- lezso6: Nem látszik a kurzor Chrome alatt a beviteli mezőkben?
- vrob: Az IBM PC és a játékok a 80-as években
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Gurulunk, WAZE?!
- sziku69: Szólánc.
- eBay-es kütyük kis pénzért
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- zebra_hun: Hűthető e kulturáltan a Raptor Lake léghűtővel a kánikulában?
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
-
LOGOUT
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
evilskati
aktív tag
Pedig rá vagyok állva a Rock zenére. A zajelnyomásban legjobban az Enter Sandman vált be.
Amerikai konyha-nappaliban van a hűtő. Ha a kanapén ülve bámulom a TV-t, akkor a bal fülemre merőleges a hűtő elhelyezése. TV nézéskor szokott zavarni, ha bekapcsol, ilyenkor feljebb nyomom a TV hangerejét, az egy ideig segít, de mivel "szabályos" hangja van, ezért könnyen rá tud állni a zümmögésre a füled, amikor már kihallod minden alapzaj mellett. TV-t is maximum 12-es hangerőn nézek, de akkor már a mosogatógép is be van kapcsolva. Alapból a 6-os hangerő bőven elég.
A hálószoba ablaka egyébként a főútra néz, a forgalom zaja érdekes módon abszolút nem zavar az alvásban.
Igazán akkor zavaró, ha nem megy a TV, csak olvasok vagy valami. Ilyenkor nincs alapzaj sem, ami elnyomhatja.
Nehéz ügy ez. Egyébként érdekes, de telibe ragasztottam a szekrény hátulját hangelnyelő szivaccsal. Ezzel azt értem el, hogy a szekrény teteje és oldala felé szinte megszűnt a hangkisugárzás, viszont a szekrény alja/hátulja ki van vágva a szellőzés miatt, mintha onnan most felerősödtek volna a hangok, minden zaj lefelé távozik.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- lezso6: Nem látszik a kurzor Chrome alatt a beviteli mezőkben?
- One mobilszolgáltatások
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Hobby elektronika
- Eredeti játékok OFF topik
- Milyen autót vegyek?
- vrob: Az IBM PC és a játékok a 80-as években
- WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=-
- Kazy Computers - Fehérvár - Megbízható?
- További aktív témák...
- Lenovo Ideapad Gaming 3/Intel i5-11320H/16GB/512SSD/RTX 3050 TI 4GB/Gari
- HP VICTUS Gamer laptop /i5-12450H/16GB/512 GB SSD/RTX 3050 4 GB/144Hz/
- Corsair RM750x
- Lian Li 011Dynamic Evo/RTX4070Super Eagle OC/Intel Core i5-14600K/DDR5 G.Skill Trident Rgb 6000MHz
- Xiaomi Redmi Note 13 256GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- DELL Universal Dock D6000 docking station (452-BCYH) (DisplayLink)
- Azonnal elérhető, raktáron lévő HPE Aruba switch-ek
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RTX 4060Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Hp USB-C/Thunderbolt 3 dokkolók: USB-C Universal, G2, G4, G5, Hp Elite/Zbook- Thunderbolt 4 G4
- Samsung Galaxy A12 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest