Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59652) Blackmirror válasza nrg_52 (#59651) üzenetére


Blackmirror
senior tag

:C
Az iPhone 7 Plus nem egy új telefon már , ideje lenne cserélni ... de nincs mire :)) mindennel van vmi bajom.
Az X nem kell, nem tetszik és annyiért nem fogok telefont venni szerintem nagyon drága.
A 8 sem kell, azt most nem látom értelmét megvenni, inkább várok szeptemberig az újra hátha.
Note 8 esélyes , mert olcsóbb mint az s9 plusz , van s pen,jobban tetszik kinézetre,de viszont ez a szögletes design nem a kezembe való. Akksira nem tudom melyik bírja tovább én a noteot gondolom mert s9 topicban olvastam panaszokat ezzel kapcsolatban. Ha dual simes telefonom lenne nem kellene a H8.
A legnagyobb baj az, hogy vissza kellene szokni androidra , lehet hogy hülyét kapnék tőle :D

Eddig nem találtam olyan telefont, amit úgy megvennék mint anno pl ezt a 7 Plust, hogy na, akkor ez A telefon.

iPhone X@R, iPad Pro

(#59653) nrg_52 válasza Blackmirror (#59652) üzenetére


nrg_52
addikt

A szeptember mindjart itt van, addig csak kibirod valahogy. 😄

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#59654) vodrosjozsi válasza Blackmirror (#59652) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Olvastad volna annno a note8 topicját. Vagy nem emlékszel, hogy mit művelt itt aryon a 2 órás kijelzőidejével? Az se volt túl fair tőle csak ugye nem mondta, hogy ő állandóan nyomkodta a telefonját, azért volt 2 órás ideje. Nos, az s9+ jobb akkuban (bármit is írnak róla) de ha 2 napot vársz én tesztelni fogom az akksi időt és simán hozni fogja a 6+ órát úgy ahogy az s7 tette azt nekem még februárban.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#59655) no more válasza vodrosjozsi (#59654) üzenetére


no more
addikt

Nekem is mondta, hogy "mindenki" panaszkodik az Oreora (bár, MA-n senki), azt nekem ugyanúgy hozza a Nougat 5-6 órás kijelzőidejét. Nála alig bírt 4 órát az Edge. 🤷🏻‍♂️

Amúgy Note 8, meg egyéb Androidos Facebook csoportokban mai napig trollkodik és próbálja lebeszélni az embereket Samsungról.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#59656) akooos válasza vodrosjozsi (#59654) üzenetére


akooos
veterán

Abban az egyben igaza van, hogy rohadt gyenge a Note akkuideje. Max 3-3,5 óra SOT, úgy hogy nem is fotózok megállás nélkül, mint ő. Oreo óta még rosszabb lett az akksiidő... Minden másban nekem tökéletes, már az infrát sem hiányolom belőle, amit imádtam az LG-ben.

Sárkánynéni, én iphone 8 pluszt vennék a helyedben, mert nagyon jó portré mód van benne ;]
Egyébként szeptemberig várnék a helyedben.

Ja más téma, facebookon szembe jött egy huawei mobile bejegyzés, hogy az origo milyen képeket csinált a p20 proval. Na hát amilyen kommentek ott vannak ;] mindenki rakja be a jobbnál jobb képeket a p10 lite és társaival :DDD Van 800 komment, nem láttam mindet, de Aryont nem láttam kommentelni még :))

[ Szerkesztve ]

(#59657) no more válasza akooos (#59656) üzenetére


no more
addikt

Akkor te még nem használtál HTC One-t meg G4-et. Nálam mindkettő telefon 1.5 órás kijelző időt öhm... "Tudott". :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#59658) gerner1 válasza no more (#59655) üzenetére


gerner1
veterán

Nálam sem változott Oreo -val az üzemidő. Ugyan az, mint a 7.0 -val volt.

A "másik" részhez: Hagyni kell, hadd vágja tovább maga alatt a fát. ~December óta, különösen megindult lefelé a lejtőn. Valami egyébb, súlyosabb probléma lehet a háttérben, és úgy látszik ilyen viselkedéssel szerez örömöket magának, mert sajnos tény, hogy a Mate 10 fotós szempontból nem egy "siker", miközben más tulajdonságaiban egy remek készülék. De ő próbálja védeni azt a "mundért", ami nincsen.

Szerintem, egyébként ezekkel ő is tisztában van, érzékeli ő is, hogy a gyártó ezen vagy nem tud, vagy nem akar érdemben javítani, különben nem állt volna rá azzal a schwung -gal a RAW -os kidolgozásra (hiszen ha eddig is annyira fain lett volna az automatás eredmény halmaz, akkor ezt nem nagyon indokolná semmi...), mint amit látni lehet tőle a szerkesztett és makrofotók topikban. Ami azt illeti, ebben viszont sokat fejlődött (a Mate10 helyett..), ami a nappali (RAW -os) képeit vizsgálva elismerésre méltó előrelépés az automatán készített huawei képekhez képest. A többi megnyilvánulásán pedig, igen jókat lehet derülni. Remélem összeszedi magát, és jelentősen változtat a vektorján, mert ezekkel csak még jobban a perifériára csúszik...

[ Szerkesztve ]

(#59659) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Bezzeg ha aryon a téma akkor már írtok mi? Szép bagázs ;]
Igazatok van, mindenben IS

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#59660) Quqesz válasza akooos (#59656) üzenetére


Quqesz
nagyúr

S8+-on is érezni, hogy a kamera nagyon húzza az aksit. Ha nem kamerázok, akkor múltkor elment 2,5 napot is 2,5h sottal, de ha kamerázok, akkor 1 napot bír. Viszont én kb ugyan azt tapasztalom fogyasztás terén eddig az összes telóval. Kb a kijelző/aksi arány nem változott, nincs is csoda sehol(már amit használtam G2,G4,H8,S8+)

Vj
Uborkaszezon van... 😁 Nekem mondjuk tetszik az új oppo, és tetszik, hogy egyre jobban jelen van itthon a xiaomi is(most láttam fotót auchanban MI routerről, kapható). Színesedik a piac és ha ezek az olcsóbb gyártók is egyre jobban elérhetőek lesznek hátha az árak is megtorpannak.
Vmint kíváncsian várom a hajlítható kijelzős samut(bár 2000 euro elég komoly lenne érte)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#59661) Drakmusz


Drakmusz
őstag

Egy kicsit off,de hová is írja az ember ha nem ide??:)
A kollégámnak van egy ismerőse a Hír TV-nél.
Felhívták hogy kijönnének hozzánk forgatni az étterembe a munkaerőhiányról.
Ok,gyertek!
Na ennek az lett a vége hogy kb. 20 percet beszélgettem velük,amiből 3 mondatot le is adtak.....
A legendáriumok témakörébe illő egymilliós balatoni fizetésekről is elmondtam a véleményemet,persze az sem került be.
Úgyhogy maradt a vendéglátóipar olyan mint volt,sőt.
Ha bemegyek a belvárosba olyan felszolgálókat látok,mintha valakire csak úgy ráadtak volna egy kötényt az utcáról.
Mi kb. 1,5 éve keresünk embert,de máshol sem jobb a helyzet.
Nem tudom hogy ki fog ebben az országban dolgozni,nem túl jók a kilátások.:((

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#59662) mark! válasza vodrosjozsi (#59659) üzenetére


mark!
őstag

te meg egy pózer lennél, ha... (tudod mi lenne itt a befejezés ;] )

[ Szerkesztve ]

>

(#59663) no more válasza Drakmusz (#59661) üzenetére


no more
addikt

Kereskedelemben és vendéglátásban sosem dolgoznék... 90-120 ezerért hallgatni a buta embereket.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#59664) vodrosjozsi válasza mark! (#59662) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Villognék a.. :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#59665) Drakmusz válasza no more (#59663) üzenetére


Drakmusz
őstag

Hála istennek a szakács fizetések azért ettől arrébb vannak.:)
Persze a haldokló nyugatot azért még nem értük el....

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#59666) vodrosjozsi válasza Drakmusz (#59661) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Én szívesen kipróbálnám magam ilyen körben de valahogy sose jutok el oda, hogy felvegyenek :U

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#59667) no more válasza Drakmusz (#59665) üzenetére


no more
addikt

Persze egy profibb szakács más tészta, ugyanúgy kihajtják a lelked (de legalább megéri). Nézzük inkább az egyszerűbb embert, egy eladót, pincért... Rabszolga éhbérért. :(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#59668) Drakmusz válasza no more (#59667) üzenetére


Drakmusz
őstag

Jogos.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#59669) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Sziasztok!

P9-en Google Chrome-ban nem jelennek meg a képek. Tárhely, adatok, gyorsítótár törölve. Volt már újra is rakva, mégsem jó.
Ötlet vagy valamilyen beállítás, amivel újra megjelenhetnének?

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#59670) pkaresz válasza no more (#59667) üzenetére


pkaresz
senior tag

Lányom, most hagyta ott, kért, kapott három nap szabit, amit nem fizetett ki a tulaj, kiderült nincs is bejelentve.

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#59671) Blackmirror válasza Drakmusz (#59661) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Tipikus média :)))
Beszélsz nekik érdekes dolgokról és bevágnak 2 percet arról ami kb lényegtelen v mindenki tud

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#59672) akooos válasza vodrosjozsi (#59666) üzenetére


akooos
veterán

Tanulj meg pár szót németül és intézek neked németországi pincér vagy szakácsmunkát :))

(#59673) Quqesz válasza Drakmusz (#59661) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ezen ne lepődj meg, nekik nagy anyagból kell kiragadni a lényeget(ami nem mindég sikerül). Anyósom naptévés volt, hosszú éjszakákat töltöttek a vágószobában. Az is függ milyen műsorba kerül bele:hírek 1-3 mondat, ha másabb műsor, akkor lehet több is. Szal nem releváns.
Ez a munkaerőhiány meg összetett. A cégeket lehúzza az állam, a dolgozókat meg a cégvezetők. Persze minda2 sír, de a munkás szopja meg a legjobban. Nem véletlen, hogy kimennek, mert akkor legalább jobb pénzért szopjanak(bár a munkakörülmények sokszor jobbak kint). Amíg ez a mentalitás nem változik(nem fizetik ki a dolgozót, nem jelentik be, a tulaj 1 hónap alatt vissza akar kaparni minden befektetést, a cég 1 forint után +1 forintott fizet be az államnak) nem is lesz jobb a helyzet. De ezt most így konzerválták, mert hát vannak ennél fontosabb dolgok is itthon(pl stop soros,stb... inkább nem politizálok inkább😀)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#59674) no more válasza pkaresz (#59670) üzenetére


no more
addikt

Magyarország... :(

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#59675) Drakmusz válasza Quqesz (#59673) üzenetére


Drakmusz
őstag

Voltam egyszer régebben egy szakmai konferencián,elcipelt a főnökasszonyom.
Az előadó elmondta hogy ha itthon üzemeltetsz egy éttermet mondjuk,és mindent a jogszabályoknak megfelelően csinálsz(minden bejelentés frankó stb.),akkor 100 forint bevétel után 104 forintot kellene az állambácsinak adnod...
De ezeket a dolgokat csak összefogással lehetne megváltoztatni,ez meg itthon felejtős....

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#59676) Quqesz válasza Drakmusz (#59675) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sajnos így van. Mi is sok üzleti partnerral beszéltük: ha itthon mindent szabályszerűen csinálsz/bejelentesz, akkor éhenhalsz.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#59677) vodrosjozsi válasza akooos (#59672) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

A blutig elég? ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#59678) Helltak válasza Drakmusz (#59675) üzenetére


Helltak
őstag

Igen, ez a legnagyobb probléma.. Kis és közép vállalkozók iszonyúan megvannak szorongatva, a nagy vállalatok meg persze jól járnak.

(Nekünk kis vállalkozásunk van, nem boldogulunk valami könnyen.)

Összefogás ebben az országban.. max ha valami katasztrófa történik, anélkül csak a széthúzás és irigység van jelen.

[ Szerkesztve ]

Vivo X100 Pro

(#59679) Quqesz válasza Helltak (#59678) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Csak nem az SI faktorra gondolsz? 😎

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#59680) Helltak válasza Quqesz (#59679) üzenetére


Helltak
őstag

Olyan itt nincs :D

Vivo X100 Pro

(#59681) mentic18


mentic18
tag

Felraktam az osmo 2-t 30ért bontatlan csomagolásúként. Ide se ért még a telekomtól de tettem egy próbát. Egész sokan meg akarják venni de egy srác azt írja 28+szállítási áron oda tudnám e adni neki..
Mindegyik kb 35-40 körül van, nem értem egyszerűen..

Samsung Galaxy A53 5G

(#59682) akooos válasza mentic18 (#59681) üzenetére


akooos
veterán

Nem értem annak a cuccnak a létjogosultságát amúgy.. De ma adok érte 15-öt, ha gondolod ;]

(#59683) vodrosjozsi válasza akooos (#59682) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Tegyél le róla.. 17ért az enyém :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#59684) nrg_52 válasza mentic18 (#59681) üzenetére


nrg_52
addikt

Tedd fel 40-ert akkor elviszik 35-ert.😄

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#59685) mentic18 válasza akooos (#59682) üzenetére


mentic18
tag

Hát nem úgy néz ki hogy nem tudnám eladni, de ha így lesz odaadom 15ért. :D
Á 35ért se viszik el kacsa, ezért raktam fel 30ért.
Gearbesten mi band 3 12 ezer forint alatt van. Nyári akció van. De mivel nem az nfc-s van leárazva ezért én nem veszem meg, de hátha valakinek jó.

Samsung Galaxy A53 5G

(#59686) mark! válasza mentic18 (#59685) üzenetére


mark!
őstag

ha nem lesz rá vevő akkor írj, lehet megvetetem öcsémmel, a sima osmo nagyon tetszett neki ;]

>

(#59687) Dr. 444Hertz válasza mentic18 (#59681) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Megveszem én 50-ért is, ha a napi törlesztéses fizetés jó neked.
Minden nap 10Ft, kb. 15 év múlva ki is lenne fizetve az összeg ;] ;] ;]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#59688) mentic18 válasza mark! (#59686) üzenetére


mentic18
tag

Fekete dzsin huszárokkal nem tárgyalok. Túl fura a sapkád. Mintha terror dzsin lennél.
Doki: Akkor jön szóba a kamatos kamat. Minden nap 10 +5+5 forint. De az is jó ha a plazmaadással hozzájárulsz. (A bözsi utalványt is elfogadom)

Samsung Galaxy A53 5G

(#59689) mark! válasza mentic18 (#59688) üzenetére


mark!
őstag

turbánnak hívják és a pénzemet tartom alatta ;]

>

(#59690) mentic18 válasza mark! (#59689) üzenetére


mentic18
tag

Akkor nem sok pénzed lehet. Használd sálnak, jobban jársz :D

Samsung Galaxy A53 5G

(#59691) mark! válasza mentic18 (#59690) üzenetére


mark!
őstag

aranyrudakban van a pénzem 😤

>

(#59692) nrg_52 válasza mark! (#59691) üzenetére


nrg_52
addikt

Nem nyomja a fejedet? :DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#59693) Dr. 444Hertz válasza mentic18 (#59688) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Hát ebbe már csak akkor megyek bele, ha az A5-öd is az enyém lehet... ;]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#59694) Quqesz válasza vodrosjozsi (#59677) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Holnaptól ha ilyet látsz a seggedben, az én leszek!
:K

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#59695) gerner1 válasza Quqesz (#59694) üzenetére


gerner1
veterán

Grat! 👍

(#59696) Dr. 444Hertz válasza Quqesz (#59694) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Jó nagy segge lehet kakasnak, ha egy ilyen + egy Quqesz is belefér....

Grat!

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#59697) mentic18 válasza Dr. 444Hertz (#59693) üzenetére


mentic18
tag

Naaa. Ne legyél mohó. Nem szuperál az asus? :(
Amúgy az a5 még mindig kijelzőiségére vár. Utána persze le szeretném cserélni. Bár nehézen balok meg tőle.

Samsung Galaxy A53 5G

(#59698) vodrosjozsi válasza Quqesz (#59694) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Mi a sz@r ez?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#59699) gerner1 válasza vodrosjozsi (#59698) üzenetére


gerner1
veterán

Civic

(#59700) Quqesz válasza gerner1 (#59695) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Köszi srácok! Van ám pezsgés..😀

VJ
Ahogy írták Civic. 182 jó kis pacival...😀

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.