Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) cyber86 válasza beteg (#347) üzenetére


cyber86
őstag

Nekem deluxe kell és meg is van rendelve :)

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#352) tom_tol válasza beteg (#349) üzenetére


tom_tol
addikt

mit csinál a vasad?
[link] ennyi lap lessz a Q-ból ha minden igaz se több se kevesebb ;]

[ Szerkesztve ]

(#353) Rusher válasza ^Boss (#350) üzenetére


Rusher
őstag

Sztem arra, hogy itt már én is elvesztettem a fonalat.... :) Amit tom_tol linkelt azok a lapok vannak....nem tudom az adott üzletben milyen megfontolásból vannak ott egyéb változatok, de nem is nagyon érdekel...de lehet felhívom és megkérdezem, hogy wifis deluxe-ot tudnak-e hozni kiváncsi lennék mit mondanának, mert a nagykerekben is csak 1 fajta Q deluxe és Q3 deluxe van mint az Asus honlapján... ;)

(#354) beteg válasza ^Boss (#350) üzenetére


beteg
őstag

hogy már fejtörést okozott, mi is mi mennyi és hogyan?? :)

Csak futni kell!

(#355) beteg válasza tom_tol (#352) üzenetére


beteg
őstag

nálam a biosfrissítés óta nem akar 400 fsb-n bootolni. tök bármit állítok bárhova..
de nem adom fel, végig próbálom a lehetőségeket, hogy mi nem tetszik neki

Csak futni kell!

(#356) tom_tol


tom_tol
addikt

pusztuljak el ha még egyszer asus lapot veszek de az is aki ilyet forgalomba hoz

(#357) ^Boss válasza beteg (#354) üzenetére


^Boss
őstag

:))

(#358) SzlobiG válasza tom_tol (#356) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mer mi a baj vele?:D

(#359) tom_tol válasza SzlobiG (#358) üzenetére


tom_tol
addikt

nem kezdeném sorolni mert könyvet irhatnék :W
a legjobb hogy néha gondol egyet és kizárólag 267 fsb-n indul függetlenül hogy a biosba mit állitok be és hogy a cpu alapból 333-as stb.

(#360) beteg válasza tom_tol (#359) üzenetére


beteg
őstag

:)
én már 500 nál járok, csak a ramcsi nem szereti a 2000cl8 at :(
gyanítom amúgy, az volt a baj, hogy a bios frissítés után az o.c. profie -ból hoztam elő a beállításokat. na megint úgy behalt, hogy még a bios reset is egy negyed órás játék volt. aztán szépen ment, amíg nem profile load...
újabb reset és most szépen megyeget

Csak futni kell!

(#361) beteg


beteg
őstag

rendszeresen megszivat azzal, hogy a procit visszaállítja 9x es szorzóra
bolond ez a lap

Csak futni kell!

(#362) Sonja


Sonja
veterán

Ilyen bizonytalan még a lap BIOS-a?! :F Remélem szeptemberre kiforrja magát. :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#363) szacsee válasza Sonja (#362) üzenetére


szacsee
nagyúr

Jövő szeptemberre gondoltál, mert akkor talán... :U

(#364) Nyugdíjas válasza beteg (#360) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hát igen, aki ennek elelnére mégis ASUS-t vesz az az un. ASUS-perverzitás;] Én is be fogok nevezni egy Deluxe-ra(annyira nincs kedvem új blokkokat venni, és végre ASUS nem szivat az uj rögzitési pontokkal),de azért kivárom,ha Gigáék valami iszonyatosat villantanak, akkor elgondolkozom... és utána veszek egy Deluxe-ot :DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#365) szacsee válasza Nyugdíjas (#364) üzenetére


szacsee
nagyúr

:DDD
Extreme-t akartál mondani nem? :B

(#366) Nyugdíjas válasza szacsee (#365) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nem. Jól irtam. :K

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#367) tom_tol válasza szacsee (#365) üzenetére


tom_tol
addikt

asus fan az "öreg"

(#368) beteg


beteg
őstag

este megint behalt, biost kellet volna resetelni, de már nem volt kedvem. erre reggel megcsinálta maga! :DDD de ilyet is rég láttam és mit mondjak, nem tudok neki örülni :)

mod: na jó, azért az baromira tetszik, hogy 8x333=2666/fsb1333/1333cl8 on a winrar 2200 :C :)

[ Szerkesztve ]

Csak futni kell!

(#369) Sonja válasza szacsee (#363) üzenetére


Sonja
veterán

Természetesen idén szeptemberre gondoltam. :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#370) keIdor válasza Sonja (#362) üzenetére


keIdor
titán

Nem érdemes sietni vele... tudod évek meg a tapasztalat. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#371) tom_tol


tom_tol
addikt

hát a P5Q PRO szépen dobozában felkerült a polcra
talán ha lessz hozzá uj bios még elöszedem addig biztos nem
jelenlegi formájában használhatatlan nem ajánlom senkinek hogy mostanság ilyet vegyen
asus túlszárnyalta önmagát :C

(#372) Gorneck válasza tom_tol (#371) üzenetére


Gorneck
titán

Nem lenne rossz konkrét infókat adnál ezekről a gondokról...

Gorneck#1239

(#373) Sonja válasza keIdor (#370) üzenetére


Sonja
veterán

No igen, de szemptemberben veszek alaplap+proci+memória kombót és a P5Q Pro volt az egyik választott. :) Most várhatom a Gigákat, hogy azok milyenek lesznek. ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#374) beteg válasza Gorneck (#372) üzenetére


beteg
őstag

az, hogy csak szivunk vele, mert beállíthatatlan elég konkrét :)

Csak futni kell!

(#375) tom_tol válasza Gorneck (#372) üzenetére


tom_tol
addikt

oksa megpróbálom higgadtan összefoglalni és feldobom ide de ehez még szükségem van némi idöre hátha találok v.mi pozitivumot is :(

(#376) Gorneck válasza beteg (#374) üzenetére


Gorneck
titán

Jobb szeretném azé hallani miből is áll pontosan ez a szívás és milyen cuccokkal...
Köv héten érkezik egy P5Q és jó lenne felkészülni rá.

tom_tol: Várom.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#377) tom_tol válasza Gorneck (#376) üzenetére


tom_tol
addikt

megbolondultál :DD
kis kitérő után ujra a ds4-el dolgozom mert az a legjobb az összes közül pedig van pár deszkám ;)
az egyetlen sreen ami valamire használható persze ahogy mentettem és fel szerettem volna tölteni rögtön kékhalál megjegyzem elég öreg vok már és régóta használok wint de ennyi kék képernyöt összesen életemben nem sikerült összehoznom mint ezzel a lappal 2 nap alatt
[link]

[ Szerkesztve ]

(#378) Gorneck válasza tom_tol (#377) üzenetére


Gorneck
titán

Nyugi...nem nekem lesz...de nekem kell beállítanom...így készülök készülök a nagy találkozásra...

Gorneck#1239

(#379) virkir válasza Sonja (#373) üzenetére


virkir
veterán

Akkor te szerencsés vagy, addigra már bőven lesznek tapasztalatok.
Nekem a hónap végén de legkésőbb júli. közepéig kéne összeraknom valamit mert megőrjít a tartalék gép lassúsága és ahogy olvasgatom a P5Q nem biztos, hogy a legjobb választás lenne.
Gigabyte-ok még sehol itthon, MSI ugye kiesett már alapból ha némi tuningot szeretnék az Abit meg még a honlapra sem rakta ki az IP45-ös lapokat.
Már nagyon bánom, hogy eladtam az IC7-et jó lett volna még egy darabig arra amire nekem kell.
Még várom a ddr2-es Deluxe-ok eredményeit hátha ott azért kicsit jobbat alkottak.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#380) keIdor válasza virkir (#379) üzenetére


keIdor
titán

Abit-ékra várhatsz egy darabig... :( Gigabyte lesz az érdekes szerintem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#381) virkir válasza keIdor (#380) üzenetére


virkir
veterán

Ne kímélj mit hallottál?
Baromira szomorú leszek mert a Pro felépítése a nekem legmegfelelőbb a Deluxe-nál nem tudom mi a francot kezdjek a 3. PCI-E csatlakozóval csak a helyet foglalja egy normális PCI csatlakozótól a MaximusII-nek meg még híre sincs idehaza.
A gigánál a DQ6 elmebeteg 4 lan csatlakozóját nem értem a DS5 elég jó lenne de még soha nem volt giga lapom arról nem beszélve, hogy ezekről sem tud még senki semmi konkrétumot.
VISZONT GÉP KELL BELÁTHATÓ IDŐN BELÜL MERT MEGŐRJÍT A MOSTANI CSIGA. :O

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#382) keIdor válasza virkir (#381) üzenetére


keIdor
titán

Voltak pletykák, hogy befuccsolnak alaplap piacon. Ezt ugyan cáfolták, de látni, hogy szenvednek, mint bálna a parton. Csomó lapjuk nincs a mai napig (AMD 790FX, nForce 780i/790i és 780a, X48 stb.) és szerintem nem is lesz. A BIOS-aik is nagyon elhanyagoltak mostanában és alig frissítik őket. Az AB9 szériához a mai napig csak egy béta van, ami támogatja az E8200, E8400 és E8600 procikat, de a felezett szorzós procik (E8300, E8500) a mai napig nem mennek és a Yorkfield-ek se. IP35-nél nem tudom mi a helyzet, de ott se sokkal jobb...
A vak is látja, hogy nincs ott rendben valami. Szerintem ha meg is maradnak, akkor csak ilyen bénább alsókategóriás lapjai lesznek csak, mint AsRock-nak. (AMD 780G stb.)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#383) Sonja válasza virkir (#379) üzenetére


Sonja
veterán

Remélem is, hogy addigra "normalizálódik" a helyzet. :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#384) beteg


beteg
őstag

ilyet sem láttam még :F 450es fsb próbálkozástól úgy behalt, hogy feljött a BIOS Recovery Mode, mert megsérült a bios :F

[ Szerkesztve ]

Csak futni kell!

(#385) SzlobiG válasza beteg (#384) üzenetére


SzlobiG
félisten

Addig kínzod azt a lapot ameddig nem kerül gariba ahogy elnézem.:D

(#386) tom_tol válasza SzlobiG (#385) üzenetére


tom_tol
addikt

én nem bánnám ha enyém tönkre menne és visszavihetném ;]

(#387) varga911 válasza beteg (#384) üzenetére


varga911
senior tag

Nálam 424-nél játszotta el egyszer ezt... Szerencsére azóta jó! Egy Sima P5Q-ról van szó. :)

(#388) szacsee válasza beteg (#384) üzenetére


szacsee
nagyúr

Nyugi az enyém P5K Deluxe, eccer Memset buzeráláskor restart+recovery, tegnapelött, meg épp a new ramokat lestem. Biosban időzítést állítottam, majd újraindításkor a recovery indult..na ez még nem minden. :(((
Beteszem az origi cd-t, aszongya nem látja..majd nézi tovább a floppy-t és pendrive-t.
Kikapcs pextor iró rádug (utána jöttem rá hogy lehet dvd, de ez lényegtelen a történet szempontjából)...szal ezt se látta. Na akkor pio ide dvd író előkotor, közben nyomtam megint egy power off-ot. Mivel a plextorban bennfelejtettem a dvd-t, ezért be köllött kapcsolni megint és mi történik bootol :Y , bele a pofámba a 0812-es biossal, amit 2 hete tehettem fel.
Pedig már kezdtem örülni, hogy downgradelhetek, de ezek után már nem merek hozzányulni sem. :W

(#389) beteg válasza szacsee (#388) üzenetére


beteg
őstag

:(
pont azon gondolkozom, hogy visszarakom a p5k3 deluxomat. az legalább ment stabilan 8x471, 1885cl7 :(
de még nem adom fel, stresszelem magam kicsit ezzel a xar p45 -el!

Csak futni kell!

(#390) tom_tol válasza beteg (#389) üzenetére


tom_tol
addikt

még majd duplám beteg leszel :D

(#391) keIdor válasza szacsee (#388) üzenetére


keIdor
titán

éjzusz powa... :(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#392) szacsee válasza beteg (#389) üzenetére


szacsee
nagyúr

Told visza a P5K-t, ha jön rá jó bios, akkor meg csere, de lehet érdemes addigra eladni, ha többet buksz, ha megtartod.
Mivel még ritka szerintem akad aki új áron megvenné.
Szívjon vele Ő, de a PH-t ne ajánld neki, ha gond van. :D

(#393) tom_tol válasza szacsee (#392) üzenetére


tom_tol
addikt

van 1 pro-m ha v.kit érdekel :DD :DD

(#394) beteg válasza szacsee (#392) üzenetére


beteg
őstag

:DDD

Csak futni kell!

(#395) keIdor


keIdor
titán

Ennyire szar?:( Kár, hogy 2-3 éve ez mindennapos új lapnál. Remélem hamarosan azért jobbak lesznek.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#396) SzlobiG válasza keIdor (#395) üzenetére


SzlobiG
félisten

Lehet, hogy a deluxe azért jobb mint ezek.:U

Amúgy P35-től mennyivel jobb?

(#397) keIdor válasza SzlobiG (#396) üzenetére


keIdor
titán

Csak ennek a Deluxe-nak nagyon elbaszták az elrendezését... amúgy beteg P5Q3 Deluxe-al szenved... :U na mind1 én tuti megvárom a Maximus II-t vagy a P45-DS5-öt a többi lap vagy túl marketinges már, vagy túl fapados.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#398) SzlobiG válasza keIdor (#397) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jah, hogy deluxeal...én jelenleg maradok a mostaninál így, hogy kiderült a vga miatt voltak a fagyások nem cserélem le, persze a maximus formula II-t nem fogom kihagyni kötelező darab lesz.:D

(#399) Nyugdíjas válasza keIdor (#397) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én is várok ajszem ezek fényében a MaximusII-ig, addigra vagy az lesz jó, vagy kijön jó BIOS ezekhez, vagy Giga;] Valami csak lösz. De mostmár kivárok az héccencség:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#400) Speed


Speed
őstag

Hát ezt ne csináljátok már nem hiszem el eladtam a jó Maximus Formula lapomat hogy ddr3-ra és az új P45-ös P5Q3-ra váltsak erre meg egy nagy szar lett áhhhhhhhh :O
Kár volt betolnom ide a képemet :D

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.