Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) .LnB válasza koxx (#7900) üzenetére


.LnB
titán

Az. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7902) caindwan válasza .LnB (#7899) üzenetére


caindwan
tag

b+ ez nagyon beteg :DDD :W

[ Szerkesztve ]

(#7903) .LnB válasza caindwan (#7902) üzenetére


.LnB
titán

Nem is mertem belinkelni. :D De ugye milyen más megvilágításba helyezi Ndruu kolléga arcképét és aláírását? ;]

bash.hu-n egyébként vannak jó cuccok (szofisztikáltabbak). Egy 5-6 éve nagy szám volt. Még az msn-es irc-s időszakokban.

Egyszer, pár éve kinyomtattam a top100-at. És kiosztottam az irodában mindenkinek 1-1 példányt. Hát ott nagy munka volt aznap.. Mindenki sírt a röhögéstől, de felváltva. Nagy csönd, egyszer csak nagy röhögés. Kérdés: Melyik az?! Akkor mindenki gyors elolvasta azt, röhögtünk együtt.. :)

Ez az egyik kedvencem a kocka nyelvezete miatt: [link] és ez valami PH!-s irc chatlog elvileg.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7904) Ispy válasza .LnB (#7899) üzenetére


Ispy
veterán

Kell nekem minden szart elolvasni ;] Harrr :D

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#7905) -secret- válasza .LnB (#7899) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:D

(#7906) tixem válasza .LnB (#7899) üzenetére


tixem
addikt

Hát.... rég nem dobta már le az agyam ennyire az ékszíjat :DDD

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#7907) ChromeX


ChromeX
addikt

Köszönöm az uj arculatom elkészitését [-secret-]nek. :R Nagyon jó lett.

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#7908) cyber86


cyber86
őstag

Köszönöm az egyéni arcképet -secret- nek nagyon király lett :) :R

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#7909) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Örülök, hogy tetszik. Használjátok egészséggel! :)

(#7910) GRaul


GRaul
őstag

Sziasztok,

Március 26án lesz lehetőségem lecserélni az arcképet amit jelenleg bitorlok :D

Az lenne a kérdésem, hogy a következő kép megfelelő arcképnek (mármint lehet belőle csinálni)?
[kép]
Ha igen akkor valakit megkérhetnék egy "skicc" elkészítésére?

Köszi :R

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#7911) hucsikoi


hucsikoi
aktív tag

Sziasztok!

A véleményeteket kérem, hogy a két kép közül használható-e valamelyik? Tudom, hogy nem tökéletesek, de sajnos jobbat nem találtam az úrról. Segítségeteket előre is köszönöm. :R
[kép] [kép]

(#7912) norbi2010


norbi2010
őstag

Sziasztok!

Egy nap és lejár a három évem, a jogosultság topikban már megkaptam az áldást, szóval megkezdeném a dolgokat. :) Még nincsen kőbe vésve mit szeretnék, egyelőre ezzel szemezgetek, természetesen csak a feje kellene, meg talán egy pici nyak/váll ha belefér.

(#7913) aytukabozs válasza hucsikoi (#7911) üzenetére


aytukabozs
addikt

esetleg?

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#7914) natë


natë
nagyúr

Köszönöm a munkát az új arcképemmel, jó lett, kérni kell ilyenkor a cserét a régiről, vagy csak türelemmel várni?

(#7915) hucsikoi válasza aytukabozs (#7913) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Köszönöm, láttam ezt is, de, ha lehet a két kép közül szeretném az egyiket. Bízom benne, hogy valaki bevállalja az elkészítését. :R

(#7916) HuMarc válasza GRaul (#7910) üzenetére


HuMarc
addikt

Hát, Kakashi foglalt [link]...

(#7917) GRaul válasza HuMarc (#7916) üzenetére


GRaul
őstag

Az oké. Néztem. De ez a gyerekkori kakashi. Így nem megfelelő? Songokubol is van par, sakura stb... Ilyen alapon ez is megfelelő. Ezért is voltam merész megkérdezni.

[ Szerkesztve ]

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#7918) Bicskás válasza GRaul (#7917) üzenetére


Bicskás
tag

Érdekes amúgy a songokufóbia ( Ifjú Sátánt kerestem annó, de gondoltam ez nem úgy van, mint a többi dolog esetében, hogy más öltözetben, más korban, más arccal jöhet, nem, ha már van egy Piccolo Daimao, akkor több nem lehet, mókás… ), nyilván a sok sündisznó, amelyik mind ugyanúgy néz ki az oké, de a hatszázhatvanhatodik sisak meg a sokadik sem nem férfi sem nem nő japán anime figura elfér. :DD

(#7919) koxx válasza GRaul (#7917) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem is készül songoku klón már egy ideje. Régen enyhébb szabályok voltak, akkor még fotó alapján is készültek arcképek.

(#7920) GRaul válasza koxx (#7919) üzenetére


GRaul
őstag

Okés, nem tudom, hogy lehet e vagy sem. Azért is írtam ide, hogy megtudjam most mik a szabályok. Nem fogok a kardomba dőlni ha nem, nézek másik képet :)

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#7921) Jaffa75


Jaffa75
őstag

köszönöm a munkátokat! :C :R

(#7922) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Dave™, Predator2, czpitti, javítottam az arcképeteket.

Harrrr!!!!

(#7923) somogyib válasza hucsikoi (#7915) üzenetére


somogyib
őstag

Talán ez lenne a legjobb, de ez sem egész-alakosban, hanem valahol elvágva.

Az a baj, hogy ez a faszi a gitárja nélkül felismerhetetlen :)

(#7924) hucsikoi válasza somogyib (#7923) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Igen, ez sem rossz, köszönöm. Meglátjuk mit mondanak az illetékesek. :R

(#7925) -secret- válasza somogyib (#7923) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én bármikor felismerem Angus Young-ot. :P

(#7926) caindwan válasza -secret- (#7925) üzenetére


caindwan
tag

Az se baj, ha azért jól néz ki mellé :DDD

(#7927) axioma


axioma
veterán

OffOff
Kene nekem nagyon marginalis felhasznalasra egy rajzos kastely kepe, talaltam vizjeleset, lecsupaszitottam (elobb radir, aztan rajottem hogy ugyis koszmokos, 2 szinure mentettem), na ettol persze iszonyat pixeles.
Tudna nekem valaki akar nem is ezt, hanem ilyesmit (csak ne magas legyen hanem max. negyzet vagy szeles) ugy, hogy nem nagyban (felbehajtott irolap) de kevesbe gagyin mutasson a nyomtatott iras felbontasa mellett?
Eredeti: [link], amig en full nulla tudassal es paint-tel jutottam:
Csak igy a la naturo, szin nem lesz, mindossze valahogy normalis gorbek legyenek. Csak ami minimalis munkaval kijon, tobbet nem er! Az is valid valasz, hogy hol keressek mast.
Koszi elore is barmit.

[ Módosította: koxx ]

(#7928) axioma válasza axioma (#7927) üzenetére


axioma
veterán

Elszurtam, mar nem tudom szerkeszteni es linket akartam beilleszteni a keprol, bocs. Valaki szedje ki. Akar az egesz hsz-t, ennyit nem er hogy teleszemetelte a topikot.

(#7929) Argos válasza axioma (#7928) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ha, ez a kép kell : csak körvonal; fehér háttérrel. (Persze, meg lehet szebben is csinálni, ez csak gyorsba ennyi.)
Egyébként más, normális képet így keress : castle vector (Ha, nem kell színes, akkor fekete fehér pipa a keresőben.)

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#7930) -secret- válasza axioma (#7927) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Olvastad a szabályzatot? Arca kell, hogy legyen az arcképnek.

(#7931) .LnB válasza -secret- (#7930) üzenetére


.LnB
titán

Várjál, szerintem nem arcképnek akarja. Ott van, hogy offoff.. Először én is csak pislogtam, hogy ez mi? De kétszer átolvastam. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7932) koxx válasza -secret- (#7930) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Neha jonnek a topikba sima kepszerkesztesi keresek is :)

(#7933) somogyib válasza -secret- (#7925) üzenetére


somogyib
őstag

Én csak a gitárszólóit :)

(#7927) axioma: link (20 sec. google keresés :) )

(#7934) axioma


axioma
veterán

Igen, elnezest mindenkitol, nem arckep, le nem cserelem Martat :) ha mar egyszer annyi kavaras utan meglett (meg nagyon tetszik is persze!). Csak en azota folyamatosan olvasom a sima es off kepszerkesztot is, es igen, en is lattam hogy neha elofordulnak kepszerkesztos keresek, ezert mertem. Ezek szerint csak nem voltam eleg kitarto, megoldhattam volna onalloan, igy aztan plane bocs. Es koszonom a valaszokat, mar be is illesztettem...
A kepet azert tenyleg valaki admin kiszedhetne', rontja a topik osszkepet...

[ Szerkesztve ]

(#7935) Predator2 válasza Ndruu (#7922) üzenetére


Predator2
addikt

Köszönöm a munkádat/ munkátokat! :R

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#7936) koxx válasza Predator2 (#7935) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Bazijó lett ez az avatar.

(#7937) -secret- válasza koxx (#7936) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem is tetszik. :K

(#7938) Predator2


Predator2
addikt

:R :C :R

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#7939) Predator2


Predator2
addikt

Jut eszembe! Van még valami dolgom? Elnevezni, vagy valami ilyesmi? Régebben mintha lett volna valami?
Vagy azt megcsináljátok ti?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#7940) fattyu


fattyu
veterán

Hali,

ha jól tudom scout trooper még nincs.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#7941) -secret- válasza Predator2 (#7939) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#7942) .LnB válasza fattyu (#7940) üzenetére


.LnB
titán

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7943) fattyu válasza .LnB (#7942) üzenetére


fattyu
veterán

[link] ez vajon mehetne? ha beleférne a fegyverrel együtt az nagyon zsiráf lenne.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#7944) fattyu válasza fattyu (#7943) üzenetére


fattyu
veterán

nemnem.

Megvan!!!!

hk47 szeretnék lenni.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#7945) .LnB válasza fattyu (#7944) üzenetére


.LnB
titán

Rajzolt/rajzos legyen a forráskép:

[link]
[link]
[link]

Esetleg IG-88? [link] [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7946) czpitti


czpitti
senior tag

Koszonom szépen mindenkinek a gyors és szép arcképemet :R

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#7947) fogtunder


fogtunder
nagyúr

eme hsz nyomán, beállítaná valaki az új avataromat? a plecsnik elvileg megvannak.

köszi :R

I hate morning people. And mornings. And People.

(#7948) -secret- válasza fogtunder (#7947) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nemsokára meglesz, már intézkedtem. :)

(#7949) focvis válasza -secret- (#7948) üzenetére


focvis
veterán

Mit gondolsz, nekem szükséges aktívkodnom a másik a topikban, vagy megy a dolog magától?

Reggel kaptam egy plecsnit crey-től, ezúton köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#7950) w.miki


w.miki
veterán

Ezt az arcképet beállítaná nekem valaki olyan formátumra, hogy a moderátorok be tudják tenni avatarnak?
Köszönöm.
GDrive link

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.