Hirdetés
- weiss: Lakodalom van a mi utcánkban...
- sziku69: Szólánc.
- sh4d0w: Kalózkodás. Kalózkodás?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Meggyi001: Több tucat Eiffel torony??? ... Igen, gyere mutatom, hogy hol...
- ZolaMan: NerdQAxe++ 4.8TH/s SHA256 BTC Miner Modding
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- GoodSpeed: Kell-e manapság egérpad vagy sem?
Új hozzászólás Aktív témák
-
xingjian
csendes tag
Jó oké egy 20k-t rá tudok szánni. Csak már félek, mert most is úgy mentem neki hogy megveszem a kártyát azt jó lesz most akkor kell CPU, és ha megveszem a CPU-t tuti kellene fog majd valami más is, csak nem tom mi. Gondolom akkor majd akkor a táp száll el:S Valamit mindig kell cserélni. Amúgy nekem most hiába mondkjátok hogy húzzam fel, mert nem én nem értek hardwarekhez, szal nem tudom hogy kell felhúzni egy CPU-t.
Köszi a support listát ez az alaplapom, de 3200-t nem látok a support liston semmilyet se sajnos. Tudtok ajánlani valamit ami hasonló és rajta van a support listen. Sajna nem nagyon vágom ezeket a dolgokat
Köszi
-
xingjian
csendes tag
nem tudtam hogy létezik ilyen hogy proci limit. csomot utána olvastam mielott kártyát vettem, megnéztem a doboz hátulját, requirementsnek a 400 wattos PSU volt meg a 12 volt 26 amper, amit boven tulteljesitek, de azt nem irták hogy procilimit is van. Akkor most milyen procit kéne vennem hogy kijojjon a kártyábol a maximum? amugy valami p5b asus alaplapom van, de nehogymár azt is ki kelljen cserélni
. Légyszi irjátok le akkor mit tegyek. Köszi. Amugy dual core-os procim van, nehogymár 11k-ért jobbat tudjakj venni, mert anno ez drágább volt. -
xingjian
csendes tag
Sziasztok!
Nem tudtam hova írjam, ti biztos értetrek hozzá. Az a gondom, hogy vettem egy 4670-es asus kártyát ma, és lecseréltem ezzel a régi hd2600pro kártyám. Viszont a kártya semmivel se produkál több fps-t mint az előző, betettem a gépbe és semmi nem változott, pedig ezerszer jobbnak kéne lennie. Nem tudom mi lehet a baj, kiprobáltam sok játékkal mind ugyanugy megy mintha nem tortént volna semmi sem.
A gépem:
Intel pentium D 3GHz
2GB RAMKérem hogyha valaki tud valami tippet hogy miért van ez és hogy lehetne megoldani az írjon
Köszönöm előre is!
Új hozzászólás Aktív témák
- ASRock RX 9060 XT 16GB GDDR6 Challenger OC - Új, Bontatlan, 3 év garancia - Eladó!
- SAPPHIRE RX 9060 XT 16GB GDDR6 NITRO+ - Új, Bontatlan, 3 év garancia - Eladó!
- PowerColor Red Devil RX 9070 XT 16GB GDDR6
- MSI GeForce GT 710 2GD3H 2GB GDDR3 64bit
- SAPPHIRE RX 9060 XT 16GB GDDR6 PURE OC - Új, Bontatlan, 3 év garancia - Eladó!
- HIBÁTLAN iPhone 16 Pro 128GB Desert Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3673, 97% Akksi
- BESZÁMÍTÁS! 32GB(4x8GB) G.Skill Trident Z RGB 4000MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- Samsung Galaxy A16 / 4/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Ganacia / BONTATLAN NULL Perces!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro Max 128GB Space Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3765, 100% Akku
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 256GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3427, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
. Légyszi irjátok le akkor mit tegyek. Köszi. Amugy dual core-os procim van, nehogymár 11k-ért jobbat tudjakj venni, mert anno ez drágább volt.
