Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) szacsee válasza tom_tol (#250) üzenetére


szacsee
nagyúr

Szerintem tudod a választ magad is.
Sok kül nem lesz közte, mivel max tuningrekordbeli különbségek vannak valamelyik lap javára.
Viszont oda már nem 24/7 feszt ad az ember.
Asszem a Te elvárásaid láttam fentebb, na szerintem ahhoz mákodnak kell lenni, hogy összejöjjön....de azért sok sikert a keresgéléshez! :)

(#252) tom_tol válasza szacsee (#251) üzenetére


tom_tol
addikt

ne keserits el :O

(#253) beteg válasza tom_tol (#250) üzenetére


beteg
őstag

milyen pro van a boltokban?

Csak futni kell!

(#254) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Jövőhéten, akkor már kapni lehet deluxeot?

(#255) beteg válasza SzlobiG (#254) üzenetére


beteg
őstag

másfél hete hitegetnek.
veszek holnap egy msi-t ;]

Csak futni kell!

(#256) tom_tol válasza beteg (#255) üzenetére


tom_tol
addikt

az naon ratyinak néz ki

(#257) SzlobiG válasza beteg (#255) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hehe, MSI szerint lehet vele tuningolni.:D

(#258) ImI87 válasza beteg (#247) üzenetére


ImI87
őstag

Hát ha már könnyen elérhető lesz a Deluxe, vagy kijön a Maximus II belátható időn belül, akkor fájó szívvel, de cserélem a Premium-ot....... :O

Ha érdekel, majd egyeztethetünk........ ;)

ImI

(#259) Nyugdíjas válasza beteg (#247) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Tessék, most bűntudatot érzek, hogy megvettem a kedvenc játékszered;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#260) keIdor válasza SzlobiG (#257) üzenetére


keIdor
titán

MSi szerint a 975X, 965P-t is lehetett tuningolni, aztán még egy AsRock is többet ment néha :DDD

Nyugdíjas: egyik Best P35 board szvsz. :K (kár, hogy nem elérhető a Blitz Formula)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#261) Overlocker válasza beteg (#255) üzenetére


Overlocker
veterán

Csakhogy ne MSI-t vegyél :D

link

(#262) beteg válasza Overlocker (#261) üzenetére


beteg
őstag

köszönöm!
nem veszek :)

Csak futni kell!

(#263) ottquake


ottquake
csendes tag

Sziasztok!

Ezekből a szép Asus reklámokból kiderül, h ezzel az új sorozattal egész frankó 80%os energiamegtkarítást lehet elérni meg hasonló... Namost láttam tesztet, ami azt igazolja, h örülsz ha 10%ot elérsz ezzel a frankó 16 fázisos árammal meg EPUval... Ti mit tudtok erről?

(#264) sz.j válasza Overlocker (#261) üzenetére


sz.j
nagyúr

Szép eredmények láthatok a linken ..., de ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem.
Mindez az új lapnak (P5Q....) köszönhető, vagy közel ennyit tud a poci a régebbi (pl. P35) lapokban is?

:U

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#265) Gorneck válasza sz.j (#264) üzenetére


Gorneck
titán

Itt a válasz...

Chri$ch érdekes dolgot ír...két lapban is wallos volt a procija 550en...de az új lapjában 615ön valid képes volt...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#266) sz.j válasza Gorneck (#265) üzenetére


sz.j
nagyúr

"Chri$ch érdekes dolgot ír..."

Ha tudnék angolul :B .... (hajdanán, orosz helyet, inkább ezt kellett volna tanulni).

Amúgy köszi az infót, mert ennek fényében egyre valószínűbbnek látszik egy új lap vétele.
Most már csak az a kérdés, hogy mit tudnak majd a gigak.

;)

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#267) keIdor válasza sz.j (#266) üzenetére


keIdor
titán

Meg hogy mikor lesznek gigák...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#268) Gorneck válasza sz.j (#266) üzenetére


Gorneck
titán

Asus-t már most is tudnék...

Over DFI lapját is megfejelte az új P45ös szerzemény.
- Did you test CPU on other Motherboard, If so what was max FSB?
Tesztelted CPU-t másik alaplapban, ott mi volt maximum FSB?
- Yes, the big opponent in DFI P35 could 606FSB.
Igen, a nagy ellenfél DFI P35 tudott 606FSB.

DS3P-re fáj a fogam...:) Már meg is van rá a pénzem...Keldor fel is tette a leglényegesebb kérdést...mikor jönnek már...
Orosz egy jó nyelv...szerettem mindig is...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#269) ottquake


ottquake
csendes tag

[link]
tehát?

(#270) Gorneck válasza ottquake (#269) üzenetére


Gorneck
titán

Míg nem fog vki egy nyamvadt fogyimérőt és méri le, addig senki nem fog jósolgatni...értelmetlen lenne...
Gyártók között is van bőven különbség a lapok fogyasztása terén és még azonos gyártó más kat lapjai között is...értelmetlen számolgatás...egy biztos a 80% hüleség. Még lehet a 10% is...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#271) Overlocker válasza ottquake (#269) üzenetére


Overlocker
veterán

(#272) tlac válasza Overlocker (#271) üzenetére


tlac
nagyúr

p35-ös giga volt?
a p45-ben továbbfejlesztették a des-t, majd kiderül mit tud

#274:

akkor az elég gagyi :D

[ Szerkesztve ]

(#273) Overlocker válasza Gorneck (#268) üzenetére


Overlocker
veterán

yup, elvileg 7x szorzón 10FSB-vel többet bir a procim, kiváncsi vagyok ennél a lapnál is igy lesz-e..

(#274) Overlocker válasza tlac (#272) üzenetére


Overlocker
veterán

p45 -ös giga volt.

(#275) ottquake válasza Overlocker (#271) üzenetére


ottquake
csendes tag

thx :R

(#276) Gorneck válasza Overlocker (#273) üzenetére


Gorneck
titán

Sokkal többet kellett ehhez szórakozni a biosban, mint pl a dfi-ben?

Gorneck#1239

(#277) Overlocker válasza Gorneck (#276) üzenetére


Overlocker
veterán

Nem, sokkal kevesebb időbe telt.. ;)

(#278) szacsee válasza Overlocker (#271) üzenetére


szacsee
nagyúr

Hmm..
Valamit nem értek, bár lehet az én hibám.
Az Epu hogyé műkszik a gyakorlatban?
Kikapcsolgatja egyenként a proci áramellátó áramköréből a mosfet+munkatekercs kombót?
Amúgy lehet ez a valóság, de mint Te is tudod sok mindentől függ egy adott konfig fogyasztása.
Stikába a háttérben elötte lehetett csinálni ezt-azt a giga lappal és akkor simán kijön a 30W különbség.
Remélem fLeSs-ék megmérik mit fogyasztanak, mert 30W ma már elég sokat jelent (C2D vs Quad pl). :B

(#279) Gorneck válasza szacsee (#278) üzenetére


Gorneck
titán

Ezekkel buzerál..."CPU, VGA card, memory, chipset, hard drives and CPU cooler/system fan" [link]!
Ha a szoftver jó lett megírva akkor voltaképp szépen visszavesz mindent...gpu, venti ford szám...stb. Így valóban lehet 30W-ot nyerni...amúgy meg kínszenvedés...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#280) szacsee válasza Gorneck (#279) üzenetére


szacsee
nagyúr

Magyarul gondolom tuning alatt ez sem műkszik, de alapon jól funkcionálhat ez az agyonhájpolt fícsör.
Viszont, ha ezekhez nem nyúlnak (DES, EPU), akkor mi a kül...engem ez jelenleg jobban érdekel. ;]
Na meg szerintem többeket is, mert hát valljuk be az idelátogatók többsége nem alapon használja a cókmókját. :D

(#281) Gorneck válasza szacsee (#280) üzenetére


Gorneck
titán

Jaja...amúgy meg nekem egy szoft ne buzeráljon semmi...jobb szeretek Én irányítani...

Gorneck#1239

(#282) szacsee válasza Gorneck (#281) üzenetére


szacsee
nagyúr

Akkor egy rugóra jár az agyunk. :DDD
Igaz egy olyan megoldásnak örülnék, pl ami bios szinten működne és a User állíthatná be, hogy IDLE és LOAD mennyin menjen a proci, és mennyi delejt kapjon...ezt már P35 kijövetelekor is emlegettem, de szerintem megmarad az édes álom szintjén. :B

(#283) Gorneck válasza szacsee (#282) üzenetére


Gorneck
titán

Ez lenne az igazi...egyfajta profilként lehetne beállítani...

Gorneck#1239

(#284) Overlocker válasza szacsee (#278) üzenetére


Overlocker
veterán

Procinál: 6 és 16 fázisú működésű mód van, tehát e kettő között kapcsolgat. + Vcore-t levesz
NB-nél: 3 fázis, itt ha jól tudom egyesével autoba megy.
RAM-nál: 3 fázis, itt is terheléstől függően autoba állitja egyesével.
VGA: Egyelőre csak Asus kártyával működik, pontosan nem tudom mennyire veszi vissza.
Ventillátorokat is szabályoz.

[ Szerkesztve ]

(#285) tom_tol


tom_tol
addikt

holnap este jövök a pro eredményekkel nem birtam kivárni mig over beszámol

finest mindent kivizsgálok bár nem vok igazán vájt fülü :K

[ Szerkesztve ]

(#286) finest válasza tom_tol (#285) üzenetére


finest
őstag

Remélem hallunk valamit az integrált hangról, érdekelne!

MOD: Köszi!

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#287) Overlocker válasza tom_tol (#285) üzenetére


Overlocker
veterán

Nálam nincs is Pro..Sajnos, én csak szabadidőmben tudok ezzel foglalkozni, ami mostanában egyre kevesebb..Engem nem fizetnek tesztekért, mint ph-sokat vagy hoc-osokat..

[ Szerkesztve ]

(#288) tom_tol válasza Overlocker (#287) üzenetére


tom_tol
addikt

oksa engem sem nekem ez részben hobby másrészt keresem az igazán megfelelő konfigot saját használatra

(#289) ^Boss


^Boss
őstag

na megvan a lap (asus p5q3 deluxe wifi-ap), meg ma lesz vmi eredmeny ejjel, de holnap jobb pasztaval (mx2) lesz igazan kitesztelve, mar amennyire erettsegi szobeli elott 4 nappal az idom engedi ;]

[ Szerkesztve ]

https://vivid.money/r/istvanBCN - vivid 5 euro bónusz + óriási visszatéritések!

(#290) beteg


beteg
őstag

mivel még mindig nem lehet kapni a P5Q Deluxe-ot, a türelmetlenségem miatt egy P5Q3 Deluxe Wifi AP lett belőle :)
ami nem tetszik:
4 wd vinyót tettem rá, ami valamiért nem tetszik neki, a biosnál iszonyat sokat gondolkozik rajtuk. A gyári 5 másodperces linux elég LOL. és nem is 5 sec, legalább 10 :DDD
ami tetszik:
ahhoz képest, hogy még nem kapott szűz windows-t és mivel ép nem volt itthon ddr3-as ram, vennem kellett hirtelen 2x1 giga olcsó PQI-t, ami 1333CL8
nagyon reményteli!!
[alap]
(a memkezelése :) )

Csak futni kell!

(#291) keIdor


keIdor
titán

Hehe grat srácok! vigyor

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#292) Sonja válasza tom_tol (#285) üzenetére


Sonja
veterán

Hű, ez engem nagyon érdekel, mert szintén P5Q Pro-t szeretnék venni. :R Elárulod (akár priviben), hogy mennyiért jutottál hozzá? Csak akkor érdekel, ha kiskerből van.;) Köszi!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#293) tlac válasza szacsee (#280) üzenetére


tlac
nagyúr

p45-re azt ígérte a giga, hogy menni fog a des tuning alatt is, persze kérdés, hogy mit ért tuning alatt...

(#294) HSM válasza tlac (#293) üzenetére


HSM
félisten

Nálam a DES nem ér semmit.... :(
Igaz, nekem csak sima, "E" nélküli P35 DS3R-em van, de a bekapcsolt des többet fogyaszt, mintha kikapcsolom, és kézzel alulfeszelem a procit.... Az ötlet jó lenne, a megvalósítás ****.
(Proci:Q6600, 1,2675V VID, tesztelve DES level3 VS manual bios:1,1325V, load 1,08V)
Gigának kell még csiszolnia a rendszerén, ha hatékony működést akar.....
Igaz én olyanokat olvastam, hogy a gigák fogyasztásban pariban vannak az epu-s Asusokkal.....

[ Szerkesztve ]

(#295) HSM válasza Overlocker (#271) üzenetére


HSM
félisten

Asus bemutató.... Sajnos szerintem elég könnyen meg lehet buherálni a rendszert, hogy többet fogyasszon.... pl kicsit bütykölsz a videókártyán, a kutya észre sem veszi... hogy csak az egyszerűbb lehetőségeket említsem..... Sajnos ezt ki kéne mérni független tesztelőknek, retail, boxos cuccokkal. Sajnos más lehetőség nincs objektív élemény formálására.
Ezzel nem akarom az Asus rossz hírét kelteni, csupán bizalmatlan vagyok mindnnel szemben, aminek pici köze is van a marketinghez.....

Amúgy engem is érdekel a téma, nagyon nem mind1, mennyit eszik a gép ha csak be van kapcsolva.....

[ Szerkesztve ]

(#296) VinoRosso


VinoRosso
veterán

csöcs! Meik Asus p45öt ajánljátok quadhő? ddr2-es kéne. Van vkinek ilyen lapja quaddal? mIk a tapasztalatok? Milyen széria lehet amit most kapni lehet?

(#297) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Jujj, lehet mégiscsak veszek egy Deluxe-ot,ha lehet majd kapni. Pedig már aszittem valami bajom van, hogy nem érdekel,de azért igencsak jónak tűnnek ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#298) szacsee válasza Nyugdíjas (#297) üzenetére


szacsee
nagyúr

(#299) Skipper


Skipper
tag

A P5Q-n lévő Reatlek ALC1200 tud Dolby Digital Live-ot v DTS Connectet?

(#300) virkir válasza VinoRosso (#296) üzenetére


virkir
veterán

Két nap alatt ne várj ennyire mélyreható elemzéseket, akik már vettek azoknál sem tudott még jól átmelegedni egyik lap sem.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.