Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Mach5


Mach5
aktív tag

ugye viccelsz?mondjad azt hogy viccelsz pls:@ ennyiért tudnám eladni?:S na ne ugye nem mondod komolyan?proci 5ezer?:O Videokártya 3ezer?:O remélem vicceltél velem

(#752) Mach5


Mach5
aktív tag

amugy alaplapot is eladom csak arrol szart se tudok:S

(#753) Baryka007


Baryka007
őstag

Ferrari=Mach5 (ismerem !!!)
Hát ferr nemsok esélyed van avval a 10 essel deha azegész gépedet el akarod adni akkor kapsz érte 20 at szerintem

pl:Gépház CD ÍRÓK olvasók Winchester Hűtők Tápegység STB....

amúgy megjött az ati radeon hd3650 -esem 1gb és énmeg hülyeségből amit már bánok
az ATT-vel felnyomtam az asusa a9250 esemnek a GPU ját meg MEM jét is mindegyiket maxra összement a kép pixelhibák voltak stb... gyorsan reset gomb nincs kép!!! veszek új hütőt erre aszondják, arra már nem érdemes hűtőt rakni magát a hűtőt kell lecserléni lecserlétem ésmost megy megint a videó karim :D:D de elég nagy hülyeség volt mondjuk a hd 3650 eset nemfogom feljebb nyomni mert az alaplapom 533 MHz-t tud a 3650 meg alapból 750 800 on rostokoll !!!

[ Szerkesztve ]

(#754) Mach5


Mach5
aktív tag

hát az si biztos hogy nem 10esért fogom elárulni:D ramot kb. 3omért akarom vidikarit kb. 8ért procit is. alaplapot kb. 4-5ezer gépáruházakba beviszem azt megnézem mivan meg lesz most ballagási pénz is és összerakom a két pénzt meg még az mellett van most 13ezrem szoval nem 10ezrem lesz a gépre:D

(#755) Baryka007


Baryka007
őstag

Még egy utolsó kérdésem lenne azért, mert agyilag kevés vagyok ehhez még !!!
mikor telepítem a 9250 hez a Catalyst-ot amit gyárilag adtak hozzá!!! tehát megfelelő verzió
mikor felrakom resettelem a windows-t és 2-4 bites lesz a képernyő feljebb nem is tudom rakni a catalyst ot meg nemnyitja meg mitől van ez? azér tkompatibilis a windows xp sp3 al nem?

(#756) PAtr0n válasza Mach5 (#754) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ha szeretnéd linkelek neked árakat az alkatrészeidhez. ÚJ (mondom ÚJ) árakat. A te cuccaid használtak, azért írtam annyit amennyit írtam, és nem túloztam. De ha balekot fogsz ki, el tudod adni őket. Csak találd meg azt a balekot ;)

Baryka007: Kicsit fogalmazz összeszedettebben, mert nagy össze-vissza kuszaság amiket írsz ;)
Először is: Vettél egy 3650-et? Mi a bajod vele? Mi az, hogy 533Mhz-et tud a lapod? A lapod max. annyiban fogja vissza a kártyádat, ha az AGP slotja nem 8x, hanem csak 4x. A kártya órajeleibe nem szól bele.
Másodszor: Win XP SP3-nak semmi köze ahhoz, hogy 2-4 biten fut a kártya. Ott más probléma van. Javaslom tegyed fel a legújabb Catalystot (8.12) és menni fog az.
Harmadszor: Nem értem minek szenvedsz a régi kártyáddal ha ott a zsír 3650. Ha valami nem megy a beállításokat illetően, akkor írd le, segítek.
Negyedszer: Az aláírásod vicces. Milyen játék alatt nézted te azokat az FPS értékeket? Quake3 alatt? :DDD Felejtsd el azt a karit, a 3650 százszor jobb. ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#757) Mach5


Mach5
aktív tag

patron léccives akkor a honlap cimet linkeld be ahol azok az alkatrészek vannak:D mert procit alaplapot videokártyát ramot majd veszek fél év mulva én is:D

(#758) PAtr0n válasza Mach5 (#757) üzenetére


PAtr0n
addikt

AMD Athlon64 3000+
Kingmax 512DDR
Tesz-veszen 9550

A 9550-et boltban már nemigen kapni, ha meg igen akkor nagyon drágán. Hírdetésekben néztem, átlag 3500-5000Ft közötti áron árulták.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#759) Baryka007


Baryka007
őstag

Azért szenvedek avval a régi szarral mert idegesít hogy nemtom feltenni a Catalystot :S
és az a bajom vele hogy mikor feltelepítem kéri az újraindítást, akkor újra indítom a gépemet és 2 bitbe indul el az oprendszer és max 4 re tudom állítani a Catalystot meg megsem nyitja :S

Amúgy Counter Strike 1.6 ban van 100 Fps-em a menüben amiben csak egy háttérkép van xDD csak jólnéz ki a 9250 nél a 100 fps :D

deha a kártya GPU ja meg a MEM je 750 1ghz a lapom meg 533 az nemis érdekli a kártyát az ugyan úgy fut 725 ön mikor a lapom épphogycsa a felét tudja?

[ Szerkesztve ]

(#760) PAtr0n válasza Baryka007 (#759) üzenetére


PAtr0n
addikt

Na figyu.
Vettél egy AGP-s HD3650-et. Ahhoz a AGP hotfix drivert illik telepíteni, mert abban javítottak egy csomó dolgot ami a sima driverben még nem volt. Úgy is mondhatjuk, hogy a nagyon elhanyagolták a AGP-s szériákat, és nem igazán jók hozzá a sima driver-ek. A PCIe karikkal nincs ennyi gond.
Szóval. Töltsd le innen a 8.12-es AGP hotfix drivert:
AGP hotfix
Mivel 32 bites Xp-d van lentebb a zöld "Catalyst 8.12 Hotfix for Windows XP Professional and Home Edition"-re kattints, és így elindul a letöltés.
Utána jó lenne, ha minden Ati-val kapcsolatos drivert és programot lepucolnál a gépről,a szokásos uninstall procedúrával.
Ez így még nem jó, mert maradnak driver maradékok a gépeden amik később bezavarhatnak. Erre van egy jó driver pucoló program:
Driver sweeper
Ha bejött az oldal, lentebb kattints a "I Agree" gombra és töltsd le. Telepítsd fel. Ha uninstaláltad a drivereket a gépről, indítsd újra, és a Windows-t indítsd sima csökkentett módban (gépindításkor nyomogasd az F8-at és be fog jönni ahol ezt kiválaszthatod). Ahogy bejött a windows indítsd el az előbb feltett pogit. A jobb oldalában látsz egy listát, abban pipáld be az ati-t, és nyomj lent "analyse" gombot. Láthatod, hogy megjelent egy pár file amit nem uninstalált a gépről az ATi amikor megtetted. Ezért nyomj lent "Clean" gombot, és ezek eltűnnek. Addig csináld míg el nem tűnik mindegyik. Egy néha ott szokott maradni, azzal ne foglalkozz. Ha ez megvan indítsd újra a gépet normál módban, és telepítsd fel a Hotfix drivert.
Ha ezek után sem jó, passzolom a kérdést, lehet bezavar az SP3-mas Xp-ben valami. Tegyé fel SP2-t, bőven jó az is. ;)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#761) Baryka007


Baryka007
őstag

Köszi !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ez bejött még1x Köszi ez most tényleg királyság MEEGY rendes 32 Bitben a Pro Street meg az ijesmik meg 128 Bitben :D:D:D:DD:D:D:D:D MÉG 1x köszi

(#762) Mach5


Mach5
aktív tag

hu anyám.Patron te aztán értesz a géphez:D hol tanultál ilyeneket?középsuli?:D

(#763) PAtr0n válasza Baryka007 (#761) üzenetére


PAtr0n
addikt

No látod! Megy az, csak akarni kell. A 9250-et meg szögeld ki a falra, megszolgált már ....
Ha valami gond lesz még vele akkor szólj. Egyeseknek a nem telepített HDMI audio szokott galibákat okozni (ez egy chip a karin amivel HD tvkhez tudsz csatlakozni), nekem pl. nem volt vele gond. Ha rejtélyes módon fagyásokat, újraindulásokat tapasztalsz az lesz a baj. De mondom, nálam nem volt gond vele...

Mach5: Már áltálános iskola óta érdekeltek a gépek, amit tanultam azt tapasztalatból tudom. ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#764) Baryka007


Baryka007
őstag

Ki is rakom a falra :D eladni nem érdemes szerintem nemsok haszon lenne belőle :S
Amúgy szerintem nemlesz a HD (chippel probléma) mivel a családban4 tv van éscsak az egyik HD de az a szüleimé azt enyém meg egy régi képcsöves :D nemhinném hogy az HD :) Még1 x köszi

(#765) Mach5


Mach5
aktív tag

patron engem is érdekel a gép de mi sulinkba általánosba 8.adikba szart se tanitanak infon csak olyat h leszedni internetröl ujságot és hasábokra szedni meg ilyeneket:S én is megtanulnám ezeket ha lenne egy olyan értelmes ember aki értelmes dolgokat tanit:D

(#766) Baryka007


Baryka007
őstag

Ferr vagyis Mach a Batch Program írást se tanítják általánosba de én megtanultam !!! ezt te is tod
Tehát tapasztald ki pl először a nevekkel ismerkedj mit jelent a GPU stb... érted? aztánmeg értsd meg énsem értem mégcsa a jelentésüket tudom a dolgoknak meghogy mit csinálnak... de szerintem patron is így kezdte !!! attól függetlenül elismerésem neki hogy eddig eljutott

[ Szerkesztve ]

(#767) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Minél többet foglalkoztok a géppel, és utánanéztek dolgoknak, annál jobban fog menni. Egy szakmát is csak úgy tanulsz meg ha érdekel az amit csinálsz. Csak nem szabad sikertelenség után elkeseredni. Csinálni kell, és lesz sok sikerélmény ;)

Nekem sem tanították .... megtanultam ;)

Ne de vége az offnak, csak témába illő dolgokat írjatok ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#768) Mach5


Mach5
aktív tag

bocs patron hogy megint basztatlak:D tudsz olyan honlapot ahol vanak ilyen cucok?hogy gépröl többet lehesen tudni mert interneten másképt nem tudok tanulni ha googleba aztse tudom mit irjak be:D meg ha nem tudom a honlap cimet ahol vannak ilyenek.

(#769) Janiahegyrol


Janiahegyrol
csendes tag

Üdv! Nekem egy Sapphire Radeon 3650 kártyám van. Valami hasonlót művel. Az xp elindul ugyan, még mennek is az alap dolgok, MSN, böngésző, skype, stb. Azonban, ha valami komolyabb játékot indítok el, pl. Need for Speed Under Cover, akkor kék halált ha a rendszer, közli, hogy vagy a video kártya vagy a hardvere hibás és valamiyen dll fájt hiányol. Rosszabb esetben kikapcsoja a monitort, de a játék fut tovább. Az ATI honlapján e lehet tölteni egy hotfixet. Nekem az sem segített. Vista alatt kifogástalan a kártya. Lehet nálad is valami szoftver gond lesz.

(#770) Baryka007 válasza Janiahegyrol (#769) üzenetére


Baryka007
őstag

Ha volt előzőleg egy másik kártyád és nemtetted a kártya csere óta újra a windows-t akkor lehet hogy az előző kártyának a Driveréből maradtak kis filek akkor is ha rendessen uninstalláltad erre ajánlom ezt a programot töröld le a HD3650 Driverét is meg az előzőt is ha talál még abból fileokat aztán telepisd vissza a HD3650-et itt a
link

Mégvalami ha ez nemjön be kérdezd meg Patront !!! nemkell privizni itt is megkérdezheted tőle szinte minden nap fentvan !!!

[ Szerkesztve ]

(#771) Janiahegyrol válasza Baryka007 (#770) üzenetére


Janiahegyrol
csendes tag

Vicces a dolog ez már a 3.ik újra installált win a gépen. A kártya kb 4 hónapos, kezdetben nem volt csak egy egy fagyás, aztán szépen lassan szaporodott a dolog most már kb. 2-3 perc játék után fagy. Szereztem egy másik ugyan olyan kártyát, az is ugyan ezt műveli. Beindul, játéknál lefagy, kikapcsol monitor. A gyári driver lemez telepítésénél sárga háromszögben felkiáltó jeles üzenetet küld, kb. avval a szöveggel, hogy a kártya biztonságos működése érdekében a control center bizonyos dolgokat nem engedélyez. A mégszebb: Az ati oldaláról leszedett 8-12agp-hotfix_xp32_dd_cc_72281 fájl letöltése és telepítése után a kártya 640x480 16 bit 16 színnel volt hajandó eindulni 60 Hz-s monitorfrissítéssel. :O Ezek után a szomszéd gépéből kitéptük a 7600-as GeForce-t Beraktuk, detonator install. Minden megy órákon keresztül reccsenés nélül. Minden letakarít, ATI vissza install, fagyás. :Y Tehát kiküszöböltük, azt hogy bármi más szívasson. Meg fogom próbálni a fentebb említett dolgokat, hátha használ. :W

(#772) PAtr0n válasza Janiahegyrol (#771) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ha kicsit visszaolvasol akkor rájössz mi okozza a problémát ;)
De segítek:
Egyik ezzel kapcsolatos hsz-em.
Ha ebből nem derül ki mi a baj akkor segítek a továbbiakban ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#773) Janiahegyrol válasza PAtr0n (#742) üzenetére


Janiahegyrol
csendes tag

Üdv!

Most így reggel friss fejjel végig csináltam a fentebb említett dolgokat. Letöltöttem a takarító programot, letakarítottam mindenféle driver file-t. Utána akartam volt telepíteni a leírásban szereplő 8-12xp32_dd_ccc_wdm_enu_72271 fájlt. Telepítés és aszongya telepítő, hogy nincs olyan chip, meg hardver stb, amivel ő működni bírna. :DD Kerestem egy másik hotfix. aminek a vége 72281 tehát valszeg újabb. Az hajlandó volt települni. Gép ujraindul, 640x480 8bpp 60Hz. :DD Átállítom normális felbontás, NFS UC indít, autó, brumm, brumm, brúúúúúúúú....megfagyott! :O

Hol is kell kutatni azután a valami után? C:\Ati...

(#774) Baryka007 válasza Janiahegyrol (#773) üzenetére


Baryka007
őstag

Nemlehet hogy teneked másik program kell mertha jól értelmeztem amit mondtál csak akkor indult el 8bbp -ben mikor feltelpítetted neki ezt 8-12xp32_dd_ccc_wdm_enu_72271

szerintem leglábbis lehetséges hogy ez nemkompatibilis a gépedhez ha kompatibilis fogalmam nincs mi lehet a gond :F

(#775) Janiahegyrol válasza Baryka007 (#774) üzenetére


Janiahegyrol
csendes tag

Hát már nem is tudom mit csináljak. Most feltettem egy windowst újra, SP2-vel. Megpróbálom feltelepíteni a kártya eredeti CD lemezéről a vezérlőket.Onnan tovább lesz érdekes a dolog. Az előző win már jól össze volt kavarva, mert a gyári CD sem települt úgy ahogy kell.
A 8-12 hotfix telepítésénél az újra indítás után 640x480 8bpp 60 Hz volt amiben először elindult a kártya viszont nem települt fel a control center. az előző winnel már gondok lehettek a sok barkácsolástól. Egy kékhalál alkalmával valami dll-t hiányolt az tény. Én vagyok az idióta mert nem írtam fel mi volt az. valami 4-es szám szerepelt benne. Most a nyers winre megpróbálom telepíteni gyári Catalist.

(#776) Baryka007 válasza Janiahegyrol (#775) üzenetére


Baryka007
őstag

Tedd ezt, de a gyári catalystot nem ajánlom inkább a legúljabbat mert nekem a gyári catalysttól lement 2-4 bitbe a win em és a catalydstsem indult el edha 8.12 es van neked gyárilag azt felrakhatod

amúgy lehet hogy a HDC Audió szól közbe ahogy patron is mondta Próbáld meg letiltani a HDC Audiót Vezérlőpult>Rendszer>Eszközkezelő

[ Szerkesztve ]

(#777) Janiahegyrol válasza Baryka007 (#776) üzenetére


Janiahegyrol
csendes tag

Valószínűleg igazatok lesz a hdc audioval kapcsolatban. Még nem tiltottam le, de viszont a hangkártyát sem telepítettem. Egy SB Audigy2 van a gépben. Tehát a kopasz win+alaplap driverek+ ATI gyári vezérlő. Egyelőre több mint egy óra kemény game után sem fagy! Alakul ez!

(#778) Baryka007


Baryka007
őstag

Nalátod, hamég van vmi gondod vele csa szólj én 0-24 ig 30 percenként figyelem a fórumot :D

(#779) PAtr0n válasza Janiahegyrol (#777) üzenetére


PAtr0n
addikt

Na látom már csak alakul a dolog. Az jó ötlet volt, hogy újraraktad a Win-t, nekem is az volt a gondom eleinte, hogy nem látott a catalyst telepítő alkalmas hardvert a gépben. Win újrarakása megoldotta. A játékok fagyása, esetleg gépújraindulás, a HDMI chip miatt van ami szintén a kártyán van, de azt alap helyzetben nem telepíti a catalyst, mert kell hozzá egy Windows frissítés, ami az SP2-es winben nincs. Alap helyzetben valami "PCI device"-nak látja az eszközkezelőben, kérdőjellel. Na ő zavar be, ő produkálja a fagyásokat. Ezt úgy tudod kiküszöbölni, hogy vagy letiltod az eszközkezelőben, vagy felinstalálod. Én az utóbbit tartom elegánsabb dolognak, amihez a következő dolgok kellenek:
1. Windows KB888111xpsp2 frissítés amit a Windows oldaláról is leszedhetsz, de az bonyolultabb. Itt egy link:
KB888111
Itt download gomb megnyomása után várni kell egy picit, míg visszaszámol, de utána csak újra rá kell kattintani és letölti.
Miután ezt feltelepítetted a "PCI device"-t az eszközkezelőben felismeri, azaz ott már HDMI audio fog szerepelni, persze még kérdőjelesen mert még a drivere nincs fent.
2. Leszeded a HDMI drivert. Linkelem a 8.12-es catalysthoz megfelelőt, tehát a telepítésének a feltétele, hogy 8.12-es cata legyen fent!:
HDMIaudio
A 3.4Megás változatot szedd le. Installáld fel, persze csak ha az előbbi frissítést feltetted!

Ezután már rendesen látja majd az eszközkezelő, és ami a lényeg, hogy nem fagy többé a gép, és még használni is lehet ezt az opciót, persze csak ha erre alkalmas TV-tek is van :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#780) Mach5


Mach5
aktív tag

patron lebirnád irni Radeon9550 jelemzöit?pl mag orajel memoria orajel stb. pls

(#781) PAtr0n válasza Mach5 (#780) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ajánlom ezt az oldalt:

Ati kártyák összehasonlító táblázata

Ott van benne az eddig megjelent összes Ati széria, lehet őket összehasonlítgatni ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#782) Baryka007


Baryka007
őstag

Eezt én is megnézem :D a www.ati.com on még aztsem találtam meg hogy holvannak a kártya infói xd

(#783) Baryka007


Baryka007
őstag

Nekem fél napig tölti a weblapot szerkesztés alatt áll vagy sok file van a weblapon? a netem nem assú !!!

(#784) Baryka007


Baryka007
őstag

Bocs hogy ennyit írogatok egymás után de vki megtudná mondani kép alapján hogy az mien videó kari xd? ? ? me nekem ajándékba adtak a gépemhez régen egy Videó kari-t ésmég pici voltam nemjegyeztem meg mien és fogalmam sincs mien csak azt tom róla hogy 64 mb-os xD és elszeretném adni xD bár egyszer elfüstölt pedig soha nemhajtottam csak 7-8 órákat játszottam előtte durva pc game ekkel
a minőségért elnézést kérek csa ellopták a Sony Ericsson K770-imet nemtok mivel fényképezni fényképező gép a nővéremnek van de eldugja előlem xD nemtom holvan

Tom hogy hülye kérdés nem is várom biztosra a választ márha lesz de az emberekben szinte mindenkibe bennvan a kíváncsiság nemigaz?

http://users1.ml.mindenkilapja.hu/users/mta/uploads/hjhj.jpg <<<<a KÉP

[ Szerkesztve ]

(#785) hucsikoi válasza Baryka007 (#784) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Próbáld meg elkérni azt a fényképezőt, mert ebből a képből semmit sem lehet megállapítani. :R

Próbáld ezt: http://ati.amd.com/products/index.html

[ Szerkesztve ]

(#786) djrobaa


djrobaa
aktív tag

Sziasztok.

Szereztem itt a PHn egy Sapphire Radeon HD3650 512Mb GDDR3 VGAt. Everestel nézem az órajeleit ilyet ir nekem hogy 300Mhz GPU 800Mhz RAM, holott a GPU 725Mhz.

GPU-Z jól irja, de Everest nem. 4.60.1500as van Everestből. Nemtom milehet vele.

Normális dolog ez?

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#787) TTomax válasza djrobaa (#786) üzenetére


TTomax
nagyúr

Igen normális...3D-s terhelés alatt megemeli az órajeleit,ezt nevezik powerplay-nek

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#788) Speed® válasza djrobaa (#786) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Normális, Powerplaynek hívják, energiatakarékossági feauture.
Everest jól látja, pihinél (2Dben) annyira veszi vissza magát :K

No, így jár aki teaszürcsölés közben félkézzel gépelget ;)

[ Szerkesztve ]

(#789) djrobaa válasza Speed® (#788) üzenetére


djrobaa
aktív tag

Köszi szépen mindkettőtöknek a választ. Kezdtem megilyedni. Kicsit furcsa volt a dolog.

:R :R

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#790) infectedmann


infectedmann
őstag

Elég furcsa dolgot vettem észre mikor visszatetetm a gépbe a TV-Tuner kártyámat.
Míg a windows teljesen be nem bootol addig szépen forog a vidkarim hűtőventillátora, utána pedig szépen megáll és meg sem mozdul.
Nem próbáltam meg HD filmet indítani vagy valami játékot, hogy akkor mit csinála, de lehet nem hiszem, hogy pl. a CCC legkapcsolja a ventiket ha a vga nincs terhelve.

Egy Sapphire HD 3650 512MB DDR2 PCI-E kártyáról van szó.

(#791) yyani


yyani
csendes tag

BUÉK mindenkinek!
Tovább folytattam a küzdelmet Sapphire Radeon 3650 HD-val. Amit itt a topicon javasoltatok, azt mind mind eljátszottam, letöltöttem, telepítettem. Voltak bizonyos pozitív változások, de a végeredmény ugyan az lett. 3D játékoknál fagyhalál.
Kitéptem a gépből és garanciális lévén visszamentem vele a boltba. Meglepően normálisak voltak, kicserélték a kártyát. Mondtam vinnék valami más kártyát, ebbe is beeegyeztek. Kis ráfizetéssel egy ASUS AH3650-et hoztam el. Alapból feltelepítve itt is volt fagyás, de megcsinátam amit javasoltatok és azóta ez a kártya hibátlanul működik. A két fájlból amit írtatok, hogy telepíteni kell, a 8881111.exe -vagy valami ilyesmi volt a neve- ennek a kártyának a telepítőjén szerepelt, csak a másikat kell külön telepíteni ami a bridge funkciót aktivizálja. Azóta valóban hibátlan a kártya. :C

(#792) yyani


yyani
csendes tag

Jaj bocs!!! Eddig Janiahegyröl néven szenvedtem és idegesítettelek benneteket! Azon a néven valamiért nem enged be a rendszer.

(#793) PAtr0n válasza yyani (#791) üzenetére


PAtr0n
addikt

Sajnos akkor tényleg kifogtál egy hibás karit. Ez ilyen, néha kifogja az ember.
Valószínűleg az újabb szériás karik telepítőlemezére már ráteszik a win frissítést is, de nem értem hogy egyúttal magát a HDMI drivert miért nem :F
Ahogy már lentebb is írtam valamelyik hsz-ben, hogy nem mindegyik kártya (ill konfig. erre később kitérek) igényli a HDMI feltelepítését, vígan elfut a minden, miközben az eszközkezelőben meg ott virít a "PCI device" felirat kérdőjellel. Nekem is így futott Powercolor HD3650 tök stabilan, csak azért jártam utána az egész HDMI szarságnak, hogy végre tűnjön el az eszközkezelőből a kérdőjel. Előbb zárójelben írtam, hogy konfig miatt is előjöhetnek a fagyások. Míg az én előző gépemben vígan futott a kari HDMI telepítés nélkül is, addig akinek eladtam, nála már produkálta a fagyásokat játékok alatt. Miután megcsinálta a HDMI telepítési procedúrát, überfasza lett minden.

Ezért ajánlom minden meglévő és leendő HD3650 tulajnak hogy a #779-es hsz-ben leírtak alapján járjon el e kártyával bármilyen gyártó terméke is, még akkor is ha az látszólag stabilan működik, mert ezzel a hirtelen lefagyások, újraindulások, fekete képernyő megszűnnek!

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#794) Baryka007


Baryka007
őstag

Bocsi hogy ilyen sokáig tartott mire vissza írok csa újj vidi kari újj Game-k sok időveszteség xD
adom a linkeket két képet csináltam a régi videó karimról ( amit megkéne mondani mien típus xDD )
link1 link2

evvel a fénkyéppel kicsit máshogyan néz ki a felbontása is ÓRBITÁLIS xd

(#795) infectedmann válasza PAtr0n (#779) üzenetére


infectedmann
őstag

Köszöntem szépen ezt a leírást. Eddig az istenért sem tudtam, hogy mi a fene akar az eszközkezelőben az a HD audio szarság lenni miután fel van téve az audio driver.
SP3 alatt csak feltettem azt a 3.4 megás ati drivert és el is tűnt a szép sárga kérdőjel ;)

(#796) PAtr0n válasza infectedmann (#795) üzenetére


PAtr0n
addikt

Mivel neked SP3-mas wined van, így abban az a frissítés már eleve benne van, azért van az eszközkezelőben egyből a HD audio felirat kérdőjellel. SP2-nél érvényes az az eljárási procedúra amit leírtam. Az újabb catalystokban pedig benne van a HDMI driver, tehát SP3 + 8.12 driverrel tuti jó lesz egyből minden.

Baryka007: Én egy Ati 7000-es vagy akörülinek nézem, és több mint valószínű, hogy 64mega DDR1-es memória van rajta.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#797) PAtr0n válasza Baryka007 (#794) üzenetére


PAtr0n
addikt

Néztem a 9200 és a 7000 közötti hasonlóságot, és sok minden egyezik, de sok mindenben nem pl. kapásból a színe. Szinte biztosra veszem, hogy a tied még a 7000-es szériából való.
9200
és az is több mint valószínű, hogy a te 9250esed is hasonlít a 9200-re ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#798) Baryka007 válasza PAtr0n (#796) üzenetére


Baryka007
őstag

Igen azt tudtam hogy 64 megas csak aztnem hogy mien
amúgy igen hasonlít a 9250 esem a 9200 ra :D bár elég szar mind2 XD
( lehet hogy már múzeum is adna érte pénzt megkérdem őket hátha többet adnak érte mint az informatikusok XD )
amúgy 5 éve vettük azt a karit mikor a gépet is megvettük de holnap cserléem le a gépemet :D:D:D:D bár szarul jártam

hozzáfogok a story hoz nemmuszáj végig olvasni

ugye megrendeltem az Ati Radeon HD3650 et AGP most apám úgy döntött vesz egy újj gépet jóó de az 100% PCIe lesz mertmá nemhiszem hogy gyártanak AGP-s alaplapot, szar most egy Videó karival szegényebb vok :S

[ Szerkesztve ]

(#799) Baryka007


Baryka007
őstag

HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ ÁLLAT NEKEM VAN A LEGJOBB FATHEROM xd
úgyvolt hogy ma jön meg a Videó kari erre apám szól rakjam össze a gépemet

bemegyünk ÚJ ALAPLA MINDEN ÉS ATI RADEON HD4850 ET KAPTAM 1GB-SEEEET :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

ÚJ ALAPLAPOT KAPTAM MEG MINDEN XDD

[ Szerkesztve ]

(#800) PAtr0n válasza Baryka007 (#799) üzenetére


PAtr0n
addikt

Örülhetsz is, tényleg jó géped lesz ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.