Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-18 13:42:27

LOGOUT.hu

>>>>>G751 hasznos információk, probléma megolások<<<<<
Te is segíts szerkeszteni az összefoglalót! Ha lenne bármi, ami szerinted is jó lenne ha ide bekerülne, ne habozz privit küldeni! /Topikgazda/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#879) Gausz


Gausz
aktív tag

Sziasztok,

az új G750JM-mel akadnak wifi gondjaim (Broadcom 802.11ac adapter). Ha az itthoni G-s wifire csatlakozom, akkor pár percenként elkezd szakadozni a Skype, aztán megjavul, lásd a csatolt képet.

Próbáltam 2 másik N-es hálózaton, mindkettőnél megtörténik ugyanez.
A G-es hálózatot beállítottam fix 54Mbps-re, a jelerősség maximális, de nem javult a helyzet. Eddig csak Skypenál tűnt ez fel, mivel folyamatos kapcsolat kell a két fél közt, böngészésnél ugyebár észre sem veszem.
Előző notin és USB Wifi-s PC-n nem voltak ilyen problémák, szóval csak a noti lehet.
BIOS és driverek aktuálisak, minden win updatet telepítettem.

Az energiagazdálkodási lehetőségeknél a vezeték nélküli adapter beállításai alatt a legnagyobb teljesítményre van kapcsolva telepről és hálózatról egyaránt.

Hálózati és megosztási központ/Adapterbeállítások módosítása/Energiagazdálkodás fülön "A gép kikapcsolhatja ezt az eszközt, hogy energiát takarítson meg" pipa ki van véve.

Valahol ezt is javasolták parancssorba beírni:
netsh int tcp set heuristics disabled
netsh int tcp set global autotuninglevel=disabled
netsh int tcp set global rss=enabled

Ennél többet nem találtam guglin, bár elég sokan szidják wifi gondok miatt a win 8at :) Valakinek van hasonló tapasztalata?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.