Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52851) w333 válasza Lacy6 (#52848) üzenetére


w333
félisten

Pedig ez tényleg így van ... de kérdezd Ayront (neki előtte stock volt) :D

(#52850) no more

Kijelző felbontás választás mai napig csak a csúcs Samukban van ! :)

És még mondhatnék rengetek extra kényelmi funkciót !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52852) Aryon87 válasza w333 (#52851) üzenetére


Aryon87
félisten

Es annak ellenere hogy stock droid volt, megis teljesen testreszabhato volt + nem hianyoltam semmit belole :N

A Samu kijelzofelbontas egyenlo egy nagy nullaval. Egyedul a viber igazodik hozza, legyen az HD+ vagy WQHD+..
Nekem FHD+ beallitason van.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#52853) Kasya válasza w333 (#52851) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igy van, rohadt sok minden van benne. Sot, meg olyat is tud, amit a piacon talan csak a Razer mutatott be eddig. Game tuner es Game launcher. Pedig a Samu nem is gamer telefon... :D

(#52854) Lacy6 válasza w333 (#52851) üzenetére


Lacy6
senior tag

Inkább sok haszontalan cucc, amit rohadt kevesen használnak.
Ha bármi kellene ott a play áruház.
Attól függetlenül, hogy nekem is rengeteg funkció van P9-re néha kiváltom még a gyári alkalmazásokat is.
Semmivel nem ad többet, inkább több problémát.
Nagybátyám is értetlenkedik hogy 2 óra kijelzőt bír neki S8, mert folyamatosan beragad neki valami.
Megnyugtatgattam, hogy jobb ha beletörődik, vagy kezdje el letiltani az alkalmazásokat.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#52855) no more válasza w333 (#52851) üzenetére


no more
addikt

Bőven lehetne még, igen. Game Launcher is...

Hopp, Kasya megelőzött.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#52856) Kasya válasza no more (#52855) üzenetére


Kasya
nagyúr

Eddig a legepikebb gyari cucc nekem a Note 8 eseten, az a szovegfelismeres. Siman feler egy kivalo OCR progival.

(#52857) w333 válasza Lacy6 (#52854) üzenetére


w333
félisten

Ez kérdés hogy melyik oldalról nézzük ... rengeteg olyan kényelmi funkció van benne amit használok és olyan is amit nem használok, de még mindig jobb mint egy csupasz stock Droid amihez minden funkcióhoz kell egy adott alkalmazás vagy XDA .ról valami mókolás :))

Én nem tudom de S8 topikjában is látok ilyen gyenge üzemidőket és azt kell hogy mondjam hogy az okostelefonok okosabbak a gazdáiknál ! :U

Ha vennék a fáradságot és belépnének a Google Irányítópultba majd mindent végignéznének hogy mi minden felesleges Google szolgáltatás be van kapcsolva, Alkalmazásadatok, Helyelőzmények, Helyadatok megosztása és még sorolhatnám akkor rájönnének hogy mitől merül a telefonjaik ennyire ! :)

Barátnőmnek Huawei telefonja van ... napok óta panaszkodik hogy szinte nem is használja és merül a semmitől estére 20% marad, majd ránéztem és a "Play Szolgáltatások" az első helyen volt az akkustatisztikában !

Gyorsan elkértem a jelszavát és PC -n beléptem a fiókjába és minden felesleges Google szolgáltatást letiltottam, azóta nem merül és estére még 75% akku van ! ;)

Szerk.

Ez nem a gyártó hibája hanem az Android (Google hibája) alapértelmezetten olyan dolgok vannak bekapcsolva amiről sokan azt sem tudják hogy micsoda ! :((

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52858) Aryon87 válasza no more (#52855) üzenetére


Aryon87
félisten

Na az nekem pl tok felesleges, ki is szoktam loni.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#52859) Quqesz válasza w333 (#52857) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sokat számít amit írtál üzemidőben, de szerencsére pl a Honoron kevés van ezekből bekapcsolva, viszont a gmail szinkron is tele van vágva mindennel és ha van több gmail címed is, akkor le tudjalassítani a gépet. Nálam is minden ki van kapcsolva....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#52860) akooos válasza vodrosjozsi (#52845) üzenetére


akooos
veterán

A kis Dzsennifer jó benne, de nem bírtam hozzá kötődni, annyira erzelemmentesen jatszik. Egy fiatal lány és az idősebb költő férje (Javier Bardem, aki brutálisan jól játszik ebben a filmben) egy messzi kietlen pusztán laknak egy nagy házban, amit újjá kellett építeniük egy tűzvész után. A férj írói válságban szenved, a feleség szépítgeti, festegeti a házat. Egy nap megjelenik egy idős fazon, aki náluk marad éjszakára és elszabadul a pokol. Jönnek a szereplők a semmiből, nincs semmi megmagyarázva, aztán utána ténylegesen elszabadul a pokol 40 perc alatt. Már a film alatt is véltem felfedezni sok-sok bibliai utalást, de utána amikor rakerestem a filmre, hogy megértsem mi a szar volt a tv-ben , akkor más is ezt írta. Isten, Ádám és Éva, Káin és Ábel és Jézus is felismerhető benne.

A végen lerángatják Jennifer Lawrence ruháját és elkezdik verni őt, de sajnos az elbaxott film miatt az sem tetszett.
Lehet, hogy másnak rohadtul fog tetszeni, nekem sajnos most nem jött be:(

(#52861) w333 válasza Quqesz (#52859) üzenetére


w333
félisten

Alkalmazásadatok, Google Fitnes, Személyi adatok ... és ez csak a Google fiókban van, lépjetek csak be a Google irányitópultba és zongorázzatok végig mindent, meglepődtök majd hogy mennyi felesleges dolog van még ami alapértelmezetten be van kapcsolva (de ebből a felhasználó semmit nem vesz észre) csak az hogy a Play szolgáltatások vagy az Android Rendszer többet fogyaszt mint a telefon kijelzője ! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52862) Lacy6 válasza w333 (#52857) üzenetére


Lacy6
senior tag

Sorold már fel azt a rengeteg kényelmi extrát, ami valóban hasznos.

Amúgy kíváncsiságból megnéztem és pont tegnap írtak be szintén 2 órás kijelzőidőt.
Tudom, hogy más telefonoknál is előfordul, de talán nem ennyire gyakran.

Nekem nincs szerencsém a samsung kütyükkel... úgy néz ki a TV is megbolondult :D
most már 2 hetente gyári visszaállítás kell neki hogy működjön normálisan.
Ebből gari lesz szerintem...

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#52863) no more válasza w333 (#52857) üzenetére


no more
addikt

HTC-nél nekem pl sosem volt váratlan merülés, mert ott még az Android Easter Egg is ki van kapcsolva gyárilag. :D Ugye az animációk is butítottak + fel vannak gyorsítva. Az egy fasza rendszer! Szerencsére nekem eddig csak egyszer ragadt be valami fél év alatt S7-en, akkor picit megijedtem. :D 10 perc alatt olyan 5% eltűnt. Valami a telefon appban szórakozott (XDA szerint wifi hívás, olyat nem is tud, szóval valami Google szar volt), restart után megjavult... Szerencsére. Ebben megint csak az iOS a jobb (szokás szerint)...

(#52856) Kasya: A Note 8 az maga a legepicebb telefon! :P

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#52864) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Az iphone 6/7/8 megkapta a Meltdown és Spectre hibákra a frissítést. A sony is kiadta az XA1 és XA1 plus-ra....kíváncsi leszek a többi mikor kapja...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#52865) w333 válasza Lacy6 (#52862) üzenetére


w333
félisten

Pl. az ha folyamatosan nézem a telefont akkor figyeli a szememet és nem kapcsolja ki a kijelzőt, sőt ha elfordulok akkor a videólejátszást is megállítja :)

Aztán ott van a böngészőben a Night mód, sötétben ez jól jön !

Hívás indításnál csak végig simítom az ujjam a kontakt nevén és hívja !

Ha hívnak és le akarom némítani fejjel lefelé fordítom a telefont és elhalgat !

Spam védelem, ha reklámmal hívnak kiírja hogy valószínűleg Spam !

Smart hívás, ha olyan számít hívok vagy hívnak aki fent van az interneten gyorsan megkeresi és kiírja a nevét !

Megbízható helyek, ha itthon vagyok kikapcsolja az ujjlenyomat olvasót és minden más védelmet ha beállítom !

Hirtelen ennyi jutott eszembe de még nagyon sok extra dolog van ! :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52866) Lacy6 válasza Lacy6 (#52862) üzenetére


Lacy6
senior tag

Ez az a TV
Samsung UE55KU6100
Ebből vettem 2-őt, és az egyik smart TV-nek van használva.
Úgy látszik nem bírja.
Elsőnek nem ismeri fel a pendriveot, majd már a Youtube alkalmazás is behal rajta.
2 hete volt gyári visszaállítás.
A másik nincs ilyen módon használva, ott nem tudom előjönne a hiba.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#52867) no more válasza Lacy6 (#52862) üzenetére


no more
addikt

Samsung Pass is... 🤔 Sehova sem kell felhasználó nevet és jelszót írni, csak ráteszed az ujjad az olvasóra és magától mindent beír. És még nagyoooon sok minden! Reggelig lehetne sorolni! :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#52868) w333 válasza Lacy6 (#52866) üzenetére


w333
félisten

Na TV -ből nekünk 2db. LG van ... ez a márka jobban bejött nekem (WEB OS) ! :)

Van Samu is amit volt feleségem elvitt az nem Smart TV de szépen működik !

Köv. is biztos hogy LG lesz és valami nagy 60-65" Oled kéne :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52869) Quqesz válasza Lacy6 (#52866) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Fuhh nálunk tv-ből van mindenféle....LG, Sharp, Blaupunkt, Samsung, Orion......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#52870) Aryon87 válasza no more (#52867) üzenetére


Aryon87
félisten

Ki kellene talalni egy uj elvezeti eszkozt Samsung nevvel, nagy piaca lenne ;]

Samum van, de ennyire nem frocsogok rola.

Ezeket a featurekat mas is tudja tobbnyire :U

Nalunk Technika Tv van :)) 4 eves, meg birja :C
Ha uj tv-t veszek egyszer, az LG lesz.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#52871) Lacy6 válasza w333 (#52865) üzenetére


Lacy6
senior tag

Ezekkel nem győztél meg :D
Night mód nálam is van, de nem használom.
Hívás gesztusok kb az összes telón van úgy 3-4 éve.
Nekem talán 1 dolog hiányzik, ami jól jönne és a P9 nem tudja.
Böngészőbe a szöveg tördelés, asztali nézetbe és bármilyen nagyításba.
HTC gyári böngésző tudta, azt szerettem használni.

P9-nél is nézegettem, hogy van lebegő gomb, meg megkérdezhetem hol a telefon és elkezd zenélni meg egyéb haszontalan cucc. Kb megnézem, talán megy 1 hétig aztán kikapcsolom.

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#52872) w333 válasza Aryon87 (#52870) üzenetére


w333
félisten

Kevés telefon tudd ennyi funkciót :U

Huawei -ről ne beszéljünk mert ők egy az egyben ellopták a MiUi rendszert aminek óriási közössége van, ha a MiUi nem lenne akkor a Huawei sem lenne sehol :N

Talán még az LG amiben sok finomság van, de az sincs ennyire összetett !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52873) Aryon87 válasza w333 (#52872) üzenetére


Aryon87
félisten

Nembaj, jol tettek. Nezd meg hol vannak most :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#52874) no more válasza Lacy6 (#52871) üzenetére


no more
addikt

A HTC böngésző szövegtördelése de hiányzik nekem is...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#52875) w333 válasza Aryon87 (#52873) üzenetére


w333
félisten

Árban nagyon elszálltak ... drágábbak mint az LG és lassan mint a Samu !

Majd ha jobban eltrjed EU -ban is a Xiaomi, majd visszavesznek egy kicsit ! :D

(#52874) no more

Ekkora péklapát telefonokhoz minek az már ? :DDD

Note 8 pl. ha nem nagyítasz akkor is látsz egy teljes weboldalt elolvasni !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52876) Quqesz válasza w333 (#52872) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Van aki szerint meg az ios-re hasonlít....mind1, anno lehet volt ilyen, de már rég előrébb tart az emui.....

Az LG beállíthatósága meg fapados az emui-hoz képest. Van tapasztalatom benne...

Most néztem muter LG K8 2017-esét és szépen pörög(persze azért nem olyan sima, mint a H8). Az aksi meg 4 napja megy, 51%-on van, amiben 45 perc kijelző+3 óra veszélgetés van. Neki tökéletes.(25e volt a tnorban)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#52877) Lacy6 válasza w333 (#52875) üzenetére


Lacy6
senior tag

Kb az összes jó márka elszállt az árakkal.
Mondjuk ahogy nézem, máshol is így van.
Videókártyát nézegettem, de valami bányászás miatt magasabbak az árak mint 1 évvel ezelőtt.
A fényképező árak 10-15%-al drágultak 2 év alatt.
Nem faxa ez így :U

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#52878) Aryon87 válasza w333 (#52875) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez igaz hogy megdragultak, de meg annyira nem..

Csaladban az LG-k Huaweire cserelodtek.
G3 megpusztult, P9 valtotta. G3mini meg mukodik, de szenvedosen, P9 valtotta. Masik G3mini meg megy, de szerintem lassan az is levaltasra kerul, igaz mellette van egy Y6 :))
Es van egy P8lite, ami koszoni jol van.
Es az enyem a kakukktojas :DD

Azert a Noten is kell nagyitani nehanyszor :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#52879) w333 válasza Quqesz (#52876) üzenetére


w333
félisten

MiUi a kezdetekben az iOS -t másolta ... szerintem semmivel sincs előrébb max. kitaláltak 1-2 funkciót ami vagy működik vagy nem, de 99.9% MiUi az alapja ! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52880) no more válasza w333 (#52875) üzenetére


no more
addikt

De pl mobil nézetben sokszor bugos az MA. Nem, nem fogom teljesben nézni, mert nekem így kényelmes. A HTC böngésző megoldotta a bugot (ha hosszú linket raksz be, akkor kilóg a képről). :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#52881) Aryon87 válasza no more (#52880) üzenetére


Aryon87
félisten

En mar az alkalmazasat hasznalom. Egyedul a kepek belinkelesenel nyitom csak meg az oldalt, de azt is inkabb geprol teszem mar. Gyorsabban veghezviszem :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#52882) kali válasza w333 (#52875) üzenetére


kali
legenda

Arra figyelnek, hogy mérvadóan a Samsung alatt maradjanak árban, de a többiekhez képest nem kell már nagyon számolgatniuk, más Androidos ellenfél nincs, de lassan az Apple-t is lenyomják a második helyről.
Amúgy jobbak/jók is már annyira, amennyivel drágultak lettek az utóbbi időben, megtehetik, ha ilyen kereslet van most is a telefonjaikra, nőttőn nő az eladásuk.
Az LG letért már a jó útról, nem látok bennük potenciált.

[ Szerkesztve ]

(#52883) Quqesz válasza w333 (#52879) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jobs szerint meg a droid koppintotta az ios-t.....most ez megint a tyúk meg a tojás esete...

Kali
+1

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#52884) w333 válasza Aryon87 (#52878) üzenetére


w333
félisten

Huawei 2012, Huawei 2013 és Huawei 2014 (MiUi) :)

Ha ezekben az időkben a Xiaomi jön az Eu piacra és nem a Huawei akkor most fordított lenne a helyzet, szvsz. a Xiaomi nagyobb és jobb márka (csak itthon nem annyira ismert) mert ugye hivatalosan még csak most 1 éve kaphatóak, kíváncsi vagyok szolgáltatóhoz mikor jönnek ! :))

Simán bevállalnék egy csúcs Xiaomi -t csak jöjjenek hivatalosan az EU -ba !

(#52882) kali

Persze és nagyon is jól csinálják ... évről évre egyre jobbak és nagyobbak ! :K

LG az most valamit nagyon rosszul csinál, a G6 -t el kellett volna felejteni és az S8 -al egy időben kiadni a V30 -t, nagyon elgondolkodtam volna hogy melyik legyen, most azt mondom hogy akkor 80% hogy a V30 -t veszem meg és nem az S8 -t mert nagyon komoly telefon ... csak hol van ? :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52885) Aryon87 válasza w333 (#52884) üzenetére


Aryon87
félisten

3x volt Xiaomim (Mi5, Mi6, Redmi3), nagyon egyben van a cucc.
Varos a Mi7 is, nem kis elorelepesuk lesz vele.
Redmi Note 4 kaphato Telenornal.

LG az a G5 ota csak lefele megy minden teren, es a szarbol mar a V szeria se huzza ki. V30 is lassan fel eve lett bejelentve, sehol semmi. Mire piacra kerul nalunk, mar az S9 is polcokon lesz.
G7-el kellene durrantaniuk, de mint kozismert, LGnel a paratlan szam szerencsetlenebb szeria.. (G3, G5)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#52886) SybenX válasza w333 (#52884) üzenetére


SybenX
őstag

A redmi note 4-gyel én is nagyon megkedveltem a márkát. Nem hittem volna, hogy ennyire fogom imádni ezt a telefont, főleg csúcskategóriáról váltva. Csak remélem, hogy nem fognak nagyon elszállni az árral ők is.

[ Szerkesztve ]

(#52887) w333


w333
félisten

Nekem Mi4 volt ... nagyon szuper volt mindenben :K

Jöhetnének szolgáltatókhoz is, szerintem vennék mint a cukrot ! :)

Szerk.

Nokia most kicsit nekiiramodott és elkezdte szét marketingelni magát, ott vannak mindenhol nagyobb bevásárlóközpontokban de szerintem nem nagy érdeklődés van iránta, szerintem úgy járnak majd mint a Motorola ahol szinte sehol sincs mióta megvette a Lenovo ! :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52888) no more válasza w333 (#52887) üzenetére


no more
addikt

Konkrétan noname kínai cég lett a Nokia... Persze, hogy nem veszik.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#52889) Aryon87 válasza w333 (#52887) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez a Nokia a budos eletben nem fogja ugyanazt a szintet adni mint a regi.

A Xiaominak nagy nepszerusege lesz, ha itthon is hivatalosan forgalomba kerul a teljes paletta de a MIUI-val egyutt is.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#52890) SkyS1gn válasza Lacy6 (#52848) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Tehát mégis csak van erre kereslet... hmm :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#52891) kali válasza w333 (#52884) üzenetére


kali
legenda

Ez is sokat elárul a gyártók árazási metódusáról: Link

(#52892) vodrosjozsi válasza no more (#52888) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Még nem kell leírni. Jók az eladási eredményeik, és jó telefonokat raktak le. :)

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#52893) Quqesz válasza vodrosjozsi (#52892) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A Nokia 6 nekem tetszik formára......kamera nem tuti, de másban sztem nem volt rossz....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#52894) no more válasza vodrosjozsi (#52892) üzenetére


no more
addikt

Hát, a csúcson kívül mind csőd szerintem. Szar kamera, kijelző, akadozó szoftver.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#52895) kali válasza Quqesz (#52893) üzenetére


kali
legenda

Nekem a Nokia 8 tetszett, szerettem használni, igaz, csak 2 hónapig volt meg, mert rosszkor adták ki, legalábbis számomra.

(#52896) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Ki ivott már fényt? És kinek van kölcsönbe patronos szifonja? ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#52897) Kasya válasza vodrosjozsi (#52896) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mi köze a fénynek ahhoz, hogy gázt akarsz szívni? ;]

(#52898) vodrosjozsi válasza Kasya (#52897) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Szódás szifonba vodka+szénsav majd egy 2dl pohárba sio barackot vagy málnát öntesz. Ezt meg fel kell engedni szénsavas vodkával és amíg habzik addig kell meginni húzóra. Ez a fény :DDD
Ezt ki kell próbálni.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#52899) mark! válasza vodrosjozsi (#52898) üzenetére


mark!
őstag

te állat :DDD :DDD

>

(#52900) Soybex válasza vodrosjozsi (#52896) üzenetére


Soybex
őstag

Kajak néha olyan baromságok jutnak az eszedbe mikor unatkozol, hogy az rohadt durva :C

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.