

Lehet persze. Teljesen autón állítja. Igaz picit komplikált, de hamar meg lehet tanulni. [link]
Nem tudja valaki, nincs olyan Ati vga bios birizgáló amivel felül lehetne írni a gyári (scheize) ventillátor sebbességeket? RaBit -tal nem lehet, ill nem is tudja olvasni és az nem alkamas rá. AtiTool nem tudom tudja -e.

(#7945) lacafaca válasza rollins (#7944) üzenetére


lacafaca
őstag

szerintem csak a riva egyenlőre

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#7946) Shade87


Shade87
csendes tag

Sziasztok!
Asus m2n-e sli-s alaplapom van.. namost olvastam olyat viszább hogy a ati hd3850-hez 2.0-ás pci-e kell... érdésem az lenne h ez az alaplap tudja e?
válaszotokat előre is köszönöm!

ja még annyi h 1 Zalman CNPS-7700-AlCu hűtővel tudok e hűteni 1 AMD x2 AM2 4400+-os procit?

[ Szerkesztve ]

(#7947) kill_bill1


kill_bill1
tag

Itt is van 40k-ért 256-os 3850

Vagyis rendelhető :U

----

(#7948) lacafaca válasza Shade87 (#7946) üzenetére


lacafaca
őstag

minden pci-e lapban megy, van aki itt a 4x pciben is hajtja gond nélkül.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#7949) keszegduda


keszegduda
őstag

Tudtok valami drivert ami jó a 3850-hez, mert ami fent van Crysis alatt villog egy csomó helyen, hol lila hol fehéren...a végén már a fegyver is villódzott...lehet hogy túlmelegedett volna? Nem pörgött fel egyszer sem... :F
Legújabb riva ami felismeri? Everestet amiben meg tudnám nézni mi a helyzet melyik verzióval megy, de adriver lenne a legfontosabb.

[ Szerkesztve ]

(#7950) djadji


djadji
senior tag

Tisztázzunk már valamit. Ha SLI-s alaplapom van akkor abba nem tudok Ati kártyát2-t rakni, ha meg CFes alaplapom van (olyat még nem láttam) akkor meg a Nvidia kártyából nem tudok 2-t beletenni?
Ezt nem is tudtam...:-(
Jól tudom?

http://djadji.fw.hu

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.