Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Real Racing 3 - Freemium csoda
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Gurulunk, WAZE?!
- sziku69: Szólánc.
- laskr99: DFI és DFI Lanparty gyűjteményem
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
katt777
félisten
Ha a biosban 100/300 az érték, akkor CCC-rel is lehet annyira vinni. Időközben megnéztem zozoz1 profilját, és megtaláltam benne a hibát. Egyébként a profilban nem azt adod meg, hogy mit mutasson a CCC (utóbbit nem is tudod, ezért marad ott a 300/300), hanem azt, hogy mit állítson be, azaz valóban átállítja az órajeleket.
Attól függ, hogy a bios szabályozza a feszt, vagy hardveresen van lekorlátozva. Előbbi esetben bios mod és felülvezérlő progik is segíthetnek, mi több, CCC-ben is le lehet vinni a feszt, amennyiben a kártya engedi (HD4870-em anno engedte, és ott is csak 1-2°C különbség jött ki, de azok közül sem mindegyiknél működött.). Látod, ezt tényleg nem sikerült, ergo +1 indok, hogy a valós órajeleket látod, máskülönben a feszt illetően is "be lehetne csapni" a CCC-t.
AMD-től és nV-tól is voltak alulfeszelhető ill. modolhatatlan kártyáim is.
Persze, akár hihetsz is abban, hogy valójában nem változnak az órajelek.
Johni5: Ha az előző driverrel megoldható volt, az újjal is működik. Az "átírhatatlan" profilra is van megoldás: el kell menteni más néven, aztán csökkentett módban felülírni az eredetit, restart, és működik.
Ha a CCC okozza a gondot (nyilván, hiszen az előzővel jó volt a kari), akkor a bios átírása nem segít.
Nem tudom ATT mennyire támogatja a HD68x0 szériát, anno többen írták, hogy működik, szintén sokan meg azt, hogy nem, vsz. ez is kártyafüggő.Vagy követitek a nyugalomra vágyó tömegeket, és vesztek nVidia kártyát, és akkor mindezt a rengeteg időt gondtalan játékra lehet fordítani.
Új hozzászólás Aktív témák
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- Lecsap az S26 Ultra az Exynos 2600-ra
- Nothing Phone (3a) és (3a) Pro - az ügyes meg sasszemű
- OTP Bank topic
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- CASIO órák kedvelők topicja!
- Linux haladóknak
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone 16 Pro 128GB Desert Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3674, 99% Akksi
- S. Mario PC! Hogy fusson a Super Mario! I5 14400F / RX 6900XT 16GB / 32GB DDR5 / 1TB SSD
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L13 G3 - i5-1245U I 16GB I 256SSD I 13,3" FHD Touch I NBD Gari!
- Dell Latitude 5290 i5 8350U, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, EU bill., szép állapot, számla, 6 hó gar
- Amazon Kindle 10th Generation ébresztős tok
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest