Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) keIdor


keIdor
titán

Még egy R.O.G. lap van érkezőben, mégpedig az X48-as...
Két változat lesz itt is: -Rampage Formula (DDR2), -Rampage Extreme (DDR3)
A lap teljesen úgy néz ki, mint a Maximus család, csak egy különbség lesz, mégpedig a chipset.

Rampage Formula

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2) Gorneck válasza keIdor (#1) üzenetére


Gorneck
titán

LoL!

Gorneck#1239

(#3) keIdor válasza Gorneck (#2) üzenetére


keIdor
titán

Valahogy nekem is ez a "szó" jutott elösszőr eszembe... :D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4) SzlobiG válasza keIdor (#3) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nekem meg az, hogy ennek is már mi értelme?:(

(#5) Gorneck válasza SzlobiG (#4) üzenetére


Gorneck
titán

Hááát azé LoL! :D

Gorneck#1239

(#6) keIdor válasza Gorneck (#5) üzenetére


keIdor
titán

:DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7) Overlocker


Overlocker
veterán

DFI X48 elég jó lett úgy hallom, hátha ez is.. :))

(#8) keIdor válasza Overlocker (#7) üzenetére


keIdor
titán

És az X48 milyen lett az X38-hoz képest? Mert utobbi elég nagy katasztrófa lett...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9) Gorneck válasza Overlocker (#7) üzenetére


Gorneck
titán

Megfizethetőbb lap nincs ami jól sikerült!? :D

Gorneck#1239

(#10) keIdor válasza Gorneck (#9) üzenetére


keIdor
titán

Te DS3-ad, Abit IP35, P5K-E... olcsó (30k alatt) és mindenre elég.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11) #72042496 válasza keIdor (#1) üzenetére


#72042496
törölt tag

Egyre állatabb nevet adnak ezeknek a lapoknak! :D

(#12) Gorneck válasza #72042496 (#11) üzenetére


Gorneck
titán

A kinézet is az...nem csak a név...

Gorneck#1239

(#13) Overlocker válasza keIdor (#8) üzenetére


Overlocker
veterán

Nem tudom, csak úgy hallottam jobb..majd meglássuk ha lesz..

Gorneck23: Gondolom lesz, csak nem Rampage névvel :D

(#14) Gorneck válasza Overlocker (#13) üzenetére


Gorneck
titán

Jaaa az csak 50k lesz! :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#15) #72042496 válasza Gorneck (#12) üzenetére


#72042496
törölt tag

Pofára nekem nem jönnek be, bár tudom, nem ez számít. Főleg, hogy pár nap, s belépek a vízhűtésesek táborába (már ha végre összejönnek a dolgok) - így úgyis mindegy, milyen a gyári borda, csak könnyű legyen leszedni. :D

Bízom benne, hogy a chipset tudása rendben lesz...

Elsőre nekem is a Redneck Rampage ugrott be, megyek is, előkeresem a pajszert. :D

(#16) tlac válasza keIdor (#1) üzenetére


tlac
nagyúr

mintha egy úthenger ment volna át rajta :D

(#17) Martin2004


Martin2004
tag

lehet, hogy csak a megvilágítás miatt, de a barnás szín miatt olyan, mint egy katonai cucc.. :D

Az emberek nem abban különböznek egymástól, hogy kinek mennyi esze van, hanem, hogy ki mennyire tudja azt használni.

(#18) leviske


leviske
veterán

Enyi erővel kiadhatták volna Maximus 2.0 néven... :( Nem baj, így legalább eltudják adni 70k-ért. :)) :C

Amugy mi a konkrét problémátok az X38-al? Az, hogy alig jobb, mint a P35, vagy vakami más... komolyabb? :F

(#19) ImI87 válasza keIdor (#1) üzenetére


ImI87
őstag

Na látom te megelőztél a topikkal :B, szóval az enyém fölösleges

Én meg megörültem h nyithatok egy topicot aminek értelme is van.......... :O

Hogy kell elintézni, hogy töröljenek egy topicot? Mod-oknak kell szólni vagy mi?

ImI

(#20) Gorneck válasza ImI87 (#19) üzenetére


Gorneck
titán

[link]

Gorneck#1239

(#21) ImI87 válasza Gorneck (#20) üzenetére


ImI87
őstag

köszi

(#22) leviske


leviske
veterán

Az árára azért kíváncsi lennék... ha a maximus árában lesz, akkor gondolom jobban megéri, mint a maximus, de drágábban semmi képp.... Ti hogy látjátok? :F

(#23) X@b3e válasza leviske (#22) üzenetére


X@b3e
addikt

Ez logikus következtetés, de egy időben nem valószínű, hogy a 2 lap egy árban lesz. Vagy nem lesz több Maximus, vagy pedig ez drágább lesz.

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#24) Nyugdíjas válasza leviske (#18) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Az hogy nem jobb,viszont cserébe jóval drágább :K

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#25) SimonYana


SimonYana
addikt

No megint egy kis szívás lesz vajon? Vagy végre lesz egy jó deszka is? :))

® SimonYana ®

(#26) X@b3e válasza SimonYana (#25) üzenetére


X@b3e
addikt

Senki ne számítson nagy különbségekre.. Más nevet kapott a lap, a chipset pedig 38-ról 48-ra változott, mint már több helyen le lett írva, a chip finomhangolása, válogatott X38-ak lesznek X48 névvel illetve.

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#27) leviske válasza X@b3e (#23) üzenetére


leviske
veterán

Abból következtettem, hogy talán egy árban lennének, mer már elkezdtek fogyni a maximus-ok....ahol meg kapható, ott drágább lett. Gianninál is 5k-t emelkedett az áruk.... :F

Örülnék, ha kijönne januárban, de a kedves intel áthúzta a terveimet.... :(((

(#26) X@b3e: ahogy nézegettem tesztet (P5E3 Premium vs. P5E3 Deluxe) semmi különbség nincs a két chip között... sőt, van ahol lassabb a X48... :F Én csak azért gondolkodtam el a Rampage-en, mert talán kevesebb probléma lesz vele (bár nem hallottam komolyabb problémát a Maximus-ról sem...csak, hogy nagyon melegedik... ez pedig nem hinném, hogy olyan végzetesen változik a Rampage-ben). :F Örülnék, ha megjelenne januárban (mint írtam is), de nem fogok rá várni februárig... ha észrevehető problémáim lesznek a Maximussal, akkor eladom, vagy becserélem az egyik kiskerben Rampage-re.. :))

[ Szerkesztve ]

(#28) keIdor válasza leviske (#27) üzenetére


keIdor
titán

Miért erőled annyira az X családot? P35-el sokkal jobban járnál vagy CrossFire lesz?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29) jugeen válasza keIdor (#28) üzenetére


jugeen
addikt

ha az anyagiakat nézzük, akkor lehet, hogy jobban jár.....

(#30) leviske válasza keIdor (#28) üzenetére


leviske
veterán

Két HD3870-et szeretnék... azoknak meg jobb lenne, ha 2db 16x slot van :)

(#31) keIdor válasza leviske (#30) üzenetére


keIdor
titán

Így már világos...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#32) Nyugdíjas válasza leviske (#30) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

jogos:)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#33) leviske


leviske
veterán

Ennyire nem érdekel senkit a rampage???? :F

(#34) Keldor papa : szerintem onnantól nem érdekes, mikor már kijött.... ilyenkor még lehet fantáziálni. :B :U :))

[ Szerkesztve ]

(#34) keIdor válasza leviske (#33) üzenetére


keIdor
titán

Aggyá egyet és érdekelni fog :D egyébként még ki se jöttt...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#35) subpixels


subpixels
tag

Mikor van a X48 család hivatalos premierje? és mikortól lehet kapni x48 lapkákat Mo.?

(#36) SimonYana válasza subpixels (#35) üzenetére


SimonYana
addikt

Majd ha elfogyasztottuk az X38-ast! :))
Csúztatják 2 hónapot.

® SimonYana ®

(#37) leviske válasza subpixels (#35) üzenetére


leviske
veterán

Elvileg Február, Március környékén jön... mint a yorkfield. :)

(#38) SimonYana válasza leviske (#37) üzenetére


SimonYana
addikt

Majd elkezdik lassan teriteni DDR3-al hátha valaki mindent lecserél.Lapot,ramot,procit!
Ha nem megy majd később rátolják a DDR2-es változatot.Ne legyen igazam,de ezek már spekulánsok! Az Asus szerintem élből DDR3-al indítja! :Y

® SimonYana ®

(#39) leviske válasza SimonYana (#38) üzenetére


leviske
veterán

Én valószínűleg januárban megveszem a maximust és hatalmasat fogok röhögni, ha a Rampage Formula is ddr3-as lesz és nem csak a extreme... :) Bár az igaz, hogy elméletileg a x48 nem támogatná a ddr2-t. :)

(#40) Achill3uS válasza leviske (#39) üzenetére


Achill3uS
veterán

elég ha megnézed a képen a slotokat, az bizony DDR2, és különben is a Formula család eddigi dagjai mind 1-től 1-ig DDR2-esek voltak, ezen nem fog Asus változtatni az biztos.

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#41) westlake válasza keIdor (#1) üzenetére


westlake
félisten

a bios is ugyanaz lesz? ;] :P (remelem a memoria feszreszevel csinalnak valamit, mert a formulan hibas)
4#: ez egy uj chipsetes lap.. miert ne lenne ertelme? vagy esetleg az uj chipsetnek nincs ertelme?
#8: szerintem ugyanaz a ket chipset..
#18: az a problemank (legalabbis az enyem), hogy semmi gyakorlati haszna nincs a p35-el szemben..
#22: ket lehetoseg van.. az egyik az, hogy az asus hivatalosan nem fogja a ket lapot egymas mellett arulni.. magyarul a maximus formula eltunik a rendelesi listakrol (ala intel extrem procik).. a masik lehetoseg pedig az, hogy a rampage fog annyiba kerulni, mint a formula, a formulanak meg csokkentik az arat.. az is lehet, hogy az asus megdragabban fogja adni a ramapage-t, mint most a formulat, de ez eleg nevetseges huzas lenne a reszukrol..
#33: de erdekel, csak eppen a chipset "tudatlansaga" miatt sokan mar szkeptikusan fogadjak az uj lapokat (x szerias chipset)
#39: lesznek uj ddr2-es lapok meg eleg sokaig.. amig ilyen magas a ddr3 ara, addig egyik gyarto sem tehet maganak keresztbe azzal, hogy csak ddr3-as lapot dob piacra..

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#42) westlake


westlake
félisten

a 0207-es bios mar kijott.. de minek?! :D

Play nice!

(#43) Nyugdíjas válasza westlake (#42) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Túl proaktiv az ASUS:DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#44) leviske


leviske
veterán

Semmi esély arra, hogy a Rampage kijön januárban? :F

(#45) Keldor papa: :O

[ Szerkesztve ]

(#45) keIdor válasza leviske (#44) üzenetére


keIdor
titán

Elvileg az X48 csúszik Márciusra, szóval szerintem nem sok...:(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#46) SimonYana válasza keIdor (#45) üzenetére


SimonYana
addikt

Elég szomorú ez a csúszás vagy csúsztatás.Addig elkoptatunk még simán egy X38-at.Könnyeblesz talán eladni tavaszal egy x38-at mint egy P-35-öt,de lehet tévedek. :R

® SimonYana ®

(#47) leviske válasza SimonYana (#46) üzenetére


leviske
veterán

Biztos, hogy könnyebb, de nem mind1, hogy mekkora veszteséggel. Vegyük azt, hogy veszel egy P5E-t 45k-ért...azt tavasszal már 30k-nál nem tudod majd többért eladni (ha annyiért eltudod adni), míg egy P5K-t megveszel most mondjuk 24k-ért és tavasszal még mindíg el tudod adni olyan 17-20k-ért. :)

(#48) SimonYana válasza leviske (#47) üzenetére


SimonYana
addikt

Viszont a P5K-k ban tuti szar a raid ICH9.Legalábbis a P5K DX-et ezért adtam el.Ha be raktam egy raid karit akkor egy az egyben el is tünt az alaplapi Raid tömb.Úgyhogy ott valami negyon nem stimmel.Kérdés mi a helyzet az X38-asoknál. :U

® SimonYana ®

(#49) leviske


leviske
veterán

[Link] :F

[ Módosította: Racecam ]

(#50) Nyugdíjas válasza leviske (#49) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ezen csodálkozunk?:U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.