- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Szólánc.
- M0ng00se: Hardvert áruhitelre?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Viber: ingyen telefonálás a mobilodon
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- VoidXs: Tényleg minden játék optimalizálatlan?
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
-
LOGOUT
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
_q
addikt
válasz
Teasüti #9289 üzenetére
Köszi. Újrahúztam az egész esp könyvtárat, core 1-re tettem mind a 4 taskot, variáltam pár delay-t, most futtatom a tesztet és várok amíg ismét előjön (remélem nem). Ha látok valami problémát akkor ránézek a kommunikációra.
Addig egy másik téma. 2 db ESP32-m van amit eddig tudtam minden gond nélkül programozni. Az egyiket továbbra is tudom, de a másikat csak akkor, ha lenyomom a boot gombot. Lehetne driver gond, de akkor a másik panellel hogy hogy megy. Lehet hibás az eszköz, ha eddig minden gond nélkül működött? Próbáltam újratelepíteni a CP2101 driver-t, de továbbra se lehet kódot rátölteni csak a boot gomb lenyomásával, másik ugyan úgy megy mint eddig.
Ti tapasztaltatok már hasonlót?
Új hozzászólás Aktív témák
- Menő retró konfig: Q9550, Gigabyte P43, 4GB RAM, ASUS GT730,
- Telefon felváráslás!! Samsung Galaxy S22/Samsung Galaxy S22+/Samsung Galaxy S22 Ultra
- MSI CreatorPro Z16P - i7-12700H, RTX A5500, értintőkijelző
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Microsoft Surface Book 3 - 15 col, i7, 32GB, GTX1660Ti
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest