Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) eladohardver válasza Corpuscle (#698) üzenetére


eladohardver
őstag

bekapcs után 30 celsius, 15 perc bf3 után 40 ... nagy telljesítményű ventik vannak a házikómban, ami nem kicsi... többek közt egy 120mm-es 2300-on pörgő csoda ami le van korlátozva 2000 ig... HD5970 Artic hűtésel, plusz egy gts450 alatta.... mindez egy Fractal Design Define XL kuckóban... az 50 fok, sztem húzós... Értéket, *Asrock OC tuner progijával lestem.

*F

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#702) Corpuscle válasza eladohardver (#701) üzenetére


Corpuscle
őstag

:R

(#703) OldJohnny66 válasza Corpuscle (#700) üzenetére


OldJohnny66
tag

Sziasztok!
Az 50 fok nagyon sok, szerintem. :Y

Nálam ennyi

[ Szerkesztve ]

"Az Élet csak egy villanás két ,,semmi,, közt".

(#704) Corpuscle válasza OldJohnny66 (#703) üzenetére


Corpuscle
őstag

Két napja oldódott meg a probléma. Az új VGA-t a legfelső slotba raktam (a korábbi a középsőben volt), azóta 30 fok körül alakul, játékok alatt sem megy fel 40-44 fok fölé az alaplap hőmérséklete. A fene gondolta, hogy az alaplap szenzora a középső PCI-E csatlakozó alatt/körül van. :W (most 28 fokos :D )

Látom Te sem váltottál még platformot. :)

[ Szerkesztve ]

(#705) ferero válasza Corpuscle (#704) üzenetére


ferero
tag

nehéz innen a feljebb váltás. keveset kapsz, cserébe talicska pénz megy rá.
szerintem még egy darabig megállják a helyüket, kár váltani. ha csaknem be nem dögölnek :)

"Taurus"

(#706) csib41


csib41
aktív tag

Sziasztok. Kissé reménytelenül írok ide két okból is (utolsó hozzászólás, lehetséges ismeretek hiánya), hogy meg tudjátok-e mondani nekem az alaplapon (Extreme) található hűtőbordák alapterületét mm-ben megadva? Vagy az internet sűrű homályában elveszve tudtok mutatni néhány szerkezeti felépítést taglaló rajzot? Ha kapok választ azért borzasztóan hálás lennék. :R

(#707) ferero válasza csib41 (#706) üzenetére


ferero
tag

holnap megmérem neked, ha nem felejtem el.

"Taurus"

(#708) csib41 válasza ferero (#707) üzenetére


csib41
aktív tag

Köszönöm az erőfeszítésed, de időközben már szétszedtem. (Egy A64x2-es csodára vagyok kárhoztatva amíg nincsenek kész a vízhűtő blokkok. :W) Azért köszönöm ismételten. :R

(#709) Foxmulder89


Foxmulder89
senior tag

Üdv, érdekelne hogy Asrock X58 Extreme lapon lehet e páratlan uncore szorzót beállítani?

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#710) WoodrufF


WoodrufF
tag

Sziasztok!

Extreme 3 laphoz, win 8.1 64bit -en működő VIA vagy X-FI drivert tudna valaki linkelni?
SPDIF-en szeretnék 5.1 hangot kiküldeni..
Elöre is köszi!

(#711) eladohardver


eladohardver
őstag

Asrock X58 Extreme 6

Üdv urak! Olyan gondom van kezdetektől fogva, de most picit idegelt, és gondoltam hátha valaki tud megoldást... Lett pár USB3-as eszközöm amiket jó lenne nem USB2 sebességgel használni...
Ha USB3 képes Pendrive-ot vagy külső HDD-t kötök az usb3 portokra, tök mindegy melyikre... Azt csinálja a drágaság, hogy el kezd rá írni, majd lecsatlakoztatja az eszközt majd vissza ... Fájlokat látni... Olvasásnál is hasonló az eset. Valakinek ötlet?

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#712) ferero válasza eladohardver (#711) üzenetére


ferero
tag

Nekem extreme 3 van, csak azért írtam be, nehogy egyedül érezd magad ;]

"Taurus"

(#713) eladohardver


eladohardver
őstag

Akik esetleg még használják ezeket a lapokat: Meltdown And Spectre Patch nem hivatalos bios upgrade:)

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#714) Gdi


Gdi
senior tag

Sziasztok!

Gyors kérdésem lenne:
Valakinek sikerült Westmere-EP (X5680) alap BCLK órajel mellett 1600Mhz DDR3at működésre bírni?
Elméletileg DRam:Uncore:QPI normál arányaiba belefér az 1600Mhz:3200Mhz:6400MT.
(Azt is írták több helyen, hogy ez Westmere esetén nem is annyira szükséges, hogy be legyen tartva; lehet 1,6x és 2.3x között az uncore/qpi, de úgy sem megy)

Nahelemmel mintha ment volna, de az régen volt.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.