Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anno 2205

Hozzászólások

(#201) tkesy válasza FireKeeper (#200) üzenetére


tkesy
őstag

Hát ahogy elnéztem a napokban, a fizikai ram mellett azért még elfogy úgy 8GB swap file is...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#202) FireKeeper válasza tkesy (#201) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mondom én hogy szarul van ez megírva, csak úgy zabálja a ramot :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#203) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

szevasztok... tolja még vki?! kissé megakadtam :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#204) powermause válasza - = Zk = - (#203) üzenetére

Bocsánat ,de hol lehet ebben elakadni? :B

powermause

(#205) - = Zk = - válasza powermause (#204) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az űrállomás megépítésénél :C :DDD

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#206) powermause válasza - = Zk = - (#205) üzenetére

Azt hiszem valahogy úgy megy hogy el kell érni azt a civilizációs szintet,hogy tudj a városodba építeni asztronauta képző központot.Akkor felajánlja az űrállomás építés lehetőségét.Talán egy vagy két orbitális modult lehet kezdetnek építeni.A fejlesztést úgy lehet elkezdeni hogy, a villanykörte alakú ikonra kell kattintani,és ott bekapcsolni a kívánt fejlesztési irányt,(nehézipar,gazdaság,biotech,microelectronica,meg még valami.De elöször csak egy- két fejlesztést lehet aktiválni ,a többihez ilyen tapsztalati pont kell.Amit,városfejlesztéssel,sikeres hadjárattal,tőzsdézéssel lehet gyűjteni.Elég sokáig tart.Közben biztosítani kell az orbitális modulok optimális működésétPl.:hőmérésklet,személyzet,a személyzet szükségletei(!)!Ez a fontos!Mivel ha jól müködnek akkor sok ilyen tapasztalati pontot generálnak maguk a modulok is!Sőt azt hiszem ezek adják a legtöbbet.Ehhez mondjuk sok pénz kell,ergo tőzsdézni is kell.Mert csak a tözsdéről lehet ennyi pénzt leszedni.Egyenlőre ennyi lenne. :)

powermause

(#207) - = Zk = - válasza powermause (#206) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ezekkel mind tisztában voltam...
engem az érdekelne, mit hova építsek, hogy jó legyen? mert videót nézve, már olyan ágrajzot vetít elém a csóka, csak lesek... :C

tőzsde? az hol van benne?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#208) powermause válasza - = Zk = - (#207) üzenetére

Hát a tőzsde ikonja baloldalt fent balról a második.Egy ilyen nyilszerű.grafikon valami.Rákatt.Akkor üdvözöl a tőzsdén és egyből ad valami 6000000 pénzt.Egy új szigetet(holdbázist) biztos kifut De ahhoz hogy valakitől szigetet /holdbázist vegyél a pénzen kívül meg kell venned az eladótól 3 részvényt is.Ezt licitálásal lehet venni ,olyan 2700000-3500000 péz körül lehet egy részvény és három kell egy sziget vételhez.Szóval eltart egy darabig.Meg veheted a saját részvényeidet is!Ezzel sokkal több pézt termelsz ugyan annyi gyárral!Mivel tőzsde,a te részvényidet is meg akarják majd venni a többiek.Én leszoktam tiltani a részvéneyim licitjét,mert nem szoktam másnak eladni.(Ugyan is, ha más használja az én részvényeimet a termelt hasznomból is részesül mégpedig a birtokolt részvények arányában.Ez az osztalék.)Ezt a letiltást minden egyes induló aukción különkell tiltani.Szóval csak annyi hogy a felugró ablakban(ami mndíg megjelenik amikor indul egy kicit),azt látod hogy a te részvényeidre licitálnak(ehhez nem kell a te engedélyed),tiltsd le a licitet!Ha elnézed mert másra figyelsz símán megvesznek egy részvényt tőled nélküled.Na most a részvényed ára viszont pézként jelentkezik a számládon.Az eladott részvényeidet bármikor vissza i veheted ha van elég pézed.Majd kitapasztalod. :U A fejlesztések:Én először az energetikát fejlesztem mindíg,a harmadik szintig.Ez azért is jó mert ezen az ágon van egy flotta fejlesztés is ,amivel orbitális rakéta csapást lehet kérni.Ez a harcban nagy segítség.De lehet árú helyettesítést is kérni (egyik árú pótolja máskiat de cserébe belőle kevesebb lesz),ezt én nem használom.Valamint,a sarkokon lehet + orbitális modult fejleszteni,és az űrállomás védett területét (a pajzsot)növelni.Eztán minden ágból érdemes az elsőt kifejleszteni.Sokat segít a mezőgazdaságban,bányákban.stb. Egyenlőre ennyi. :)

powermause

(#209) - = Zk = - válasza powermause (#208) üzenetére


- = Zk = -
félisten

meglesem, köszi... :C
kérjük, maradjon vonalban... :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#210) powermause válasza - = Zk = - (#209) üzenetére

:K

powermause

(#211) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

hoho behívtak az Anno 1800 bétájára :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#212) - = Zk = - válasza FireKeeper (#211) üzenetére


- = Zk = -
félisten

lucky bastard :W
:C :R
how?! hogy lehetséges ez?! :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#213) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

biztos olvasták a topik összefoglalóimat :DDD de kussolok majd mert NDA van :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#214) - = Zk = - válasza FireKeeper (#213) üzenetére


- = Zk = -
félisten

gyász megevett... ;]
mi az az NDA?! :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#215) FireKeeper válasza - = Zk = - (#214) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

titoktartási nyilatkozat. nem posztolhatok tartalmat a bétáról. remélem azzal nem sértem meg hogy elmondom, hogy részt veszek benne :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#216) - = Zk = - válasza FireKeeper (#215) üzenetére


- = Zk = -
félisten

lol.. csaknem :C
am várom nagyon a gémet ::))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#217) powermause válasza - = Zk = - (#216) üzenetére

Nekem is volt szerencsém a technikai előzeteshez nov 27.- dec 2 . között.Én előrendeltem, mert nagvyon jól sikerült!Városépítő stratégiában biztosan világ első lesz! :C

powermause

(#218) Delávégá


Delávégá
tag

Sziasztok!

Anno sokat játszottam az 1404-el és a 2070-el (hehe micsoda szóvicc). :) Nekem ezek Uplay-en vannak meg, de van-e jelentősége hogy a 2205 UE-t steamen vagy uplayen veszem meg? Mostanában sokat szívok Heroes-al a uplay miatt, de gondolom csak az árban lesz különbség és steamről is a uplayt fogja indítani. Az 1800 előrendelésén még gondolkodom.

(#219) powermause válasza Delávégá (#218) üzenetére

:DDD Ahol olcsóbb,onnan kell veni.Mindenképp az Ubi szerveréről megy az online játék. :DDD

powermause

(#220) - = Zk = - válasza FireKeeper (#215) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ma jött a mél, én is részt veszek benne.. már elő is töltöttem :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#221) Capricornus válasza - = Zk = - (#220) üzenetére


Capricornus
aktív tag

Engem is beválogattak, de természetesen pont abban a pár napban leszek kiküldetésen. :W
Nem értem, hogy miért nem lehetett több időt adni erre. :(

Per aspera ad astra!

(#222) powermause

:) Okt.4-ig öröm és boldogság!

powermause

(#223) - = Zk = - válasza powermause (#222) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hogymi?!.. lemaradtam?!... :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#224) powermause válasza - = Zk = - (#223) üzenetére

:B ..nem .Én voltam berúgva.Természetesen Febr.04-ig.tart a Béta teszt. :B :D

powermause

(#225) - = Zk = - válasza powermause (#208) üzenetére


- = Zk = -
félisten

noh, visszatértem :V
nem tudom, figyeled-e a topikot....

megleltem a tőzsdét.. annyira értettem hozzá, hogy eladtam szinte mindenemet :W.. szal most vehetem vissza szépen, ugyanis felhőbe szinkronizált a játék ugye...
bár nem találtam meg, hogy hol lehet letiltani, hogy megvásárolják az én részvényeimet.. 3 érdemleges "fül" van, de nagyon nem jöttem rá, mi mire való...

más.
így álltam pár perce, a tőzsde előtt....
konkrétan annyira instabil csóri iparom, hogy ha picit emelek az export dolgokon, húznom kell másik 3 termelést is, de ugye abba meg szép lassan az adott hely rokkan bele :D...
remélem nem kell újra kezdeni... qrva sok órát öltem bele :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#226) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#225) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megvan... csinál a gép egy automatikus mentést xy_SM néven...tehát xy amiben mér a stock marketes részvételem van és az xy_SM amit akkor jelölt meg így, mikor beléptem a stock marketbe.....
huh.. mér kezdtem aggódni, hogy újra kell kezdeni :D....

bár az még lehetséges, hiszen eléggé roppanékony a gazdaságom.. hm

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#227) powermause válasza - = Zk = - (#225) üzenetére



powermause

(#228) - = Zk = - válasza powermause (#227) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R

nem megyek tőzsdézni inkább, jó nekem ez így :R
van, hogy itt hagyom a gépet X időre bekapcsolva, had menjen... nem akarom még ezt is figyelni..mert úgytudom, nem lehet fixre letiltani a részvényeid megvásárlását, csak amikor épp licit van...

nincs mese, szégyen szemre de le kell koppintanom az űrállomásodat ha nem haragszol meg érte... :B
nagyon köszönöm nem mellesleg a segedelmedet...
esetleg olyan képet is tudnál feltenni az űrállomásodról, ahol nincs megnyitva az Orbit?!.. mert nem látom mi van mögötte.. :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#229) powermause válasza - = Zk = - (#228) üzenetére

Parancsolj.A tőzsdét csak használd nyugodtan,mert amíg nem tőzsdézel nem lesz elég pénz a fejlesztésekhez .Csak akkor tényleg nem lehet ott hagyni!Mivel tényleg egyesével kell megszakítani a részvényeid eladását.A laborjaimat másold nyugodtan de a második ábrán látható ,hogy ahol három laborom van ott afejlesztés is három szinten van.De aholcsak két labor van ,ott csak két fejlasztést lehet aktiválni. :U

[ Szerkesztve ]

powermause

(#230) - = Zk = - válasza powermause (#229) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egyelőre elvagyok tőzsde nélkül... 45-ös vagyok, nem tudom mennyi órával (lehet ezt valahol csekkolni?)

a helpet ismét köszönöm :R bár nem tudom ekkorára felhúzni még sajna az orbitot...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#231) tkesy válasza - = Zk = - (#230) üzenetére


tkesy
őstag

A tőzsde csak addig érdekes, míg fel nem vásárolod őket... :D

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#232) - = Zk = - válasza tkesy (#231) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áh, ez még mókás volt egy Transport Tycoonban, de... itt már kicsit neccesebb :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anno 2205
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.