Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) subaruwrc válasza tom_tol (#550) üzenetére


subaruwrc
félisten

580-590-en primeoltál? :Y az baráti :D
mod: 550-en lehet laza a pl10. csak p45-be 500-on a 9 se megy ezért itt még be se próbáltam :))
Beowulf78 legfrisebb drivert használd.

[ Szerkesztve ]

(#552) subaruwrc válasza subaruwrc (#551) üzenetére


subaruwrc
félisten

550/ pl9 bsod. lehet oda már kevés az 1.43v mch fesz.

(#553) Beowulf_78 válasza subaruwrc (#551) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Gondolom ez a legfrissebb. :U A kérdés arra irányult hogy X38 inf driver helyett lehet e használni az X48 inf drivert... :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#554) Overlocker válasza Beowulf_78 (#537) üzenetére


Overlocker
veterán

Megbizható forrásból van, amúgy meg nem kötelező kipróbálni.. :D :P

(#555) Beowulf_78 válasza Overlocker (#554) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Okés, értem. De hogy hogy nincs link? Valahol csak fent van nem? :U Vagy sufnis bios, Pistike beszívott péntek este, azt képzelte hogy ő a "bízd a hackerre" főszereplője és átírta a 0403-as bios-t.. :DDD :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#556) Overlocker válasza Beowulf_78 (#555) üzenetére


Overlocker
veterán

Milyen link? Egyik belsős külföldi emberkétől van..

(#557) Overlocker


Overlocker
veterán

Infot kaptam Rampage Extreme árról.., úgy néz ki Striker II Extreme ára körül lesz vagy picivel alatta!!

(#558) Szatesz válasza Overlocker (#557) üzenetére


Szatesz
őstag

Nah az szuper alig varom mar:D

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#559) Beowulf_78 válasza Overlocker (#556) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Ok.
Arról van infód hogy béta vagy nem béta? :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#560) Erebosz


Erebosz
csendes tag

Az a poen hogy még akciózzák is :)
[link]

Asus P5E3 Premium/Wifi@AP | Intel Core 2 Quad Q6600 | G.SKILL DDR3 PC 10600 CL7 2x1GB | Powercolor HD 4870 512MB GDDR5 | TR Ultra-120 Extreme | Samsung F1 750GB | Hitachi 500GB | CM Centurion 590 | Enermax Pro 82 625Watt | LiteOn DVD±RW | Dell 2408WFP

(#561) Beowulf_78 válasza Overlocker (#556) üzenetére


Beowulf_78
addikt

beta bios 0408, 7/10/2008 fixed that 3rd party sata/raid controler support... ennyi elég lett volna. :U Lehet felteszem és kipróbálom. ;)
Mindennek nekem kell utánajárni? :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#562) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Egyébként egyenlőre 0403 biossal se tudok jobb eredményt elérni Prime stabilan Vista X64 alatt 466x8 fsb-nél... :F :W
Egy pár beállítás hátha valaki látja, mi lehet a kakukktojás az értékekben:

CPU: idle 1,5V load 1,44V (load line calibration off)
FSB VTT: 1,44V
NB : 1,55V
SB: 1,14V
PLL: 1,52V
DIMM: 2,16V
DIMM VTT: 1,07V

Ötlet? :U :R

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#563) subaruwrc válasza Beowulf_78 (#562) üzenetére


subaruwrc
félisten

hát annyi tuti hogy az nb fesz baromisok. 1.43v elég 550-hez. én a cpu pll-nek küldeném még.
hogy számszerüsítsek
NB-1.45v
PLL: 1.55-1.6v

[ Szerkesztve ]

(#564) tabrev válasza Beowulf_78 (#562) üzenetére


tabrev
tag

Azt azért nem árt figyelembe venned, hogy Q6600-ad van ;) subaru és én is 8200-vel toljuk... meg ugye a 8x466=3728 :Y ami valljuk meg nem olyan rossz eredmény prime stabilan.
Nekem minden fesz értékem zöldben van és úgy megy 8x500-at 1:1-be a rammal. Persze ez nem nagy eredmény tudva, hogy subaru 6xx-en hajtotta, de a 466-hoz már szép, de gondolom - sőt biztos - hogy itt jön ki a quad és a sima core 2 közötti különbség feszek terén.

(#565) subaruwrc válasza tabrev (#564) üzenetére


subaruwrc
félisten

de neki a maximum kell. ahogy ismerem most is primeol :D azt se felejtsük el hogy a 600+ max valid volt. mondjuk hogy 590-en bootol az fincsibb :D

(#566) tabrev válasza subaruwrc (#565) üzenetére


tabrev
tag

De 590 nem prime stabil... ő pedig prime stabil értéket szeretne ;) szerintem ahhoz a 466x8 nagyon kellemes eredmény quad-dal.

[ Szerkesztve ]

(#567) subaruwrc válasza tabrev (#566) üzenetére


subaruwrc
félisten

igen kellemes az a quad. ami az 590 prime stabilat illeti ;] ami késik.... :D

(#568) tabrev válasza subaruwrc (#567) üzenetére


tabrev
tag

:DDD

(#569) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Az a gondom hogy XP SP2 alatt elértem a 3824mhz-et... :W és Vista alatt is el szeretném érni, bár most már úgy gondolom ez nem fog menni, attól függetlenül hogy jó ez a 8x466 is. :F Nem fér a fejembe hogy a pöcsbe nem megy annyit Vista alatt.:U [link]
Ráadásul a jobb tuning reményében áltam át a Rampage BIOS-ra ami jelenleg 5% előnyhöz sem juttatott. :( Feltetttem Over által közzétett 0408-at is hátha majd ez..de ezzel sem akarja azt amit XP alatt. Ami viszont érdekes, ha a Vista-t csökkentett mód+hálózat-ban indítom, akkor azért jóval tovább bírja a Prime smallFFT. :Y Lehet így kellene futtatnom?
Vagy bele kellene törődnöm hogy kevesebbet megy Vista alatt és ennyivel? :U :F

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#570) tabrev válasza Beowulf_78 (#569) üzenetére


tabrev
tag

Mondjuk én anno próbáltam - még a vágyott 1200mhz ram miatt - xp alatt is tesztelni, nekem nem hozott pozitívumot a másik oprendszer. Szerintem - ha vistát akarsz eztán használni - akkor törődj bele. Én a beletörődés miatt váltottam ramot :DDD Persze ez nem rábeszélés ;]

(#571) subaruwrc válasza Beowulf_78 (#569) üzenetére


subaruwrc
félisten

rampage biosra? a lapod is rampage nem? cpu pll-nek adtál kakaót amit mondtam?
ha a blend hasal el lehet túlmelegszik a lap. megnézted a hítpájpot hogy fennt van e rendesen? enyém pl laza volt. túlmelegedhet a chipset főleg quad alatt és már el is dobja magát.

[ Szerkesztve ]

(#572) Beowulf_78 válasza subaruwrc (#571) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Maximus ez.. Rampage biossal. :DDD
PLL-nek még nem adtam. Mennyi a max. amit 24/7-be még adható a PLL-nek?
Néztem szoftveresen...alapban 50 fok az északi híd, primeoltatva 60-62. Sztem X38-hoz képest nem sok az idle és load érték. smallFFT-vel küzdöttem eddig. De az sem akarja 466-nál feljebb. :U

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#573) tabrev válasza Beowulf_78 (#572) üzenetére


tabrev
tag

Eredeti X48 mi? :DDD
Nekem max 38C az NB - igaz vízzel 1,57v-vel (bios-ban 1,55v állítva). + fontos lehet esetleg, hogy én hiába adtam nagyobb feszt az NB-nek, nem ment el tovább észrevehetően se a proc, se a ram...

(#574) subaruwrc válasza Beowulf_78 (#572) üzenetére


subaruwrc
félisten

nab.....meg :DDD te direkt szivatsz engem :)) akkor szerintem cseszheted... igazi rampagebe menne az jobban is. ( nem nem nézzük meg a lapomba :DDD )

(#575) SzlobiG válasza Beowulf_78 (#572) üzenetére


SzlobiG
félisten

Az a rampage bios kb annyit ér, hogy semmit.:D

(#576) Beowulf_78 válasza SzlobiG (#575) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Ezt most már én is így gondolom csak nem értem azokat akik eddig arról számoltak be hogy 10-20-30 fsb-vel is többet értek el mint Maximus biossal azok honnan vették... :F Mert ezek után, ha az én prémium cuccaimmal sem megy jobban ezzel a biossal, akkor kicsit szkeptikus vagyok az ilyesfajta eredmények bemondása hallatán ami nem fedheti a valóságot. :U
Lehet akkor a 466fsb-t próbálom minnél kevesebb fesz többlettel elérni. Bele kell törődnöm hogy Vista alatt ennyit tud.

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#577) SzlobiG válasza Beowulf_78 (#576) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nekem már csomószor volt fennt és soha nem tudtam többet elérni vele szal csak arra jó, hogy a Rampage Logó fogad amikor bekapcsolod a gépet, meg többmindent tudsz állítani ami amúgysem működik nagyrészt.:D Jah a 10-20-30FSB helyett 50-100-al többet tudna még meg is érné felrakni, de semmit nem ér mivel nincs alá a megfelelő hardver...

[ Szerkesztve ]

(#578) Beowulf_78 válasza subaruwrc (#574) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Ezt most nem értem. :F Semmi köze a dolgokhoz hogy X38 van moddolva vagy valós X48. :U
Ez a lap ment XP alatt ezzel a procival 478FSB-t. Amit kétlek hogy valós X48-ban felül tudta volna überelni. Sőt! 2 napig volt szerencsém egy Giga X48 DQ6-hoz is. Ebben 445fsb felett XP alatt is eldobálta magát ez a proci. :U :F Szóval a a valós X48 kapcsolatban rossz élményeim vannak, és kétlem hogy többet tudna FSB-ben mint az X38. Hozzáteszem...Q6600-tal!

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#579) Martin2004


Martin2004
tag

Nekem a rampage BIOSA marhára nem jött be, 430-ról visszaestem 375-re P5E-n, szintén q 6600-val. P5E Deluxe bios, ment szépen, de eredményt nem hozott. Mondjuk ki, a toldozás az csak toldozás. :-) Ezért is állok át P45-re. :D

[ Szerkesztve ]

Az emberek nem abban különböznek egymástól, hogy kinek mennyi esze van, hanem, hogy ki mennyire tudja azt használni.

(#580) subaruwrc válasza Beowulf_78 (#578) üzenetére


subaruwrc
félisten

lehet mégis ki kéne próbálni :DDD igenis sok köze van. x38-x48 között van nem kevés különbség.... egy bios nem fogja neked azt nyújtani mint a komplett lap. de ahogy érzed.

[ Szerkesztve ]

(#581) Beowulf_78 válasza Martin2004 (#579) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Lehet én is visszateszem a Maximus bios-át. :U Nem megy jobban a Rampage-al...akkor minek maradjon? :F Sőt szvsz. stabilabb is volt egy kicsit. :B :F

subaruwrc: Mégis milyen különbségre gondolsz Maximus és Rampage között ami a tuningban előnyökhöz juttatná a Rampage-ot? :U Mert mint írtam még egy ekkora fos lapot mint a giga X48 Dq6...nem láttam. :( Pedig X48. U.a. mint ami a Rampage-on van. :U Nagyot buktam rajta 2 nap alatt és utána jött a Maximus amivel maximálisan elégedett vagyok. persze a DQ6 nem egy R.O.G. lap, de a csipszett ugyanaz. Nem vágyom még1x X48 lapra mert a DQ-val befürödtem. 55k volt, 2 nap múlva gyorsba beszámították 42k-ba mjad az akkori maximus áron 50k-ért vettem egy Maximust. :U akkor az mondtam hogy X48 nem kell többet és ehhez tartom is magam. ;) Ettől függetlenül a Rampage még jó lehet. :R

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#582) subaruwrc válasza Beowulf_78 (#581) üzenetére


subaruwrc
félisten

hát nem is tudom te láttál már x38-at stabilan 550 fsb-vel? még dual core procival se láttam. szerintem megvan a válasz a kérdésedre. a giga x48 egy fos a többi x48-hoz képest de ameddig a rampaget nem próbáltad nem hiszem h ilyen véleményt tudnál alkotni.

(#583) Zájec válasza subaruwrc (#582) üzenetére


Zájec
veterán

szerintem nem "fos" volt, hanem user error...

(#584) keIdor válasza Beowulf_78 (#578) üzenetére


keIdor
titán

Ott a lap volt a szar inkább szvsz... vagy a korai BIOS-ok...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#585) subaruwrc válasza Zájec (#583) üzenetére


subaruwrc
félisten

naja ez sem kizárható mert azért valljuk be 2 nap alatt nem lehet kiismerni egy csúcslapot. annyi azért tény hogy a giga x48 gyengusra sikerült pl a ROG lapokhoz képest ahogy olvasom. személyes tapasztalatom nincs szóval nem megkövezni. na igen amit Keldor mond sem elhanyagolható. kezdetleges bios is tud szopatni bőszen.

(#586) Beowulf_78 válasza Zájec (#583) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Látom te is úgy lettél addikt mint sokan mások, hogy fingod sincs a hardverekről. Bár tény. Ahhoz hogy legyen valami fogalmad a lapok összehasonlítását illetően ahhoz sok pénz kell, és sok lapot kell kipróbálni.Nekem ez adott volt, és jobbnál jobb eredményeket értem el Q6600-tal P5K-E laptól kezdődően. Neked is adott volt? :U Na majd akkor júúzer errorozhatsz, addig meg vagy segíts ha tudsz, de ilyen hsz-eket olvasva mint amit írtál, gondolom az ilyenek miatt lettél addikt... :U :B ha kicsit is beleástad volna magad az istenített DQ6 lapokba, tudhatnád hogy a DQ6 lapok P35, X38-ban nagyon jók voltak. X48-ban jött egy visszaesés, majd jött a P45 amiről még korai nyilatkozni. Vagy néztél már a lapodban Q6600-ot tuningolva "mester"? :U Mert júzer errorozás helyett inkább érdemben tegyél hozzá, és adj tanácsot ha tudsz. Érdekes hogy telefonon amikor felhívtál pár hónapja más stílusban beszéltél, és ha jól emlékszem te kérted hogy ne veszekedjünk, ami egy "szép" gondolat volt magamat ismerve.... :U :B

A "fos" szót pedig azért bátorkodtam alkalmazni, mert ha P5K Premium után (prime stabilan 474x8 értem el 1,46v) veszek egy X48 DQ6-ot 53k-ért ami 450-460fsb között kifullad, majd 2-3 nap folyamatos tesztelés után eladom 10k bukóval, majd hozzátéve 8k-t veszek egy alapban olcsóbb lapot....engedtessék meg hogy ezek után a "fos" mint jelzőt használhassam mint legenyhébb jelzőt ami elfér itt a topikban. :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#587) Beowulf_78 válasza keIdor (#584) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Persze. Lehet hogy egyedi laphiba volt. :K Korai bios is lehet, bár ami alap nem beta biossal nem megy jól kicsi az esélye hogy túl sokat fog javulni FSB-ben. Persze minimálisan javulhat. Én még bios frissítésből adódóan jelentősen jobb tuningpotenciált nem láttam, pedig volt jó pár lapom, és sok bios frissítésem. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#588) keIdor válasza Beowulf_78 (#587) üzenetére


keIdor
titán

Az viszont biztos, hogy a leggyengébb X48-as lapja a Gigabyte-nak van. Najó nem... az MSi-é tuti szarabb... :DDD
De elég ha megnézem pl. az Asus Rampage Extreme-t, ami szarrá veri. DDR3-2500MHz és 700FSB azzal a rekord. :Y
De szintén durva a DFi LanParty UT X48-T2R és X48-T3R... vagy a Foxconn BlackOps X48...

mod: Kimaradt a P5E3 Premium, ami szintén sokkal jobb a Gigánál...

Gigabyte-nak a P35 és P45 lapjai jók lettek, de az X38, X48 az kevésbé... ezt mutatja az Internet... bár a P45-DS5-ben pl. meg egy kellemes kis bug van. :U

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#589) Beowulf_78 válasza keIdor (#588) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Ezt a Rampage Extreme-et hun lehet kapni? ;] Lehet ideje lenne váltanom DDR3-ra. :K

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#590) keIdor válasza Beowulf_78 (#589) üzenetére


keIdor
titán

Még sehol... viszont kellemes ára lesz... azt mondják Striker II Extreme közelében lesz, ami 70-80k...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#591) subaruwrc válasza keIdor (#588) üzenetére


subaruwrc
félisten

dfi x48-cal én még nem láttam bika fsb-t vagy eredményt :)) a blackops egy állat de a rampage extreme ver mindent :D

(#592) tom_tol válasza keIdor (#588) üzenetére


tom_tol
addikt

kétségtelen nem egy tuning lap de
nekem fut egy wolffal 8*500 1200cl5 és sokkal stabilabb mint a p35-ök egyedül a maximus II veri a készletemből és nagyon jó arányt talált a giga a ramok ill. a pcie müködéséhez ami pl. az asus P5E WS PRO-ról már nem mondható el mert vagy a ramok mennek vagy a pcie de a kettő együtt már semmiképpen hogy mikor melyik az biostól függ igaz az X38

[ Szerkesztve ]

(#593) keIdor válasza subaruwrc (#591) üzenetére


keIdor
titán

Már láttam, de nem XS-en... 660FSB volt ha jól emlékszem, de lehet keverem mással így hírtelen... ha ráakadok, akkor postolom...
Nah igen a másik két lap durca, de mivel itthon még egyik sincs én beérném egy P5E3 Premium-al is... :D Bár az a P5E64 WS Evolution se rossz, csak WS lapot nem igazán szeretnék otthonra. Túl sok rajta a számomra felesleges cucc és amiatt drágább is...

tom_tol: Igen csak ahogy írtad az X38... nem mind1. ;) Asus-nak is vannak bénább lapjai (pl. P5E3 Deluxe, vagy a többi WS X38 lap...), szóval nem támadni akarom a Gigabyte-ot... :R

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#594) tom_tol válasza keIdor (#593) üzenetére


tom_tol
addikt

:R
mikor látunk maximus eredményeket?

(#595) keIdor válasza tom_tol (#594) üzenetére


keIdor
titán

Balcsin vagyok jelenleg, szóval a jövő héten. ;)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#596) Zájec válasza Beowulf_78 (#586) üzenetére


Zájec
veterán

persze hogy én kértem ,mert én nem vagyok akkora felháborodott barom mint te, nekem több sütnivalóm van mint neked, de a kor elörehaladtával ahogy elnézem neked nem fog benöni a fejedlágya... maradsz ami voltál.... egy hadarógép , akit beszélgetés közben ver a viz.. szóval , én ilyenekre nem vagyok kiváncsi...

egyébként bármikor beszélhetünk telefonon.. nem vagyok szégyellös.. ott a számom.

és amint mondtam "user error" volt... ezt nem kell szégyelni.. van ilyen..
az elsö bios-ok sem voltak kimagaslóak, ez is közrejátszott....

(#597) Beowulf_78 válasza Zájec (#596) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Lexarom a számodat...a múltkor sem én hívtalak. Most miért tenném? :U
Annak örülök hogy az ilyenekre mint én nem vagy kiváncsi, mert legalább keveset fogunk találkozni topik szinten. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#598) subaruwrc válasza keIdor (#593) üzenetére


subaruwrc
félisten

na azt sürgősen keresd meg :D a rampage extreme előtt x48-cal legnagyobb fsb 640 volt P5E3 Premiummal és Foxconn Blackopssal. az extreme tud 710-et. DFI-nél 500-at se nagyon láttam mert ált QX9650 volt benne.

(#599) subaruwrc


subaruwrc
félisten

7*560-n egy percen belül eldobja magát mindkét mag,
vmch 1.4v
vddr 2.27v
vpll 1.55v
vtt 1.25v
minek emeljek? prociifeszt direkt nem írok mert az elég 4125-ig.

(#600) Superman


Superman
nagyúr

Látom itt is van kardcsörte rengeteg, de hadd kérdezzek valamit ezzel kapcsolatban: itt mindenki arra használja a gépét, hogy az utolsó tartalékot is kifacsarja belőle? És ez valami élvezetet okoz neki?

Elhiszem, hogy mindenki kíváncsi arra, hogy mennyit mennek a drága cuccai, én is, ezért is tuningolom, ameddig lehet. És aztán használom is. De az utóbbi időben egyre inkább az lett az érzésem, hogy ha egy adott hardver nem felel meg valaki elvárásainak, akkor eladja, bukik rajta és vesz egy másikat, esetleg még drágábbat. Elhiszem azt is, hogy sok itt a milliárdos, de nem normális az, hogy ha valakinek 2 hónap alatt tíz alaplapja van.

Szóval használjátok is a cuccokat valamire, vagy csak az FSb-ket nézitek? Mindezt nem rossz szándékból írtam, nyilván lehet félremagyarázni, csak az utóbbi időben fárasztó méreteket öltött ez a tendencia. Régebben akár 2 évig is elvoltunk egy alaplappal, meg a hozzátartozó mindennel.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.