Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#398) Müszi válasza mbalo45 (#397) üzenetére


Müszi
senior tag

Azt gondoltam, ezért is írtam szájbarágósan.
Akkor lépésről-lépésre. Közvetlen bekapcs után, még a bios boot előtt F2-t nyomsz. Ezzel beléptél a biosba. Fent rákattintassz az OC Tweaker-re majd az AMD Turbo Core Technology-nál rányomsz az Enabled-re és átállítod Disabled-re. Ezzel kikapcsoltad a turbót. A Multiplier/Voltage change beállítását átváltod Auto-ról Manual.ra és lentebb a CPU Frequenci Multiplier nél tudod az alapórajelet állítani K végződésü(szorzózár mentes) procinál. Ezután már csak a CPU Voltage értékét kell lentebb venni úgy, hogy az értékre kattintva egy-két lépcsővel visszaveszed a magfeszültséget.
Nincs más hátra, mint nyomni egy F10-et és enterezni. Ezzel elmentetted a beállítást. Ha használatnál esetleg tesztnél minden frankó, akkor lehet a feszt tovább csökkenteni ugyan így. Amennyiben instabil lenne, csak pozitív irányba kell állítani a feszt és ezzel megvolnál.
Csak bátran kell nekiállni és rájössz, hogy egyáltalán nem bonyolult. Kezdetnek ennyi. Ettől részletesebben már nem tudom leírni.
Itt egy bioskép amikről beszéltem:

Az én értékeimet ne nézd mert tuti, hogy más a konfigod és mások a beállításaid. Sok Sikert! :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.