Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

ASSASIN'S CREED ORIGINS

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) ETOM válasza tibaimp (#3049) üzenetére


ETOM
addikt

Biztos akkor léptél be mire visszavonták uplayen a patchet.

(#3052) tibaimp válasza ETOM (#3051) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az lehet!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3053) ETOM


ETOM
addikt

A magyarítás nem megy. Hiába a visszavont patch. Rátelepítve kifagy betöltéskor. Ehh

(#3054) VTom


VTom
veterán

PS5-ön nagyon durván néz ki a játék. Nem tudom, hogy csináltak-e vele valamit, vagy csak elfelejtettem már milyen volt de nah... :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3055) ETOM válasza ETOM (#3053) üzenetére


ETOM
addikt

Fájlok ellenőrzése után felrakva jó most.

(#3056) VTom


VTom
veterán

Egy kis kedvcsináló :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3057) tibaimp válasza VTom (#3056) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Hatalmas!! :C :R . Komolyan fontolom, hogy újra kellene játszani :B

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3058) VTom válasza tibaimp (#3057) üzenetére


VTom
veterán

Mióta végigjátszottam, közel 500 órát tettem az Odyssey-be és a Valhalla-ba, mégis érződik az Origins-en, hogy mennyire minőségi darab. Minden tekintetben.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3059) Pferi


Pferi
senior tag

Ma reggel elinditottam volna az Origins-t, valamit letöltött a játék, és azóta a magyarítás nem megy. Hiába töröltem majd telepítettem újra a játékot és a magyarítást, nem megy, angol marad a játék. Valami tippetek van esetleg?

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#3060) ETOM válasza Pferi (#3059) üzenetére


ETOM
addikt

A(z) Assassin's Creed: Origins játék fordítása.
Fontos: amennyiben 1.51-ről frissült a játék, először futtasd a fájlok ellenőrzését az Ubisoft Connectben, különben ki fog fagyni indításkor!
További infók a telepítőben.

[link] Magyarítások Portál | Letöltések | Assassin's Creed: Origins (magyaritasok.hu)

Nekem így jó. Előbb kipróbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#3061) Pferi válasza ETOM (#3060) üzenetére


Pferi
senior tag

Köszönöm a segítséget!
Délelőtt a magyarítások oldalon még az 1.2-es magyarítás volt ami már nem működött, most délután frissítette 1.3-ra a fordító akinek a munkáját ezúton is szeretném megköszönni!
Ezzel az új 1.3-al tökéletes a magyarítás újra.
Mégegyszer kösz!!
Egyébként grafika terén szerintem simán felveszi a versenyt az Odyssey-Valhalla párossal, a főhős animációja meg simán a legjobb a 3 rész közül, legalábbis nekem.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#3062) VTom


VTom
veterán

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3063) tibaimp válasza VTom (#3062) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nagyon adja :C . Az első, koponyás kép, nekem is megvan, ha jól rémlik.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3064) Mate777Boss


Mate777Boss
friss újonc

Üdv! Segítsetek légyszi! Elkezdtem az Originst.
Siwa után járok még csak. Viszont van egy jó pár olyan "hely" ahol a katonák brutál erősek . Lehetetlen megölni őket . 2 találat halálos tőlük. Fölöttük nem is szám van hanem halálfej. Hogy vagy mit csináljak hogy le tudjam őket zúzni? Másik kérdés pedig az lenne , hogy egyik feladat Siwa sivatagban egy baszott nagy Isten lezúzása. Ami szintén lehetetlen mert jó pár shot után bekeményít és "katonákat" küld rám . Amik szintén halálfejjel rendelkeznek 👌 kérlek segítsetek mert nem sokáig bírja a rendszer károkozás nélkül 🤗
Előre is köszönöm ✌️

(#3065) NomAd_82 válasza Mate777Boss (#3064) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Hali, én is most kezdtem el de én már 30 óránál járok a piramisoknál.
Ahol halálfej van a katonák feje felett oda majd később tudsz menni gondolom csak erősödni kell. Nekem is vannak ilyen területek.
Illetve a sivatagban és a térképen elszórva vannak olyan küldtetések ahol láthatod mekkora szinttel ajánlott elkezdeni.
Én most 29 -es vagyok de a térképen 34 feletti küldetések vannak így azok esélytelenek még.
Várj, szinteződj, csináld meg a fő és mellékküldetéseket és kérdőjeleket. Szerezz Xp-t es ha erősebb lettél, jobbak a fegyvereid akkor térj vissza.

(#3066) tibaimp válasza Mate777Boss (#3064) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Semmit, haladj tovább a sztoriban, szépen érd el, ha megvetted a DLC-ket is akkor az 55-ös szintet (ha nem vetted meg, akkor csak 40), majd ugorj vissza, és nyírd ki a mocskokat ;] . (az a rész drirek úgy van csinálva, ha jól emlékszem a 5-ös nehézségi szintű pályarészen ott figyelnek a ~30-as katonák)

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3067) VTom


VTom
veterán

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3068) tibaimp válasza VTom (#3067) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Szép :R . Én is csináltam annó jó párat!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3069) VTom válasza tibaimp (#3068) üzenetére


VTom
veterán

Jöhetnek bátran :)

Ezek egyéként PS5-ös képek, de vannak régi PC-s képeim is, ahol minden fullra van húzva, és esküszöm PS5-ön szebb.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3070) VTom


VTom
veterán

PC, minden ultrán:



PS5:

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3071) tibaimp válasza VTom (#3070) üzenetére


tibaimp
nagyúr

PC-n szebb az árnyék, illetve sötétebb a kép Ambient Occlusion, de valóban, szép PS5-ön is és már nem 30FPS-el! :C

szerk:
amúgy a vizet imádom az összes "hajózós" AC-ban, ehhez az Ubi nagyon ért!

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3072) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Na csak megtaláltam. Ennek a küldetésnek a végét megkönnyeztem
Spoilerbe teszem, mert hátha

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3073) Pferi


Pferi
senior tag

Az Origins-Odyssey-Valhalla trió közül látványban szerintem az Origins a legjobb.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#3074) VTom válasza tibaimp (#3071) üzenetére


VTom
veterán

a PS-en stötétebb. az első kép a PC-s.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3075) tibaimp válasza VTom (#3074) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ja, tényleg. :B

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3076) VTom


VTom
veterán

Pár friss kép, PS5. Nagyon szép a játék még 4 évesen is.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3077) tibaimp válasza VTom (#3076) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én is újrakezdtem most, pár hete, már 41-es a karakter :K
És valóban nagyon szép!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3078) VTom


VTom
veterán

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3079) tibaimp válasza VTom (#3078) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Hatalmas! Látom Te is szeretsz képeket kiszedni belőle!
Itt hagyok én is párat:

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3080) VTom válasza tibaimp (#3079) üzenetére


VTom
veterán

Imádok :) több száz képem mind a három új részből :)

Van benne fotó mód, ha azzal csinálsz képet, nem látszik az iránytű, meg a craft/szint/abilities.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3081) tibaimp válasza VTom (#3080) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Néztem is, hogy Nálad nincsenek azok a kütyük a képeken, de mondom, biztos tudsz valamit, és tényleg :P .
Na majd megnézem, így most hirtelen, nem tudom PC-n hogy kell előhozni.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3082) VTom válasza tibaimp (#3081) üzenetére


VTom
veterán

Én PC-n is kontrollerel játszottam, úgyhogy ebben nem tudok segíteni :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3083) tibaimp válasza VTom (#3082) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Azért köszi! :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3084) tibaimp válasza VTom (#3082) üzenetére


tibaimp
nagyúr

F3 a gomb, amivel lehet képeket készíteni a játékban.
Itt is hagyok egy szerintem szépet :K

illetve kettő képet:

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3085) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Kezdek végére érni az alapjátéknak imádom, érdemes megvenni a season passt ?most csak 3500 ft :)

(#3086) VTom válasza Bazsi1987 (#3085) üzenetére


VTom
veterán

Ha szereted az alapjátékot, akkor persze.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3087) tibaimp válasza Bazsi1987 (#3085) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Simán! Az tartalmazza a 2 DLC ha jól tudom. Így 55-ös szintig lehet a karaktert fejleszteni, jó kis plusz térkép részletek vannak, és kb. +40-50 óra. Nem rossz.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3088) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Köszönöm, meg is vettem :)

(#3089) VTom


VTom
veterán

Még mindig le tud nyűgözni..

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3090) tibaimp válasza VTom (#3089) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Hát igen :C

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3091) VTom


VTom
veterán

Másodszor is. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3092) VTom


VTom
veterán

És persze az elmaradhatatlan screenshotok :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3093) tibaimp válasza VTom (#3092) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Gratula! :C
A képek is jók!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3094) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Üdv urak.
Valaki tapasztalta, hogy 1.6 win7 és fagy a game?
1,51 faja volt. De már a connekten is tiltani kellett a frissitést mert nem indult el az app.

Amd - Radeon - Ryzen

(#3095) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Akkora szájbaba**ott cpu limitem van hogy kb ugyanannyi fpsem van 1080pben mint 4kban.
proci 8600k.
Valaki adjon má pénzt valami jó 12 13. gen intelre.

(#3096) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Dobok fel egy két fotót mer mér ne

(#3097) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Új konfigom van, és szarul fut a játék.
Van rálátásotok mi lehet a hiba? Nem szereti a ryzent? vagy a 6700 xt-t?
[link]

(#3098) ETOM válasza bobalazs (#3097) üzenetére


ETOM
addikt

[link]

Esetleg ezzel egy próba? Benchmark eredményem van RTX 3050-l itt a topikban, de holnap mérhetek egyet mostani géppel. (Tiédhez hasonló a konfig)

(#3099) bobalazs válasza ETOM (#3098) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

dxvk-val máris jobb, leszámitva az első két perc mikrolaggot. utána gondolom valami optimalizálás történhetett mert stabilabban ritkábban beszaggatva aránylag stabilan 70-120 fps lett az érték. köszi.

(#3100) Pferi válasza bobalazs (#3097) üzenetére


Pferi
senior tag

Hasonló gépem van (aláírásomban szerepel), de nálam 2560*1440-ben jóval több fps van. Holnap ránézek.
Esetleg egy régebbi AMD vga driverrel próbáltad?

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.