Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) katt777


katt777
félisten

Lefuttattam 220MHz-es BCLK-val és 15X szorzóval (3.3GHz) x64 4GB RAM-mal a Linx tesztet 20X (kb. 1 és 1/4 óra), és az ASRock X58 Extreme teljesen stabil ezekkel a beállításokkal is. Sajna a thumbnail-készítésnél szerencsésen felülírtam a képernyőmentést, de nagyjából látszik a dolog, és ide teszem, hátha valaki fel tudja javítani a képet olvashatóra valamilyen szuper fotóprogrammal. Ha meg nem, vagy elhiszitek, vagy nem, majd lefuttatom +1x, ha lesz ennyi szabad időm, úgyis emiatt voltam fent hajnali 1-ig.

Akkor most lássunk egy saját tapasztalatokból adódó összevetést az ASUS P6T Deluxe v2-t, illetve az ASRock X58 Extreme-et illetően, ez pedig a 4.2GHz, azaz turbo ON-nal 21x200MHz. A P6T Dlx ezzel a beállítással be sem bootolt, akárhogy lazítottam az időzítéseket. As X58X ezzel szemben könnyedén elrajtolt, és reggel óta így használom írtam DVD-t, szerkesztettem videót, netezek, és egy Everest benchmarkot azért lefuttattam:

Természetesen le fogok futtatni egy IBT tesztet is, azzal elbírhat a 212+, mert a CPU feszültsége maradt az 1.280V. Ha lefut, akkor a beállítás táblázatot is bővítem.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.