Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5231) Bandit21 válasza biker (#5229) üzenetére


Bandit21
addikt

Nem sirasnak szántam, egyszerűen volt olyan időszak egyetem alatt 20 éve amikor volt időm setupot bújni. Most meg lazítani van időm este 9- 10 után, éjfélig. De ha az istennek se áll össze a 992 meg a 296 és az r8 korábbi youtube 1.8 Alien setupjat atirva az 1.9 agresszívra vagyok gyorsabb és ezzel elmegy egy lfm futamnyi ido akkor úgy érzem jobb időtöltés lett volna vezetni, nem 15 perces practice okat futni és nézegetni a gumikat.

Amúgy szombaton megvolt az első "sikerélmény" is, a rookie -t split 1-2 vel fejeztem be, bronze ba viszont 4-5 volt eddig de szombaton annyi induló volt, hogy split 6 lettem viszont 1 es rajtszámmal. Mivel ritkán láttam eddig az 1 et nyerni, nem toltam túl ráadásul egy pocs végig ment előttem az időmérő első felében folyton pályáról le és vissza de nem engedett el mögöttem meg vonat volt 2-3 mp re ezért időmérő 7 lettem 42.8 al, ment volna 42.4 is amúgy . Versenyen pedig sok oda vissza és két három eles "igazi" előzéssel végül 5. Lett egy csomó elo +60 kb és 0.33 Sr is, így már 1430 körül vagyok 5.55 el. Meg van végre egy top5 -om.
Megint volt pár türelmetlen sajna, olyan is aki villogott a seggembe majd amikor elengedtem nem volt gyorsabb végul meg füvet fogott és ki is pörgött (6 ként elengedtem és vissza mentem 7 nek mert láttam hogy nem lesz képes nyugton jönni mögöttem de végül kicsúszott).
Az utolsó körben volt elég gap a 6 hoz és utol értem egy lekörozottet de éreztem hogy nem kell már rá menni hát füvet is fogott az utolsó előtti kanyarban keresztbe majd falba és vissza a pályára. Ha mögötte megyek ki üt így meg volt időm elkerülni.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.