Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59851) nrg_52 válasza no more (#59801) üzenetére


nrg_52
addikt

A gyengebb, mint a konkurensek aktualis megoldasai a helytallobb. A nagyon gyenge azert messze nem ilyen. 😄

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#59852) Blackmirror válasza Dr. 444Hertz (#59850) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Hát nekem nem lenne mindegy :P

iPhone X@R, iPad Pro

(#59853) winery válasza Blackmirror (#59852) üzenetére


winery
aktív tag

Ha jól emlékszem akkor sima 9 plusz nélkül az is csak szerdán .

(#59854) no more válasza csadi0011 (#59845) üzenetére


no more
addikt

Azért az, hogy nem érik utol, túlzás. Inkább mérföldekre lehagyta a Sonyt mindenki. 🤔 Az mi már, hogy legalább 15 centiről tud fotózni, szóval a macro -is- kilőve.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#59855) vodrosjozsi válasza Blackmirror (#59849) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

S9+ de csak mert ebben 6gb ram van meg a dupla kamera. Kár, hogy nem a 256 gigás de hát az már tényleg lényegtelen :DDD
Tényleg nem mindegy mert ez a 6gb ram miatt nem fog lassulni 3 év után se, + ha lesz dex is később akkor ez is + pont. Meg hát ne már.. 2 ezer ft-al drágább a sima s9-nél

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#59856) csadi0011 válasza no more (#59854) üzenetére


csadi0011
őstag

Csak a 960fps-re írtam, hogy nem érték utol.
De egyébként miben hagyták le mérföldekre a Sony-t? Vagy melyik készülék melyik Sony-t hagyta le kamerában?

Nem védeni akarom, nem kamera miatt van Sony-m, de nem tudom, hogy miről beszélsz.

(#59857) Blackmirror válasza vodrosjozsi (#59855) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Azér’

iPhone X@R, iPad Pro

(#59858) vodrosjozsi válasza Blackmirror (#59857) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Mert hülye azért nem vagyok ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#59859) Dr. 444Hertz válasza csadi0011 (#59856) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Esti fotózásban egyáltalán nem remekelnek az Xperiák (a konkurenciához képest), illetve a jó öreg lencsetorzulást még mindig nem igazán sikerült kiküszöbölniük.
Rossz fényviszonyban érthetetlen zajosodást produkálnak.

Persze, a többi cég termékei más hibákkal küszködnek, szóval azok sem hibátlanok, de a legtöbb esetben nem olyan látványos, vagy alig érzékelhető a dolog.

(Az elmúlt két esztendőben több, mint 10 telefon volt a kezemben (főleg a kamerák miatt), szóval annyira nem hülyeség, amit mondok. No more kolléga reakcióit pedig általában oszd el 30-cal, és megkapod a kívánt tartalmat :DDD )

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#59860) no more válasza csadi0011 (#59856) üzenetére


no more
addikt

Fotózásban leragadtak középkategória szinten 250 ezerért, a gyenge minőségű kijelzőt meg sem említem.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#59861) Quqesz válasza Dr. 444Hertz (#59859) üzenetére


Quqesz
nagyúr

;]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#59862) junior11 válasza no more (#59860) üzenetére


junior11
veterán

Szerencsére ők még nem raknak bele amoledet.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#59863) no more válasza junior11 (#59862) üzenetére


no more
addikt

Miért tennének bele színhű, végtelen kontrasztú kijelzőt, ami tűző nap alatt is látszik, ha tehetnek bele 9000K (majdnem 10000K)-re kalibrált gyenge IPS-t. Végül is, biztos jobb... :U

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#59864) junior11 válasza no more (#59863) üzenetére


junior11
veterán

Jah, színhű... Nem rossz, de az IPS nekem színhűbb, nap mint nap látom egymás mellett. Nem ég be magas fényerőn, igaz a feketéje gyengébb, de az IPS-en a fehér szebb, tisztább, nem sárgul, kékül mindenfelé ahogy forgatod. De kinek mi tetszik.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#59865) no more válasza junior11 (#59864) üzenetére


no more
addikt

Hát, ha neked az színhű, akkor ok. Túl van tárgyalva.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#59866) gerner1 válasza junior11 (#59864) üzenetére


gerner1
veterán

Itt van példának néhány kép (a teljesség igénye nélkül...), beégett iphone -okról, amelyekről tudható, hogy nem AMOLED kijelzőssek (az új X -et kivéve...). Ugyan úgy be tud égni (és be is ég...), mint az amoled...

(#59867) junior11 válasza gerner1 (#59866) üzenetére


junior11
veterán

LG-nél hallottam róla, nálam eddig még egy Sonynál sem jelentkezett. Az amoled eddig még nekem sem égett be, igaz, nem használom magas fényerőn.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#59868) #96302336 válasza csadi0011 (#59845) üzenetére


#96302336
törölt tag

Elég nagy Sony megszállott voltam. Most is XZ2C-m van. De most már nem azért, mert olyan jó a Sony, hanem azért, mert ekkora méretben nincs jobb. Ha nem érdekelne a méret, már nem Sony telefonom lenne.
Nálam a telefonnál a méret a lényeg, és egyéb ritka extrák, amik még mindig csak két gyártónál vannak meg.
És mivel a telefont a funkciók miatt veszem, ezért maradt kizárásos alapon a Sony vállalható kompromisszumokkal.
A legutolsó készülék, ami még elfogadható volt tőlük, az az XZ1. Ezek után hiába a csúcs HW, semmi, de semmi lényegi újítás nincs tőlük, tényleg mindenki jobb készülékkel lépett tovább.
XZ-ről léptem meg az XZ2C-t. Az XZ szoftveresen sokkal stabilabb, az XZ2C csinál bosszantó hülyeségeket. Pl. a sima telefon nem tökéletes, az XZ jobb térerőt adott ugyanott. Aztán a legutóbbi frissítésig volt beakadt hálózati váltás, elfelejtett az erősebb toronyra lépni. Jó ezek szoftveres dolgok, de idegesítő, ha pl. kocsiban ülsz, és próbálsz telefonálni. A júniusi frissítés óta tűnik jónak eddig a hívás.
A kamera az XZ1 óta semmit sem változott, ugyanaz. Hiába tud 960fps-t videóban, az egy játékszer, kb. egyszer próbáltam ki, és ennyi. A kamera erősen közepes. A fényképezést a telefonnal kizárólag memónak használom, pl. lefotózok egy bekötést, hogy később tudjam, a kábel színkiosztást. Vagy egyéb munkához kapcsolódó képek, amik nem igényelnek semmilyen minőséget. Párszor, amikor mégis mint emlékfotó használtam a telefont, az utómunkánál szándékosan butítottam a felbontást, mert értelmetlen a csillió megapixel a jelenlegi kamera szoftverénél. Persze fel lehet hekkelni a GCam appot erre is, de ilyenkor mindig felmerül, hogy miért nincs benne gyárilag, mint a többiben????? Nekem ott van a normális fényképezőm, aki meg mobillal akar komolyabban fotózni, az ne Sony telefonnal álljon neki.
Egyébként erősen gondolkodom azon, hogy az XZ2C-t lecserélem az XZ1C-re. Mert gyakorlatilag a SoC-on kívül semmi újdonságot nem hoz, és az XZ1C formailag sokkal jobban tetszik. Meg kurvára hiányzik a jack.

[ Szerkesztve ]

(#59869) junior11 válasza #96302336 (#59868) üzenetére


junior11
veterán

Igen, XZ1 nekem is tetszik, van a rokonságban, a régi forma miatt is.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#59870) gerner1 válasza junior11 (#59867) üzenetére


gerner1
veterán

Itt van néhány kép beégett Sony kijelzőről (megint csak, úgy "gyorsba" keresve...) ...

(#59871) junior11 válasza gerner1 (#59870) üzenetére


junior11
veterán

Nekem eddig akkor szerencsém volt, pedig max fényerőn navigálásra is van használva.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#59872) Quqesz válasza no more (#59863) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az a kijelző a napon az úgy néz ki, hogy rendesen kifakítja, mint a G4 ips-ét. Meg is lepődtem múltkor...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#59873) pkaresz válasza #96302336 (#59868) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia!

Én BT fejessel használom zenére, brutál jó!
Ajánlom neked is!
Főleg amit adtak hozzá!! :D

Üdv: Karesz

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#59874) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

Közlemény! Kötelező elolvasni innen : [link]

iPhone X@R, iPad Pro

(#59875) vodrosjozsi válasza Blackmirror (#59874) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Mi a szent sz@r ez? Nem nyitja meg a samsung böngésző ha iphone-ról van szó egy oldalon ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#59876) #96302336 válasza pkaresz (#59873) üzenetére


#96302336
törölt tag

Az a fejes a közelébe sem ér az AKG-m minőségének. ;) Meg el is adtam, mert van pár BT fejhallgató itthon.
Igazából csakis azért ruháztam be XZ2-re, hogy eladjam, és vegyek egy XZ2C-t. Gyakorlatilag jó üzlet volt, mert így nem került semmibe sem az új telefonom, sőt még hozott is egy kicsit.
Az a fejhallgató amit adtak hozzá, az tényleg kiváló, de mivel ez nagy méretű fejhallgató, egyrészt csak otthon használnám, így az aktív zajszűrés, mint extra funkció nem igazán lenne kihasználva nálam. Tényleg állat, de nem tudok olyan helyzetet felidézni magamban, ahol tudnám használni. Nem utazok vonaton, repülőn, a kocsiban életveszélyes, mert nem hallod a forgalmat, utcán gyalog, bringán szintén veszélyes az előbbi miatt, nálunk nincs metró, villamos, busz mutatóban, a tömegközlekedés nálunk a vidéki falvak, és a város között valósul meg inkább. Tehát, nem igazán van nekem olyan élethelyzet, ahol kéne az aktív zajszűrés mint opció csillagászati áron. Azon a pénzen, amit kérnek azért fejhallgatóért olyan drótost veszek, ami szebben szól, mint az élő koncert :D
Ami a fantáziám piszkálja egyre jobban, az egy hordozható minőségi DAC, ami a telefonnal, és a PC-vel is tud működni. Futáshoz pedig szintén elég egy fülbe dugható sztereó BT cucc, ott szintén csak a zene, mint motivációs dolog kell, és nem a minőségi élvezet.

Amúgy óriási húzás volt a Sony részéről, hogy egy darabig biztosított egy tényleg állat jó fejhallgatót a telefonhoz. Kár, hogy már kifutott ez az akció. Szerintem sokkal többen vennének Sonyt, ha a telefonok mellé csomagolnának egy legalább közepes minőségű BT fej, vagy fülhallgatót, ha már a jack eltűnt. Az átalakító csak kényszermegoldás szerintem, ami még a csatlakozó épségét is veszélyezteti, ha azt használnám zenehallgatáshoz vezetéses fülessel.

(#59877) #96302336 válasza Blackmirror (#59874) üzenetére


#96302336
törölt tag

Két dologra jöttem ezzel rá.
Első, hogy vannak orbitális balekok.
A másik, hogy ezzel a nézettel röhögve tudom használni a teljes fórumot, pedig onnan kitiltottak, mert rasszisták, és nem szeretik a droidosokat. :D

(#59878) akooos válasza Blackmirror (#59874) üzenetére


akooos
veterán

Szerintem ez a csávó csak egy orbitális troll. Nem léteznek ilyen hülyék.

(#59879) no more válasza #96302336 (#59876) üzenetére


no more
addikt

Szerintem sokkal többen vennének Sonyt, ha a telefonok mellé csomagolnának egy legalább közepes minőségű BT fej, vagy fülhallgatót

Szerintem meg ugyanúgy nem vennék az emberek, hiszen semmi extrát nem nyújt a többiekhez képest. Samsungnak ott a hajlított AMOLED, DeX, a szuper kamera, prémium szerviz, Huaweinek 3 év gari, kamera extra módok, nekik is van olyasmi mint a DeX, Lite izéknek jó az ára, Xiaominak is ott az ár és egyre jobb kamera alsókategóriában. Mindegyik ad valami pluszt, amit esetleg a másik nem, vagy kevésbé. A Sony? Egy lassan full alap Android, semmi extrával, gyenge kijelzővel és kamerával... De annyiba kerül mint a többi csúcs. :U

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#59880) csadi0011


csadi0011
őstag

Mondjatok már nem duplakamerás mobilt, ami sokkal jobb képet csinál éjszaka, és bármilyen mobilt, ami nappal.
Amikor én nézegettem a PH teszteket más telefonokról, akkor egyik sem nyugozott le. Legfeljebb egy két apróságban. Nokia 8 pl. meglepett, hogy milyen átlagos. HTC U12+ tetszik, de az sem köröz le senkit, csak itt-ott szebb
Én nem látok sok különbséget a kamerák között, hogy azt mondjam, le van korozve a sony-m. Mi A1 valóban jó kamera a telefon árához képest, de a teleobj. szenzora gagyi, igy meg mi értelme?
Ha főként kamera miatt vennék mobilt, akkor sem vennék mást, mint Sony-t, mert nem annyival gagyibb, hogy lemondjak a szamomra kedves markarol.

4 éve vettem egy Z1C-t, tesóm meg egy Nokia 1020 Lumiat. Z1C kameraalkalmazása elég gyenge volt. Lumia mindenben jobb volt. 120 fps meg 4k nem volt csak benne. De ott éreztem az erős kulonbseget. Vaku + opt. zoomrol nem is beszélve.

Én hiszek nektek és nem a Sony-t tartom a legjobbnak, de nem érzem azt a kulonbseget, amit ti irtok.

(#59879) no more: Sonyban az a pláne évek óta, hogy nincs benne ez a sok dolog, ami egyeseknek haszontalan. Minden telefont telepakolnaki ugyanazzal a baromsággal, de a Sony az egyetlen, akinél alap androidot kapok kis házban csúcskategóriával, sok felesleges hűhó nélkül.
Android One-nak pl. ezért örülök. Xiaomi-t, Huawei-t sosem vettem volna a rendszer miatt. Android One-nal már meggondolnám.
Samsung szuper kamera? Nem értem, mivel több, mint a többi.
Az, hogy neked bejönnek a Samsung funkciói, az a te szerencséd. Neked tökéletes az a telefon. De emiatt nem rosszabb a többi mobil. Csak neked. Nekem is van saját benyomásom. Samsung sem tudott még meggyőzni. Talán a Note 8 meg középkategóriában az A5 2017. De nem is beszélek a Samsungról. S3-S4-S5 nevetséges volt csúcskategóriának, de azóta nem szólok hozzá. Szerintem te is egy ilyen Xperia X8, SP, Z, Z3 telefonokat látott ember vagy, csak benned él még csalódás.
Sony kijelzőivel mi a probléma megint? Lehet RGB fehéregyensúlyt állítani manuálisan és 3 külön preset van színtartomány megjelenítésre. Nem tudom, hogy még melyik telefonnál van ilyen beállítás, de én nem csalódtam benne.

[ Szerkesztve ]

(#59881) no more válasza csadi0011 (#59880) üzenetére


no more
addikt

Nézd meg az XZ2 itteni siralmas képeit, aztán a többi csúcsét és látni fogod a különbséget. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#59882) csadi0011 válasza no more (#59881) üzenetére


csadi0011
őstag

Látom a különbséget. De ez sok? A rejtélyes minőséghibák, amik a Sonynál össze-vissza a kép részein helyeken jelennek, azokat nem vitatom. És ez erős mínusz a Sonynak. Kézzel készült éjszakai fotókhoz technikailag kevesebb a Sony. Ez is mínusz.
Samsunggal összehasonlítva azt mondani, hogy a Sony hulladék, a Sasmung meg szuper, szerintem túlzás. Sőt, a samsung kamerát szupernek mondani. Nem tudom. Számomra a HTC meg a Oneplus kamerája is szép. P20 Pro is jó, de nagyobb volt a füstje.
Én nem látom a kiemelkedést egyikben sem. Sonyban sem látom a hatalmas elmaradást.

[ Szerkesztve ]

(#59883) #96302336 válasza no more (#59879) üzenetére


#96302336
törölt tag

Az alap android inkább előny, mint hátrány. Nem kérek a különféle elferdített szétcicomázott, nyakatekert oprendszerekből, nagyon jó számomra a full alap droid, így is van pár dolog, ami kiirtásra került a telefonban. Asszisztenseket, és különféle Gandalf osztályú varázslókat nem használok. Ha úgy tetszik átlag júzer vagyok telefon téren. A görbe kijelző mindig is zavaró volt számomra, amikor megjelent, akkor is azt mondtam, hogy baromság, és most is ugyanez a véleményem. Ahogy arról is, hogy a kijelző sarkait újabban kerekítik. ehhez még hozzájön az íves kijelző. Tiszta retró XX. századi CRT érzés. :D Nos ezek nem jönnek be. Ahogy az egyre nagyobb méretű készülékek sem. Sajnos mára eljutottunk odáig, hogy az 5" a kicsi méret. Pedig, ha volna minimál kávával egy 4"-es telefon, ami tudná azt, amit egy XZ1C, már megvettem volna.

A piac ügyesen alakítja az emberek igényeit, mikor rádöbbentek a gyártók, hogy a tablet halott, akkor szépen sunyiban elkezdték növelni a telefonok méretét. (conspiracy rulez :P ;] ) Pedig de jó volna végre egy normális 10" körüli tablet SD845 rendszerrel, és 6-8Giga memóriával 4k-ban.
Persze előny a nagy 6" körüli kijelző, a tartalom fogyasztás miatt, de nem mindenki tudja a tepsit eltenni. Arról nem is beszélve, hogy jóval sérülékenyebb a nagyobb készülék. Az is lehet, hogy én vagyok egyedi, de inkább vágyom egy vaskosabb készülékre, mint ezekre a lapos szarokra. A vastag ház csak előnyökkel járna. Nagyobb akku, masszívabb felépítés, és nem utolsó sorban a kamera szenzor is lehet nagyobb, és a lencserendszer is.
Két telefont imádtam, az egyik a w910i, a másik az X1 volt. Pont a méretek miatt.
Az borítékolható, hogy le fogják húzni a redőnyt a szoniék, mert ezzel a hozzáállással nem lehet a piacon maradni. Korábban is, most is azt jósolom, hogy az Xperia márkanév el lesz adva, mint anno a Waio.
A Dex, és hasonszőrű megoldások tényleg jók azoknak, akik nem akarnak egy asztali gépet, mert bőven elég az androidos rendszer, és csak sima tartalom fogyasztásra használják. A DEX ott bukik meg, ahol szükség van a PC-re, mert még a mai napig nagyon kevés olyan célszoftver létezik, ami van androidra is. Ha csak az én munkám nézzük, ott még rosszabb a helyzet, mert jó néhány program nem is fut win7-nél újabb oprendszeren., nem hogy droidon.

A szervizt hagyjuk inkább, mert Magyarországon olyan, hogy normális szerviz, olyan nem létezik, csak marketing. Normális szerviz tőlünk eggyel nyugatabbra van, és szégyenszemre még északra, és északkeletre is sokkal jobb. A Kínaiak nagyon erősek, és olcsók is. Ez is tény. És pont ők lesznek azok, akik miatt el fog hullani a Sony, és még páran. De egy dolgot azért ne felejtsünk el. A Sony csúcs telefonok, és itt a csúcs készülékeken van a hangsúly, konzisztensen jó minőségűek, és a tervezett élettartamuk alatt nincs velük egyáltalán több probléma, mint a többi csúcskészülékkel a többi gyártónál. Azért írtam tervezett élettartamot, mert hiába szajkózza az összes gyártó, hogy náluk aztán tutihótziher, hogy nincs olyan, hogy tervezett elavulás, nagyon is van. Elég csak az akkura gondolni. Két év, annyit mindegyik telefon kibír átlagos napi felhasználás mellett. A többi ajándék. És sajnos azért, mert még mindig félévente jön az összes gyártótól az új csúcskészülék. Mindegy, hogy minek nevezzük, note-nak, s akárminek, MZ/X Prémiumnak, ez a helyzet. A Samsung úgy időzít, hogy tavasz az S széria, sz a note, a Sony tavasz a csúcs, ősz a Prémium és egyéb ráncfelvarrás. Kínaiaknál meg nem is tudom, mert nem követem. De az Apple is hasonló, ott is ha jól rémlik fél év volt a nyóc, és az iksz között.

Halvány lila gőzöm sincs, hogy mi lesz a következő telefonom, egyelőre nem is nagyon izgat a dolog, azon kívül, hogy egyre inkább azt látom, hogy egyre több pénzt kérnek el egyre kevesebb dologért. Akármelyik gyártót is nézzük. A SoC nyers ereje már régóte nem meghatározó, a szolgáltatások pedig egyre inkább megakadnak, és elmennek kakimodzsi és egyéb hasonlóan szar :DDD irányba.

(#59884) junior11 válasza #96302336 (#59883) üzenetére


junior11
veterán

+1

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#59885) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

nagyon gyenge próbálkozás

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#59886) Quqesz válasza csadi0011 (#59882) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szia Don Quote! Sokáig akarsz harcolni a rák szélmalommal?😀😀

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#59887) Lacy6


Lacy6
senior tag

Azért elég menő lett az Oppo Find X.
Keressetek rá, nincs kedvem linkelni xD

Mondjuk csak most nézem hogy már volt téma...

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#59888) #96302336 válasza vodrosjozsi (#59885) üzenetére


#96302336
törölt tag

A legutolsó mondat egy kicsit önáltatás. "Nem bántam meg, hogy megvettem" Aha.. Lehet. 500 rongyért vett egy bétás telefont, aminek szar a beszédmikrofonja, hulladék az oprendszere, nem érzékel a touchscreen hidegben, nem old fel mindig a fa... őőő... fész ájdí és egy nap alatt lemerül. Bár, ha az elődökhöz nézem ott előrelépés, de ennél az összes többi droidos csúcs nagyságrendekkel jobb.
A nocs szerintem ki lett vesézve. :D
a type-c pedig egy szép pofon, mert most már szinte mindegyik droid évek óta azt használja. A nonplusz pedig 14 ezerbe kerülő gyors töltés. :C ja nem: :W

Ez pedig a kakimodzsi után az utolsó csepp: farokmérőként reklámozott apple app :W

[ Szerkesztve ]

(#59889) vodrosjozsi válasza #96302336 (#59888) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ennyi, meg egy bambi. De megérte ez a lényeg ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#59890) vodrosjozsi válasza #96302336 (#59888) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ez a Birkás Péter.. miért kell egy alapból jó ötleten alapuló programot ennyire lehúzni a saját szintjére? Oké, hogy ő is egy farokmeregető de sajnos még egy úgy nevezett újságíró is.
Minek kell ez komolyan..

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#59891) nrg_52 válasza Quqesz (#59886) üzenetére


nrg_52
addikt

Ennyi erovel felespoharral is probalhatna kimerni az amazonast. En tisztelem erte! :DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#59892) w333 válasza vodrosjozsi (#59885) üzenetére


w333
félisten

Szvsz. még mindig a legjobb ami jelenleg a piacon van ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#59893) no more válasza w333 (#59892) üzenetére


no more
addikt

Szerintem iPhone X + Pixel 2 XL! :P

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#59894) mark! válasza Blackmirror (#59874) üzenetére


mark!
őstag

150 rongy? veszek egyet énis ettől a szomszédtól.. ;]

>

(#59895) w333 válasza no more (#59893) üzenetére


w333
félisten

Csak a Pixel az sokkal rondább ! :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#59896) #96302336 válasza vodrosjozsi (#59890) üzenetére


#96302336
törölt tag

Ez az úgynevezett újságírás a mai szinten. Tré oldalon tré cikkek születnek csak.
A program az tényleg jó. 22cm. :D ;] :DDD ;]

(#59897) pkaresz válasza #96302336 (#59876) üzenetére


pkaresz
senior tag

Én otthon használom a BT fejest, nem hiányzik a kábel.
Van nekem is pár fejesem, de most ez a favorit! :)
Természetesen a Te döntésed is érthető!

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#59898) pkaresz válasza no more (#59879) üzenetére


pkaresz
senior tag

Ezzel, nem értek egyet, de ez az Én véleményem!
A Tiédet tiszteletben tartom! :)

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#59899) vodrosjozsi válasza #96302336 (#59896) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

:D :D :D

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#59900) nrg_52 válasza #96302336 (#59896) üzenetére


nrg_52
addikt

Felbehajtottad? :DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.