Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-18 13:42:27

LOGOUT.hu

>>>>>G751 hasznos információk, probléma megolások<<<<<
Te is segíts szerkeszteni az összefoglalót! Ha lenne bármi, ami szerinted is jó lenne ha ide bekerülne, ne habozz privit küldeni! /Topikgazda/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#182) KillHates válasza Mikulásbá (#180) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát, szerintem felesleges az Asus-t összehasonlítani egy AlienWare-el. Az Asus-t kutyaevő majmok tákolták össze, az AW gépeket olyan alapossággal tervezik mint az Apple termékeket.
Ha conqver odaadta volna a G750-esem árába, az M17 R4-ét akkor azt vettem volna meg szó nélkül.
Más a minőség minden szempontból; kijelző, hang, összeszerelés, seggnyalós support, és amiről ne felejtkezzünk meg: az ár. :K
Az Asus-ról annyit, hogy ami meg a "forrasztott" CPU-t illeti vannak aggályaim; egyel több BGA-s elem, viszont ami mellette szól, hogy ez HQ és nem MQ mint a cserélhető.
Ami meg a kamu-MXM-et illeti, már "bejáratott" dolog Ánuszéknál, inkább a jobb javíthatóság szempontjából kivehető, különben még modelleken belül sem kompatibilisek egymással :U (a G75-ösben volt, hogy a 660-as nem volt csereszabatos a 760MX-el, pedig belement egyik a másik alaplapjába, de VGA BIOS-t már az alaplapi BIOS-ból inicializálta)

Egy dolgot viszont kijelenthetek az egész fórum előtt; a G74-75-750-es billentyűzetének a közelébe sem jöhet semmilyen gyártó billentyűzete!! Még az Istenített világítós MSI-SteelSeries billentyűzet sincs sehol! És mivel én nagyon sokat gépelek... Nálam ez a befutó.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.