Hirdetés
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Real Racing 3 - Freemium csoda
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- GoodSpeed: Munkaügyi helyzet Hajdú-Biharban: észak és dél
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- droidic: Safe Mode az agyban
-
LOGOUT
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Postas99
őstag
válasz
Ton-ton
#23746
üzenetére
Ebből a motorból nem csak 1 de 2 darab már túl nagy hogy a baba fejébe beférjen. Ez a baba nincs több mint 50cm magas. Jó lenne, csak más baba fejbe. Az egész baba fejének a szélessége nincs 10cm.
A vezérlés: [itt] a második képen látod, hogy a motor tengelyére van rá téve egy elliptikus műanyag illesztő, és ennek az egyik pontjára van betéve egy fém drótszál. A Drót ahogy elfordul a motor tengelye az elliptikus mozgás végett felfe vagy lefele fog mozogni. A szem persely alulról meg van fúrva, hogy a drót bele menjen. Viszont a ez nem egyenesvonalú mozgás ezért a sebesség limitált. Ez a mikro stepper pedig max 20 RPM-et tud tévesztés és rángatózás nélkül, ez most ki van hegyezve a csúcsra, nem is játszottam tovább vele.A szervíz üzemmódot írtam meg először. Minden érték elmentve de ha kell akkor újra tudom programozni a min, max értékeket. A szemnek két végállása van. Ha menetközben leállna a szervó bármi oknál fogva, akkor amint áram alá kerül a nyitott pozícióba fog térni minden esetben, és figyeli az utolsó állapotot is. Tudja hogy hol tartott a pozicióban.
Új hozzászólás Aktív témák
- Bontatlan! Kingston FURY Renegade 1TB M.2 PCIe NVMe
- GYÁRI TÖLTŐK DELL LENOVO HP FUJITSU TOSHIBA Macbook---------- Budapest,/MPL/Foxpost
- RAKTÁRKISÖPRÉS! Eladó projektorok!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro 256GB Pacific Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4155,100% Akksi
- Apple iPhone 15 Pro Max - Blue Titanium - 256GB - Akku: 84% - Megkímélt állapot!
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
ekkold
