Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Fecy


Fecy
tag

Szép napot!

Kellene egy kis segítség!
Egy ati 3650-s agp-s karinak frissíteni akartam a driverét a legújabb 10.4-es hotfixes-l.
Telepítés közben kiírta hogy a "inf file nem található és befejezi a telepítést" és így sikertelen lett a telepítés!
Megprobáltam újratelepíteni a gyári lemezről de ugyan ez a helyzet.
Probáltam úgy is hogy megmutattam neki hogy hol van de akkor is ez lett a vége.
Le uninstaláltam minden ati-val kapcsolatos összetevőt registrit is kitakarítottam és így se hajlandó települni mindig úgyan az a vége hogy nem találja a file-t.
Valaki tudna erre valami okosságot vagy csak egy windows újra telepítéssel oldható meg?
Nagyon nincs most kedvem újrarakni a windows-t.
Remélem tudtok segíteni!

Azért előre is köszönöm a segítséget!

(#1352) laci1128 válasza Fecy (#1351) üzenetére


laci1128
tag

Driver Cleaner.NET nevű alkalmazás futtatása segíthet ilyenkor.

"But at least the code looked good, which is the main thing."

(#1353) Fecy válasza laci1128 (#1352) üzenetére


Fecy
tag

Köszi! Megnézem!

(#1354) Badman 4ever válasza Fecy (#1351) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Telepítés közben kiírta hogy a "inf file nem található és befejezi a telepítést" és így sikertelen lett a telepítés!
Ez nekem úgy hangzik, hogy sérült a telepítő, próbáld meg újra letölteni.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1355) Fecy


Fecy
tag

Helló!

Köszönöm a segítséget Laci1128 és neked Badman a progi és egy régbbi driver felrakásával sikerült megoldanom a problémát!
Pedig a gyári cd-ről és a 10.4 és 10.3 se ment fel! A progival leszedtem mindent és a 10.1-s drivert szedtem le hozzá és igy már sikerült!
Mégegyszer köszönöm a segítséget!!!

(#1356) wartburgos01


wartburgos01
csendes tag

Sziasztok!
Kb. 1 1,5 hónapja vettem ati 3650-es agp-s vidkarit,ha neten akarok valamilyen liga futamot nézni akk a képen lila meg rózsaszín meg minden színű lesz de nemtudom miért,ezvolt múltkor amikor neten néztem focit hogy pixeles lett meg mindennek más színe volt.Ez lehet a vidkártya baja?
Van olyan progi ahol figyelemmel tudok kísérni a vidkártya hőfokát meg ilyen adatokat?

(#1357) Badman 4ever válasza wartburgos01 (#1356) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Videokártya hőfokának monitorozására ott a GPU-Z, de bármelyik diagnosztikai vagy tuning program kiírja ezeket az értékeket, például ilyen az EVEREST vagy az ATITool.
Szerintem próbáld meg frissíteni vagy újratelepíteni a Flash Playert, ha 3D-s programok és játékok alatt nem hibáz a kártya, akkor nem hiszem, hogy az okozná a képhibákat.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1358) wartburgos01


wartburgos01
csendes tag

Nah ez a konkrét problémám:
http://kepfeltoltes.hu/view/100519/736555991n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

(#1359) Badman 4ever válasza wartburgos01 (#1358) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ennek semmi köze a VGA-hoz, inkább olyan, mintha rosszul lenne telepítve egy codec.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1360) wartburgos01 válasza Badman 4ever (#1359) üzenetére


wartburgos01
csendes tag

És tudok ezen valahogy segíteni?

(#1361) Badman 4ever válasza wartburgos01 (#1360) üzenetére


Badman 4ever
őstag

K-Lite Codec Pack-ot vagy valami hozzá hasonlót rakj föl és ahogy elnézem az se baj ha frissíted a WMP-t mondjuk a 11-es verzióra.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1362) Pati23


Pati23
csendes tag

Hello!Sajna a jó öreg régi 6600GT videokártyám be adta a kulcsot, találtam helyette egy Club3D Radeon HD3650-et AGP-s de 64bites szerintetek ez mennyire gáz?Ilyen FAr Cry2 meg ilyesmik elfutnának rajta még?Köszi Gépem az Prescott 3Ghz, 1 giga rammal.

(#1363) MMIX válasza Pati23 (#1362) üzenetére


MMIX
addikt

Kerüld el nagy ívben, ha játszani akarsz. Valamilyen 128bit-es DDR3-as kártyát keress inkább.

[ Szerkesztve ]

(#1364) Pati23


Pati23
csendes tag

Okés!Köszi

(#1365) wartburgos01 válasza Badman 4ever (#1361) üzenetére


wartburgos01
csendes tag

Köszi szépen a segítséget valószínű a WMP volt a gond,mostmár minden jó. THX mégegyszer. :D

(#1366) koszono00@


koszono00@
csendes tag

Hello.
Lenne egy kérdésem! Szerintetek elég egy 350w-os tápegység egy Ati Radeon HD 3650 Agp videokártyához? A segítséget előre is megköszönném! :)) :DD :W

(#1367) tzsolesz válasza koszono00@ (#1366) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Elég persze.

Arra vigyázz, hogy minőségi (FSP, Chieftec, Corsair, stb...) táp legyen, és most nem csak a VGA-ról van szó, hanem az egész gép biztosságáról. A 3650 szinte nem eszik semmit, ezért elviszi bármilyen teljesítményű táp.

(#1368) koszono00@ válasza tzsolesz (#1367) üzenetére


koszono00@
csendes tag

És szerinted elfut rajta a Call of Duty Modern Warfare 2 ? :P

(#1369) tzsolesz válasza koszono00@ (#1368) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

1024x768-ban veryhigh-on, 1280x1024-ben pedig medium-ban igen. AF-it rátolhatod. :K

(#1370) koszono00@ válasza tzsolesz (#1369) üzenetére


koszono00@
csendes tag

És esetleg ehez elég:Sapphire Radeon HD 3850 512MB AGP? :R

(#1371) Badman 4ever válasza koszono00@ (#1370) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ehhez is elég kell legyen.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1372) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hali!
Egyik ismimnek lenne egy olyan gondja hogy az ujabb játékok (konkrétan a Split Second és a Dirt 2) nem hajlandó elindulni.
Vagyis inditásnál csak fekete képet kap mintha kikapcsolna a VGA-ja...vagyis valami ilyesmit írt.
VGA: HD3650 (MSI)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1373) laci1128 válasza MMIX (#1363) üzenetére


laci1128
tag

GDDR3 RAM-mal szerelt HD 3650 AGP-s kiadásban ritka, mint a fehér holló sajna. :(
Na persze az AGP platformon (nem meglepő módon :) ) a videokártya kínálat szűkös.

"But at least the code looked good, which is the main thing."

(#1374) Badman 4ever válasza laci1128 (#1373) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Én apróba pár hete szereztem ilyet és még helyben is volt, jó áron. Aki keres, talál... :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1375) tzsolesz válasza Sirandrish (#1372) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Friss DX-et töltsön le, és telepítse. Plusz figyeljen oda, hogy a driver is friss legyen.

Ha ez nem oldja meg a problémáját, akkor nem a géppel van baj, hanem a szoftveres (játék) probléma lesz.

(#1376) koszono00@


koszono00@
csendes tag

Helo.
Szerintetek miért van az hogy az Ati Radeon HD3450-videokártyámnál Windows 7 alatt, mikor be van kapcsolva az Aero akkor 2048*1024 ben néhány perc után elmegy a képernyő és ha visszajött, akkor a tálca felett ez a felirat van írva egy buborékban: "Az Ati videoillesztő nem válaszolt és utána helyreállt." Utána ez megy végig. Szerintetek hogy lehet helyreállítani, mi lehet a hiba okozója? Légyszííííí segítsetek!!!!!!!!!
Please! :F :Y

(#1377) Badman 4ever válasza koszono00@ (#1376) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Telepítsd újra a videokártya meghajtóját, a Catalystot, a legfrissebb meghajtót innen tudod letölteni: Klikk!

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1378) koszono00@ válasza Badman 4ever (#1377) üzenetére


koszono00@
csendes tag

Ez nem jött össze, pedig azt csináltam amit mondtál....

(#1379) Zsoo21


Zsoo21
aktív tag

Sziasztok! AGP-s Sapphire 3650em van. Asus p4p800se alaplapban, P4-es procival. Viszonylag sok drivert kipróbáltam, természetesen a hotfixes-et szereti a kártya, simát fel sem engedi tenni. Az a gondom, hogy semmivel nem lehet kezelni a kártyát. CCC sok verziója el sem indul...grafikus kártyákat elemző programok le is fagynak, ha az órajelet állítanám...amelyik CCC elindul, az le is fagy ha valamit állítani akarok kb :) nincs esetleg valami használható driver, vagy tényleg így elcseszték ennek a karinak az AGP-s verzióját? :((

Gigabyte-P35C-DS3@F5 rev. 2.0, Core2 Duo E8400@3GHZ , 4*1024MB DDR2 1066Mhz Kingmax, MSI 8800GT-T2D512E-OC,

(#1380) Badman 4ever válasza Zsoo21 (#1379) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Nálam eddig minden hotfixes Catalyst ment a 10.1-től a 10.5-ig. Elég sokan panaszkodnak viszont amiatt, hogy van olyan lapkakészlet-HD szériás AGP-s VGA párosítás, ami nem szereti egymást, szóval lehet, hogy egy ilyenbe futottál bele.
koszono00@: Az új Catalyst telepítése előtt letörölted a régit vagy rátelepítetted? Mert le kell törölni. A másik pedig, hogy nézd meg a VGA hőmérsékletét és hűtésést, lehet, hogy túlmelegszik.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1381) koszono00@ válasza Badman 4ever (#1380) üzenetére


koszono00@
csendes tag

Az lehet mert 72c' -os. Mit csináljak neki?

(#1382) Badman 4ever válasza koszono00@ (#1381) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Takarítsd ki a hűtőt, portalanítsd, nézd meg, pörög-e a ventilátor, pasztázd újra ha kell, végső esetben hűtőcsere.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1383) Jhericho


Jhericho
tag

Hétfőn hozzák a kicsiét. az 512-es verziót. És azthiszem hogy az Ati radeon 9200SE után ez lórúgás lesz az öregnek:)

Windows lefordítva apacsra: Sápadtarcú várni homokóra.

(#1384) koszono00@


koszono00@
csendes tag

Lenne egy kérdésem: A gépem: Amd Athlon 2500+ 2,15ghz, 1gb ram, 100gb HDD, Ati Radeon Hd 3650 512mb. Ha a Call of Duty 4 szaggatás nélkül megy, akkor elfuthat a Call of Duty Modern Warfare 2? :DD

[ Szerkesztve ]

(#1385) MMIX válasza koszono00@ (#1384) üzenetére


MMIX
addikt

Az 1GB RAM 2010-ben már kínszenvedés. Kéne még egy kis RAM abba a gépbe.

(#1386) koszono00@ válasza MMIX (#1385) üzenetére


koszono00@
csendes tag

Ha veszek még egy gigát akkor elfut? Nem akarom hiába megvenni a játékot.

(#1387) MMIX válasza koszono00@ (#1386) üzenetére


MMIX
addikt

A plusz memória biztosan segít, hogy kevesebb legyen a szaggatás. A játékot még nem próbáltam. Kérdezd meg a játék topikjában. [link]

(#1388) laci1128 válasza MMIX (#1387) üzenetére


laci1128
tag

Szerintem felesleges a +1 GB RAM, mivel a klasszikus DDR("1") SDRAM-ok ára elég magas, nem éri meg a vétele.
A tapasztalatok azt mutatják, hogy az AGP csatolóval rendelkező konfigurációknál az esetek túlnyomó részében a processzor a szűk keresztmetszet, ezt pedig nehezen orvosolja hatásosan a memóriamennyiség növelése. Szerintem amelyik grafikai beállításhoz elég még a (tippre :) ) Barton ereje, ott nem fog különösebb gondot jelenteni, hogy csak 1 GB RAM van.
Az más kérdés, hogy valószínűleg a töltési idők hosszabbak lehetnek, illetve a pálya elején kicsit "darálni" fogja a lemezt swap-pelés céljából, viszont a játékidő 90%-ában szerintem sajnos nem fogsz több képkockát kisajtolni a konfigból 2 GB RAM-mal sem. :(
A puding próbája az evés, ki kell próbálni a játék demóját, stb., ezek után már látszik, hogy hogyan teljesít a jelenlegi konfiggal, utána érdemes ilyeneken agyalni.

"But at least the code looked good, which is the main thing."

(#1389) pilota


pilota
tag

Helosztok és helo kíváncsiságból kérdezlek titetek.Ki mire esküszik melyik hütésre a paszivra vagy az aktivra.Mert nekem asus 3650-esem van a gyári pasziv hütésel 512 memoria és a höfokom 41 fok körül mozog hihetetlen,hogy pasziv hütés ennyire jol tugd müködni.

(#1390) Badman 4ever válasza pilota (#1389) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Nálam így a melegben a Sapphire lapos hűtésével böngészés közben 53 fok, én jobban szeretem, ha egy ventilátor is vigyáz az eszközeimre.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1391) -Christoph-


-Christoph-
csendes tag

Üdv!

Van egy Sapphire HD3650 512mb GDDR3 AGP-s kártyám, ami szerintem egyáltalán nem úgy teljesít, ahogy kellene. Csomó játékban eldeformálódott modellek jelennek meg, a textúrák kicserélődnek. Ez valamilyen szinten orvosolható ha lejjebb veszem a grafikát, de bizonyos játékokban már nincs lejjebb. A másik pedig, hogy a régi 9600-am ilyet nem csinált, és ugyanabban a játékban, ugyanolyan beállítás mellett használhatóbb volt mint a HD3650. A legrégebbi drivertől, a legfrissebb driverig mindent kipróbáltam, a legújabb DX van telepítve. :W

Előre köszi a segítséget!

(#1392) pilota válasza Badman 4ever (#1390) üzenetére


pilota
tag

Nemtudom mennyire ismered az Asusnak a Readon hütését nincsen benne ventilátor csak bordák és terelölemezek sorozata de ha hátra odateszem a kezem érezni,hogy jár a levegö.Jó azért egy hátránya van a videokártya két helyet elfoglal.Nemtudom tudode az asus alaplapon hova megy a pciájos kártya na az alatti fehéretis még eléri a hütés véget és a gép elejéig ér a hütö mikozben a videokártya csak fele akkora mint a hütö.Értem itt az asus 3650-est amiben ati chipszet van.

(#1393) Usul


Usul
tag

Sziasztok!

Mivel a 7600Gt-m lerobban egy hd3650 büszke? tulajdonosa lettem.
Feltelepítettem a drivereket minden amit kell és ment minden még a CCC-t is sikerült elindítani. (itt volt valami auto tuning amit elindítottam és elfogadtam az eredményt.) Időközben frissítettem a drivert és onnan kezdődött a szívás akár hogy próbálom mindig hibát ír ki a telepítő és a ccc-t sem tudom elindítani pedig volt minden regedit, reinstall stb agyári is próbáltam visszatenni de ugyan az a hiba.
1. a túlhúzását a kártyának, hogy tudom visszavenni? (egy játék mindig újraindítja a gépet és szerintem a kártya hibázik)
2. hogy tudnék (win reinstall nélkül) egy működő drivert feltenni?!

Üdv
U.

Commodor 64-en nem így volt???

(#1394) Badman 4ever válasza Usul (#1393) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Teljesen töröld le az előző drivert, Driver Cleaner-rel a legjobb és utána rakd fel hozzá az Ati honlapjáról a legfrissebb Catalystot.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1395) koszono00@


koszono00@
csendes tag

Megint nagy gondom van ezzel a kártyával is:Ati Radeon HD 3650. Windows 7-ben nem hajlandó helyesen működni. 1280*1024- ben lefagy a képernyő. Utána 5-perc után visszajön és utána ezt csinálja egész végig. 1024*768 felbontásban nincs semmi baj vele.Persze ezek e bajok csak akkor vannak, amikor be van kapcsolva az Aero. A legújabb Hotfix-es driver van fent. Max 54'C. Mi lehet a baja? Az Ati HD 3450 is ezt csinálta, de az még 1024*768-ban is b@szart. Mi lehet a baj??? Már nagyon unom a Vistát, mert játéknál nagyon lassú. Már 6-szor telepítettem újra a win7-et.

[ Szerkesztve ]

(#1396) Usul válasza Badman 4ever (#1394) üzenetére


Usul
tag

megpróbáltam szintén ugyan az... elkezd települni majd a vége előtt kilép telepítőhibával és semmi nem megy utána...

Commodor 64-en nem így volt???

(#1397) Badman 4ever válasza Usul (#1396) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Próbálj lefuttatni regisztrációs adatbázis és rendszerpucoló programokat. Amiket javaslok:
Wise Registry Cleaner Free + CClener vagy Advanced System Care vagy Comodo System Cleaner (nekem két gépet és 3 op.rendszert hazavágott csak azzal, hogy feltelepült, vigyázni kell vele)
Ez után próbálj Catalystot telepíteni.
A túlhajtást meg Riva Tunerrel tudod visszavenni.
koszono00@: Most milyen meghajtó van fent? A legújabb Catalyst vagy a Win gyári meghajtója, amit leszed frissítéssel a kártyához?

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1398) koszono00@ válasza Badman 4ever (#1397) üzenetére


koszono00@
csendes tag

A legfrissebb Catalyst van fent, amit a netről töltöttem le.

(#1399) Badman 4ever válasza koszono00@ (#1398) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Akkor próbáld ki a Windows-féle meghajtót, amit a Win az automata frissítéssel szed le és töröld le a Catalystot, egy próbát megér, velem is volt olyan, hogy csak a Wines változat működött.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1400) laci1128 válasza koszono00@ (#1395) üzenetére


laci1128
tag

Itt már talán az alaplapi chipkészlet illetve a meghajtója is közbeszólhat (ha másik kártyával is ugyanígy szórakozik). Milyen típusú deszkád van?

Badman 4ever kolléga által kínált tipp is jónak hangzik, pl. Mobility Radeon X1000-es sorozatú vezérlőket így lehet a leggyorsabban üzembe helyezni Windows 7 alatt. Lehet, hogy segít a fagyási problémákon a HD 3650 esetében.

[ Szerkesztve ]

"But at least the code looked good, which is the main thing."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.